Stavebnice LEGO® STAR WARS™ 75157 Captain Rex’s AT-TE - AT-TE kapitána Rexe

Značka: LEGO® , Kategorie: STAR WARS™
Kód zboží: 1 455 023

S novou stavebnicí Lego Star Wars rozehrajete další příběhy z Hvězdných válek. Skvělá zábava pro malé i velké příznivce od 9 let.

Zjistit dostupnost

Zachraňte loď kapitána Rexe!

Zažijte svět Hvězdných válek na vlastní kůži a bojujte proti Temné straně Síly spolu s vašimi statečnými přáteli! Se stavebnicí Lego Star Wars TM 75157 AT-TE kapitána Rexe zakusíte opravdové dobrodružství a užijete si hodiny skvělé zábavy. Zachraňte stroj AT-TE před podlým inkvizitorem Impéria Pátým Bratrem a jeho pomocníky Stormtroopery, kteří se snaží stroje zmocnit. Prozkoumejte všechny tajné zbraně a pohyblivé součásti této bojovné lodi a vymýšlejte stále nové mise pro kapitána Rexe a jeho věrné přátele.


Postavte se proti Temné straně a prokažte odvahu!

Stavebnice umožňuje poskládat legendární loď AT-TE kapitána Rexe. Tu se snaží ovládnout nebezpečný Pátý Bratr spolu se svými vojáky Stormtroopery. Vaším úkolem je pomoci kapitánu Rexovi a jeho kamarádům, veliteli Gregorovi a veliteli Wolffemu, ubránit stroj před zlými silami Impéria a odrážet útoky zákeřných vojáků. Loď AT-TE je vybavena otočným dělem, pružinovým vystřelovačem, otočnými jeřáby a žebříky. Vše, co budete pro boj s Temnou stranou potřebovat, naleznete na palubě. Nedovolte zlu, aby se dostalo k moci!

Balení obsahuje 5 minifigurek: Kapitána Rexe, velitele Gregora, velitele Wolffa, Pátého Bratra a jeho pomocníka Stormtroopera. Stavebnice je vhodná pro kluky od 9 let, na své si však přijdou i starší příznivci Hvězdných válek. Stavebnice Lego podporuje tvořivost a kreativitu dítěte a zároveň pomáhá rozvíjet jeho fantazii. Kostky jsou pevné, vyznačují se skvělou stálobarevností a přesností rozměrů, což zaručuje jednoduché a pohodlné sestavování.

Stavebnice Lego® Star Wars TM 75157 Captain Rex’s AT-TE - AT-TE kapitána Rexe

  • Inkvizitor Impéria Pátý bratr a jeho pomocný Stormtrooper se snaží nastoupit do upraveného AT-TE kapitána Rexe a převzít nad ním kontrolu! Možná není toto staré AT-TE příliš krásné na pohled, ale má jeřáby, žebříky a ve vrchní části také zbraň! Pomoz Rexovi a jeho klonovaným kamarádům, veliteli Gregorovi a veliteli Wolffemu, odrážet vojáky Impéria tak dlouho, jak to jen bude potřeba.
  • Obsahuje 5 minifigurek: Kapitána Rexe, velitele Gregora, velitele Wolffa, Inkvizitora Pátého bratra Impéria a Stormtroopera.

Parametry:

  • Doporučený věk: 9-14 let
  • Počet dílků: 972

Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
od 9 let
Počet dílků 972 ks
Určení pro kluky
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 48.0 cm
Výška výrobku 38.0 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.0 cm
Výška balení 38.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací