Sterilizátor BAYBY BBS 3020 (BBS 3020) bílý

Značka: BAYBY , Kategorie: Ohřívače a sterilizátory
Kód zboží: 1 505 811

Multifunkční digitální parní sterilizátor se perfektně postará o čisté lahvičky a zároveň pomocí páry je možné připravit zdravé pokrmy.

Zjistit dostupnost

sterilizátor kojeneckých lahví • na šest kojeneckých lahví • rychlá sterilizace během 10 minut • sterilizační cyklus 6/12 hodin • vaření v páře • digitální LCD displej

Bayby BBS 3020

Multifunkční digitální parní sterilizátor BBS 3020 od značky Bayby je nutnou výbavou každé maminky. Postará o perfektně čisté lahvičky a jiné doplňky pro vaše miminko, které vyžadují vysokou úroveň hygieny. Všechny části parního sterilizátoru, kromě nerezové topné desky, jsou vyrobeny z nezávadných materiálů a neobsahují BPA.

Jednoduchost a rychlost

Sterilizační cyklus si můžete nastavit na 6 nebo 12 hodin. Lze využít také funkce rychlé sterilizace, která vám kojenecké lahve připraví k použití během pouhých 10 minut. Do parního sterilizátoru vložíte šest lahviček a následně do něj nalijete vodu. Na přehledném ovládacím panelu v přední části zařízení si vyberete funkci sterilizace nebo parního ohřevu. O konci procesu vás bude informovat zvukový a světelný signál.

Parní ohřev

Multifunkční zařízení umí nejen sterilizovat, ale také vařit. Pomocí páry vám připraví zdravé pokrmy. Zelenina, ovoce a další potraviny si při jemném povaření párou uchovají veškeré důležité vitamíny, minerály a živiny důležité pro tělo.

Záruka 24 měsíců
Partnumber BBS 3020
Další parametry
Typ přístroje sterilizátor
Použití více lahví
Funkce sterilizuje, vaří v páře
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.7 cm
Výška výrobku 35.2 cm
Hloubka výrobku 20.5 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.7 cm
Výška balení 35.2 cm
Hloubka balení 20.5 cm
Hmotnost balení 2.3 kg
Více informací Méně informací