Stojan pro volant Wheel Stand Pro Pro (LOG V2) černý

Značka: Wheel Stand Pro , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: WSPLOGV2

Jedinečný stojan pro připevnění nejrůznějších druhů volantů a pedálů. Zažijte realistický pocit z řízení doma na své oblíbené pohovce!

* Sklon držáku volantu plně nastavitelný, držák...

Zjistit dostupnost

Wheel Stand ProWheel Stand Pro, černá


Patříte mezi hrdé majitele moderní herní konzole a ze všeho nejraději se věnujete hraní závodních her? V tom případě dávejte dobrý pozor. Ať už totiž rádi uháníte s větrem o závod v ultra rychlých formulích, svádíte adrenalinové bitvy na krosových tratích, anebo měříte síly s nejlepšími jezdci rallye, Wheel Stand Pro může vaše zážitky z virtuální jízdy ještě několikanásobně umocnit. Jedná se totiž o praktický stojan, do nějž můžete perfektně usadit svůj herní volant, pedály i řadicí páku. V pohodlí domova si tak vytvoříte dokonalou iluzi kokpitu závodního vozu, takže se můžete do hraní závodních her ponořit se vší parádou.


Kvalitní zpracování


Stojan Wheel Stand Pro se pyšní ručně vyrobenou konstrukcí, která je nadstandardně pevná. Díky tomu bez problému snese i vášnivější jízdní styl a vydrží vám sloužit velmi dlouho.


Přizpůsobí se vám


Abyste měli při hraní závodních her dokonalé pohodlí, můžete stojan Wheel Stand Pro upravit podle svých individuálních potřeb. Lze jej totiž přesně přizpůsobit jakémukoliv typu křesla či pohovky a také si na něm můžete nastavit optimální sklon volantu.


Perfektní stabilita


Na spodní straně tohoto stojanu se nacházejí protiskluzové gumové nožky, které nejenže zaručují skvělou stabilitu, ale také zajišťují, že vám stojan zbytečně nepoškrábe podlahu.


Široká kompatibilita


Stojan Wheel Stand Pro se dá využít s širokou škálou různých herních volantů. Stoprocentní kompatibilita je zaručena s následujícími modely: Logitech Driving Force GT / PRO / EX / FX (pedály a volant s originálními svěrkami), Thrustmaster F430 (volant a pedály), Thrustmaster T150/TMX.


Při testování stojanu byly využity následující hry: GT3, GT4, GT5, Dirt2, Dirt3, Need For Speed, F2011, Burnout, Grid, GTR2, Test Drive, RBR, Rfactor a IRacing.


Wheel Stand Pro

Jedinečný stojan pro připevnění nejrůznějších druhů volantů a pedálů. Zažijte realistický pocit z řízení doma na své oblíbené pohovce!

  • Sklon držáku volantu plně nastavitelný, držák lze plynule otočit o celých 360°.
  • Nový V2 design založen na bázi DELUXE činí stojan více stabilním, silnějším a pevnějším.
  • Přizpůsobitelný pro nejrůznější hráče a všechny druhy křesel či pohovek.
  • Připraven k použití ihned po vybalení.
  • Ručně vyrobená konstrukce s celoživotní výdrží a odolností.
  • Vysoká kvalita protiskluzové gumy zabraňuje poničení podlahy.
  • Precizně vyrobeno pro maximální pevnost a stabilitu.
  • Jednoduché přizpůsobit jiným volantům.

Kompatibilní s:

  • Logitech Driving Force GT /PRO/ EX /FX (pedály a volant s originálními svěrkami)
  • Thrustmaster F430 (volant a pedály)

Volant, pedály a řadící páka nejsou součástí balení!

Testováno na: GT3, GT4, GT5, Dirt2, Dirt3, Need For Speed, F2011, Burnout, Grid, GTR2, Test Drive, RBR, Rfactor, IRacing

Záruka 24 měsíců
Partnumber LOG V2
Další parametry
Určen pro model Logitech Driving Force EX, Logitech Driving Force FX, Logitech Driving Force GT, Logitech Driving Force PRO, Thrustmaster F430
Skládací Ano
Uchycení pedálů Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 38.5 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 60.5 cm
Hmotnost balení 6.6 kg
Více informací Méně informací