Stojánek Logitech Base pro Apple iPad (939-001471) stříbrný

Značka: Logitech , Kategorie: Držáky
Kód zboží: LOG939001471

Nabíjení a sledování jedním kliknutím
Stojánek BASE byl vyroben pro iPad Pro. Zařízení BASE, vyvinuté v partnerství se společností Apple, nabízí spojení převratného konektoru Apple Smart s...

Zjistit dostupnost

Logitech Base pro Apple iPad, stříbrná


Logitech Base je prvotřídní základna pro iPad, v níž může „odpočívat“ a doplnit energii. Je vybaven konektorem Apple Smart, takže tablet stačí do základny položit a drží magneticky. Kompatibilita je přitom zajištěna s iPadem 7. generace, iPady Air (3. gen.), iPady Pro 9,7 palce, 10,5 palce a 12,9 palce (1. a 2. gen.).


Kromě toho, že se v základě iPad dobije, má další využití: designem z prvotřídního hliníku zpřehlední váš pracovní prostor a současně také umožní například na displeji iPadu sledovat film nebo jej jinak využívat. Nabíjejte váš iPad stylově!

 


Atraktivní design


Logitech kladl ty nejvyšší nároky na kvalitu: proto je stojánek vyrobený z prvotřídního hliníku nejvyšší kvality, čímž perfektně koresponduje s iPadem Pro, Macy atp. Za design byl dokonce už čtyřikrát oceněn.

 


Ideální způsob nabíjení


Díky konektoru Apple Smart stačí iPad vložit do kolébky a ihned se začne nabíjet. Magnety jej přitom drží v ideální pozici.

 


Skvělé pozorovací úhly


Díky tomuto stojánku bude iPad v úhlu 70 stupňů, což je pozice ideální pro sledování filmů i čtení receptů nebo hovory skrze FaceTime.

 


Perfektní stabilita


Základna nabídne perfektní stabilitu: je skvěle vyvážená, má zakřivený tvar a podložku s protiskluzovou úpravou. Výsledkem je robustní konstrukce, aby ani u největšího iPadu nehrozilo převrácení.

 


Do jakékoli místnosti


Designem se přitom hodí do jakékoli místnosti: kuchyně, kanceláře, ložnice i obývacího pokoje. Můžete se spolehnout, že vás bude reprezentovat kdekoli!


Nabíjení a sledování jedním kliknutím
Stojánek BASE byl vyroben pro iPad Pro. Zařízení BASE, vyvinuté v partnerství se společností Apple, nabízí spojení převratného konektoru Apple Smart s nabíjecím stojánkem – výsledkem je elegantní a nenáročné bezdrátové nabíjení.

Elegantní, moderní design
Stojánek BASE, zhotovený z prvotřídního hliníku nejvyšší kvality, skvěle doplňuje váš iPad Pro a vypadá nádherně s vaším zařízením Mac®. Stojánek BASE, uznávaný za svůj výjimečný design, obdržel čtyři designová ocenění a dočkal se mezinárodního uznání.

Nejsnažší způsob nabíjení vašeho iPadu Pro S nejnovější generací připojení – konektorem Apple Smart – stačí váš iPad umístit do kolébky a ihned se začne nabíjet. Magnety udržují iPad ve stabilní pozici.

Dokonalý pozorovací úhel Stojánek BASE udržuje iPad Pro v úhlu 70 stupňů, který je ideální pro sledování filmů, čtení receptů nebo uskutečňování hovorů prostřednictvím FaceTime®.

Stvořen pro stabilitu Vyvážená základna, zakřivený tvar a nesmekavá podložka poskytují robustní, dokonale pevnou oporu s přilnutím k povrchu. I těm největším iPadům nehrozí převrácení.

Použitelné v každé místnosti se Siri Postavte stojánek BASE kamkoli ve svém domově – do kuchyně, kanceláře, ložnice či obývacího pokoje. Požádejte Siri®, aby vyhledala recept, když vaříte v kuchyni, nastavila budík, než půjdete spát, nebo aby přehrála vaše oblíbené skladby při spontánním tanečním večírku v obývacím pokoji. Možnosti jsou nekonečné.

Ahoj, Siri Urychlete svou ranní rutinu. Pomocí „Ahoj Siri“ zkontrolujte předpověď počasí, nastavte si připomenutí a projděte si svůj kalendář, vše bez použití rukou.

Usazení do doku bez poškrábání Stojánek BASE je na styčných bodech s iPadem opatřen polykarbonátovou vrstvou, která zajišťuje dokování bez vzniku škrábů.

Certifikace MFI Certifikace MFI znamená, že stojánek BASE plně odpovídá bezpečnostním a kvalitativním požadavkům společnosti Apple.

Napájení a konektivita

 • Napájeno ze síťové zásuvky prostřednictvím napájecího adaptéru a kabelu USB s konektorem Lightning
 • Certifikace MFI
Funkce
 • Usazení do doku bez poškrábání
 • Nesmekavá podložka pro kvalitní přilnutí k povrchu
 • Pevný, vysoce kvalitní hliníkový materiál
 • Prostor pro uložení stylusu Apple Pencil
 • Nabíjení při používání pouzdra Apple Silicone Case
Pozorovací úhly:
 • Pevné
 • Úhel 70°
Rozměry a hmotnost:
 • Výška: 82 mm
 • Šířka: 178 mm
 • Hloubka: 114 mm
 • Hmotnost: 357 g
Kompatibilní zařízení
 • iPad (7. gen.)
 • iPad Air 3: (Model: A2123, A2152, A2153, A2154)
 • iPad Pro 9,7 palce: (Model: A1673, A1674, A1675)
 • iPad Pro 10,5 palce: (Model: A1701, A1709, A1852)
 • iPad Pro 12,9 palce, 1. generace: (Model: A1584, A1652)
 • iPad Pro 12,9 palce, 2. generace: (Model: A1670, A1671, A1821)

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 939-001471
Další parametry
na stůl
Bezdrátové nabíjení Ne
Typ pro tablet
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.4 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 12.6 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací