Stolní mixér Delimano NUTRIBULLET 600 12 PCS stříbrný/šedý

Doporučujeme
36% sleva
36%
Značka: Delimano , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: STM100896055

Extraktor NutriBullet 600 – 12 PCS
Supermixér NutriBullet o výkonu 600 W maximalizuje schopnost dostat z jídla nutriční hodnoty, které významně přispívají k redukci váhy bez jojo efektu. Z...

3 299 Kč

Ušetříte: 36 % = 1 200 Kč

Naše cena s DPH:

2 099

Na splátky od: 231 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Dopřejte si vše, co si vaše tělo žádá!


V dnešní uspěchané době je složité dodávat tělu během dne přesně to, co při každodenní námaze potřebuje. Chcete vašemu tělu dodat bohatou dávku vitaminů, osvěžit se a celkově posílit své zdraví bez sebemenší námahy? Pak se seznamte se stolním mixérem Delimano NUTRIBULLET 600 s rozšířeným příslušenstvím! Tento inovativní přístroj dostane z každé potraviny to nejlepší a dokonce i ty látky, které by vaším tělem při obyčejné konzumaci jen prošly bez povšimnutí. Objevte tajemství v oblasti výživy, které změní váš život!

Už vám nebude nic scházet!


Jedinečnost stolního mixéru Delimano NUTRIBULLET 600 tkví především v jeho schopnosti extrahovat z potravin významné nutriční hodnoty, které jsou obsaženy především ve slupkách, stopkách, jádrech a semínkách. K vitaminům, proteinům a esenciálním mastným kyselinám, které jsou právě v těchto částech obsaženy, se běžně ani nedostaneme. Je totiž velmi těžké je získat pouhým žvýkáním nebo odšťavněním. Naše tělo se tak s těmito důležitými prvky většinou vůbec nesetká a přitom jsou tak potřebné pro jeho správné fungování.

Objevte skryté živiny


Tento problém však řeší NutriBullet! Dokáže vámi zvolené potraviny velmi snadno rozmělnit, čímž výrazně pomůže vašemu organismu lépe vstřebávat všechny živiny, které mu dříve byly skryté. Živiny budou lépe stravitelné a tak budou moci chránit vaše tělo před různými nemocemi, jako jsou chřipky a nachlazení. Váš metabolismus bude nabitý novou energií a bacily nebudou mít nejmenší šanci! Díky této schopnosti se tak jedná o naprosto uchvacující objev v oblasti výživy.

Malý fešák do každé kuchyně


Stolní mixér ve vysoce elegantním provedení nejen že se perfektně hodí pro všechny, kdo chtějí zdravěji žít, ale dokonce i bezvadně zapadne do každé kuchyně. Navíc ho díky svým malým rozměrům a velmi skladnému tvaru můžete ponechat na kuchyňské lince v pohotovosti, abyste si mohli připravit vitaminovou bombu kdykoliv si vzpomenete. A věřte, že ho ani nebudete chtít uklízet!


Spousta užitečného příslušenství!


Ve výbavě obdržíte kromě extrakční čepele i plochou čepel z nerezové oceli, která je ideální k mletí všemožných semínek a zrníček, koření a k sekání ořechů, se kterými si motor s příkonem 600 W hravě poradí. Obohatit vitaminy tak můžete i svůj jogurt nebo připravit netradiční nápoj! To vše a ještě mnohem víc snadno umixujete v 0,7l nádobě, kterou obdržíte v sadě s mixérem.

V této 12dílné sadě najdete větší počet praktického příslušenství, mezi které patří i menší mixovací nádoby o objemu 0,5 l. Jedna z nich je opatřena i praktickým uchem a využít můžete i přibalené objímky. Nápoje tak nebudete muset přelívat do jiných nádob a zbytečně je špinit. A že jste všechen nápoj nestačili vypít? Nezoufejte, díky dvěma těsnícím víčkům bez problémů uchováte nápoj čerstvý po dlouhou dobu.Nechte fantazii volný průchod


Vaší fantazii se meze nekladou! Mixér totiž pokoří i mražené ovoce a zeleninu, můžete proto experimentovat s nepřeberným množstvím potravin! A kdybyste přece jen potřebovali kapku inspirace, můžete nahlédnout do přibalené příručky, ve které se skrývá spousta užitečných receptů. A pro opravdové zastánce zdravého životního stylu obsahuje balení také kapesního nutričního rádce.

Úklid bez práce


Po použití se nádoba i čepel snadno opláchne nebo vloží do myčky na nádobí a vy tak nebudete muset ztrácet čas se zdlouhavým úklidem. NutriBullet navíc nenadělá žádný nepořádek v kuchyni. Dejte svému tělu bohatou nálož vitaminů a živin! Uvidíte, že se vám za to náležitě odmění.

Extraktor NutriBullet 600 – 12 PCS
Supermixér NutriBullet o výkonu 600 W maximalizuje schopnost dostat z jídla nutriční hodnoty, které významně přispívají k redukci váhy bez jojo efektu. Z čerstvého ovoce a zeleniny získá potřebné vitamíny, minerály, proteiny a esenciální mastné kyseliny, které tělo při běžné konzumaci nedokáže využít.
Nutriční péče, která pomáhá celému tělu

Cenné živiny můžeme hledat v jadérkách, semínkách, zrníčkách, slupkách a stopkách. K těmto minerálům a fytonutrientům obsažených v jídle se často ale ani nedostaneme. Pomocí odšťavňování, mixování nebo prostého žvýkání je velmi těžké tyto živiny získat. Buď je tělo bez povšimnutí vyloučí, a nebo ještě dříve skončí v koši. Mixér NutriBullet však dokáže potraviny dokonale rozmělnit, což umožní vašemu organismu lépe vstřebat i skryté živiny.

S NutriBullet si pochutnáte na lahodnějším, hladším, krémovějším a napěněnějším koktejlu než z běžného mixéru. Připravíte si lahodný koktejl a nadopujete své tělo dobře stravitelnými živinami, které by dříve pouze prošly vaším tělem bez povšimnutí.

Čím je NutriBullet výjimečný? NutriBullet je skutečný objev v oblasti výživy, který změní váš život. Dokáže zpřístupnit skrytou nutriční hodnotu, kterou zdravé tělo potřebuje a nabije váš metabolizmus novou energií. Tělo tak snáz překoná různé nachlazení, bolesti, či chřipky

Výkonný motor přístroje NutriBullet spolu s jedinečnou schopností extrakce živin rozmělní a rozloží potraviny na mikročástečky. Výsledkem je extra krémový a osvěžující nápoj NutriBlast, přímo nabitý zdravím (plný vitamínů, minerálů, enzymů, esenciálních mastných kyselin a proteinu).

S NutriBullet odhalíte zlatý důl zinku a hořčíku v jadérkách melounu, bohatství omega -3 mastných kyselin, proteinů a antioxidantů v zrníčkách ostružin, zásobíte se protirakovinnými látkami z brokolice, zelí a kapusty a mnoha dalšími cennými látkami, které posilují schopnost samoléčby.

Víc než mixér! Promění vaše jídlo v "superjídlo"

 • dostane se ke skrytým cenným látkám v jídle
 • naruší jeho buněčnou strukturu a uvolní přírodní živiny
 • rozmělňuje, drtí, krájí, mixuje: semínka, jadérka, stopky i slupky
 • umožňuje žít zdravěji
 • zkracuje čas strávený v kuchyni
 • silný výkonný motor
 • speciální čepele a patentovaná technologie
 • neobsahuje bisfenol A (BPA)
 • žádný nepořádek
 • malý a kompaktní – vejde se na každou linku
 • hodí se pro každého
Technické informace:
 • napájení: 220-240V, 50/60Hz
 • 20 000 otáček za minutu
 • průměr těla mixéru: 13,5 cm
 • výška těla mixéru bez nádoby: 20 cm
 • výška vyšší nádoby:17 cm
 • výška nižší nádoby: 12,5 cm
 • průměr části, ze které se pije: 10,5 cm
 • příkon motoru 600 W
Jak to funguje
EXTRAHOVÁNÍM získáte to nejlepší z ovoce a zeleniny.

1. Vložte ingredience do extrakčního poháru.
2. Přišroubujte víčko s čepelemi.
3. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru. Zatlačte, pootočte a zacvakněte.
4. Nápoj NUTRIBLAST je hotový jakmile je krémový a nadýchaný!

MLETÍM získáte cenné živiny obsažené v suchých plodech.

1. Vložte ingredience do extrakčního poháru.
2 Přišroubujte víčko s čepelemi.
3. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru. Zatlačte, pootočte a zacvakněte.
4. Po rozemletí na požadovanou konzistenci, přidejte do nápoje nebo jogurtu.

NutriBullet zahrnuje 12 dílů: 1x tělo mixéru s výkonným motorem
1x vysoká nádoba (0,7 l)
1x menší nádoba s objímkou na pití a držadlem (0,5 l)
1x menší nádoba s uchem a objímkou na pití (0,5 l)
1x speciální extrakční čepele
1x čepele na mletí
2x víčka pro uchování čerstvého koktejlu
1x uživatelská příručka s recepty
1x kapesní nutriční rádce

Podrobněji o jednotlivých částech:
Extrakční čepele Rozmělní tvrdá jadérka a zrníčka, silné stopky i tuhé slupky. Dostanou se až ke skrytým živinám, které jsou v jídle nejcennější. Čepele jsou z nerezové oceli a nepotřebují brousit.

Čepele na mletí Ploché čepele jsou ideální k mletí zrníček, různého typu koření a k sekání ořechů. Tyto čepele jsou také vyrobené z nerezové oceli a nepotřebují brousit.

Tělo mixéru Jedná se o základnu mixéru NutriBullet, kterou stačí zapojit přívodním kabelem do zásuvky, nasadit na ni vyšší nádobu s 600 W motorem a zacvaknout.

Vyšší nádoba Tato nádoba se s mixérem NutriBullet používá nejčastěji. Vytvoříte s ní osvěžující a výživné koktejly NutriBlast, které vás nabudí novou energií!

Menší nádoba s objímkou a držadlem Hodí se k přípravě jedné porce koktejlu NutriBlast, ze které svůj nápoj můžete rovnou vypít! Díky objímce s držadlem bude pití i držení velmi pohodlné.

Menší nádoba s uchem a objímkou Stejně jako první menší nádoba s držadlem se tato hodí pro přípravu i konzumaci koktejlu. Díky objímce a uchu se nádoba pohodlně používá.

2 víčka pro uchování čerstvosti Speciální víčka pasují na obě nádoby určené k přímé konzumaci nápojů. Hotový koktejl tak můžete skladovat v ledničce nebo si ho vzít na cesty.

Uživatelná příručka s recepty Knížka plná návodů na přípravu lahodných a výživných koktejlů, po kterých se budete cítit vitálnější, přitažlivější, plní života a energie.

Kapesní nutriční rádce Kouzlo systému NutriBullet si můžete vychutnávat naplno a nedělat chyby. Spolehněte se na kapesního nutričního rádce, který vám poradí, které jídlo je v kvalitě „bio“, jak si vytvořit vyvážené menu na celý týden, kolik ovoce a zeleniny nakoupit, nutriční hodnoty a vliv jednotlivých potravin na organizmus.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 600 W
Objem hlavní nádoby 0.7 l
Počet rychlostí 1
Plynulá regulace Ne
Ne
Materiál nádoby plast
Funkce, příslušenství drcení ledu, mixování
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 13.5 cm
Hmotnost výrobku 2.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 34.5 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 3.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu