Stolní mixér Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET stříbrný/zlatý (poškozený obal 8800398806)

bazar
Značka: Delimano , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: -9175462

Bazar - poškozený obal 8800398806

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 8800398806

Dopřejte si vše, co si vaše tělo žádá!


Chcete mít výkonný mixér, který si bez problémů poradí s každou potravinou, kterou budete chtít rozmixovat a navíc bude skladný? Pak budete možná překvapeni, takový přístroj vskutku existuje. Je jím inovativní stolní mixér Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET. A v čem spočívá jeho genialita? Dokáže vaše tělo doslova napumpovat vitamíny a živinami, které dříve váš organismus jen bez povšimnutí vyloučil. Navíc disponuje daleko výkonnějším motorem a řadou užitečného příslušenství.


Co vám bylo doposud ukryto


Potřebné látky jsou totiž obsaženy především ve slupkách, stopkách, semínkách a jádrech, které často dříve skončí v koši, než v našem jídle. Avšak všechny důležité vitaminy, proteiny a esenciální mastné kyseliny, které tělo potřebuje, jsou právě v těchto částech obsaženy. Pouhým žvýkáním nebo odšťavněním se ale do těla nedostanou v potřebné formě. Musíme mu je tedy dodat v takové podobě, aby bylo schopno je strávit a využít všechny živiny. A právě do takové podoby potraviny upravuje NutriBullet!

Připravte si i vy své superjídlo


Díky speciální extrakční čepeli a výkonnému motoru, dokáže mixér narušit buněčnou stěnu, dostatečně rozmělnit potraviny a poskytnout vám všechny dříve nedostupné látky, které by váš organismus předtím nedokázal zpracovat. Tím se nadopujete potřebnými vitaminy, posílíte svou obranyschopnost a snadno se tak ubráníte zákeřným nemocem, jako jsou chřipky a nachlazení. Také budete schopni fungovat a naplno pracovat mnohem déle!

Malý fešák do každé kuchyně


Kromě své funkčnosti vás navíc mixér zaujme také svým vzhledem - především moderním, jednoduchým designem, díky kterému dokonale zapadne do každé kuchyně, jako by byl odjakživa její součástí. Jeho malé a praktické rozměry vám umožní přístroj ponechat v pohotovosti na kuchyňské lince, což vám jistě přijde vhod, protože se sami přesvědčíte, že ho nebudete chtít vůbec uklízet.


Výkonnější než kdy předtím!


Snadné mixování veškerého ovoce, zeleniny a to i mražené, včetně oříšků, semínek a dokonce i ledu, vám umožní vysoce výkonný 900W motor. Díky tomu a také díky perfektní cirkulaci potravin a odstředivé síle, vytvoříte velmi lahodný nápoj. NutriBullet jej totiž dokáže připravit mnohem krémovější a nadýchanější než klasický mixér. A co je nejlepší, váš koktejl bude obohacen o spoustu potřebných vitaminů, které vaše tělo doposud nedostávalo!

Spousta užitečného příslušenství!


Díky vysoké nádobě o kapacitě 0,9 l snadno připravíte vitaminový koktejl pro celou vaši rodinu nebo přátele. Jestliže však chcete nápoj pouze pro sebe, můžete využít i přibalené menší nádoby o objemu 0,5 l. Ráno si tak v pohodlí svého domova dopřejete lahodnou snídani nebo si koktejl jednoduše vezmete s sebou. Dalším praktickým doplňkem je totiž uzavíratelné víčko na cesty a objímka na pití. A že jste všechen nápoj nestačili vypít? Nezoufejte, díky těsnícímu víčku bez problémů uchováte nápoj dlouho čerstvý.

Nechte fantazii volný průchod


Vaší fantazii se meze nekladou a lahodný, krémový nápoj si připravíte přesně takový, jaký máte nejradši. Skvělé je, že mixér pokoří i mražené ovoce a zeleninu, můžete proto experimentovat s nepřeberným množstvím potravin! A kdybyste přece jen potřebovali kapku inspirace, můžete nahlédnout i do přibalené příručky, ve které se skrývá spousta užitečných receptů na lahodné životabudiče. A pro opravdové zastánce zdravého životního stylu, balení také obsahuje kapesního nutričního rádce, ve kterém se dozvíte spoustu rad jak nedělat chyby, kolik potravin nakoupit a jak se naplno obohatit živinami.Jak to funguje?


1. Vložte ingredience do extrakční nádoby.
2. Podle surovin vyberte víčko s čepelemi a přišroubujte.
3. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru.
4. Mírně zatlačte, pootočte. Nádoba se zacvakne.
5. Vyčkejte na vaši hotovou sklenici vitaminů!


Úklid bez práce


Po použití se nádoba i čepel snadno opláchne nebo vloží do myčky na nádobí a vy tak nebudete muset ztrácet čas se zdlouhavým úklidem. NutriBullet navíc nenadělá žádný nepořádek v kuchyni - nemusíte v ní tak již trávit tolik času, vše jde snadno a rychle! Dejte svému tělu bohatou nálož vitaminů a živin! Uvidíte, že se vám za to náležitě odmění. Začněte svůj den, jak se patří, nebo si dopřejte zdravou svačinku a koupejte se v moři lahodných koktejlů nejen vy, ale i celá vaše rodina! Poznejte, jak chutná zdraví...

Poškozený obal

Extraktor NutriBullet Pro 900:
900wattový motor ještě snadněji rozmixuje ovoce, zeleninu, oříšky, semínka, led, mražené ovoce... Vychutnejte si lahodné smoothie každý den - zdarma k NutriBulletu získáte uživatelskou příručku a výživového průvodce.

Proč si NutriBullet zamilujete:

 • je nesmírně praktický a snadno se čistí
 • odstředivá síla, perfektní cirkulace a patentované extrakční čepele
 • neobsahuje bisfenol A (BPA)
 • malý a kompaktní - vejde se na každou linku

Zpřístupněte tělu skryté živiny z potravy!
Máte příliš nabitý program a nezvládáte jíst doporučenou denní dávku ovoce a zeleniny? Jste neustále unavení a občas se vám zdá, že se nedokážete vypořádat se vším, co vám život přináší?
V našich zaneprázdněných životech často nemáme čas na zdravé stravování nebo správné rozžvýkání všeho, co sníme. Takže ačkoli jíme zdravě, náš zažívací trakt nemá přístup ke všem vitamínům, minerálům a živinám, které se nacházejí v naší stravě. Nejspolehlivějším způsobem jak zajistit, že naše tělo dostane potřebné živiny, je jejich extrakce.
Extrakce živin – špičková technologie, která vám pomůže získat z jídla maximum
Věděli jste, že nedokážeme využít všechny živiny v potravě, protože naše tělo se k nim při běžném žvýkání nedostane? Máme pro vás dobrou zprávu - když se ovoce, zelenina, semínka a ořechy před konzumací rozmělní na co nejstravitelnější formu, trávicí trakt může snadno vstřebat to nejlepší, co se v nich skrývá.
Naštěstí si můžete pořídit supermixér NutriBullet, který přesně toto dokáže!
Pro celou rodinu nebo jen pro vás
Můžete si vybrat 0,5l nádobu, která se perfektně hodí na přípravu jedné porce koktejlu Nutriblast a navíc je vybavena objímkou s držadlem pro pohodlné uchopení. Nebo můžete připravit zdravý a výživný NutriBlast pro více osob zároveň s vysokou 0,9l nádobou, která má praktické uzavíratelné víčko na cesty.

Supermixér NutriBullet Pro 900: je na čase tělu dopřát vše, co potřebuje
Představujeme vám NutriBullet - jedinečný mixér na extrakci živin. NutriBullet není běžný mixér ani odšťavňovač. Jedná se o průlom v oblasti výživy, který změní váš život. NutriBullet má schopnost uvolnit skryté živiny z jídla, které konzumujeme.
Odšťavňování, mixování ani samotné žvýkání nám nedokážou zpřístupnit velké množství nepostradatelných látek v naší potravě. Abychom mohli využít prospěšné živiny skryté uvnitř semínek, jadérek, slupek a stonků, je nutné je kompletně rozmělnit.
Díky tomu získáme podstatně více živin, aniž bychom měnili složení své potravy. S NutriBulletem připravíte koktejl, jenž bude plný stravitelných živin, které by normálně jen prošly vaším tělem a nevstřebaly se.
Jak? NutriBullet využívá výkonný 900W motor, který dokáže extrahovat, rozdrtit a rozmělnit vše, co vaše potrava nabízí.
Výsledkem je krémový a osvěžující nápoj plný zdraví a živin
Jaký je rozdíl mezi klasickým smoothie a nápojem, který připravíte v NutriBulletu? Použijete ovoce a zeleninu, které byste normálně použili na přípravu šťávy či smoothie, ale mixér NutriBullet připraví naprosto lahodné smoothie, mnohem krémovější a nadýchanější než klasický mixér.
NutriBullet kompletně rozdrtí a rozmělní mražené ovoce, ořechy a semínka a vytvoří z nich krémový koktejl. Dokáže narušit buněčnou stěnu a zpřístupnit vám skryté živiny, aby je vaše tělo mohlo vstřebat a využít.

Proč si zamilujete NutriBullet Pro 900:
 • výkonnější 900W motor
 • rozmělní jídlo, naruší jeho buněčnou strukturu a uvolní hodnotné živiny
 • rozdrtí semínka, jadérka, stopky i slupky, aby zpřístupnil ukrytou nutriční hodnotu
 • drtí, krájí a rozmělňuje
 • podporuje zdravý životní styl
 • zkracuje čas strávený v kuchyni
 • odstředivá síla a patentované extrakční čepele
 • neobsahuje bisfenol A (BPA)
 • žádný nepořádek
 • snadno se čistí
 • malý a kompaktní - vejde se na každou linku
 • skvělá volba pro každého
 • napomáhá kvalitnějšímu spánku
 • zabraňuje některým akutním bolestem, jako je migréna
 • zbaví vás návalů horka
 • zmírňuje různé symptomy
Technické informace:
 • příkon motoru: 900 W
 • AC 220
 • 40V, 0/60Hz
 • 25 000 otáček za minutu
 • průměr těla mixéru 13,5 cm
 • výška těla mixéru bez nádoby: 20 cm
 • výška vysoké nádoby: 17 cm
 • výška menší nádoby: 12,5 cm
 • průměr nádoby (horní část, ze které se pije): 10,5 cm
Jak to funguje Tajemství odhaleno: výkonnější 900wattový motor, extrakční čepele a patentovaná odstředivá technologie.
Při mixování jídla je nejdůležitější výkonnost motoru a špičková technologie. Proto je NutriBullet Pro 900 jedinečnou kombinací 3 prvků, které spoluvytvářejí jedinečnou extrakční technologii, jež dokáže proměnit vaše jídlo v "superjídlo":
Tato technologie na rozdíl od klasických mixérů a odšťavňovačů rozloží a rozmělní stopky, semínka, jadérka i slupky, v nichž se ukrývá nejvíce živin.
NutriBullet dokáže extrahovat a mlít. Přesvědčte se sami, jak to je jednoduché!

EXTRAHOVÁNÍM získáte to nejlepší z ovoce a zeleniny.

1. Vložte ingredience do extrakčního poháru.
2. Přišroubujte víčko s čepelemi.
3. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru. Zatlačte, pootočte a zacvakněte.
4. Nápoj NUTRIBLAST je hotový jakmile je krémový a nadýchaný!

MLETÍM získáte cenné živiny obsažené v suchých plodech.

1. Vložte ingredience do extrakčního poháru.
2 Přišroubujte víčko s čepelemi.
3. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru. Zatlačte, pootočte a zacvakněte.
4. Po rozemletí na požadovanou konzistenci, přidejte do nápoje nebo jogurtu.

Metoda protřepání:
Někdy se stává, že když přeplníte nádoby ingrediencemi nebo nepřilijete dostatek vody, vznikne příliš hustá směs. Ingredience v horní části nádoby se pak nedostanou dolů k čepelím. Pokud vidíte, že některé ingredience nepronikají dolů k čepelím, jednoduše použijte metodu protřepání.
1. Vyjměte nádobu a čepele z těla mixéru.
2. Zatřeste nádobou s čepelemi tak, jako byste drželi v ruce šejkr. Poté ji vraťte na tělo mixéru.

Metoda poklepání:
U ingrediencí, které se lepí na stěny nádoby namísto toho, aby rotovaly okolo čepelí, jednoduše použijte metodu poklepání.
1. Vyjměte nádobu s čepelemi z těla mixéru a poklepejte s ní o linku tak, aby ingredience propadly až na dno k čepelím.
2. Umístěte nádobu a čepele na tělo mixéru a dokončete přípravu.

Velice snadné mytí
Další výhodou je to, že se NutriBullet velice snadno čistí. Víčko a čepele od sebe nelze oddělit, proto stačí pouze naplnit nádobu horkou vodou se saponátem a opláchnout. Také ji můžete vložit do myčky na nádobí.

9dílná sada NutriBullet Pro 900 obsahuje: 1x tělo mixéru s výkonným motorem
1x menší nádoba (0,5 l)
1x uzavíratelné víčko na cesty
1x vysoká nádoba (0,9 l)
1x objímka na pití
1x těsnicí víčko
1x extrakční čepele
1x uživatelská příručka s recepty
1x kapesní nutriční rádce

Podrobněji o jednotlivých částech: Extrakční čepele Jedinečný design nových extrakčních čepelí v kombinaci s odstředivou silou dokáže rozmělnit tvrdá jadérka a zrníčka, silné stopky i tuhé slupky a tím se dostane k živinám, které se skrývají uvnitř. Čepele jsou z nerezové oceli a není třeba je brousit.

Tělo mixéru Jedná se o základnu mixéru NutriBullet. Stačí NutriBullet zapojit přívodním kabelem do zásuvky, nasadit vyšší nádobu na výkonný 900W motor a zacvaknout. Není potřeba mačkat žádné tlačítko ani číst komplikované návody. Je to tak snadné!

Menší nádoba s objímkou a držadlem Hodí se k přípravě jedné porce koktejlu NutriBlast, ze které svůj nápoj můžete rovnou vypít! Díky objímce s držadlem bude pití i držení velmi pohodlné.

1 těsnicí víčko pro uchování čerstvosti Už nepotřebujete žádné plastové obaly ani nádoby, abyste uchovali své nápoje čerstvé. K mixéru NutriBullet obdržíte těsnicí víčko pro uchování čerstvosti, které pasuje na menší i vysokou nádobu. Hotový koktejl plný vitamínů si tak můžete vzít na cesty!

Vysoká nádoba s uzavíratelným víčkem na cesty Vysoká nádoba je určena na přípravu zdravých, lahodných a výživných koktejlů NutriBlast pro více osob zároveň. Díky uzavíratelnému víčku si můžete svůj NutriBlast vzít s sebou na cesty.

Uživatelná příručka s recepty Knížka plná návodů na přípravu lahodných a výživných koktejlů, po kterých se budete cítit vitálnější, přitažlivější, plní života a energie.

Kapesní nutriční rádce "Kouzlo" systému NutriBullet začíná u vašeho praktického kapesního nutričního rádce, který vám poradí:
které suroviny by měly být v kvalitě bio
jak si sestavit vyvážené menu na celý týden
jak vybrat nejčerstvější suroviny
kolik ovoce a zeleniny nakoupit
jaké jsou zdravotní přínosy vybraných potravin

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 900 W
Objem hlavní nádoby 0.9 l
Počet rychlostí 1
Plynulá regulace Ne
Ne
Materiál nádoby plast
Funkce, příslušenství drcení ledu, mixování
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 13.5 cm
Hmotnost výrobku 2.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 29.5 cm
Hloubka balení 34.5 cm
Hmotnost balení 3.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu