Stolní mixér ETA Vital Blend 1100 90010 černý/bílý

Značka: ETA , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: ETA110090010

Multifunkční stolní mixér s příkonem 1500 W mixuje, seká, drtí – ideální pro nápoje, smoothie, omáčky, polévky, pomazánky, přesnídávky a zmrzliny.

Zjistit dostupnost

Eta Vital Blend Digi II 1100 90010


ETA Vital Blend Digi II 1100 90010


Hledáte multifunkčního pomocníka k přípravě smoothie, nápojů, RAW stravy, krémových polévek, dětských přesnídávek, zmrzliny a dalších dobrot? Vysokootáčkový stolní mixér seká, drtí a míchá na velmi jemnou konzistenci, takže jej ocení obzvláště milovníci zdravé a RAW stravy. Zvládne zpracovat studené potraviny, ale nezalekne se ani horkých potravin a ledu. 


O dokonalé zpracování se postará motor s příkonem 1 500 W, unikátní šestiramenný nerezový nůž s povrchem z titanu s vroubkovaným ostřím, 6 přednastavených programů, 9 rychlostí s časovačem a plynulá regulace otáček. Vše umixujete v nádobě s extra objemem 2 litry. Pro připravené nápoje lze využít 2 praktické sportovní nádoby z Tritanu o objemu 600 ml. 


Plakát

 


 ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte na stránkách výrobce.


  


 Multifunkční stolní mixér, který umí víc, než si myslíte.

 


Sázka na kvalitu


Dvoulitrová pracovní nádoba je vyrobena z Tritanu, který je velmi odolný a neabsorbuje vůně, chutě ani barvu zpracovávaných potravin a neobsahuje BPA. O dokonalé zpracování surovin se postará unikátní šestiramenný nůž s vroubkovaným ostřím a titanovým povrchem. 


Nůž
 


Do práce, do školy i na trénink


Dvoulitrová nádoba je vybavena víkem s odnímatelnou krytkou, aby bylo možné přidávat tekutiny bez sundávání víka. Součástí je také pěchovadlo, kterým v případě potřeby posunete potraviny do prostoru nože. Pokud si chcete lahodnou svačinku vzít s sebou do práce, do školy či na trénink, využijete 2 praktické BPAC free sportovní nádoby z Tritanu o objemu 600 ml a 2 neoprenové obaly udržující teplotu nápoje. Tyto nádoby jsou opatřeny sponou pro zavěšení. Aby vám nedošla inspirace, přiložená kniha výborných receptů zdRAWě hRAWě vám poskytne spoustu tipů na chutné smoothie, pomazánky, zmrzliny, nápoje, polévky atd.

 


Pro jednoduchou a přesnou přípravu


Pro dosažení ideální konzistence vašeho připravovaného nápoje nebo pokrmu budete mít na výběr z 6 přednastavených programů a 9 rychlostí s časovačem. Přesně si nastavíte dobu mixování pro správné zpracování dle vašich představ. S přípravou vám pomůže také plynulá regulace otáček od 15 000 do 30 000 ot./min. Nechybí ani funkce Pulse. S tímto multifunkčním přístrojem bude příprava vašich oblíbených pokrmů a nápojů hračka. 


Nastavení
 


Pro vaše bezpečí


Myslíme na vaše bezpečí, a proto je nádoba vybavena pogumovanou rukojetí, která brání vyklouznutí z ruky. Protiskluzové nožičky zajistí stabilitu přístroje na pracovní ploše během mixování a nechybí ani ochrana proti přehřátí. S nádobou se vám bude snadno manipulovat. Pro odejmutí nádoby stačí pouze nadzvednout bez šroubování. 


Nejdůvěryhodnější značka 

Multifunkční stolní mixér Vital Blend
Multifunkční stolní mixér Vital Blend mající 2 litrový extra objem nádoby a příkon 1500 W, bude nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Vital Blend mixuje, seká, drtí - je ideální pro přípravu nápoje. Bude vám tedy skvělým pomocníkem pro koktejly, smoothie, omáčky, polévky, pomazánky, zmrzliny i přesnídávky.

Umí víc, než si myslíte
Tento šikovný pomocník není obyčejný mixér, je vysokootáčkový a díky tomu rozseká a rozmixuje suroviny na velmi jemnou konzistenci. Ocení ho zejména milovníci RAW stravy, protože právě pro tento druh stravy je jak stvořený. Velká kouzla umí jak se studenými tak horkými potravinami ale poradí si i s ledem a zmrzlinou.

Kvalita především
Nádoba je vyrobena z vysoce odolného Tritanu, který neabsorbuje vůni, chuť ani barvu potravin (BPA free) a obsahuje BlendeX – unikátní nerezový šestiramenný nůž s titanovým povrchem a vroubkovaným ostřím.

Více než jen mixér
Je vybaven odnímatelnou krytkou pro plnění tekutin bez nutnosti odnímání víka a pěchovadlem pro posun surovin do prostoru sekacího nože. S mixérem dále obdržíte 2 sportovní nádoby z Tritanu (BPAC free) na nápoje s praktickou sponou k zavěšení o objemu 600 ml, 2 neoprenové termoobaly na nádoby pro udržení teploty nápojů a knihu zdRAWě? hRAWě! plnou opravdu vynikajících receptů na smoothie, polévky, pomazánky, nápoje, těsta, zmrzliny i mléka.

Zjednodušte si život
Díky elektronickému ovládání s 6 přednastavenými programy pro snadnější a rychlejší obsluhu a 9 rychlostem s časovačem pro přesné nastavení doby mixování pro optimální rozsekání surovin, si tento mixér zamilujete. Ovšem přednastavené programy a rychlosti nejsou to jediné, v čem mixér vyniká – má také snadnou regulaci otáček v rozsahu 15000–30000 za minutu pomocí tlačítek +/- a funkce PULSE.

Myslíme na vaše bezpečí a zdraví
Manipulace s nádobou je snadná, stačí ji odebrat pouhým nadzvednutím. Pro větší bezpečí je ergonomická rukojeť pogumována proti klouzání. Tím se zamezí případnému vyklouznutí z rukou. Protiskluzové nožky zase zajišťují perfektní stabilitu během procesu mixování. Dále také disponuje ochranou proti přehřátí.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Multifunkční stolní mixér

 • Vysoko otáčkový mixér rozseká a rozmixuje suroviny na velmi jemnou konzistenci
 • Mixuje, seká, drtí, míchá - ideální pro nápoje, koktejly, smoothie, omáčky polévky, pomazánky, zmrzliny a přesnídávky
 • Vynikající pro přípravu RAW stravy
 • Vhodný jak na horké potraviny, tak i na led a zmrzlinu
 • Elektronické ovládání s 6 přednastavenými programy
 • 9 rychlostí a časovač pro přesné nastavení doby mixování
 • Postupná regulace otáček v rozsahu 15000–30000 za minutu a funkce PULSE
 • BlendeX - unikátní nerezový šestiramenný nůž s titanovým povrchem a vroubkovaným ostřím
 • Nádoba o objemu 2 l
 • Nádoba vyrobena z vysoce odolného Tritanu, který neabsorbuje vůni, chuť ani barvu potravin; BPA free
 • Víko je vybaveno odnímatelnou krytkou pro plnění tekutin bez nutnosti odnímání víka
 • Pěchovadlo pro posun surovin do prostoru sekacího nože
 • 2 sportovní nádoby z Tritanu (BPA free) na nápoje s praktickou sponou k zavěšení o objemu 600 ml
 • 2 neoprenové termoobaly na nádoby pro udržení teploty nápojů
 • Knížka zdRAWě hRAWě plná vynikajících receptů na smoothie, polévky, pomazánky, nápoje, těsta, zmrzliny a mléka
 • Snadné odnímání nádoby pouhým nadzvednutím
 • Možnost demontovat nůž pro snadné čištění
 • Ergonomická rukojeť s pogumováním proti klouzání
 • Ochrana proti přehřátí
 • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu
 • Příkon 1500 W
 • Deklarovaná hladina akustického výkonu 86 dB(A) re 1pW
 • Prodloužená záruka 5 let na motor

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 1500 W
Objem hlavní nádoby 2 l
Počet rychlostí 9
Plynulá regulace Ano
Ano
Materiál nádoby Tritan
Funkce, příslušenství drcení ledu, mixování horkých surovin, mixování
Zdroj energie síťový
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.5 cm
Výška výrobku 49.0 cm
Hloubka výrobku 27.0 cm
Hmotnost výrobku 4.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.0 cm
Výška balení 27.0 cm
Hloubka balení 44.0 cm
Hmotnost balení 6.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu