Stolní mixér ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 1011 90000 černý

Značka: ETA , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: ETA101190000

Vysokootáčkový mixér ETA Vital Blend se specialistou na smoothies a RAW stravu. Vysoký výkon 1600 W a až 28 tis otáček/min.

Zjistit dostupnost

ETA Vital Blend 1011 90000


Zdravá strava se konečně zase dostává do širokého povědomí. Jste-li i vy příznivci raw stravy či jiných diet založených na ovoci a zelenině, budete potřebovat nástroj, který vám s její přípravou pomůže. Právě to je funkce ETA Vital Blend, stolního mixéru s velmi kvalitními noži, který rychle připraví smoothies i jiné pochutiny.


Základem tohoto spotřebiče je samozřejmě silný motor. Má příkon 1 600 W, problémy mu proto nečiní ani rozsekání ledových kostek. Šestiramenný nůž s nerezovým ostřím BlendeX dokáže létat s rychlostí až 420 km/h, je proto jasné, že na rozmixování zeleniny mu bude stačit jen pár vteřin.


Pokrmy budete moci připravovat v 2,5l nádobě z Tritanu, který neabsorbuje chuť ani vůni jídla, zároveň je však snadné ho víkem utěsnit, aby zůstalo prostředí kuchyně čisté. Jednoduché je však i čištění pracovních nástrojů – lze je vyjmout a opláchnout, žádné zbytky nikde neuvíznou.


Jsem specialista na smoothies a RAW stravu. S rychlostí ostří až 420 km/h rozmixuji vše – během pár vteřin. 

 


Rychlé otáčky


Nadstandardně vysoké otáčky dosahující až 28 000 za minutu v kombinaci s vysokým výkonem 1 600 W znamenají, že rozmixujete během pár vteřin i velmi tvrdé suroviny. Například červenou řepu nebo arašídy. Vysoký výkon je spojený s krátkou dobou mixování, což znamená, že je Vital Blend ideální pro přípravu syrových RAW pokrmů. Využívá šestiramenný nůž s nerezovým ostřím BlendeX, které se dokáže rozkmitat rychlostí až 420 km/h!

Jednoduchý, bezpečný


Nádoba na suroviny nabízí velkorysý objem 2,5 litru a je vyrobena z mimořádně odolného Tritanu. To je mimochodem naprosto nezávadný materiál (BPA free) původně vyvinutý pro lékařské účely. Díky tomu neovlivní vůni ani chuť potravin. Má těsnící víko a nechybí odnímatelná odměrka umožňuje vložit ingredience i během mixování. Vital Blend se od běžných stolních mixérů liší i tím, že disponuje pěchovadlem, jež přináší možnost suroviny přitlačit na nůž, díky čemuž bude jejich rozmixování ještě rovnoměrnější. Následné čištění je též maximálně snadné – stačí naplnit nádobu vodou s čisticím prostředkem, spustit mixér a vodu následně vypláchnout. Nůž z nerezové oceli je navíc vyjímatelný, takže se nemusíte obávat, že by se pod ním některá surovina zasekla.

Naučí vás žít zdravě


Extrémní výkon Vita Blendu znamená, že účinně rozmixuje ovoce a zeleninu tak, aby tělo efektivněji absorbovalo vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, jež jsou uvolňovány pouze při vysokootáčkovém mixování. Problémem pro mixér není ani tvrdá vláknina v natích z kořenové zeleniny. Vita Blend pak dokáže zpracovat i slupky a jádra různého ovoce, což je velká přednost oproti odšťavňovačům.

zdRAWě a hRAWě


Připravovat ale můžete i rostlinná mléka z ovesných vloček, oříšků nebo třeba kokosu a dalších surovin. Ideální pro osoby s intolerancí laktózy, případně alergií na mléčnou bílkovinu, kteří nemohou konzumovat „běžné“ mléko živočišného původu. Stejně tak můžete ale připravovat i zdravé přesnídávky pro děti bez nebezpečných éček. Vital Blend dokonce připraví i tekutá těsta na palačinky či wafle a večer zpříjemní lahodným koktejlem či zmrzlinou. Součástí balení je také kniha plná inspirace a receptů zdRAWě? hRAWě

 


Vital Blend od značky ETA není jen vysokootáčkový stolní mixér, ale multifunkční pomocník, který mixuje, míchá, seká, drtí led, pomůže s přípravou zmrzliny, pomazánek, oříškových másel a je především specialistou na smoothies – v dnešní době tak oblíbené zdravé nápoje. Je vhodný i na přípravu RAW stravy.

Díky nadstandardně vysokým otáčkám až 28 000 za minutu a vysokému výkonu 1600 W rozmixuje zcela dohladka i tak tvrdé suroviny jako je červená řepa nebo arašídy během pár sekund. Vzhledem ke krátké době mixování se Vital Blend skvěle hodí pro přípravu syrové RAW stravy. Speciální šestiramenný nůž s nerezovým ostřím BlendeX se dokáže roztočit neuvěřitelnou rychlostí 420 km/h. Je to opravdová formule mezi kuchyňskými spotřebiči.

Jednoduché a bezpečné používání
Extra objemná nádoba o kapacitě 2,5 l je vyrobena z vysoce odolného Tritanu – bezpečného materiálu (BPA free), který byl původně vyvinutý pro lékařské účely. Neabsorbuje vůni ani chuť potravin.

Těsnicí víko zabezpečuje, že všechny suroviny zůstanou uvnitř a díky odnímatelné odměrce je možno přidávat ingredience i během mixování. Oproti běžným stolním mixérům je Vital Blend vybaven praktickým pěchovadlem, díky kterému lze suroviny přitlačit na nůž, aby došlo k jejich dokonalému a rovnoměrnému rozmixování. Čištění je opravdu jednoduché – stačí naplnit nádobu vodou s čisticím prostředkem, spustit a vypláchnout. Nerezový nůž je navíc odnímatelný, takže pod ním neuvíznou žádné suroviny.

Pro každého, kdo chce žít zdravě
Vital Blend si najde místo v každé domácnosti, ale obzvláště ho ocení ti, kteří žijí aktivním životem a zdraví jim není lhostejné. Díky extrémnímu množství otáček rozmixuje ovoce a zeleninu tak, že je tělo schopno mnohem lépe absorbovat vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, které se uvolňují pouze při procesu tohoto mechanického (vysokootáčkového) mixování. Vital Blend si poradí i s tzv. tvrdou vlákninou, kterou obsahují natě z kořenové zeleniny, které jsou běžně nepoživatelné, přitom obsahují velké množství kvalitních živin. Na rozdíl od odšťavňovače zpracuje i slupky a jádra z některého ovoce, které jsou také velmi bohaté na živiny.

Nejen mixování ovoce a zeleniny
Vital Blend se skvěle hodí na přípravu jemných rostlinných mlék (například z ovesných vloček, oříšků nebo kokosu, mandlí či rýže). Toto ocení zejména lidé, kteří mají intoleranci laktózy anebo alergii na mléčnou bílkovinu a nemohou pít mléko živočišného původu. Přesnídávky pro děti jsou samozřejmostí.

Rychlou dávku energie v podobě ovocného či zeleninového smoothie, obohaceného o proteinový prášek, oříšky, mladý ječmen, chia semínka nebo ovesné vločky si můžete dopřát před jakoukoliv fyzickou aktivitou. Nahradí snídani či svačinu. Ve Vital Blendu lze za pár chvil připravit i tekutá těsta na palačinky nebo wafle. Večer si můžete zpříjemnit osvěžujícím koktejlem nebo krémovou zmrzlinou. Vital Blend se v žádné domácnosti rozhodně neztratí. Jen dejte pozor, jeho používání je silně návykové!

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor. V balení najdete knihu plnou inspirace a receptů zdRAWě? hRAWě!.

Multifunkční stolní mixér ETA Vital Blend

 • Vysoko otáčkový mixér rozseká a rozmixuje během pár okamžiků suroviny na velmi jemnou konzistenci
 • Široká škála využití: mixuje, seká, drtí, míchá - ideální pro nápoje, koktejly, smoothie, omáčky, polévky, pomazánky, zmrzliny a přesnídávky
 • Zdravý a rychlý způsob přípravy - vynikající pro přípravu RAW stravy
 • Vhodný jak na studené či horké potraviny, tak i na led a zmrzlinu
 • Plynulá regulace otáček v rozsahu 15000 - 28000 za minutu a funkce PULSE pro maximální otáčky
 • Unikátní nerezový šestiramenný nůž s vroubkovaným ostřím
 • Pracovní nádoba o extra velkém objemu 2,5 l
 • Nádoba je zhotovena ze speciálního a odolného materiálu Tritan - vysoká odolnost proti zachycení barvy a chutě z potravin, BPA free - neobsahuje Bifestol A
 • Víko je vybaveno odnímatelnou transparentní krytkou
 • Plastové pěchovadlo pro posun větších kusů surovin do prostoru sekacího nože
 • Jednoduché odnímání nádoby pouhým nadzvednutím
 • Možnost demontovat nůž pro jednoduché čištění
 • Uvolňovací páka pro demontáž nože
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • Bezpečnostní pojistka proti chybějící nádobě
 • Ochrana proti přehřátí
 • Světelná signalizace provozu
 • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu na pracovní ploše
 • Příkon 1600 W
 • Hlučnost je 86 dB(A) re 1pW
 • Prodlužka záruky 5 let na motor

Registrujte se a získejte možnost prodloužené záruky na tento produkt
Registrujte se a získejte balíček 100% organických superpotravin

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 1600 W
Objem hlavní nádoby 2.5 l
Počet rychlostí 20
Plynulá regulace Ano
Ano
Materiál nádoby plast
Funkce, příslušenství drcení ledu, mixování horkých surovin, mixování
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 55.5 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.5 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 31.5 cm
Hmotnost balení 6.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu