Stolní mixér G21 Blender Perfect Smoothie Vitality Dark Brown hnědý (vrácené zboží 8800358225)

bazar
Značka: G21 , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: -9138641

Bazar - vrácené zboží 8800358225

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800358225

Šéfkuchařem ve své kuchyni

Se stolním mixérem G21 Perfect Smoothie Vitality připravíte koktejly, smoothie, sorbety a také pomazánky a ovocné přesnídávky pro své děti během chvilky a bez námahy. Nepostradatelným pomocníkem se stane pro všechny vyznavače RAW stravy díky obrovskému výkonu 1680 W a až 32 000 otáček za minutu. Díky mimořádnému výkonu kvalitě a profesionálnímu zpracování se mixér G21 hodí jak pro domácí použití, tak používání v kavárnách, cukrárnách či restauracích.


Velice efektivní zpracování potravin

Stolní mixér G21 je vybaven nastavitelnou rychlostí a funkcí pulz. Funkce pulzace slouží ke krátkému efektivnímu zpracování potravin a pro maximální kontrolu nad mixováním. Objem nádoby mixéru je 2,5 l, což vám poskytuje dostatečný prostor pro mixování i objemnějších kousků potravin bez nutnosti krájení a předchystávání na malé kousky. Komfortní používání zajišťují ergonomické šťouchadlo a víčko s nálevkou. Díky tomu je práce s mixérem opravdu snadná a hlavně bezpečná.

Pro přípravu kompletního menu

Stolní mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je připraven přichystávat pokrmy za tepla i studena. K tomu je uzpůsobena mixovací nádoba vyrobena ze speciálního materiálu Tritan, který je velmi odolný a vyznačuje se tím, že nezachytává vůni ani chuť potravin. Není tedy problém, po připravené omáčce, nachystat zmrzlinu jako dezert. Nádobu je také možné mýt v myčce, údržba je tedy velmi jednoduchá.

Dokonalý pomocník v kuchyni

Používání stolního mixéru G21 je velmi jednoduché a snadné. Mixér Perfect Smoothie Vitality je vybaven vylepšeným chlazením ložiska a nedochází tak k nechtěnému zahřívání potravin vlivem rychlého mixování. Díky vylepšenému odhlučnění motoru mixéru můžete mixér používat kdykoliv bez obavy, že budete rušit své okolí.

Vráceno - Použito

Kvalitní a výkonný multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je druhá generace velice oblíbených mixérů Perfect Smoothie a zvládne namixovat jakýkoliv druh potravy a vždy dosáhne vynikajícího výsledku. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání, zvládne mixér bez problémů vyrábět ovocné přesnídávky pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či pomazánky. Vzhledem k obrovskému výkonu se perfektně hodí i pro přípravu RAW stravy. Objem nádoby 2,5 l je plně dostačující i pro mixování více objemných potravin, které není třeba krájet, jelikož se do nádobky pohodlně vejdou. Mixér, vzhledem ke svému výkonu dokáže mixovat potraviny velmi najemno. Mixér Perfect Smoothie Vitality disponuje vylepšeným chlazením ložiska a nožů a dochází tak k nižšímu zahřívání tekutiny. Dále také bylo vylepšeno odhlučnění motoru mixéru..
Samotná nádobka je vyrobena z velmi odolných materiálů tak, aby dokázala pracovat jak s horkými, tak i studenými potravinami. Materiál, ze kterého je nádobka vyráběna, nezachytává vůni, ani chuť potravin, lze tedy v mixéru připravovat i domácí polévky či omáčky. BPA free je u výrobků G21 samozřejmostí.
Mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro komerční využití například do kaváren a restaurací.

Specifikace:

  • Barva: tmavě hnědá
  • Otáčky/min.: 32 000
  • Objem nádoby: 2,5 l
  • Odolnost nádobky: -40 °C - 120 °C
  • Výkon: 1680 W
  • Tepelná pojistka proti přehřátí
  • Rozměry: 23 x 23 x 57 cm (š x h x v)
  • Hmotnost: 5 kg
  • Součástí balení je ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem. Víčko je opatřeno nálevkou, která umožňuje pohodlné postupné přidávání potravin či jednotlivých surovin v průběhu mixování.

Prodloužená záruka 2+2 roky na tělo mixéru. Pro aktivaci prodloužené záruky je nutné se registrovat ZDE.

Nádoba mixéru je vyrobena z Tritanu neboli kopolyesteru , který se používá po celém světě na výrobu plastů přicházejících do styku s potravinami. Tento kopolyester byl testován po dlouhé roky tak, aby zajistil co nejvyšší bezpečnost.
Ale co to vlastně tritan je?
Tritan je plast, který neobsahuje BPA - neobsahuje bisfenol A, ani jiné bisfenoly jako například BPS.
Tritan je velice odolný plast - nemusíte se bát nádobu často používat, neboť je velmi odolná vůči jakémukoliv poškrábání nebo rozbití.
Tritan je velmi tvrdý plast, což zajišťuje prodloužení životnosti nádoby.
Nádoby vyrobené z tritanu je možné mýt v myčce na nádobí.
Tritan je přátelský k životnímu prostředí.
Tritan je podstatně odolnější a lehčí než sklo, což během manipulace ocení především ženy.

Koktejly / mixování
Ovocné a zeleninové koktejly dokáže G21 Perfect Smoothie Vitality připravit doslova za pár vteřin. Mixér dokáže, díky unikátnímu systému mixování, který je způsoben vysokým výkonem a šesti noži, které potravu doslova rozdělí na malé kousíčky, zachovat buněčnou strukturu namixovaného ovoce a zeleniny a tím poskytnout lidskému tělu více vitamínů a jejich rychlejší vstřebání.
Navíc mixér dokáže rozmixovat i takové potraviny, či tvrdší vlákniny, se kterými by měly jiné méně výkonnější mixéry problémy, či by je neúplně rozmixovaly. Mezi nejznámější surovinu, která je pro klasické mixéry obtížně zpracovatelná, ale velmi zdraví prospěšná a obsahuje nespočet blahodárných živin a vitamínů se řadí mrkvová nať, kterou mixér G21 Perfect Smoothie Vitality rozmixuje bez sebemenšího zaváhání na krémovou hladkou šťávu, kterou je schopno požít i malé dítě.
Oproti šťávě z odšťavňovače získáte při zpracování ovoce a zeleniny v mixéru G21 Perfect Smoothie Vitality krémovou, hladkou a napěněnou šťávu, která je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny
Pro multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je příprava domácí zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovat se svými ostrými noži tak rychle, že i velmi zmrzlé suroviny se nestihnou při zpracování ohřát, ale pouze do jemna "rozšlehat" a vytvořit tak nadýchanou zmrzlinu. Celý proces trvá několik málo sekund. Lahodná zmrzlina v letních měsících jde vyrobit i bez zmrzlinovače!
Konzervované ovoce dokáže mixér proměnit v lahodné ovocné sirupy, které jsou vhodné na polití zmrzlin, lívanců či palačinek.

Vaření
Příprava polévek v mixéru G21 Perfect Smoothie Vitality není sen, ale skutečnost. Pomocí mixéru získáte rychle za pár minut horkou polévku, plnou zdraví prospěšných živin. Brokolicová, hrášková či čočková polévka bude jemně krémová a vyhnete se nedokonalému mixování polévky přímo na sporáku ponorným mixérem a zacákanému sporáku, či přelévání polévky z nádoby do nádoby a tím hoře špinavému nádobí. Jednoduše stačí veškeré suroviny na polévku dle receptu naházet do velké nádobky mixéru a začít mixovat, dochucovat kořením a za 5 - 6 minut je polévka horká a hotová, připravená přímo ke konzumaci.
Mixér G21 Perfect Smoothie Vitality ale nezvládne jen přípravu polévky. Bude Vám nápomocný například při přípravě omáček, přesnídávek, chutných pomazánek či mletí masa nebo drcení ořechů.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 1680 W
Objem hlavní nádoby 2.5 l
Plynulá regulace Ano
Ano
Materiál nádoby plast
Funkce, příslušenství drcení ledu, mixování horkých surovin, mixování
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 57.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 5.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.4 cm
Výška balení 38.5 cm
Hloubka balení 45.7 cm
Hmotnost balení 7.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu