Stolní mixér G21 Blender Perfect smoothie white bílý (vrácené zboží 8800288124)

bazar
Značka: G21 , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: -9059777

Bazar - vrácené zboží 8800288124

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - vrácené zboží 8800288124

Vše v jednom mixéru


Propadněte kouzlu lahodných smoothies. Jsou hitem posledních let a navíc jsou bohaté na vitamíny a plné ohromující chuti. Ať už upřednostníte ovocné či zeleninové, nadchnou vás snadnou přípravou, obzvlášť se stolním mixérem Garden 21. Umíchejte si perfektní smoothie, díky kterému získáte spoustu živin i z potravin, které nejsou vašimi favority. A co teprve když přihodíte čerstvě nasbírané maliny či ostružiny ze zahrady nebo přímo z lesa.Mixování, míchání, drcení a sekání. Mixér s objemem nádoby 2,5 litru zvládne bez problémů vyrábět ovocné přesnídávky pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či pomazánky. A díky vysokému výkonu 1500 W se dokonale hodí také pro přípravu RAW stravy, která jde ruku v ruce s hitem, jakou jsou smoothies.Máte chuť na brokolicovou, hráškovou nebo čočkovou polévku?


Polévku jako ze snu vykouzlí za pár minut, horká polévka plná prospěšných živin. Díky mixéru se vyhnete nepohodlnému mixování polévky přímo na sporáku a vaše kuchyň zůstane bez zbytečných cákanců. Jednoduše stačí veškeré suroviny na polévku dle receptu naházet do velké nádobky mixéru a začít mixovat, dochucovat kořením a za 5-6 minut je polévka horká a hotová, připravená přímo pro servírování.Jenže s mixérem toho zvládnete o mnoho více


Mixér G2 Perfect Smoothie zvládne přípravu té nejdokonalejší a nejkrémovější polévky. Umíchá vám neskutečné koktejly a drinky, zkrátka umixuje a naseká téměř cokoli. Ale bude Vám nápomocný i v dalších situacích. Třeba při přípravě omáček, přesnídávek, chutných pomazánek či mletí masa nebo drcení ořechů.Mixování, koktejly, drinky


Mixér G21 Blender Perfect Smoothie zachovává buněčnou strukturu namixovaného ovoce a zeleniny a tím poskytuje lidskému tělu více vitamínů a podporuje jejich rychlejší vstřebávání. Nejčastější a také nejvíce odolnou ingrediencí takových koktejlů je mrkvová nať. Mixér G21Perfect Smoothie ji ovšem rozmixuje bez jakéhokoli zaváhání, výsledkem je krémová šťáva plná bohaté pěny a hodnotné vlákniny.


Večer pak můžete pozvat své přátele na parádní margaritu. Mixér dokáže bez problémů mixovat led a vytvářet tak jemnou tříšť, přitom zachová suroviny v chladné teplotě, díky své vysoké rychlosti. Můžete podávat drinky jako z koktejlového baru, nádherně svěží, vychlazené a hlavně plné originálních chutí.

Vráceno - Použito

Získejte ZDARMA prodlouženou záruku

Zakoupením produktu G21 s prodlouženou zárukou jste získali dokonalý a spolehlivý výrobek.
Jeho kvalitu dokládá nadstandardní rozšířená záruka 2 + 2 roky navíc.

Registrujte po koupi Váš výrobek ZDE a získejte 2 roky klidu navíc.

Kvalitní a výkonný multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie zvládne namixovat jakýkoliv druh potravy a vždy dosáhne vynikajícího výsledku. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání, zvládne mixér bez problémů vyrábět ovocné přesnídávky pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či pomazánky. Vzhledem k obrovskému výkonu a ostří mixovacích nožů, kterými je mixér vybaven, se perfektně hodí i pro přípravu RAW stravy.
Objem nádoby 2,5l je plně dostačující i pro mixování více objemných potravin, které není třeba krájet, jelikož se do nádobky pohodlně vejdou a mixér, vzhledem k svému výkonu, pohodlně dokáže potraviny rozmixovat i velmi najemno.
Samotná nádobka je vyrobena z velmi odolných materiálů tak, aby dokázala pracovat jak s horkými, tak i studenými potravinami. Materiál Tritan copolyesteru, z kterého je nádobka vyráběna nezachytává vůni, ani chuť potravin, lze tedy v mixéru připravovat i domácí polévky či omáčky.
Plast je bez přívlastku bisfenolu A (BPA).
Mixér G21 Perfect Smoothie je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro komerční využití například do kaváren.

Specifikace:

 • Barva: červená/bílá/zelená
 • Otáčky/min.: 1000 - 35000
 • Objem nádoby: 2,5l
 • Odolnost nádobky: -40 °C - 120 °C
 • Výkon: 1500W
 • Rozměry: 27,5 x 24 x 54,5 cm (š x h x v)
 • Hmotnost: 5kg
 • Součástí balení je ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem. Víčko je opatřeno nálevkou, která umožňuje pohodlné postupné přidávání potravin či jednotlivých surovin v průběhu mixování.
Koktejly a mixování
 • Ovocné a zeleninové koktejly dokáže G21 Perfect Smoothie připravit doslova za pár vteřin. Mixér dokáže, díky unikátnímu systému mixování, který je způsoben jeho vysokým výkonem a ostrými noži, které potravu doslova rozdělí na malé kousíčky, zachovat buněčnou strukturu namixovaného ovoce a zeleniny a tím poskytnout lidskému tělu více vitamínů a jejich rychlejší vstřebání.
 • Navíc mixér dokáže rozmixovat i takové potraviny, či tvrdší vlákniny, se kterými by měly jiné méně výkonnější mixéry problémy, či by je neúplně rozmixovaly. Mezi nejznámější surovinu, která je pro klasické mixéry obtížně zpracovatelná, ale velmi zdraví prospěšná a obsahuje nespočet blahodárných živin a vitamínu se řadí mrkvová nať, kterou mixér G21 Perfect Smoothie rozmixuje bez sebemenšího zaváhání na krémovou hladkou šťávu, kterou je schopno požít i malé dítě.
 • Oproti šťávě z odšťavňovače získáte při zpracování ovoce a zeleniny v mixéru G21 Perfect Smoothie krémovou, hladkou a napěněnou šťávu, která je plná hodnotných vláknin.
Zmrzliny
 • Pro multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie je příprava domácí zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovat se svými ostrými noži tak rychle, že i velmi zmrzlé suroviny se nestihnou při zpracování ohřát, ale pouze do jemna "rozšlehat" a vytvořit tak nadýchanou zmrzlinu. Celý proces trvá několik málo sekund. Lahodná zmrzlina v letních měsících jde vyrobit i bez zmrzlinovače!
 • Konzervované ovoce dokáže mixér proměnit v lahodné ovocné sirupy, které jsou vhodné na polití zmrzlin, lívanců či palačinek.
Vaření
 • Příprava polévek v mixéru G21 Perfect Smoothie není sen, ale skutečnost. Pomocí mixéru získáte rychle za pár minut horkou polévku, plnou zdraví prospěšných živin. Brokolicová, hrášková či čočková polévka bude jemně krémová a vyhnete se nedokonalému mixování polévky přímo na sporáku ponorným mixérem a zacákanému sporáku, či přelévání polévky z nádoby do nádoby a tím hoře špinavému nádobí. Jednoduše stačí veškeré suroviny na polévku dle receptu naházet do velké nádobky mixéru a začít mixovat, dochucovat kořením a za 5 - 6 minut je polévka horká a hotová, připravená přímo ke konzumaci.
 • Mixér G21 Perfect Smoothie ale nezvládne jen přípravu polévky. Bude Vám nápomocný například při přípravě omáček, přesnídávek, chutných pomazánek či mletí masa nebo drcení ořechů.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 1500 W
Objem hlavní nádoby 2.5 l
Počet rychlostí 10
Plynulá regulace Ano
Ano
Materiál nádoby plast
Funkce, příslušenství drcení ledu, mixování horkých surovin, mixování
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.5 cm
Výška výrobku 54.5 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 5.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 46.5 cm
Hloubka balení 32.5 cm
Hmotnost balení 7.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu