Stolní mixér G21 Blender Perfect smoothie white bílý

Značka: G21 , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: GDJ6008100

Získejte prodlouženou záruku 2 + 2 roky navíc!

Zjistit dostupnost

G21 Blender Perfect smoothie, bíláG21 Blender Perfect smoothie, bíláPořiďte si do své domácnosti praktického pomocníka, se kterým si budete moct snídaně, svačiny i večeře vychutnat ještě více. Se stolním mixérem Blender G21 Perfect Smoothie během několika málo vteřin proměníte čerstvý kousek ovoce či zeleniny v lahodný a stoprocentně přírodní džus, který je plný vitamínů a skvěle chutná. Přidáním různých přísad můžete vykouzlit lahodné koktejly, se kterými budete za hvězdu za všech okolností, ať už na návštěvu přijde rodina, nebo kamarádi.Džusy, koktejly, ale také krémové polévky. Nyní už nejde pouze o luxusní záležitosti, které si dopřáváte jednou za čas v restauraci za nehorázné peníze. Doma vždy budete přesně vědět, z čeho se výsledné jídlo či nápoj skládá, budete mít naprostou kontrolu nad všemi ingrediencemi.Pomocník pro všechnoKromě mixování můžete s přístrojem také míchat, drtit led a sekat. Jeho velkou výhodou je šest nožů, které si spolu s vysokým výkonem 1500 W lehce poradí se všemi druhy surovin. Ať už chystáte oběd pro celou rodinu, nebo máte chuť na malou svačinku, máte vyhráno. Balení obsahuje velkou nádobu s objemem 2,5 litru, která pohodlně pojme všechny suroviny.Stále jako novýÚdržba přístroje je jednoduchá a rychlá. Po skončení mixování nádobku můžete vypláchnout nebo umýt v myčce. Je vyrobena z odolného materiálu, který je odolný extrémně nízkým i vysokým teplotám, a nezůstanou na něm stopy po užitých potravinách. S mixérem tak můžete bez obav vařit barevné omáčky nebo připravovat chuťově bohaté domácí zmrzliny, aniž by na tom utrpěla kvalita či celkový design výrobku.

Získejte ZDARMA prodlouženou záruku

Zakoupením produktu G21 s prodlouženou zárukou jste získali dokonalý a spolehlivý výrobek.
Jeho kvalitu dokládá nadstandardní rozšířená záruka 2 + 2 roky navíc.

Registrujte po koupi Váš výrobek ZDE a získejte 2 roky klidu navíc.

Kvalitní a výkonný multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie zvládne namixovat jakýkoliv druh potravy a vždy dosáhne vynikajícího výsledku. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání, zvládne mixér bez problémů vyrábět ovocné přesnídávky pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či pomazánky. Vzhledem k obrovskému výkonu a ostří mixovacích nožů, kterými je mixér vybaven, se perfektně hodí i pro přípravu RAW stravy.
Objem nádoby 2,5l je plně dostačující i pro mixování více objemných potravin, které není třeba krájet, jelikož se do nádobky pohodlně vejdou a mixér, vzhledem k svému výkonu, pohodlně dokáže potraviny rozmixovat i velmi najemno.
Samotná nádobka je vyrobena z velmi odolných materiálů tak, aby dokázala pracovat jak s horkými, tak i studenými potravinami. Materiál Tritan copolyesteru, z kterého je nádobka vyráběna nezachytává vůni, ani chuť potravin, lze tedy v mixéru připravovat i domácí polévky či omáčky.
Plast je bez přívlastku bisfenolu A (BPA).
Mixér G21 Perfect Smoothie je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro komerční využití například do kaváren.

Specifikace:

 • Barva: červená/bílá/zelená
 • Otáčky/min.: 1000 - 35000
 • Objem nádoby: 2,5l
 • Odolnost nádobky: -40 °C - 120 °C
 • Výkon: 1500W
 • Rozměry: 27,5 x 24 x 54,5 cm (š x h x v)
 • Hmotnost: 5kg
 • Součástí balení je ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem. Víčko je opatřeno nálevkou, která umožňuje pohodlné postupné přidávání potravin či jednotlivých surovin v průběhu mixování.
Koktejly a mixování
 • Ovocné a zeleninové koktejly dokáže G21 Perfect Smoothie připravit doslova za pár vteřin. Mixér dokáže, díky unikátnímu systému mixování, který je způsoben jeho vysokým výkonem a ostrými noži, které potravu doslova rozdělí na malé kousíčky, zachovat buněčnou strukturu namixovaného ovoce a zeleniny a tím poskytnout lidskému tělu více vitamínů a jejich rychlejší vstřebání.
 • Navíc mixér dokáže rozmixovat i takové potraviny, či tvrdší vlákniny, se kterými by měly jiné méně výkonnější mixéry problémy, či by je neúplně rozmixovaly. Mezi nejznámější surovinu, která je pro klasické mixéry obtížně zpracovatelná, ale velmi zdraví prospěšná a obsahuje nespočet blahodárných živin a vitamínu se řadí mrkvová nať, kterou mixér G21 Perfect Smoothie rozmixuje bez sebemenšího zaváhání na krémovou hladkou šťávu, kterou je schopno požít i malé dítě.
 • Oproti šťávě z odšťavňovače získáte při zpracování ovoce a zeleniny v mixéru G21 Perfect Smoothie krémovou, hladkou a napěněnou šťávu, která je plná hodnotných vláknin.
Zmrzliny
 • Pro multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie je příprava domácí zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovat se svými ostrými noži tak rychle, že i velmi zmrzlé suroviny se nestihnou při zpracování ohřát, ale pouze do jemna "rozšlehat" a vytvořit tak nadýchanou zmrzlinu. Celý proces trvá několik málo sekund. Lahodná zmrzlina v letních měsících jde vyrobit i bez zmrzlinovače!
 • Konzervované ovoce dokáže mixér proměnit v lahodné ovocné sirupy, které jsou vhodné na polití zmrzlin, lívanců či palačinek.
Vaření
 • Příprava polévek v mixéru G21 Perfect Smoothie není sen, ale skutečnost. Pomocí mixéru získáte rychle za pár minut horkou polévku, plnou zdraví prospěšných živin. Brokolicová, hrášková či čočková polévka bude jemně krémová a vyhnete se nedokonalému mixování polévky přímo na sporáku ponorným mixérem a zacákanému sporáku, či přelévání polévky z nádoby do nádoby a tím hoře špinavému nádobí. Jednoduše stačí veškeré suroviny na polévku dle receptu naházet do velké nádobky mixéru a začít mixovat, dochucovat kořením a za 5 - 6 minut je polévka horká a hotová, připravená přímo ke konzumaci.
 • Mixér G21 Perfect Smoothie ale nezvládne jen přípravu polévky. Bude Vám nápomocný například při přípravě omáček, přesnídávek, chutných pomazánek či mletí masa nebo drcení ořechů.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 1500 W
Objem hlavní nádoby 2.5 l
Počet rychlostí 10
Plynulá regulace Ano
Ano
Materiál nádoby plast
Funkce, příslušenství drcení ledu, mixování horkých surovin, mixování
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.5 cm
Výška výrobku 54.5 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 5.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 46.5 cm
Hloubka balení 32.5 cm
Hmotnost balení 7.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu