Stolní mixér KENWOOD Blend-Xtract SMP060SI stříbrný/šedý

Značka: KENWOOD , Kategorie: Stolní mixéry - smoothie
Kód zboží: KENSMP060SI

Kenwood přichází se zbrusu novou inovací v kategorii Smoothie 2Go mixérů: láhev vhodná na cesty je vyrobená z odolného materiálu Tritan,
který je extrémně tvrdý a netříštivý. Cestou do...

Zjistit dostupnost

Namixujte si zdravé smoothie přímo ve sportovní lahvi!


Pokud vyznáváte zdravý životní styl, cvičíte, běháte a dbáte na svoji výživu, jistě víte, že vaši kondici a celkovou pohodu organismu podporují ovocné, zeleninové či proteinové nápoje. Nyní si je můžete sami snadno připravit v mixéru Smoothie 2Go Sport od značky Kenwood. Vaše oblíbené smoothie si přitom hned po přípravě, bez přelévání do jiných nádob, můžete vzít s sebou do tělocvičny, do práce, nebo jen tak jako svačinu kamkoli na cesty.

Vezměte si zdravý a osvěžující nápoj se sebou!


Sportovní láhev, v níž váš oblíbený nápoj mixujete, je navržená tak, aby se dobře držela v ruce, je uzavíratelná praktickým víčkem s otvorem na pití a navíc je vyrobená z velice odolného, netříštivého materiálu tritan. Takže jediné, co musíte udělat, je naplnit láhev svými oblíbenými ingrediencemi, zacvaknout ji do základny a zapnout mixér. Hotové smoothie můžete hned vypít, nebo uzavřít víčkem a vzít s sebou. Smoothie 2Go Sport navíc obsahuje i druhou sportovní láhev, takže můžete zdravý, výživný nápoj připravovat třeba i pro partnera.

Láhev z tritanu nepraskne ani se nerozbije při nárazu


Je jasné, že při sportovních aktivitách se snadno může stát, že vám láhev se smoothie spadne. Nemusíte se však bát, že by se rozbila, protože je vyrobená z patentovaného plastu tritan, který vyniká mezi ostatními svými unikátními vlastnostmi - je extrémně odolný vůči nárazu, netříští se, neobsahuje BPA a je krystalicky čistý i po opakovaném mytí v myčce nádobí. Tritan je absolutně zdravotně nezávadný, takže můžete v mixéru připravovat i dětská pyré a zdravé svačinové koktejly do školy.

Každá nádoba má objem 0,6 litru. Mixér Smoothie 2Go Sport Kenwood má 300W motor a zvládne hravě rozmixovat nejen měkké ovoce, ale i tvrdou zeleninu, mražené ovoce, led, zelené listy či oříšky a semínka. Mixér má moderní design a šedo stříbrné provedení.

Kenwood přichází se zbrusu novou inovací v kategorii Smoothie 2Go mixérů: láhev vhodná na cesty je vyrobená z odolného materiálu Tritan,
který je extrémně tvrdý a netříštivý. Cestou do tělocvičny nebo po ranním běhání můžete mít s sebou vždy svoje oblíbené smoothie.

Kompaktní mixér Blend-Xtract, smoothie

  • 2 nádoby o objemu 0,6 l z odolného materiálu Tritan
  • Odolný materiál TRITAN - flexibilní a odolný plast, který je netříštivý a neobsahuje BPA
  • Nerezové vyjímatelné a omyvatelné nože
  • Víčka na nádoby s otvorem na pití pro pohodlné přenášení s sebou
  • 2 rychlosti + Puls
  • Gumové nožičky pro vysokou stabilitu
  • 300 W motor - Optimální výkon pro snadné mixování
  • Stříbrná barva

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon mixéru 300 W
Objem hlavní nádoby 0.6 l
Počet rychlostí 2
Ano
Materiál nádoby plast
Funkce, příslušenství mixování
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.5 cm
Výška balení 36.0 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Hmotnost balení 1.7 kg
Více informací Méně informací