Stylus Samsung S Pen pro Note 8 (EJ-PN950BFEGWW) zlatý (vrácené zboží 8800131687)

bazar
Značka: Samsung , Kategorie: Stylusy
Kód zboží: -8873439

Bazar - vrácené zboží 8800131687

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800131687

Pište jak umíte

S dotykovým perem Samsung S Pen můžete psát jako s klasickým psacím perem na které jste zvyklý. Budete tak překvapeni z přirozené přesnosti hrotu o velikosti pouhých 0,7 mm, což je oproti předchozí generaci výrazné zmenšení. Vaše poznámky tak budou naprosto precizní a pokud přesto budete potřebovat opravit nepovedený tah, jednoduše stiskněte tlačítko na straně S Pen a chybu vymažete.

Komunikace novými způsoby

Nová generace stylusu Samsung S Pen přichází s novými možnostmi komunikace. V kombinaci s mobilním telefonem Samsung Note 8 můžete vyjádřit své emoce v živých zprávách. Ukažte tak vaše myšlenky lidem, na kterých vám záleží.

Vše pro vaši kreativitu

Nová aplikace Samsung Notes umožňuje vytvářet vše od poznámek až po umělecké dílo. Pro všechny tyto účely vám aplikace Samsung Notes dává k dispozici nástroje, které potřebujete. Využijte širokou škálu štětců, per a barev, abyste zachytili své velkolepé plány a vlastní mistrovská díla.

Na máslo už nezapomenete

Telefon Samsung Galaxy Note 8 umožní peru S Pen zaznamenávat poznámky nebo nápady přímo na telefon i když je zamknutý. Napište si nákupní seznam, nebo aktuální nápad a o nic tak nepřijdete.

Neobyčejné pero

Tento stylus neslouží jen na kreativní práci. Disponuje hned několika praktickými funkcemi, které usnadní používání telefonu s velkým displejem. Snadno tak uložíte dlouhé články, e-maily a dokumenty jako obrázek a pak jednoduše doplníte své poznámky. Otevřete dvě aplikace zároveň a pak mezi nimi snadno přepínejte. Přibližte si náhled kdykoli potřebujete, nebo překládejte slova nebo věty a převádějte měny a jednotky. To vše je možné!

Vráceno - Použito

Využijte svůj přirozený rukopis
Nakreslete vlastní emotikony, vytvářejte animované GIFy nebo pište ruční vzkazy na fotografie. S Živými zprávami můžete jednoduše vyjádřit své emoce a myšlenky a poslat je lidem, na kterých vám záleží.

Poznámka: vytvořené GIFy možná nebudou podporované některými sociálními médii a komunikačními službami v závislosti na velikosti a délce GIFů.Vytvářejte si své vlastní GIFy
Když slova nestačí, řekněte to vlastním animovaným GIFem. Využijte Smart Select funkci S Pen k výběru části videa a sdílejte ji se svými přáteli nebo na sociálních sítích. Můžete si také vybírat také složitejší kompozici tvarů z obrázku a sdílet je nebo naopak je vkládat tam, kam potřebujete.

Pište s přirozenou přesností
Když si potřebujeme udělat poznámku nebo když náhle přijde inspirace, instinktivně hledáme pero. A to je důvod, proč jsou telefony Galaxy Note vybaveny dotykovým perem S Pen. Díky pouze 0,7mm hrotu budou vaše poznámky a kresby naprosto precizní. A pokud přesto budete potřebovat opravit nepovedený tah, jednoduše stiskněte tlačítko na straně S Pen a chybu vymažete.

Přesné tahy
Malujte jemnými nebo výraznými tahy přesně tak, jako byste drželi štětec. S Pen se 4 096 úrovněmi tlaku dokáže přesně reagovat na sílu dotyku pera. Vše máte pod kontrolou, ať už vytváříte poznámky, nebo kresby.

Záruka 24 měsíců
Partnumber EJ-PN950BFEGWW
Další parametry
Typ příslušenství stylus
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7.4 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 18.1 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací