Subwoofer Bose Bass module 500 černý

Značka: Bose , Kategorie: Subwoofery
Kód zboží: BOEBASSMODULE500

Bezdrátový subwoofer pro Soundbar 500, exkluzivní design, výkonný a elegantní basový modul pro získání ještě větších basů

Zjistit dostupnost

Bose Bass module 500, černáBose Bass module 500, černá


Máte ke své televizi připojen soundbar značky Bose? Pokud ano, nyní můžete reprodukovaný zvuk ještě vyšperkovat. Rádi bychom vám totiž představili moderní subwoofer Bose Bass module 500, který je speciálně určen k doplnění reproduktorové sestavy založené na některém z vybraných modelů soundbarů Bose. Přístroj je kompatibilní s následujícími modely:


  • Bose Soundbar 500,
  • Bose Soundbar 700,
  • SoundTouch 300.

Poznejte sílu basů na vlastní uši


Subwoofer Bose Bass module 500 doplní vaše domácí kino o mohutné basy. Jde totiž o vyspělé zařízení, které se specializuje na reprodukci hlubokých tónů. Ať už tak budete jeho prostřednictvím poslouchat muziku, anebo jej zrovna použijete jako prostředek ozvučení filmů, basy budou vždycky stát za to.


S kabelem i bez kabelu


Ke stávajícímu soundbaru můžete tento subwoofer připojit dvěma způsoby – buď pomocí kabelu, který je zakončen 3,5mm jack konektorem, anebo zcela bezdrátově. K dispozici tu totiž máte klasický audio vstup i bezdrátové technologie Wi-Fi a Bluetooth. Volba je tedy plně ve vaší režii.


Elegantní design


Díky elegantnímu vzhledu tenhle subwoofer skvěle zapadne do každého moderního interiéru. Jeho šasi má tvar krychle s oblými hranami a do oka vám jistě padne i jeho černá povrchová úprava v lesklém provedení.


Rozměry subwooferu činí 241 × 254 × 254 mm a jeho hmotnost je 5 kg. Postavit si jej můžete přímo na zem, ale i na televizní stolek nebo třeba do obývací stěny. V každém případě vám tohle zařízení zařídí skvělý zvuk a ještě udělá parádu.


Subwoofer Bose Bass module 500, černá

Bezdrátový, kompaktní basový modul Bose Bass Modul 500 určený pro rozšíření a umocnění vaší domácí zábavy při sledování oblíbených filmů nebo poslechu vaší oblíbené hudby.

BOSE BASS MODULE 500
Bezdrátový, kompaktní basový modul Bose Bass Modul 500 určený pro rozšíření a umocnění vaší domácí zábavy při sledování oblíbených filmů nebo poslechu vaší oblíbené hudby.

ZVUK, KTERÝ BUDETE CÍTIT
Pokud už máte zvukový systém domácího kina Soundbar 500, který je ideálním startem do světa vaší televizní a hudební zábavy, tak můžete své zážitky při sledování TV nebo poslechu hudby ještě více umocnit.
Bose Bass Modul 500 je tím pravým řešením. Bose Bass Modul 500 vám poskytne v kombinaci se Soundbar 500 zcela jinou úroveň při sledování vašich oblíbených televizních pořadů a filmů nebo při poslechu vaší oblíbené hudby. Kompaktní bezdrátový basový modul poskytne bohaté a silné basy a přesto zůstane zcela nenápadný ve vašem obývacím pokoji.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ
Nastavení Bose Bass Modul 500 je zcela jednoduché. K vašemu stávajícímu Soundbar 500 se připojí bezdrátově a po krátké chvíli si budete moct vychutnávat silné basy.

DALŠÍ MOŽNÉ ROZŠÍŘENÍ
Pro plnohodnotný prostorový zvuk si můžete rozšířit vaší stávající sestavu o bezdrátové zadní efektové reproduktory Bose Surround Speakers. Mají bezdrátový dosah až 9 metrů a díky malé velikosti nebudou ve vaší místnosti skoro vidět.

PODROBNOSTI O PRODUKTU
Barevné provedení Černá
Rozměry 25,4 x 24,1 x 25,4 cm (V x Š x H)
Hmotnost 5 kg

OBSAH BALENÍ:

Bass Module 500
Napájecí kabel

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.4 cm
Výška výrobku 24.1 cm
Hloubka výrobku 25.4 cm
Hmotnost výrobku 5.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 32.3 cm
Výška balení 36.3 cm
Hloubka balení 31.8 cm
Hmotnost balení 6.0 kg
Více informací Méně informací