Subwoofer Bose Bass module 700 bílý

Značka: Bose , Kategorie: Subwoofery
Kód zboží: BOEBASSMODULE700W

Bezdrátový subwoofer pro Soundbar 700, exkluzivní design, výkonný a elegantní basový modul pro získání ještě větších basů, technologie Quiet port

Naše cena s DPH:

21 990

Na splátky od: 2419 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Bose Bass module 700, bílá

Bose Bass module 700 je moderní subwoofer, jehož prostřednictvím můžete ještě vylepšit zvuk svého domácího kina. Jedná se o speciální reproduktor basových tónů, s nímž si dosyta vychutnáte poslech muziky i filmové scénické hudby. Pokud tak patříte mezi filmové nadšence nebo hudební fajnšmekry, tohle je přístroj přesně pro vás. Zařízení je primárně určeno k doplnění soundbaru Bose 700.


Elegán každým coulem

Přístroj vás rozhodně zaujme i svým noblesním designem, na němž vyniká lesklá povrchová úprava a také stylově zaoblené hrany. Jeho pořízením tak získáte nejen špičkové ozvučení, ale zároveň i parádní ozdobu obývacího pokoje. Subwoofer má rozměry 294,9 × 325,1 × 294,9 mm – bez problému ho tak umístíte i do menšího interiéru. Jeho hmotnost je 13,6 kg.

2 možnosti připojení

Se soundbarem můžete tento subwoofer propojit dvěma způsoby. Díky podpoře bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth tak můžete učinit bez použití jakéhokoliv kabelu. V případě zájmu tu ale máte k dispozici i klasický 3,5mm audio konektor, jehož prostřednictvím oba přístroje snadno spojíte i kabelem. Záleží jen na vás, které z nabízených variant dáte přednost (a kterou umožňují dispozice vašeho obýváku).

Dokonale vyladěné basy

Ať už ale subwoofer připojíte kabelem, anebo zvolíte bezdrátové řešení, v každém případě se dočkáte špičkového zvuku všech hlubokých tónů. I skladby, které důvěrně znáte, budou teď znít díky podtržené basové lince ještě o poznání lépe. Zkuste to a rozdíl poznáte na vlastní uši.

Výkonný a elegantní basový modul pro získání ještě větších basů. S Bose Bass Modul 700 budete basy nejen slyšet, ale i cítit. Basový modul 700 je určený pro rozšíření a umocnění basů systému domácího kina Soundbar 700.

BOSE BASS MODULE 700
Výkonný a elegantní basový modul pro získání ještě větších basů. S Bose Bass Modul 700 budete basy nejen slyšet, ale i cítit. Basový modul 700 je určený pro rozšíření a umocnění basů systému domácího kina Soundbar 700.

ZVUK, KTERÝ BUDETE CÍTIT
Milujete svůj Bose Soundbar 700, ale chcete ještě větší výkon a basy? Přidejte k němu Bose Bass Modul 700 a nejenže budete basy slyšet, ale budete je i cítit. Jedná se totiž zatím o nejlepší Bass Modul pro systémy domácího kina od Bose. Basový modul poskytuje silný zvukový výkon a tím umocňuje hudební i filmový zážitek.

KVALITA, KTERÁ JE SLYŠET I VIDĚT
Bose Bass Modul 700 má velice exkluzivní design, protože horní deska je vyrobená z vysoce kvalitního tvrzeného skla, které nenajdete u běžně dostupných basových subwooferů určených pro domácí kina. Navíc je bezdrátový a díky technologii Quiet port prakticky eliminuje jakékoliv zkreslení.

DALŠÍ MOŽNÉ ROZŠÍŘENÍ
Pro plnohodnotný prostorový zvuk si můžete rozšířit vaší stávající sestavu o bezdrátové zadní efektové reproduktory Bose Surround Speakers. Mají bezdrátový dosah až 9 metrů a díky malé velikosti nebudou ve vaší místnosti skoro vidět.

PODROBNOSTI O PRODUKTU
Barevné provedení Bílá
Rozměry 29,5 x 29,5 x 32,5 cm (V x Š x H)
Hmotnost 13,6 kg

OBSAH BALENÍ:

Bass Module 700
Napájecí kabel

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 32.7 cm
Hloubka výrobku 29.5 cm
Hmotnost výrobku 13.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47.6 cm
Výška balení 42.9 cm
Hloubka balení 38.7 cm
Hmotnost balení 16.3 kg
Více informací Méně informací