Sůl do myčky Finish 4 kg

Značka: Finish , Kategorie: Příslušenství pro myčky nádobí
Kód zboží: ESP8594002687397

*FINISH Sůl 4 kg

Používáte myčku na nádobí a hledáte kvalitní sůl do myčky, která napomůže předcházet usazování vodního kamene? Přestavujeme vám sůl do myčky FINISH, která byla...

Zjistit dostupnost

Finish Sůl 4 kg


Nebýt vodního kamene, umývání nádobí v myčce by bylo mnohem jednodušší a efektivnější. Naštěstí ale můžete mít po ruce Finish sůl do myčky, která vám pomůže v boji s vodním kamenem a posune umývání nádobí zpět ke stoprocentním výsledkům.


Sůl do myčky účinně změkčuje vodu a zabraňuje usazování vodního kamene, který by snižoval účinnost myčky, zvyšoval její energetickou spotřebu a následně se i usazoval na sklenicích a dalším nádobí. Sůl naopak nádobí ochrání a vy se s vodním kamenem můžete navždy rozloučit.
  


VAROVÁNÍ:


Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.

*FINISH Sůl 4 kg

Používáte myčku na nádobí a hledáte kvalitní sůl do myčky, která napomůže předcházet usazování vodního kamene? Přestavujeme vám sůl do myčky FINISH, která byla speciálně vyvinuta pro myčky nádobí. Regenrační sůl obsahuje přírodní prvky a velmi snadno se rozpouští. Výsledkem je změkčená voda v myčce a tím pádem i lepší čistící efekt mycího prostředku. Výrazným způsobem pomáhá předcházet skvrnám a stopám vody na vašem nádobí. Vyzkoušejte a navyšte životnost své myčky!

Klíčové vlastnosti

  • sůl do myčky na nádobí
  • 99 % čistota
  • zlepšuje účinnost čistícího efektu
  • změkčuje vodu
  • chrání proti vodnímu kameni
  • potlačuje skvrny od kapek vody
  • Objem balení (kg) 4

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ mycího prostředku sůl do myčky
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 26.0 cm
Hloubka balení 25.9 cm
Hmotnost balení 4.2 kg
Více informací Méně informací