Šunkovar Tescoma Presto s teploměrem (420866.00)

Značka: Tescoma , Kategorie: Příprava masa a šunky
Kód zboží: 1 123 479

Se šunkovarem Tescoma Presto snadno připravíte výbornou kvalitní domáci šunku bez éček a konzervantů. Opatřen teploměrem a redukcí pro poloviční porci.

Zjistit dostupnost

Pravá a nefalšovaná šunka, přesně podle vaší chuti!


Každý chce pro sebe a své blízké jen to nejlepší. Dopřejte si to nejlepší i vy a ohromte své chuťové buňky pravou, nefalšovanou domácí šunkou, připravenou dle vaší chuti! Díky šunkovaru Tescoma PRESTO si budete moci sami připravit vynikající šunku přesně tak, jak to kdysi dělávaly naše babičky. Můžete zapomenout na náhražky a umělé přísady, vyrobíte si totiž šunku pouze z kvalitního masa, jehož chuť lze ozvláštnit i přidáním ořechů, oliv nebo čehokoliv, co máte rádi. Pro inspiraci obdržíte i brožuru s originálními recepty, která je součástí každého balení. Můžete tak pokaždé přijít s něčím zcela novým!

Tepelně odolný materiál


Šunkovar PRESTO je vyroben ze speciálního, odolného plastu, který si hravě poradí s teplotou varu. Nádoba je opatřena protiskluzovými nožičkami ze žáruvzdorného silikonu, které spolehlivě zajistí stabilitu. Nemusíte se proto bát ponořit šunkovar do vodní lázně, ve které se šunka připravuje. Pro přesné měření teploty nechybí ani teploměr se zvýrazněnou výsečí minimální a maximální teploty vodní lázně. Snadno tak předejdete převaření šunky. Vše připravujete pouze v šunkovaru a nemusíte používat žádné igelitové sáčky, nebo hliníkové nástroje. Pružina, která slouží ke stlačování masa, je vyrobena z kvalitní nerezavějící oceli, takže žádným způsobem neznehodnotí váš pokrm.

Sami si určete množství


Jestliže chcete mít šunku vždy dokonale čerstvou, můžete využít přibalené redukce a množství vařené šunky se rázem zmenší na polovinu. To je velmi praktické i ve chvíli, kdy připravujete pokrm pouze pro jednu či dvě osoby. Po použití by se mohlo zdát, že vám zbývá ještě spousta práce s mytím. Ovšem nádobu můžete bez problému vložit do myčky, která se o úklid postará za vás. Do myčky však nedávejte teploměr, ten pouze umyjte pod tekoucí vodou. Nádobu pak můžete samozřejmě umýt i ručně, což vám také příliš práce nezabere…

Ohromte společnost!


Využití najdete jak pro běžné večeře, tak i pro posezení s přáteli nebo rodinné oslavy. Pomocí šunkovaru totiž můžete připravit i domácí paštiky a teriny na různý způsob a udělat tak váš stůl výjimečným. Bojíte se, že si nebudete s přístrojem vědět rady? Žádný strach, dalším doplňkem je i podrobný návod k použití, díky němuž si se Šunkovarem Tescoma PRESTO zajisté poradíte a ohromíte rodinu svou skvělou, domácí šunkou!

Moderní retro

Možná si ještě vzpomenete na šunku připravovanou našimi babičkami. Ačkoliv výsledný produkt byl exkluzivní, samotné kuchyňské pomůcky na přípravu vypadaly spíše jako mučicí nástroje. A ani samotná výroba nebyla zdaleka tak jednoduchá. Proto si dnes můžete zvolit jinou cestou zhotovení té své pravé domácí šunky a nemusíte hledat na půdě náčiní po předcích. Vsaďte opět na nás, na českou TESCOMU! Koncem listopadu uvádíme na trh vychytaného pomocníka – šunkovar PRESTO, kterému ve výbavě nechybí univerzální teploměr pro přesnou kontrolu vodní lázně v průběhu dušení šunky. Teploměr má na ciferníku zvýrazněnou výseč, která znázorňuje maximální a minimální teplotu lázně, ve které se šunka připravuje.

Zdravotní nezávadnost především
Šunkovar PRESTO je patentovým výrobkem a je vyroben ze speciálního plastu, který spolehlivě odolá teplotám do 100 °C (var vody). Nádoba je navíc opatřena nožičkami ze žáruvzdorného silikonu, jehož odolnost je závratná - do 230 °C. Teploměr a stlačovací pružina jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli. Díky dokonalému materiálovému zpracování se šunkovar dobře čistí, nezachází. Nahrazuje klasické hliníkové modely, jejichž zdravotní nezávadnost je většinou problematická.

Šunku lze připravovat přímo v nádobě, bez použití mikrotenových či jiných plastových sáčků. Benefitem výrobku je redukce pro přípravu poloviční porce, kterou je šunkovar PRESTO vybaven.

Šunka ze Zlína Že nevíte, jak na tu pravou domácí šunku? Nemusíte mít obavy, s koupí šunkovaru obdržíte i návod k použití s devíti originálními recepty pro přípravu několika druhů šunky a dalších pokrmů v podobě teriny, paštiky nebo třeba tradičních českých brambor se smetanou.


  • Vynikající pro přípravu domácí šunky, s univerzálním teploměrem pro přesnou kontrolu teploty během dušení šunky.
  • Vyrobeno z tepelně odolného plastu a žáruvzdorného silikonu, teploměr a pružina z prvotřídní nerezavějící oceli.
  • Opatřeno redukcí pro přípravu poloviční porce šunky.
  • Šunkovar je vhodný do myčky, teploměr v myčce nemyjte.
  • Návod k použití s recepty uvnitř balení.
  • 3 roky záruka.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 36 měsíců
Partnumber 420866.00
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 18.6 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.4 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 17.1 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací