Sušička ovoce ETA Karina 0301 90000 šedá/béžová

Značka: ETA , Kategorie: Sušičky na ovoce
Kód zboží: ETA030190000

Zdravé mlsání sušeného ovoce se sušičkou ETA Karina. Vhodná také pro sušení zeleniny, hub i bylinek. Má neuvěřitelných 9 plátů, tichý chod a kabel 1,1 m.

Zjistit dostupnost

Udělejte si zásoby na zimu!


Sušené ovoce je skvělým občerstvením pro každou chvíli. Nejen že si jej můžete dopřát i v době, kdy za oknem poletují vločky a mráz kreslí na okna, ale dokonce je jeho chuť plnější a sladší. Chcete zakusit takové potěšení a obohatit se o spoustu vitamínů? Usušte si sami to, co máte rádi a potěšte tak svou rodinu, přátele a také sami sebe! Se sušičkou ETA Karina to hravě zvládnete.

Sušička ETA Karina se výrazně liší od ostatních především svou nadměrnou kapacitou. V základním balení totiž naleznete až 9 plat, na které můžete skládat vše, co chcete usušit. Počet plat však můžete libovolně měnit, dokonce i dokoupit další podle potřeby. Jsou totiž běžně dostupné v obchodech. Dokoupit je můžete i v případě poničení, jejich výměna je velmi snadná!


Rovnoměrné sušení


Se sušením ovoce ve všech platech si bez problémů poradí příkon 400 W a rovnoměrná cirkulace vzduchu, díky kterým je zaručeno i rovnoměrné sušení. Vzduch se totiž dostane k celému kousku potraviny a je tak zabráněno plísni, jako se tomu může stát při sušení na plechu a poradí si i s většími kusy potravin. Můžete si také nastavit teplotu a proudění vzduchu podle svého uvážení a podle druhu a množství sušené dobroty. Regulovat teplotu lze pomocí 3stupňového nastavení.

Sušením plodů v sušičce docílíte nejen dlouhodobějšího uchování, ale také lepší a sladší chuti ovoce. Při sušení se totiž v potravině kondenzují cukry a vy si tak můžete užít ještě výraznější chuť. O ztrátu výživových hodnot se také bát nemusíte! Při sušení totiž zůstává vše tak, jak má být. Obklopit se vitamíny tak dokážete i v chladnějších obdobích.


Obsluhu zvládne úplně každý


Bílo-stříbrná sušička ETA Karina je navíc opatřená protiskluzovými nožkami, zajišťujícími stabilitu a bezpečný provoz. Přívodní kabel o délce 1,1 m zase umožní umístění sušičky na to správné místo. Manipulaci s přístrojem zvládne úplně každý, je totiž snadno a rychle ovladatelný. Zajisté vás příjemně překvapí i jeho tichý chod. Řadíte se mezi milovníky ovoce a zeleniny? Pořiďte si spolehlivého pomocníka do vaší kuchyně a nasušte si v pohodlí domova rozmanité druhy ovoce, zeleniny, hub nebo bylinek, které tak můžete uchovat po mnohem delší dobu!

Sušené ovoce je chutné a zdravé. Každý po něm rád sáhne, když ho dáte na stůl - děti, rodina i nečekaná návštěva. Je tedy dobré mít je vždycky po ruce. V sušičkách ETA je příprava této zdravé pochutiny velice jednoduchá.

Béžová sušička potravin ETA Karina má 9 sušicích plátů nad sebou, tudíž nabízí plochu 0,72 m2. Můžete si vybrat ze tří stupňů teploty a proudění vzduchu. A potěší vás i tichý chod a délka přívodního kabelu 1,1 metrů.

Během celé sezóny s ní můžete sušit oblíbené ovoce i zeleninu, ale také houby či bylinky a to i v nejrůznějších kombinacích, přesto si zachovají svoji vůni i chuť.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor.

Teplovzdušná sušička potravin KARINA

 • Zdravý způsob přípravy potravin
 • Vhodná pro sušení domácího ovoce, zeleniny, hub nebo bylinek
 • Praktický tvar a design
 • Velmi rychlé sestavení, jednoduché ovládání a snadná údržba
 • Tichý chod vás nebude rušit
 • Příkon 400 W
 • Možnost volby počtu sušicích sít podle množství potravin
 • 9 sušicích sít nad sebou
 • Aktivní sušicí plocha 0,72 m2
 • 3 volitelné stupně teploty a proudění vzduchu
 • Snadno omyvatelný povrch
 • Protiskluzové nožky zajišťující stabilní a bezpečný provoz
 • Délka přívodního kabelu 1,1 m
 • Výkyvná vývodka přívodního kabelu
 • Hlučnost 62 dB(A)
 • Prodlužka záruky 3 roky na motor

Registrujte se a získejte možnost prodloužené záruky na tento produkt

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Otáčející se sušicí pláty Ne
Počet sušicích plátů 9
Příkon sušičky ovoce 400 W
Ano
Timer/Časovač Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hloubka výrobku 36.5 cm
Hmotnost výrobku 2.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.0 cm
Výška balení 33.5 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 2.9 kg
Více informací Méně informací