Sušička ovoce Zelmer FD1002 (ZFD1350W) bílá

Značka: Zelmer , Kategorie: Sušičky na ovoce
Kód zboží: ZELFD1002

Zelmer FD1000 - 1002 je nová řada sušiček potravin, které mohou být užitečné v každé kuchyni. Vlastnoručně vyrobená sušená jablka nebo hrušky jsou skvělým občerstvením, stejně jako přílohou ke...

Zjistit dostupnost

Vlastnoručně usušené = zdravé


Sušička ovoce Zelmer FD1002 (ZFD1350W) si najde své místo v každé domácnosti. Jednou ji použijete ve své kuchyni a nebudete věřit, jak jste bez ní mohli dříveexistovat. Nyní si budete moct vyrobit vlastní sušené ovoce, houby a mnoho dalšího. Vlastnoručně vyrobené = zdravé, bez „éček“, konzervantů, syřidel a podobných zdraví škodlivých látek.

Suší jedna báseň


Sušička ovoce Zelmer FD1002 je nejvyspělejším modelem celé řady. Kvalita jejího provedení i její funkce jsou opravdu na špičkové úrovni. Oproti starším sušičkám proces sušičky Zelmer FD1002 probíhá mnohem rychleji a s nižší spotřebou energie.

Vysoký příkon 520 W vám umožní potraviny vysušit velice rychle. Sušička ovoce Zelmer FD1002 obsahuje 4 objemné samostatné sušící pláty o celkové kapacitě až 11 litrů. Jejich velká kapacita v kombinaci s dostatečnou výškou garantuje vysokou efektivnost a umožňuje sušit na všech 4 sušících plátech zároveň. Jsou průhledné – můžete sledovat průběh sušení!

Nasušte si ovoce i hříbky


Síta je během sušení vhodné přehazovat stejně jako u jiných sušiček, rozdíl v sušení horního a spodního patra zde však není tak velký. Sušička Zelmer FD1002 je vhodná na sušení rozličného ovoce (švestky, jablka, hrušky, banány, atp.) i pro sušení hřibů. Vzhledem k velkým otvorům v sušících sítech není však vhodná pro drobné bylinky.

Již za 6 hodin zvládne sušička Zelmer z jablíček vysušit slaďoučké křížaly, za stejnou dobu se s přehledem vypořádá i s hřiby nasáklými vodou. Perfektně vysuší i větší a silnější kousky. Sušičku Zelmer FD1002 využijete dokonce i k přípravě chutných RAW pokrmů.

Jednoduše – digitální časovač a dva výkony sušení


Ovládací panel s displejem a elektronickým ovládáním vám umožní opravdu jednoduše a přitom dokonale přizpůsobit provoz přístroje přesně vašim potřebám. Mezi hlavní přednosti sušičky Zelmer FD1002 patří digitální časovač s dobře viditelnými hodinami, který umí sušičku automaticky vypnout po vámi stanovené době.

Můžete si také vybrat ze dvou výkonů sušení a snadno je mezi sebou přepínat. Sušička ovoce Zelmer FD1002 nabízí výkon 250 W a 500 W. V sušičce Zelmer FD1002 je zabudována také funkce chlazení ohřívače a ochrana proti přehřátí.

Nízká hlučnost, skladování a manipulace


Sušička ovoce Zelmer FD1002 je oproti jiným sušičkám mnohem tišší. Její hlučnost dosahuje pouze 66 dB. Byla zhotovena v Evropě a má líbivý bílý design.Navíc je snadno skladovatelná, výborně se s ní manipuluje, a když ji chcete uložit, zmenší svoji velikost zhruba o 25 % na výšku. Má funkci balení pro uložení sít i praktický úložný prostor pro kabel.

Zelmer FD1000 - 1002 je nová řada sušiček potravin, které mohou být užitečné v každé kuchyni. Vlastnoručně vyrobená sušená jablka nebo hrušky jsou skvělým občerstvením, stejně jako přílohou ke kompotům, zatímco houby a švestky se výborně hodí k dušenému masu.

V této řadě jsou k dispozici 3 zařízení – FD1000, FD1001 a FD1002, každé z nich se liší materiálem, funkčností a cenou, tudíž si každý může najít model, který vyhovuje jeho potřebám a finančním možnostem. Všechny sušičky mají vysoký příkon 520 W, který umožňuje uživateli potraviny rychle vysušit na 4 samostatných sítech. Sušičky potravin jsou také vybaveny ochranou proti přehřátí a jsou snadno skladovatelné. Nejvyspělejší model FD1002 je vybaven ovládacím panelem s displejem a elektronickým ovládáním, které umožňuje uživateli přizpůsobit provoz přístroje individuálním potřebám – přesně nastavit čas a vybrat jeden ze dvou stupňů sušení.

 • Příkon 520 W
 • Elektronické ovládání, možnost nastavit časové vypnutí
 • 2 stupně výkonu sušení: 250 a 500 W
 • 4 objemná síta o celkové kapacitě 11 l
 • Ochrana proti přehřátí
 • Funkce balení pro uložení sít
 • Praktický úložný prostor pro kabel
 • Mikroprocesorové ovládání
 • Funkce balení pro uložení sít
 • Funkce nastavení a odpočítávání času
 • Funkce chlazení ohřívače
 • Hlučnost: 66 dB

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Otáčející se sušící pláty Ne
Počet sušících plátů 4
Příkon sušičky ovoce 520 W
Regulace teploty Ano
Timer/Časovač Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hloubka výrobku 31.0 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.5 cm
Výška balení 27.5 cm
Hloubka balení 31.5 cm
Hmotnost balení 3.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu