Svářečka Einhell TC-GW 190 D Clasic červená

Značka: Einhell , Kategorie: Svářečky
Kód zboží: EIN1574995

Kvalitní svářečka pro znalé kutily s možností sváření metodou MAG je v sadě s redukčním ventilem, adaptérem a ochranným štítem.

Zjistit dostupnost

Svářečka Einhell TC-GW 190 D Classic, červená


Renomovaný výrobce elektrického nářadí Einhell přichází na trh se svářečkou TC-GW 190 D, která je ideální pro sjednocování kovových konstrukcí a prvků pomocí metody MAG


Výkonný model nabitý funkcemi


Při sváření si budete moci vybrat z jednoho ze 6 stupňů svářecího proudu, a to mezi 25 a 160 A. Dále si můžete dle libosti nastavit otáčky posuvu drátu o průměru mezi 0,6 a 1 mm, díky čemuž můžete parametry sváření dokonale přizpůsobit svým potřebám. Svářecí hadice o celkové délce 1,4 m naopak zaručuje, že se svářečkou nebude problém dosáhnout, kamkoliv budete potřebovat. O bezpečnost práce a dlouhou životnost přístroje se stará integrovaný chladicí systém a tepelná pojistka. Za zmínku stojí také redukční ventil s dvěma budíkovými manometry.


Součástí balení je také ochranný svářecí štít.


Jsem nejlepší možnou volbou pro spojování kovových prvků a konstrukcí!

  


 


Nastavitelný posuv drátu


Jednou z hlavních předností tohoto modelu je, že se dokonale přizpůsobí vašim aktuálním preferencím. Například můžete velmi snadno nastavovat otáčky posuvu drátu v průměru od 0,6 až do 1 mm.


  


 


Intuitivní ovládání


Součástí přední stěny svářečky je i další otočný volič. Ten vám umožní jednoduše upravovat svařovací proud podle aktuálních potřeb. Vybrat si můžete hned ze 6 úrovní mezi 25 a 160 A.


  


 


Transparentní redukční ventil


Součástí těla svářečky je i transparentní redukční ventil umožňující postupné odpouštění tlaku. O něm budete neustále informováni pomocí dvojice budíkových manometrů.


  


 


Výkonné chlazení


Aby byl zajištěn nepřetržitý a bezpečný provoz, je svářečka vybavena integrovaným chladícím systémem, který zamezuje rychlému přehřátí.


  


 


Teplotní pojistka


Při výčtu bezpečnostních prvků nesmíme ani zapomenout na 16A teplotní pojistku. Ta vás pomocí světelné indikace ihned upozorní, pokud dojde k přetížení přístroje, a předejde tak jeho případnému zničení.


  


 


Svářecí štít


Součástí balení této neobvykle vybavené svářečky je i praktický svářecí štít. Díky tomu budete v průběhu sváření v neustálém bezpečí a nemusíte nic zbytečně dokupovat.

Svářečka s ochrannou atmosférou TC-GW 190 D je určena pro trvalé spojování kovových prvků a konstrukcí metodou MAG. Svářečka má systém chlazení ventilátorem, takže může být použitá například pro dlouhodobější zatížení a zároveň je vybavená tepelnou pojistkou se světelnou indikací proti přetížení. Pro bezpečné upevnění plynových lahví je k dispozici řetěz pro uchycení na stroj. Existuje šest nastavení svařovacího proudu od 25 A do 160 A. Svařovací hadice (délka 1,4 metru) se svařovacím hořákem, tak zemnící kabel se zemnicí svorkou jsou trvale připojeny ke svářečce. Svářečka s ochrannou atmosférou se snadno přepravuje. Pro bezproblémové ovládání má svářečka s ochrannou atmosférou plynule nastavitelné otáčky posuvu drátu (průměr 0,6 mm až 1 mm). Výrobek je dodáván s plynovou hadicí, redukčním ventilem s dvěma manometry, adaptérem 400/230V a svařovacím štítem. Uchycení až pro max. 5 kg cívku.

Technické údaje

Síťový zdroj 230/400 V | 50 Hz
Svařovací proud 25 A - 160 A
Nastavení regulace svařovacího proudu 6
Napětí bez zatížení 36 V
Pojistka 16 A
Průměr svařovacího drátu 0,6 mm až 1 mm
Délka hadice 1,4 m

Délka 705 mm
Šířka 325 mm
Výška 460 mm
Hmotnost produktu 38,1 kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Max. proud/teplota (A/°C) 190
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 72.0 cm
Výška výrobku 32.5 cm
Hloubka výrobku 47.0 cm
Hmotnost výrobku 41.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 72.0 cm
Výška balení 34.0 cm
Hloubka balení 47.0 cm
Hmotnost balení 41.0 kg
Více informací Méně informací