Světlo Nanlite Kruhové LED světlo Halo 18 (12-2025-JSG) (vrácené zboží 8800756137)

bazar
Značka: Nanlite , Kategorie: Foto příslušenství pro mobilní telefony
Kód zboží: -9510500

Bazar - vrácené zboží 8800756137

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800756137

Nanlite Kruhové LED světlo Halo 18


Nanlite Halo 18 je stmívatelné dvoubarevné LED kruhové světlo, které oceníte při fotografování i tvorbě videístreamů, vlogů i focení produktů nebo portrétů. Produkuje totiž krásně měkké světlo bez stínu – ocení ho například i make-up artist.


Přirozené světlo


Ovládací prvky má šikovně zepředu i zezadu a jejich prostřednictvím lze regulovat jas od 0 až po 100 % pro nastavení intenzity světla od teplé po studenou (2 700 až 6 500 K). Indexy podání barev CRI 95 a TLCI 93 jsou přitom zárukou reálného podání barev i pleti.


5/8" závit


Standardní 5/8" závit je výhodou v tom, že světlo může být umístěno na téměř jakémkoli jiném. V balení navíc najdete bohaté příslušenství, jehož výčet můžete vidět níže.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Přirozené světlo, které potřebují fotografové, video tvůrci, make-up artists a podobně
  • Bohaté balení
  • Příjemné ovládání jasu
  • Praktická konstrukce díky 5/8" závitu 


Obsah balení:


  • LED kruhové světlo Nanlite Halo
  • Držák na mobilní telefon
  • Oboustranné make-up zrcátko
  • Stolní stojan
  • AC adaptér

Vráceno - Použito

NANLITE Halo 18 LED kruhové světlo

Stmívatelné dvoubarevné LED kruhové světlo Nanlite Halo 18 s napájením pomocí AC adaptéru. Součástí balení je také držák na telefon a oboustranné make-up zrcátko.

LED kruhová světla řady Nanlite Halo jsou neuvěřitelně univerzálními světelnými zdroji, které se dokážou přizpůsobit široké škále potřeb a projektů. LED kruhová světla Nanlite Halo jsou vhodná pro osvětlení beauty fotografií, vlogů, živého vysílání, make-up tutoriálů, portrétních fotografií a fotografií malých produktů. Poskytují atraktivní měkké světlo bez stínu se zajímavými, kruhovými odlesky v očích fotografované osoby.

S kruhovými světly Nanlite Halo můžete rychle dosáhnout nádherných výsledků ve studiové kvalitě bez potřeby přidání plastových filtrů nebo difuzorů. Centrálně umístěné ovládací knoflíky přístupné zepředu i zezadu umožňují nastavení jasu od 0% do 100% během chvilky, což vám ušetří čas potřebný pro dosažení požadované intenzity světla od teplé do studené (2700 - 6500 K) tak, aby odpovídala jiným světlům, okolním světelným podmínkám nebo aby nabídla jiné kreativní možnosti.

Ať už fotografujete, nanášíte make-up nebo natáčíte videa, mít přesnou barvu světla je rozhodující. Indexy CRI 95 a TLCI 93 vám zajistí reálné podání barev i tónů pleti.

LED kruhové světlo Halo 18 lze napájet dodávaným AC adaptérem. Díky standardnímu 5/8" závitu může být kruhové světlo upevněno na téměř jakýkoli světelný stativ (není součástí dodávky). Tato sada zahrnuje řadu příslušenství včetně držáku na mobilní telefon a oboustranného make-up zrcátka, z nichž jedno z nich lze upevnit přímo do středu kruhového světla.

Kvalitní zrcadlo je pro každého vizážistu samozřejmostí. To je důvod, proč společnost Nanlite zahrnula do této soupravy oboustrané zrcadlo s dvojnásobným zvětšením, které je ideální pro detailnější práci.

Obsah balení:
LED kruhové světlo Nanlite Halo 18
Držák na mobilní telefon
Oboustranné make-up zrcátko
AC adaptér
Stolní stojan

Záruka 24 měsíců
Partnumber 12-2025-JSG
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.1 cm
Výška výrobku 45.7 cm
Hloubka výrobku 45.7 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 49.0 cm
Hloubka balení 51.5 cm
Hmotnost balení 4.2 kg
Více informací Méně informací