Svítidlo Yeelight LED Ceiling Light 480 (white) (XD174-white)

Značka: Yeelight , Kategorie: Ostatní
Kód zboží: YEEXD174WHITE

Yeelight Galaxy LED stropní světlo
Více přizpůsobené k životu. Velký prostor osvětlení, různé barvy nálady, nastavitelná teplota barev a jas, odolnost proti prachu a hmyzu.

...

Zjistit dostupnost

Yeelight LED Ceiling Light 480Yeelight LED Ceiling Light 480, bílá


Určitě to znáte: ležíte ve své posteli, chystáte se ke spánku, ale najednou si uvědomíte, že je ještě potřeba zhasnout světlo. S inteligentním osvětlením Yeelight LED Ceiling Light 480 už se ale v takovéto situaci nemusíte zvedat – zhasnout teď můžete na dálku pomocí svého mobilu. Jedná se totiž o chytré zařízení, které disponuje vlastním Wi-Fi modulem, jehož prostřednictvím jej lze spárovat se smartphonem či tabletem. Stačí si stáhnout kompatibilní aplikaci.


Osvětlení je možné ovládat jakýmkoliv chytrým přístrojem, jenž je vybaven operačním systémem Andorid (ve verzi 4.4 nebo novější) nebo iOS (min. 8.0). A aby toho nebylo málo, navíc podporuje i systémy hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant.


Nastavte si vhodnou teplotu osvětlení


Pomocí mobilu si také můžete sami korigovat teplotu osvětlení v místnosti. Když se tak potřebujete plně soustředit na práci, zvolíte si studené bílé světlo. A chcete-li si dopřát chvilku kýžené relaxace, jednoduše přepnete na teplejší žluté osvětlení. Pracovat takto můžete s teplotami od 2 700 do 6 000 K a kromě toho si můžete upravovat i jas.


Pohrajte si s barvami


Kromě teploty osvětlení vám Yeelight LED Ceiling Light 480 umožní i individuální nastavení barvy světla. Díky světelným RGB proužkům zde máte k dispozici pestrou paletou barev, mezi nimiž můžete jednoduše přepínat. Zkuste třeba oslnivé červené světlo, působivou modrou záři či žlutý svit připomínající sluneční záření. Anebo přepněte na speciální režim měsíčního světla a užijte si jedinečnou noční atmosféru.


Praktický design


Design tohoto stropního světla byl zkonstruován tak, aby se v krytu osvětlení neusazoval prach ani hmyz. Nesmírně snadná je navíc i montáž světla, která vám zabere jen pár minut – instalace je zde vyřešena šikovným posuvným zámkem, který stačí zaklapnout na své místo.


Světlo stropní Yeelight LED Ceiling Light 480

Yeelight Galaxy LED stropní světlo
Více přizpůsobené k životu. Velký prostor osvětlení, různé barvy nálady, nastavitelná teplota barev a jas, odolnost proti prachu a hmyzu.

Rozsvítit své sny s barvami
Naše náladové světlo se skládá z vysoce výkonných a kvalitních RGB světelných proužků. Snadno přepínejte svou barevnou volbu, jako je oceánská modrá, zářící červená nebo sluneční svit žlutá.

Jedno stropní světlo pro osvětlení celé místnosti
Aktualizovaný design světelného krytu přijímá transparentní akrylový materiál a jedinečný filmový proces, který mu umožňuje vytvořit měkké světlo, aniž by byl zářivě jasný. Jedno stropní světlo rozjasní každý úhel místnosti.

Kompatibilní pro vaše noční dobrodružství
Galaxy podporuje režim měsíčního světla s nastavitelnými odstíny a jasem. Galaxy v měsíční náladě je ideální pro noční život, protože může vydávat měkkou, pohodlnou záři, která není na očích příliš jasná.

Nastavitelná teplota barev pro různá nastavení
Přizpůsobte si teplotu barev od 2700K do 6000K. Barvy pod 3200K vydávají teplou záři, 3300K-5300K předvádí neutrální světlo pro příjemnou a klidnou náladu, nad 5300K zobrazuje chladné světlo, které lidem pomáhá se soustředit. Tyto různé teploty barev odpovídají pravému světlu pro správné nastavení.

Odolné proti prachu i hmyzu
Galaxy zaujímá vícevrstvý design pro kryt lampy. Zůstane lesklý a jasný a zabrání hromadění prachu a hmyzu ve světle.

Pohodlná a rychlá instalace
Instalace tradičního stropního světla může trvat až 40 minut a je to tradiční problém při instalaci nebo demontáži. Galaxy vás však před tím ochrání. Inovativní design základny obsahuje posuvný zámek, který zaklapne na své místo. Jednoduchá montáž, jednoduchá demontáž. Změna nebo čištění světla je hračka.

Inteligentní světlo
Světlo je kompatibilní s hlasovým ovládáním Amazon Alexa a Google Assistant, můžete ho snadno ovládat hlasem nebo chytrým telefonem. Jedním kliknutím nebo příkazem můžete změnit teplotu barev, jas nebo přizpůsobit přednastavená nastavení, a to i v pohodlí vaší postele. Bezdrátové ovládání Bluetooth také zabraňuje zablokování signálu.

Technické specifikace:

  • Komunikační režim: Wi-Fi a BLE
  • Teplota barvy: 2700K - 6000K
  • Vstup lampy: 200-240V
  • Život: 25 000 hodin
  • Platforma podporována: a) systém Android4.4 a vyšší; (b) IOS8.0 a vyšší systém
  • Rozměry: 480x480x80mm

Záruka 24 měsíců
Partnumber XD174-white
Další parametry
Vhodné do Obývací pokoj, Kuchyně, Koupelna, Dětský pokoj, Pracovna
Materiál Plast
Stmívání ano
Nastavení barev Ano
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla Nastavitelná
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 55.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 55.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací