Svítilna Coleman TWIST+ 300 LITHIUM-ION RECHRG LED LANTERN BLACK EU

Značka: Coleman , Kategorie: Svítilny / Baterky
Kód zboží: COL2000025920

Multifunkční stolní LED svítilna z odolného pogumovaného materiálu s dobíjecí Li-Ion baterií je maximálně výkonná a funkční i jako powerbanka.

Zjistit dostupnost

Coleman TWIST+ 300 LITHIUM-ION RECHRG LED LANTERN BLACK EU


Multifunkční stolní svítilnu Coleman TWIST+ 300 využijete jak v přírodě, při kempování, na chalupě, ale když vám například vypadne proud, tak i doma. Velice odolný produkt jehož tělo vydrží pád z výšky až 2 m, má voděodolnost dle normy IPX4. Přístroj se dá využívat jako svítilna, ale i nabíječka na mobil.  


Svítilna je napájena dobíjecí Li-Ion baterií. Jedinečná technologie BatteryLock™ zaručí, že již nikdy nebudete mít vybité zkorodované baterie uvnitř spotřebiče. Technologie totiž jedním otočením těla svítilny umí odpojit baterie od elektrických kontaktů. Nedochází tak ke ztrátě energie v době, kdy je výrobek vypnutý. 


Vysoce odolná svítilna, kterou lze používat i jako nabíječku na mobil. 

 


Snadné ovládání a široká škála parametrů 


K bezproblémové manipulaci slouží integrované ocelové madlo, ale také hmotnost pouhých 1 050 g včetně Li-Ion baterie. Kompaktnost doplňuje úložné místo pro přiložený napájecí USB kabel, kterým se výrobek rychle dobije. 


Ovládání je snadné a intuitivní, otáčením pomocí madla svítilny si nastavíte až 4 světelné módy, stejně tak světelný tok ve 3 variantách a dosvit. Provozní doba je až 75 h v závislosti na používání. 


Jaké parametry mohu nastavit:


 • světelné módy: high / medium / low / strobo
 • světelný tok: 300 / 120 / 50 lm (high, medium, low)
 • dosvit: 8 m  / 5 m  / 3 m (high, medium, low)
 • provozní doba: 9 h  /  20 h  /  75 h (high, medium, low)

Multifunkční stolní svítilna z odolného pogumovaného materiálu je díky dobíjecí Li-Ion baterii maximálně výkonná a funkční jako powerbanka. Využijete ji v kempu, na chatě i v dílně. Dobíjení prostřednictvím USB kabelu je rychlé a pohodlné.

Parametry:

 • Počet světelných módů: 4; (high-medium-low+blikání)
 • Světelný tok: 300-120-50 lm
 • Dosvit: 8-5-3 m
 • Provozní doba: 9-20-75h
 • Technologie: BatteryLock™
 • Napájení: Integrovaná Li-Ion baterie
 • Voděodolná podle normy IPX4
 • Hmotnost: 1050g s Li-Ion baterií

Technologie BatteryLock™ - Díky technologii BatteryLock ™ se už nemusíte obávat, že vaše svítilna nebude funkční ve chvíli, když ji nejvíce potřebujete. Standardní baterie u elektrických svítilen ztrácí energii v průběhu času, i když je svítilna zrovna vypnutá. To je způsobeno tím, že baterie není plně odpojena od elektrických kontaktů se svítilnou. Díky patentované technologii Coleman BatteryLock ™ baterii jednoduchým otočením těla svítilny kontakt odpojíte, čímž zamezíte ztrátě energie.

Lithium Ion baterie - Dobíjecí Li-Ion baterie má jednu z nejdelších životností na trhu. Poskytuje dlouhodobý a spolehlivý výkon s vyšší účinností, než standardní baterie.

Záruka 36 měsíců
Další parametry
Voděodolnost Ne
Zdroj energie aku (Li-ion)
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.2 cm
Výška výrobku 30.5 cm
Hloubka výrobku 15.2 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.5 cm
Výška balení 30.5 cm
Hloubka balení 15.2 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací