Tatra Dino 148 - modro/červená

Značka: Dino , Kategorie: Auta, bagry, jeřáby
Kód zboží: MPK645028DIN

Legendární Tatrovka se vrací! Nákladní auto TATRA 148 je vyrobeno z kvalitního plastu a má širokou funkční sklápěcí korbu, kterou je možné zajistit proti samovolnému vyklopení.

Zjistit dostupnost

Legenda se vrací!


S Tatrovkou vyrůstalo mnoho z nás. Užili jsme si tolik zábavy s touto univerzální hračkou a nyní je Tatra Dino 148 zpět. V krásné modročervené barvě učaruje nejednomu dítěti. Její hlavní předností je její váha a nosnost. Váží totiž necelých 5 kg a unese až 100 kg. Zvládne tedy pořádný náklad.


Vraťte se s vašimi dětmi do dětství


Tatra Dino 148 je vyrobena z kvalitního plastu a díky své nosnosti unese nejen dítě nebo velký náklad, ale případně i dospělého. Disponuje také pojistkou proti samovolnému vyklopení korby. S Tatrou si vaše děti užijí mnoho zábavy na písku, na zahradě, ale samozřejmě je můžete také svézt. V přední části stačí jen uvázat provaz. Tatra měří 73 cm na délku a 32 cm na šířku.

Nákladní Tatra T 148 v modročervené barvě je vyrobena z kvalitního plastu a váží cca 5 kg. Tatra má širokou funkční sklápěcí korbu, kterou je možné zajistit proti samovolnému vyklopení. Tatra je dlouhá cca 73 cm a má nosnost až 100 kg, takže zvládne svézt jak dítě, tak pořádný náklad. Spoustu zábavy si s touto hračkou děti užijí nejen na zahradě a na písku.

  • kvalitní plastové provedení
  • široká sklápěcí korba
  • pojistka proti samovolnému vyklopení korby
  • vysoká nosnost - až 100 kg

Parametry:

  • rozměry: 73x28x32 cm
  • nosnost: 100 kg
  • váha: cca 5 kg

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh nákladní auto
od 3 let
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 72.0 cm
Hmotnost výrobku 2.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 33.0 cm
Výška balení 74.0 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Více informací Méně informací