Televize Hisense 65U7QF šedá

Značka: Hisense , Kategorie: Televize
Kód zboží: EFY65U7QF
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 163 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265), Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 2500 Hz PCI, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 2x USB, OS VIDAA U, energetická...

Zjistit dostupnost

Hisense 65U7QF


Řada U7QF od Hisense přináší špičkový obraz, dechberoucí zvuk a stejně skvělé chytré funkce, abyste si mohli užívat nejen televizní vysílání, ale i prémiový obsah v té nejvyšší kvalitě. Kvalita obrazu stojí zejména na technologii Quantum Dot s bohatou paletou odstínů a 4K Ultra HD rozlišení s Dolby Vision HDR, zatímco perfektní zvuk přináší technologie Dolby Atmos.


Nejnáročnější pak nadchne i úhlopříčkou 163 cm, stejně jako systémem VIDAA U4 s náloží aplikací, jako je české VOYO, Netflix, Amazon Prime, RedBull TV, Facebook Watch, UEFA.TV a další.


Klíčové vlastnosti:


  • Nádherné 4K Ultra HD rozlišení
  • Špičkové technologie pro nádherný obraz – QLED, lokální stmívání i Dolby Vision HDR
  • Obrovská úhlopříčka 163 cm
  • Skvělý zvuk Dolby Atmos
  • Spousta možností díky funkcím Smart TV operačního systému VIDAA U4 Nádherný obraz i zvuk. Od této TV budete odcházet jen těžko.

 


ULED TV


To nejlepší si můžete užít díky technologii Hisense ULED. Pod ní se skrývají špičkové technologie, patentovaný hardware a software pro dechberoucí obraz – ten nejlepší kontrast, barvy i detaily.

 


Technologie Quantum Dot  (QLED)


Pro maximální kvalitu obrazu disponuje tento ULED televizor technologií Quantum Dot, která výrazně rozšiřuje barevnou škálu. V překladu to znamená, že se základní barvy (červená, zelená a modrá) dají oproti běžným TV mnohem lépe rozlišit a obraz je celkově barevnější a živější.

 


Lokální stmívání


Televizor U7QF nabízí až 90 nezávislých zón podsvícení. To ve spojení s technologií Full Array Local Dimming (Lokální stmívání na celé ploše obrazovky) znamená inteligentní správu podsvícení tak, abyste dosáhli hlubší černé a jasnější bílé. Výsledkem jsou dynamické zážitky ze sledování filmů, seriálů, sportu, ale i obyčejného zpravodajství.

 


Dolby Vision HDR


Kvalitu obrazu výrazně posouvá kupředu také technologie Dolby Vision, která v současné době představuje nejvyspělejší a nejpokročilejší standard HDR. Podporují jej přední producenti a oproti běžnému obrazu dokáže přinést mnohem realističtější barvy – až 40× jasnější a černou až 10× tmavší.

 


Dolby Atmos


Technologie Dolby Atmos znamená, že si užijete pohlcující zvuk ve hrách, filmech i seriálech. Vždy se budete cítit přímo jako uprostřed akce.

 


Operační systém VIDAA U4


Rychlé reakce a spoustu funkcí vám tato Smart TV nabízí díky prostředí VIDAA U4, které přináší spoustu aplikací, jako je české VOYO, Netflix, Amazon Prime, RedBull TV, Facebook Watch, UEFA.TV a další.

 


Aplikace Remote NOW


Pro ovládání TV je k dispozici i aplikace RemoteNOW dostupná pro Android a iOS. Nejenže s ní budete ovládat TV, ale také umožní streamovat obraz z TV do smartphonu či tabletu.

 


Herní mód


Televizor nabízí také herní režim, který sníží zpoždění vstupu. To je důležité zejména u závodních/sportovních her, které se vám budou lépe hrát a ještě skvěleji vypadat. Díky tomuto hernímu režimu může vstupní zpoždění klesnout až na 16 ms.

 


HI-VIew Engine


Vysoké kvalitě obrazu výrazně napomáhá i patentovaná technologie HI-VIew Engine využívající umělou inteligenci pro rychlejší zpracování grafiky. Optimalizuje v reálném čase kvalitu obrazu na základě každé scény a vlastností každého pixelu, abyste se za každé situace mohli těšit z dechberoucí podívané.


U7QF 4K Ultra HD Smart TV s technologií Quantum Dot Color, Dolby Atmos, HDR 10+

Nejlepší funkce
» Bluetooth
Umožňuje bezdrátový přenos dat z/do mobilního zařízení i zvuku do sluchadel nebo jiného zvukového zařízení.
» Dolby Atmos®
Zvuk Dolby Atmos®, který vás pohltí, využívá desítek let výzkumu vnímání zvuku člověkem, simulování trojrozměrného zvukového pole; na tom všem jsou založeny integrované reproduktory Hisense.
» Dolby Vision HDR
Díky funkci Dolby Vision™, pokročilé HDR technologii inspirované technologií používanou v kinech, bude vaše domácí zábava ještě silnější a dramatičtější. V porovnání se standardním obrazem dokáže funkce Dolby Vision zobrazovat barvy, které jste dříve neviděli, jasy, které jsou až 40krát jasnější, a černé, které jsou 10krát tmavší. Výsledkem je ušlechtilý a realistický obraz, díky kterému zapomenete, že se díváte na obrazovku.
» Dual band wi-fi
Televize bezdrátově příjímá data v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz a umožňuje tak plynuleji zobrazovat datově nejnáročnější obsah, jako například streamovaná 4K videa.
» Gamingový mód
» HbbTV 2.0.2
Hybrid broadcast broadband TV (HbbTV), tedy kombinace tradičního televizního vysílání s příjmem přes širokopásmový internet, je technologie propojující svět typicky počítačový a televizní. Vylešená verze 2.0.2. podporuje zejména placené vysílání, rozlišení Ultra HD s kompresí HEVC nebo sdílení obsahu i na dalších zařízeních.
» HDR 10+/HLG
Televizory s touto funkcí upravují jas a úrovně barev samostatně pro jednotlivé scény. Poskytují vám jasnější a přesnější obraz v oblastech se stíny, více podrobností v jasech a celkově živější barvy. Televizory zvládnou dekódování souborů ve formátu HDR 10+/HLG z kompatibilních zdrojů, jako jsou zařízení HDMI nebo USB flash disky, a také ze streamovaných zdrojů od poskytovatelů VOD
» Ovládání telefonem
Aplikace RemoteNOW pro chytré telefony na obsluhu televizorů Hisense. Úplné ovládání televizoru máte vždy po ruce. Umožňuje snadné ovládání televizoru, telefon můžete používat jako dálkové ovládání televizoru, můžete ho taky používat jako virtuální myš nebo pro přehrávání obsahu z telefonu.
» Technologie Quantum Dot
Quantum dot TV využívají vylepšený systém barevných filtrů (kvantových teček), který je součástí LCD panelu. Díky filtru dokážou zobrazit více barev, a tak poskytnout reálnější obraz než běžné televize. Samozřejmou součástí veškerých Quantum dot televizí je technologie HDR a rozlišení Ultra HD 4K.
» Ultra Dimming
Hisense Ultra Dimming umožní přesnější vykreslení obrazu díky ztlumení jednotlivých LED diod v místě, kde je třeba dosáhnou sytější černé barvy. Disponuje až 1056 (dle modelu) nezávislými zónami podsvícení, navíc tato funkce zlepšuje i reakční čas, díky čemuž je zajištěno dokonalejší zobrazení barev, bohatší kontrast a vysoká ostrost obrazu.
» USB Player
Zapojte do dostupného USB portu televizoru USB disk – obsah na něm obsažený se automaticky otevře, abyste si z něj mohli vybrat, co budete chtít přehrávat. Prostřednictvím této funkce můžete sledovat své oblíbené filmy, poslouchat hudbu a prohlížet fotografie.
» Wide Colour Gamut
Funkce luminofosforů KSF jako speciálního materiálu pro rozšíření barevného gamutu. Nereprodukujeme nepřirozené barvy s nadměrnou sytostí; nabízíme vám autentické a živé barvy, které se maximálním možným způsobem přibližují skutečnému světu. Uvidíte růže v jasně červené, louky ve svěží zelené, moře v zářivě modré a postavy s přirozenými odstíny pleti.
» Zrcadlení obrazovky
Tato funkce představuje možnost komfortního sdílení médií ve vaší domácí síti. Média ve vašem mobilním zařízení, kterým může být laptop, mobilní telefon nebo tablet tak mohou být velmi snadno a jednoduše streamována v této televizi Hisense. Nyní můžete bez problémů přehrávat filmy i hudbu z vašeho mobilního zařízení přímo v televizi.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
QLED
163 cm (65")
4K Ultra HD
QLED (Quantum Dot)
60 Hz
2500 Hz PCI
Ano
Direct LED
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265)
Ne
VIDAA U
Integrovaná
Ano
YouTube, Voyo, Netflix
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi, Bluetooth
Zvuk
NICAM stereo, Dolby Atmos
20 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
4
Ano
Počet USB 2
2
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ne
Ano
Provozní informace
G
195 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,3 m
SMART Integrace do systému
Ano
Obecné informace
Modelový rok 2020
šedá
Ano
Ano
Ano
Ano
Specifické funkce Dolby Atmos
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
Země původu CZ
Stojan Ano - statický
300x200 mm
Hmotnost bez podstavce 19.5 kg
Výška bez podstavce 83.5 cm
Šířka bez podstavce 144.7 cm
Hloubka bez podstavce 7.9 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.7 cm
Výška výrobku 89.7 cm
Hloubka výrobku 27.0 cm
Hmotnost výrobku 20.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 160.0 cm
Výška balení 99.7 cm
Hloubka balení 17.2 cm
Hmotnost balení 28.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu