Televize LG 43UF6807 černá

Značka: LG , Kategorie:
Kód zboží: LGG43UF6807
Informační list: zde

Úhlopříčka 109 cm, LED, Rozlišení Ultra HD (4K), Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T2 (H.265), HbbTV, HDMI vstup 2x, En. třída A+

Zjistit dostupnost

Televize věrná skutečnosti


Ohlížíte-li se po kvalitní televizi, obsahující všechny podstatné funkce a jejíž obraz obstojí i ve srovnání se skutečností, máme pro vás dobrou zprávu. Zázraky se dějí i za rozumnou cenu. Proslulá značka v oblasti audiovizuální techniky LG přichází s modelem 43UF6607, který v mnohém příjemně překvapí. Aniž byste museli sahat hluboko do kapsy, získáváte do domácnosti zařízení s detailním obrazem a zvukem, který neurazí ani hudební labužníky.


S ultra kvalitou v přední linii


V současnosti již neexistují televizory s vyloženě špatným obrazem. Zažitým standardem se stalo nabízet vysoce kvalitní záznamy v rozlišení Full HD, avšak LG 43UF6807 jde ještě o krok dále. Na obrazovce s úhlopříčkou 109 cm (43 palců) nabízí okouzlující hru barev a odstínů v nejmodernějším provedení Ultra HD (3840 x 2160 bodů), překonávající dosud ostatní zobrazovací technologie. Ať již budete na druhé straně pokoje, nebo sledovat svůj oblíbený film z bezprostřední vzdálenosti, vždy zachytíte i ty nejjemnější detaily.


Důraz na eleganci postřehnete ihned poté, kdy televizi začleníte do interiéru svého bytu. Její precizní zpracování a obrazovka v provedení ULTRA Slim 4K přináší nejenom úsporu místa, ale především maximalizuje kvalitu obrazu. Budete mít pocit, že barvami a obrazem hraje celá strana pokoje, kde je LG 43UF607 umístěna. Divácký zážitek zdůrazní také dekodér HEVC, zajišťující zcela zřetelný a jasný obraz během dynamických sekvencí, a to díky snímkovací frekvenci 60 snímků za sekundu. Neztrácejte již ani jediný odstín!

Zůstaňte v kontaktu se světem


Nemusíte se obávat, že byste nezůstali v kontaktu s internetovým světem. Přístroj disponuje integrovanou Wi-Fi technologií a operačním systémem web OS 2.0, otevírající brány k funkcím, s nimiž si užijete dostatek zábavy, vzdělání i odpočinku. Spolu s přístupem k internetu se vám nabízejí bezbřehé možnosti surfování po hudebních a filmových serverech, včetně YouTube, sociálních sítí a archivů digitálních médií. Pokud narazíte na záznam s nízkým rozlišením, 4K Uspcaler pozvedne jejich kvalitu na standard obrazovky, tedy Ultra HD.


Jaký obraz, takový zvuk


Pokud rádi sledujete hudební televizních vystoupení, oceníte nadstandardní zvukové schopnosti. Systém Ultra Surround s výstupním výkonem reproduktorů 20 W simuluje systém domácího kina. Stačí se pouze odevzdat a nechat se unášet vícekanálovým prostorovým zvukem, obklopujícího vás ze všech stran. K dokonalejší reprodukci slouží i funkce Dolby Digital a DTS dekodér.Sdílejte obsah z chytrých zařízení


Ani sdílení videí, hudby a fotografií není pro LG 43UF6807 žádným problémem. Je obdařen funkcí Smart Share, který televizor ihned spáruje s jiným externím zařízením. Můžete nejenom sdílet soubory, ale například i sledovat TV programy na jiném přístroji. A to vše zcela jednoduše. Launcher sehraje roli nabídkového panelu s rychlým přístupem ke kompletní nabídce aplikací, programů, služeb VOD a připojených zařízení, aniž byste museli opouštět aktuální obrazovku. Na co budete mít chuť, kliknete a konkrétní aplikace se spustí.


Připojíte, na co si vzpomenete


Televize samozřejmě nabízí širokou škálu vstupů k připojení celé řady externích zařízení. Kromě konvenčního SCART konektoru jsou to především 3 HDMI vstupy, digitální optický audio výstup a vstup pro USB 2.0. Díky možnosti připojit flash disk lze také využít snadného nahrávání oblíbených pořadů. S audiovizuálním záznamem pak můžete nakládat dle libosti, například jej sdílet s přítelem přes chytrý telefon, nebo vytvářet vlastní originální DVD.


  • 4K ROZLIŠENÍ (ULTRA HD)
  • OPERAČNÍ SYSTÉM webOS 2.0
  • ULTRA TENKÁ
  • WEB PROHLÍŽEČ, MIRACAST/WIDI, DVB-T2

ROZLIŠENÍ 4K
Rozlišení 4K ULTRA HD nabízí špičkový obraz, který svojí kvalitou překonává ostatní zobrazovací technologie. Při čtyřnásobném rozlišení ve srovnání s Full HD uvidíte zcela jasně ty nejjemnější detaily, i když budete stát blízko u obrazovky. Rozlišení 4K posouvá váš zážitek ze sledování televize na zcela novou úroveň díky vysoce preciznímu zobrazení.

4K UPSCALER
Obohaťte jakýkoli svůj obsah o všechny přednosti televizoru s rozlišením 4K ULTRA HD. 4K Upscaler zprostředkovává běžné vysílání, filmy a sportovní přenosy dynamickým a živým způsobem. I nejdrobnější detaily přírody uvidíte tak, jako kdybyste je pozorovali přímo pod širým nebem.

ULTRA TENKÝ
Obrazovka ULTRA Slim 4K zvyšuje na maximum kvalitu obrazu a snižuje na minimum svoji tloušťku. Kompaktnější a štíhlejší design nešetří na kvalitě ani komfortu a televizor dokonale splyne s vaším interiérem. Nemusíte se obávat, že by se nehodil do vaší domácnosti nebo že byste museli měnit svoji vnitřní výzdobu. Vneste do svého života více světla s pomocí kompaktnější technologie.

ULTRA SURROUND
Vyplňte celou místnost vším, co může zvuk v kvalitě Ultra Surround nabídnout. Nechte se obklopit zvukem, který svojí hloubkou posouvá hranice vašeho vnímání dynamiky. Z každého směru a úhlu pohledu si uvědomíte, jak povznášející a okouzlující může být LG 4K ULTRA HD TV.

WEBOS 2.0
Platforma LG webOS 2.0 vám zjednodušuje život a vytváří televizní prostředí, které je zábavné poznávat a snadné používat. Využijte maximálně potenciál svého chytrého televizoru a získejte snadno přístup k většímu počtu funkcí než kdykoli dříve. Pohodlně se posaďte a věnujte se nerušenému, příjemnému sledování televize s webOS 2.0.

LAUNCHER (SPOUŠTĚČ)
Můžete si prohlížet kompletní nabídku aplikací, programů, služeb VOD a připojených periferních zařízení, aniž byste museli opouštět aktuální obrazovku. Launcher umožňuje rychle, plynule a bez přerušení přepínat mezi zobrazovaným obsahem. Jen zůstaňte sedět a nenechte si ujít žádnou zábavu.

SMARTSHARE
SmartShare vám umožňuje pohodlně si prohlížet veškerý oblíbený obsah v jediném středisku zábavy. Získejte okamžitý přístup k zábavě uložené na vašich chytrých zařízeních a spojte se s rodinou a přáteli, zatímco budete sedět u televize. Každý nyní může sdílet a užívat si zábavu prostřednictvím funkce SmartShare v televizoru se systémem webOS TV.

4K 60P HEVC
Televizor LG 4K ULTRA HD je vybaven dekodérem HEVC, který zprostředkovává křišťálově čistý obraz bez rozmazaných pohybů se snímkovou frekvencí 60 snímků za sekundu. Nyní si můžete užívat stejně bezchybný obraz, vysoké rozlišení a dokonalou reprodukci barev i při streamování obsahu z internetu nebo externího zařízení. Když necháte televizor pracovat za vás, každá akce bude zachycena bez jakýchkoli problémů a ztráty kvality.

VĚTŠÍ OBRAZOVKA, VĚTŠÍ ZÁŽITEK
Na větší obrazovce nyní prožíváte hodnotnější zážitky. Vybírejte si různé velikosti obrazovky podle svých potřeb.

Specifikace

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
Modelová řada 2015
3D TV Ne
Cinema 3D Ne
Smart TV Ano
Typ displeje LED LCD TV
Velikost obrazovky ( inch ) 43
Velikost obrazovky (cm) 108
Typ podsvícení EDGE LED
Dynamické PMI 900 (100Hz)
Full HD (1080p) Ne
Ultra HD (2160p) Ano
Rozlišení 3840x2160 px

DRUHY PŘÍJMU SIGNÁLU
Příjem digitální TV Ano
-- Pozemní - terestriální (DVB-T) DVB-T2
-- Kabelový (DVB-C) DVB-C
-- Satelitní (DVB-S) DVB-S2
HbbTV - Hybridní TV (spojení TV s Internetem) Ano

ZVUK
Dolby Digital Decoder Ano
DTS Dekodér Ano
Systém reproduktorů 2.0
Hudební výkon (Watt) 20 W
Bezdrátová zvuková synchronizace Ano

3D TECHNOLOGIE
Dual Play režim Ne

SMART TV
Internetový prohlížeč Ano

SMART SHARE
Operační systém webOS
Nahrávání TV vysílání Ano
Připojení klávesnice, myši Ano
USB rozbočovač Ano

SÍŤ
Aplikace dálkový ovladač Ano
DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba) Ano, DLNA
MHL Ne
Miracast Ano
WiDi Ano
WiFi Ano

VSTUPY A VÝSTUPY TV - ZADNÍ POHLED
RF vstup 2 (H)
Kompozitní vstup 1 (H)
Komponentní vstup 0
Scart (Plný) 1 (H)
Digitální Audio výstup (optický) Ano (1)
LAN (internetový přístup a DLNA) 1 (H)
HDMI Ano (2)

VSTUPY A VÝSTUPY TV - Z BOKU
CI Slot 1 (V)
HDMI Ne
USB 2.0 1 (V)
USB 3.0 Ne
Výstup pro sluchátka Ne

TV PŘÍSLUŠENSTVÍ
3D brýle Ne
Standardní ovladač Ano
Magický ovladač Ne. (Magický ovladač LG AN-MR600 lze dokoupit samostatně)

ROZMĚRY A HMOTNOST
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H) (mm) 1050 x 655 x142
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H) (mm) 971 x 570 x 56,4
Rozměry - TV včetně stojanu (Š x V x H) (mm) 971 x 628 x 180
Hmotnost (čistá/balení) (kg) 10,8 / 12,8
Rozměry VESA 200 x 200

SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE (W)
Energetická třída A+
Spotřeba energie (On - tovární nastavení) 52W
Pohotovostní režim 0.3W

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
109 cm (43")
4K Ultra HD
100 Hz
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T2 (H.265), DVB-S2, DVB-C
WebOS
Integrovaná
Ne
Ne
Ne
Vstupy
1
Ano
Scart Ano
Výstupy
Ne
Provozní informace
A+
52 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
Obecné informace
černá
Ne
Ne
200x200 mm
Hmotnost bez podstavce 9.07 kg
Výška bez podstavce 57.5 cm
Šířka bez podstavce 97.1 cm
Hloubka bez podstavce 3.99 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 97.1 cm
Výška výrobku 57.5 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 9.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 105.0 cm
Výška balení 65.5 cm
Hloubka balení 15.2 cm
Hmotnost balení 12.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu