Televize LG 55NANO90 černá

Značka: LG , Kategorie: Televize
Kód zboží: LGG55NANO90
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 3x USB, OS WebOS, chytrý...

Zjistit dostupnost

LG 55NANO90, černá


NanoCell TV od společnosti LG je excelentní volba pro každého, kdo si chce užít impozantní obraz i zvuk – při sledování filmových a seriálových premiér, dramatických sportovních přenosů i u hraní her. Pro sportovní nadšence a náročné hráče i proto přináší spoustu vychytávek. Nadšeni přitom budete z přesných barev a neuvěřitelných detailů, které přináší opravdové 4K rozlišení doplněné o výkonný procesor α7 4K Gen3 AI a vylepšené technologie obrazu a zvuku, jako je například Dolby Vision IQ a Dolby Atmos. Výsledkem je skutečně mimořádná podívaná.


Televizor navíc přináší bohatou plejádu funkcí, díky systému webOS Smart TV – podporuje nejen Netflix, ale třeba také službu Apple TV+ a další. Garancí toho, že zkrášlí jakýkoliv interiér, je pak nádherně tenké tělo a minimalizované rámečky.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Oblíbená velikost 55 palců (139 cm)
  • Spousta funkcí pro hráče – včetně AMD FreeSync Premium
  • Opravdové 4K Ultra HD rozlišení pro mimořádně detailní obraz
  • Realistický obraz díky technologiím NanoCell a Nano Black
  • Působivé barvy zásluhou vylepšených technologií HDR
  • Obrovské množství dostupného obsahu skrze webOS Smart TV
  • Excelentní hudební výkon 20 W

 


Když si chcete filmy, sport nebo hraní užít na maximum, je NanoCell TV jasnou volbou!

 


Čisté RGB barvy


Televize pracuje s čistými RGB barvami, takže vám naservíruje vizuální obsah v dokonale realistické podobě. Váš zážitek přitom ještě umocní technologie NanoCell, která dokáže pomocí nanočástic filtrovat barvy, čímž zvyšuje jejich čistotu.

 


Opravdové 4K rozlišení


NanoCell TV od společnosti LG využívá reálné 4K Ultra HD rozlišení, které splňuje i požadavky mezinárodního standardu CM. Díky tomu se při sledování filmů i každodenních televizních pořadů dočkáte jasnějšího a sytějšího zobrazení.

 


Vyspělý procesor pro ještě lepší podívanou


Tento model je vybaven výkonným 4K procesorem α7 třetí generace, který průběžně vylepšuje zdroje obrazu i zvuku. Výsledkem toho je působivý audiovizuální zážitek, od nějž se nebudete chtít odtrhnout.

 


LED bez fotobiologického rizika


TV se pyšní certifikátem „No Photobiological LED Hazard” – „LED bez fotobiologického rizika“. Vydává jej organizace Underwriters Laboratories (UL) a znamená, že televizor poskytuje špičkovou ochranu očí před škodlivým světelným zářením.

 


Kino ve vašem obýváku


Prostřednictvím televize si můžete doma vytvořit parádní kino. Vtáhne vás totiž přímo do centra dění – postará se o to kromě jiného technologie Nano Black pro krásně čisté barvy a vysoký kontrast.

 


Dolby Vision IQ a Dolby Atmos


Dolby Vision IQ ještě více rozšiřuje výhody Dolby Vision nad rámec HDR. Zásadní parametry, jako je jas obrazovky, barva a kontrast, jsou optimalizovány na základě žánru sledovaného obsahu a také světelných podmínek. Dechberoucí zvuk pak zajistí Dolby Atmos.


  


Obsah tak, jak ho zamýšleli tvůrci


Výkonný procesor uvnitř televize automaticky optimalizuje obraz a vyhlazování pohybů pro maximální přirozenost. Výsledkem je, že si filmy, seriály i další prémiový obsah užijete přesně tak, jak to zamýšleli jeho tvůrci.


 


HDR 10 Pro a HLG Pro


Ať už sledujete film, hudební koncert nebo večerní zprávy, s touto televizí se vždy dočkáte precizního zobrazení s dokonalou černou i bílou. TV totiž umí efektivně upravit podporované hlavní formáty vysokého dynamického rozsahu HDR (HLG a HDR 10).


  


Full Array Dimming


Vysoké kvalitě obrazu napomáhá také nasazení technologie Full Array Dimming. Ta zlepšuje kontrast a úroveň černé prostřednictvím samostatného řízení LED podsvícení, aby vás detailní obraz maximálně pohltil.


  


Nekonečná porce zábavy


Otevírá se vám také cesta k obrovskému množství obsahu z aplikací, jako je Apple TV, Netflix, LG Channels a další.


 


 
 


Ideální herní TV


LG NanoCell TV je vzhledem ke spojení špičkového obrazu s čistými barvami a herní výbavou perfektní volbou pro náročné hráče.

  


Nízké zpoždění na vstupu


Při hraní oceníte minimální zpoždění na vstupu, díky němuž budete přesněji mířit a dosáhnete celkově lepší synchronizace s hrou.


 


VRR, ALLM a eARC


V repertoáru této TV nacházíme prémiové herní funkce, jako je vyšší snímková frekvence, VRR (variabilní obnovovací frekvence), ALLM (automatický režim s nízkou latencí) a eARC (vylepšený zvukový zpětný kanál) kompatibilní se standardem HDMI 2.1. Díky jejich nasazení je dosaženo rychlejšího zobrazení rychle se pohybujícího obsahu ve vysokém rozlišení pro intenzivnější herní zážitek.


  


AMD FreeSync Premium


TV podporuje AMD FreeSync Premium pro ještě plynulejší herní zážitek. Mezi hráči velmi oblíbená technologie často používaná v herních monitorech totiž minimalizuje nežádoucí trhání a poblikávání obrazu.


  


HGiG pro hraní v HDR


Hraní zpříjemní režim HGiG pro hraní v HDR. Ten totiž upravuje zobrazení tak, aby bylo komfortnější pro oči.


 


 
 


Vynikající pozorovací úhly


Technologie Nano Accuracy stojí za perfektními pozorovacími úhly, ať sledujete televizor odkudkoliv.

  


Motion Pro


Díky vychytávce Motion Pro si naplno vychutnáte sledování hokejových/fotbalových zápasů. Zmíněná technologie totiž vylepšuje zobrazení rychlých a jemných pohybů, takže vám v důležitém utkání nic neunikne.


  


Sportovní upozornění


Jistě navíc oceníte praktickou funkci Sportovní upozornění, která vás informuje o všem podstatném, co se děje ve vašem oblíbeném týmu.


  


Rozumí si s Bluetooth Surround


Televizor umí převést klasický dvoukanálový zvuk na bohatší virtuální zvuk 4.0. Po připojení dvou Bluetooth reproduktorů vám tak v obýváku vytvoří efekt prostorového zvuku, díky němuž si audiovizuální obsah vychutnáte ještě o stupínek víc.


 


 
 


LG AI ThinQ


Protože tento televizor podporuje i inteligentní technologii LG AI ThinQ, může se stát středobodem vašeho domova. Prostřednictvím televize totiž můžete ovládat celou řadu chytrých zařízení pomocí rozpoznávání pokynů v přirozené řeči.

 


Ultratenký rámeček


Dokonalého designu je dosaženo prostřednictvím minimalistických rámečků. Televizor se tak stane ozdobou jakéhokoli interiéru a vždy zaručí ničím nerušenou podívanou.


» 55'' LG NanoCell TV, webOS Smart TV
» 4K rozlišení (ULTRA HD)
» Nano barvy a lokální stmívání FALD
» procesor Alpha7 Gen3
» webOS SMART TV + HbbTV
» Propojení s mobilem
» LG ThinQ

Čisté barvy
Čisté RGB barvy jsou pro realistickou kvalitu obrazu zásadní. Technologie NanoCell používá nanočástice, které zvyšují čistotu barev filtrováním, čímž podporují čistotu spektra barev RGB.

Skutečné 4K rozlišení díky čistým barvám
NanoCell TV poskytuje skutečné 4K rozlišení, které splňuje hodnotu CM mezinárodního standardu. Vychutnejte si jasnější a sytější obraz se skutečným 4K rozlišením díky technologii NanoCell.

Procesor Aplha7 4K Gen3 Sledování televize na vyšší úrovni
Výkonný 4K procesor Alpha7 třetí generace nabízí úchvatný audiovizuální zážitek díky vylepšení zdrojů obrazu a zvuku. Zásluhou čistých barev poskytuje NanoCell TV špičkový obraz při sledování obsahu z jakéhokoli zdroje.

Čisté barvy promění váš domov v kinosál
Na NanoCell TV vypadají všechny scény realisticky díky živým čistým barvám a vysokému kontrastu, který vytváří technologie Nano Black. Optimalizovaný obraz a zvuk navíc zajišťují ještě působivější zážitek. S NanoCell TV, která podporuje neomezenou zábavu, si tak můžete užít opravdové domácí kino.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos Ztvárnění vize tvůrců
Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli – nechejte se uchvátit. Díky technologii Dolby Vision IQ, která rozšiřuje výhody Dolby Vision nad rámec HDR, se jas obrazovky, barva a kontrast upravují podle daného žánru a světelných podmínek. Dolby Atmos poskytuje působivý poslechový zážitek, takže si jakýkoli obsah vychutnáte na maximum.

FILMMAKER MODE™ Sledujte obsah tak, jak byl vytvořen
Procesor provádí automatické úpravy obrazu a vypíná vyhlazování pohybu tak, aby bylo zobrazení pohybu co nejpřirozenější. Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli, aniž byste přišli o zážitek jako v kině. Veškerý obsah si můžete vychutnat ve filmové kvalitě a se všemi uměleckými aspekty.

HDR 10 Pro a HLG Pro Vylepšené hlavní formáty HDR
Televize NanoCell poskytuje optimální kvalitu obrazu HDR, protože upravuje podporované hlavní formáty HDR – HLG a HDR 10. Budete si tak moci vychutnat veškerý oblíbený obsah ve vysokém rozlišení.

Technologie Full Array Dimming Každá scéna vás uchvátí
Technologie Full Array Dimming vylepšuje kontrast a úroveň černé díky individuálnímu řízení LED podsvícení a výrazně vylepšuje detaily. TV obrazovka vás tak zcela pohltí.

Nekončící zábava Multiplex u vás doma
Ponořte se do různých typů obsahu, který je dostupný v aplikacích Apple TV, Netflix a LG Channels. Všechny nejnovější filmy, televizní seriály a dokumenty nebo živé sportovní přenosy najdete na jednom místě. Posaďte se a bavte se.

Aplikace Apple TV Služba Apple TV+ a mnoho dalších
Originální pořady a filmy od Apple TV+. Jen prémiové kanály, které chcete, a tisíce filmů, které si můžete zakoupit nebo půjčit. Obsah je personalizován a profesionálně řazen tak, aby vám nic zajímavého neuniklo. To vše prostřednictvím aplikace Apple TV.

Čisté barvy přinesou bitevní pole přímo před vás
S technologií NanoCell a čistými barvami, které tato technologie vytváří, vypadá virtuální svět lépe než skutečnost. Kromě toho si budete moci užít virtuální svět s vylepšenou grafikou v reálném čase díky různým herním funkcím, jako je nízké zpoždění na vstupu, HDMI 2.1 a HGiG.

Nízký Input lag Reagujte a miřte rychleji
NanoCell TV umožňuje zaútočit na soupeře okamžitě a bez prodlení. Synchronizuje vaše smysly se skutečnými scénami probíhajícími v rychlé hře, neboť minimalizuje zpoždění na vstupu.

HDMI 2.1 Herní standard příští generace
Vyšší snímková frekvence, VRR, ALLM a eARC s podporou HDMI 2.1. Tyto nové funkce umožňují zobrazení rychle se pohybujícího obsahu ve vyšším rozlišení a s plynulou, synchronizovanou grafikou. Hraní her je tak mnohem přirozenější.
*4K při 120 Hz, eARC (vylepšený zpětný zvukový kanál), VRR (variabilní obnovovací frekvence) a ALLM (automatický režim s nízkou latencí) s technologií HDMI 2.1.

VRR (variabilní obnovovací frekvence) Bezchybný pohyb
LG NanoCell TV nabízí podporu VRR, takže je pro vaši herní sestavu tou správnou volbou. Všechny vaše hry pro konzole budou jasnější a plynulejší, obraz nebude trhaný, zpožděný a ani nebude problikávat.

Režim HGiG pro HDR hry Realistické scény s filmovým střihem
Ponořte se do hry díky zobrazení, které je pro oči mnohem příjemnější. Režim HGiG rozpoznává výkon televizoru a kvalitu obrazu a vylaďuje grafiku HDR pro maximální herní HDR zážitek.

Čisté barvy vyvolávají dojem skutečného stadionu
Díky technologii Nano Accuracy poskytuje NanoCell TV z libovolného úhlu přesné barvy bez zkreslení.
Sledujte své oblíbené týmy v čistých barvách na ultra velké obrazovce s úžasnou obrazovou kvalitou.

Motion Pro Detailně uvidíte každý pohyb
Při sledování sportovních přenosů je nezbytné odstranit jakýkoli zbytkový obraz (pohybovou neostrost). Nyní můžete s funkcí Motion Pro sledovat všechny rychlé a jemné pohyby každého hráče bez rozmazání. S technologií LG NanoCell už vás rozmazaný nebo problikávající obraz trápit nebude.

Sportovní upozornění Nic důležitého vám neunikne
Funkce Sportovní upozornění vás informuje před zápasem, během něj i po něm. Nemějte strach, že přijdete o důležité momenty ze zápasu svého oblíbeného týmu, i když sledujete něco jiného.
*Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.

Připraveno na Bluetooth Surround
Velký zápas si zaslouží velký zvuk
Televizor NanoCell převádí dvoukanálový zvuk na bohatší virtuální zvuk 4.0. Dokáže vytvořit efekt prostorového zvuku díky připojení dvou Bluetooth reproduktorů. Ponořte se do hry a vychutnejte si živou atmosféru.

AI ThinQ Vaše centrum domácnosti
Díky inteligentní technologii LG AI ThinQ je život o mnoho pohodlnější. *Chytrá zařízení v domácnosti můžete ovládat pomocí rozpoznávání pokynů v přirozené řeči.
*Rozpoznávání přirozeného jazyka je k dispozici v angličtině, korejštině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, portugalštině, ruštině, polštině, turečtině, japonštině, arabštině, vietnamštině, thajštině, švédštině, indonéštině, dánštině, nizozemštině, tchajwanštině a norštině.
** Nizozemština a norština budou k dispozici v druhé polovině roku 2020.

Vytvoří úžasnou atmosféru
Televizor NanoCell s minimalistickým ultratenkým rámečkem se hodí do jakéhokoli interiéru a poskytuje působivé zážitky z nerušeného sledování.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
139 cm (55")
4K Ultra HD
NanoCell
100 Hz
Ano
Direct LED
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
Typ panelu IPS
DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Ne
WebOS
Integrovaná
Ano
Voyo, YouTube, Netflix, HBO GO
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi
Zvuk
Dolby Atmos
20 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
2
2
Ano
Počet USB 3
3
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
G
95 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,1 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ano
Ano
Obecné informace
Modelový rok 2020
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Specifické funkce NanoCell displej, Direct LED, procesor α7 Gen3, Dolby Atmos, ThinQ AI, HDMI 2.1, eARC, Bluetooth Surround
Počet jader procesoru Procesor α7
oficiální ČR
Země původu PL
Stojan Boční nohy
Šířka stojanu/rozteč nožiček 103,7 × 23,2 cm
300x300 mm
Hmotnost bez podstavce 17.5 kg
Výška bez podstavce 71.6 cm
Šířka bez podstavce 123.7 cm
Hloubka bez podstavce 7 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 123.7 cm
Výška výrobku 77.3 cm
Hloubka výrobku 23.2 cm
Hmotnost výrobku 17.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 136.0 cm
Výška balení 81.0 cm
Hloubka balení 16.2 cm
Hmotnost balení 22.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu