Televize LG OLED55BX černá

Značka: LG , Kategorie: Televize
Kód zboží: LGGOLED55BX
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265), Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 3x USB, OS WebOS, chytrý ovladač, energetická...

Zjistit dostupnost

LG OLED55BXLG OLED 55BX


Objevte technologii samosvítících pixelů. Více než 100 milionů samosvítících sub-pixelů vám poskytuje dechberoucí obraz při sledování vašich oblíbených filmů v úchvatném rozlišení 4K ULTRA HD. Na rozdíl od klasické LED televize nehrozí prosvítání podsvícení, takže vám neuniknou žádné skryté detaily v obrazu. O zobrazování se v televizi LG OLED 55BX stará výkonný procesor α7 třetí generace s umělou inteligencí, který využívá algoritmy hlubokého učení. LG OLED 55BX navíc neplní pouze funkci televize. Přetvořte svou TV v domácí centrálu s umělou inteligencí ThinQ! S nainstalovanými komorníky Google Assistant, nebo Amazon Alexa se váš život stane pohodlnějším. 


Dokonalý kino požitek z pohodlí obývacího pokoje


Sledujte filmy tak, jak je režiséři zamýšleli – jako v kině. S technologií Dolby Vision IQ se jas barvy a kontrast vždy automaticky přizpůsobují okolním světelným podmínkám. Dolby Atmos potom zážitek doplňuje perfektním zvukem. Procesor navíc kromě zdokonalování obrazu vypíná vyhlazování pohybu, aby zobrazení pohyblivých scén bylo mnohem přirozenější. Tahle televize zkrátka dělá z filmů umělecká díla. A zdrojů, ze kterého si film nebo seriál pustíte, máte nepřeberné množství.


K dispozici máte Apple TV, Netflix nebo LG Channels. Vychutnejte si filmy, pořady, dokumenty nebo třeba sportovní přenosy. Stejně tak si vychutnáte ještě lepší zážitek při hraní na vaší konzoli. LG OLED 55BX poskytuje kompatibilitu s technologií NVIDIA G-SYNC. Vaše hry budou plynulejší, bez záseků a zpožďování. Náruživí hráči ocení také minimální 1ms odezvu. Televize LG OLED55BX navíc na vaší zdi připomíná umělecké dílo.
LG OLED55BX


 


Klíčové vlastnosti


  • Užívejte si dokonalý obraz, který poskytuje více než 100 mil samosvítících pixelů
  • Sledujte nejostřejší obraz v úchvatném rozlišení ULTRA HD 4K
  • Inteligentní procesor α7 Gen3 s umělou inteligencí obraz neustále přizpůsobuje okolním světelným podmínkám
  • Spolupráce technologie Dolby vision IQ a Dolby Atmos vylepšují obraz i zvuk
  • Bluetooth Surround pro připojení Bluetooth reproduktorů
  • Pomocí služby ThinQ AI uděláte z TV centrum vaší chytré domácnosti ovládané hlasem
  • Displej šetrný pro oči s technologiemi zabraňujícími blikání obrazovky a účinnou filtrací vyzařovaného modrého světla

 


Dokonalá černá a nekonečný kontrast spolu s chytrými funkcemi přinášejí dechberoucí obraz, ať už sledujete filmy, sportovní přenosy či hrajete hry. To vše v rozlišení 4K, aby vám neunikl sebemenší detail obrazu.

 


Dokonalý obraz i zvuk díky umělé inteligenci


Uvnitř TV LG OLED 55BX najdete procesor α7 třetí generace. Jeho součástí je algoritmus deep learning, který na základě databáze více než 1 milionu vizuálních bodů neustále v reálném čase vyhodnocuje kvalitu obrazu a přizpůsobuje ji okolnímu prostředí. Procesor kromě vyhodnocení okolních světelných podmínek také rozpozná, jestli sledujete filmy, sportovní přenos nebo třeba animovaný seriál a na základě typu obsahu automaticky zdokonaluje obraz. Také vylepšuje zvuk na základě informací o velikosti místnosti, umístění televizoru i vaší pozice


LG OLED55BX
 


Z televize se stane centrum vaší chytré domácnosti


Technologie ThinQ promění vaši LG OLED55BX v centrum vaší propojené domácnosti. Stačí říct „Hi, LG“ a televizi kompletně ovládnete hlasem. I ThinQ využívá deep learning, takže čím více ji používáte, tím lépe si s ní budete rozumět. Vyhledáte si informace o obsahu nebo můžete ovládat své chytré domácí spotřebiče pomocí funkce Home Dashboard. Například řeknete „dobrou noc“ a ThinQ zhasne, ztlumí klimatizaci a zamkne dveře. Využít můžete také systémy Google Assistant, Amazon Alexa nebo Apple AirPlay 2 a HomeKit


LG OLED55BX
 


Sportovní přenosy si užijete, jako byste byli přímo na stadionu


Funkce Sportovní upozornění vás informuje o všem důležitém z vašeho zápasu v jeho průběhu i po něm, i když na televizi zrovna běží jiný program. Nemusíte se tak bát, že byste přišli o důležité momenty svého oblíbeného týmu. Přímé přenosy si vychutnáte maximálně ostré bez rozmazání při rychlém pohybu kamery zásluhou funkce OLED Motion. A když připojíte dva libovolné Bluetooth reproduktory, vytvoříte efekt prostorového zvuku technologie Bluetooth Surround, takže si budete připadat jako byste byli přímo na stadionu. 


LG OLED55BX
 


Televize jako stvořená pro hráče


Televize LG OLED55BX jde s požadavky dnešní doby a tedy nabízí kompatibilitu s technologií NVIDIA G-SYNC. Hry se na této TV stávají ostřejšími, plynulejšími a bez trhání obrazu. Nikdy také neuvidíte žádné zpožďování nebo poblikávání. To vše umožňují technologie vyšší snímkové frekvence, variabilní obnovovací frekvence (VRR), automatický režim s nízkou úrovní zpoždění (ALLM) nebo vylepšeného zpětného zvukového kanálu (eARC) s podporou HDMI 2.1. Ty umožňují zobrazení rychle se pohybujících scén ve vyšším rozlišení bez jediného náznaku trhání nebo rozmazání. Zásluhou velmi rychlých pohybů a minimální 1ms odezvy se do hry skutečně ponoříte. Režim HGiG pak nabízí pokročilou grafiku, která nejlépe odpovídá zjištěným specifikacím a úrovni výkonu vašeho televizoru. Optimalizuje tak zobrazení pro každý konkrétní titul zvlášť.


LG OLED55BX

LG OLED TV, 139 cm/55"
» 4K Ultra HD rozlišení
» Procesor Alpha7 4K Gen3
» Cinema HDR (HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, Technicolor HDR, HLG PRO, HFR, HDR Effect)
» FILMMAKER MODE
» AI obraz
» Pixelové stmívání
» Wide Color Gamut
» ThinQ AI (Google Assistant, Amazon Alexa), podpora Apple AirPlay 2 a HomeKit
» Vyhledávání a ovládání TV hlasem
» DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC
» 2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0
» 3x USB
» CI+
» LAN
» Wi-Fi
» DLNA
» Bluetooth
» HbbTV
» Miracast
» web prohlížeč
» propojení s mobilem
» eARC
» AI zvuk
» Dolby Atmos
» Zvuk 2.2 k 40 W
» Bluetooth surround
» podpora bezdrátových reproduktorů WiSA
» nahrávání TV
» Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR, ALLM
» webOS Smart TV
» Magický ovladač AN-MR20
» Držák na stěnu OLW480B (není v balení) / VESA 300x200

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
OLED
Ano
Nemá
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
Typ panelu OLED
DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Ne
WebOS
Integrovaná
Ano
HBO GO, YouTube, Netflix, Voyo
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi, Bluetooth
Zvuk
Dolby Atmos
40 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
2
2
Ano
Počet USB 3
3
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
G
106 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,1 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ano
Obecné informace
Modelový rok 2020
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Specifické funkce Pixelové stmívání, Inteligentní procesor α7 Gen3, AI úprava obrazu, jasu a zvuku, Cinema HDR, Dolby Atmos, ThinQ AI, HDMI 2.1, eARC, podpora WiSA reproduktorů, Bluetooth Surround
Počet jader procesoru Procesor α7
oficiální ČR
Země původu PL
Stojan Středový statický
Šířka stojanu/rozteč nožiček 55,9 × 24,6 cm
300x200 mm
Hmotnost bez podstavce 18.9 kg
Výška bez podstavce 70.6 cm
Šířka bez podstavce 122.8 cm
Hloubka bez podstavce 4.7 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.8 cm
Výška výrobku 74.4 cm
Hloubka výrobku 24.6 cm
Hmotnost výrobku 19.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 144.6 cm
Výška balení 81.0 cm
Hloubka balení 20.7 cm
Hmotnost balení 25.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu