Televize LG OLED55C11 (poškozený obal 8801637910)

bazar
Značka: LG , Kategorie: Televize
Kód zboží: -10150577

Bazar - poškozený obal 8801637910

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 8801637910

LG OLED55C11


Od televize LG OLED55C11 se už neodtrhnete. Zaujme vás především dokonalým obrazem, za kterým stojí procesor α9 Gen4 AI s revolučním čipem. Ten k analýze a optimalizaci obsahu využívá algoritmy hlubokého učení. A protože k dobrému obrazu patří i dobrý zvuk, je televize vybavena technologií vícerozměrového prostorového zvuku Dolby Atmos. Zážitek jako z kina pak podtrhne Dolby Vision IQ, tj. technologie upravující nastavení obrazu na základě jeho žánrů a okolního prostředí. Oči vám budou přecházet z nekonečného kontrastu a dokonalé černé, kterou umí vykouzlit jen OLED technologie s milionem samosvítících pixelů. Samozřejmostí je 100% přesnost barev a možnost vychutnat si filmový obsah přesně tak, jak ho zamýšleli jeho tvůrci.


Televize má úhlopříčku 55 palců (139 cm) a její ovládání máte pod palcem díky novému magickému ovladači Magic Remote.

Klíčové vlastnosti:


  • Úžasný obraz díky 4K Ultra HD rozlišení, podpoře HDR a technologii OLED
  • Procesor α9 Gen4 s automatickou optimalizací sledovaného obsahu
  • Prostorový zvuk Dolby Atmos
  • Skvělá plynulost pohybů zásluhou technologie OLED Motion Pro
  • Operační systém webOS Smart TV se spoustou chytrých funkcí a aplikací

 


 LG OLED55C11 s dokonalou černou a 100% věrností barev vás úplně vtáhne do děje.

Procesor α9 4K Gen4 AI vás ohromí


 Uvnitř každé LG OLED TV se skrývá procesor α9 Gen4 AI s revolučním čipem, který k analýze a optimalizaci obsahu využívá algoritmy hlubokého učení. Všechny úpravy obrazu a zvuku tudíž probíhají automaticky, což znamená, že cokoli si na LG OLED55C11 TV pustíte, bude vypadat úchvatně.

Displej šetrný pro oči


Sledujte televizi v pohodlí a déle bez starosti o své oči. LG TV OLED jsou držiteli certifikátu od mezinárodních agentur TÜV Rheinland a Underwriter Laboratories jako televize s displeji, které mají nízkou hladinu modrého světla, neblikají a neoslňují. LG OLED TV patří mezi první panely ze všech druhů televizí, jenž získaly certifikaci Eyesafe® vyvinutou společností TUV-Eyesafe®.


 


Funkce Flicker-Free je optimalizovaná pro výchozí nastavení. Uživatelé, kteří aktivují OLED Motion nebo OLED Motion Pro, mohou zaznamenat problikávání.Vychutnejte si nekonečný kontrast


 OLED technologie totiž ví, co znamená dokonalá černá. Má miliony samosvítících pixelů, které se rozsvěcují a zhasínají, aby zajistily dokonalou černou a nekonečný kontrast. Taková černá je lepší než u mini-LED a LED TV.


 
100% rozsah barev je pastvou pro oči


 Díky vynikající technologii reprodukce barev dosahují LG OLED TV plného barevného rozsahu. Vy si tak užijete živé a realistické barvy s plnou sytostí bez ohledu na to, jak jasný, nebo tmavý je displej.


 
LG ThinQ čeká na váš rozkaz


Vytěžte ze svého televizního zážitku maximum! Zvolte svého oblíbeného hlasového asistenta a jednoduše ovládejte televizi pomocí svého hlasu. Cesta k zábavě tak bude ještě rychlejší. Přispěje k tomu také nová úvodní obrazovka, na které uvidíte všechno, co stojí za zhlédnutí, na jednom místě. Zároveň vám zobrazí doporučení na obsah na míru podle historie vašeho sledování.


 


Některé služby mohou být omezeny dle jazyka a země použití. Dostupnost služby se může lišit podle oblasti nebo země. Ke službám OTT je vyžadováno samostatné předplatné.Nový magický ovladač Magic Remote


Ergonomický design nového dálkového ovladače Magic Remote dává tušit, že se ovladač snadno drží a systém zaměřování a procházení umožňuje rychlejší vyhledávání. Potěší vás také integrovaná umělá inteligence pro snadnější přístup ke službám nebo dedikovaná tlačítka poskytující zkratky k oblíbeným položkám. Kromě toho se ovladač chlubí funkcí Magic Tap, která propojí televizi s vaším telefonem.


 
  Dechberoucí filmové zážitky


Přesně to vám splní technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Dolby Vision upraví nastavení obrazu na základě jeho žánru a okolního prostředí. Naopak Dolby Atmos se postará o vícerozměrový prostorový zvuk. Výsledkem tak bude dokonalá filmová podívaná.


 
Navržen tak, aby vynikl


Dneska už umělecké dílo nemusí být jenom na stěně. Využijte služeb stojanu Gallery a umístěte LG OLED TV do prostoru. Váš obývací pokoj se rázem promění v soukromou galerii.


 
Rozsviťte svůj svět


LG OLED TV si zkrátka zamilujete. Jednou z jejich předností je milion samosvítících pixelů. které jsou schopné vytvořit dokonalou černou a přesné barvy. Na rozdíl od LED TV, jež jsou omezeny technologií podsvícení, dokáží LG OLED TV zprostředkovat neuvěřitelné reálný obraz a nabízí jedinečný design.


 


Výpočet vychází z násobku rozlišení 8K (7680 × 4320) krát čtyři subpixely.  OLED Gaming


Na Game Optimizer je spolehnutí. Díky rychlé odezvě budete mít před soupeři náskok a zároveň si do sytosti užijete nejnovější herní funkce nebo 120Hz displej pro plynulejší hraní her. LG OLED55C11 je prostě dokonalá televize pro vaše hry.


Poškozený obal

55'' LG OLED TV, webOS Smart TV
» 4K rozlišení (ULTRA HD)
» Dokonalá černá a nekonečný kontrast
» Procesor Alpha9 Gen4
» webOS SMART TV + HbbTV
» Propojení s mobilem
» LG ThinQ

ROZJASNĚTE SVĚT POMOCÍ SAMOSVÍTÍCÍCH PiXELŮ
Na LG OLED TV je radost pohledět. Samosvítící pixely poskytují skutečně působivou kvalitu obrazu a celou řadu možností designu. Nejmodernější technologie pomáhají vzbudit nečeknou úroveň obdivu. Získáte v něm všechno, co máte na televizorech rádi – ale ve všech ohledech dokonalejší.

Čím se OLED technologie odlišuje od ostatních?
Odpovědí jsou samosvítící pixely. Technologie samosvítících displejů, která revolučním způsobem mění zážitek ze sledování. Na rozdíl od LED TV, které jsou omezeny technologií podsvícení, LG OLED TV dokáží zprostředkovat neuvěřitelně reálný obraz a nabízí jedinečný design.

SAMOSVÍTÍCÍ PiXELY 100 milionů důvodů zamilovat si OLED.
Pokud jde o kvalitu obrazu, OLED hravě poráží LED. Důvodem je, že OLED má miliony samosvítících pixelů schopných vytvořit dokonalou černou a přesné barvy. Výsledkem je zážitek jako žádný jiný.

Nekonečný kontrast OLED, která zastíní LED.
Jednoduše řečeno OLED má miliony samosvítících pixelů, které se rozsvěcují a zhasínají, aby zajistily dokonalou černou a nekonečný kontrast. Taková černá je lepší než u mini-LED a LED TV. Nezáleží tedy na tom, kolik tisíc diod mají LED TV v podsvícení. Vždy budou ve stínu OLED TV.

Věrnost barev 100% OLED poskytuje úchvatné barvy.
Globální testovací agentura Intertek potvrdila, že displeje LG OLED mají 100% věrnost barev. To znamená, že barvy, které vidíte na obrazovce, věrně odrážejí barvy původního obrazu. Takže všechno, co vidíte, vypadá tak, jak autor zamýšlel.

LG OLED TV Pohled, jaký nikde jinde nenajdete.
Pokud hledáte TV, jakou jinde nenajdete, už hledat nemusíte. LG OLED TV je umělecké dílo, velké plátno, portál do herního světa a sedadlo v první řadě na sportovní akci. Je to vše, co od televizoru chcete.

Design OLED. Inovace neuvěřitelných rozměrů.
LG OLED TV mění názor na to, jak by měly televizory vypadat. Jejich neuvěřitelně tenké provedení je tak stylové - nejenže doplní váš domácí interiér, ale také ho vylepší.

OLED Cinema A cenu za nejlepší kvalitu obrazu získává…
LG OLED TV při každém sledování poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz, jež si zaslouží ocenění. A díky dokonalé černé a 100% věrnosti barev můžete filmy vidět tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli.

Zábava Domov pro všechny vaše oblíbené služby.
Získejte přístup k aplikaci Apple TV, Netflix. Všechny nejnovější filmy, televizní seriály, dokumenty a živé sportovní zápasy najdete na jednom místě.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos Úžasný zážitek při sledování TV
Dolby Vision IQ inteligentně upravuje nastavení obrazu na základě žánru sledovaného obsahu a okolního prostředí, zatímco Dolby Atmos poskytuje multidimenzionální prostorový zvuk – mocná kombinace, která je zárukou dechberoucích filmových zážitků.

FILMMAKER MODE™ Vize režiséra probuzená k životu.
Režim FILMMAKER MODE™ vypne vyhlazování pohybu, ale zároveň zachovává původní poměr stran, barvy i frekvenci snímků. Díky tomu přesně vystihuje vizi režiséra, takže si film užijete tak, jak byl zamýšlen.

HDR 10 Pro Užijte si zábavu na maximum.
LG vylepšilo technologii dynamického rozsahu HDR 10 Pro, která upravuje jas, aby bylo možné vylepšit barvy, odhalit i ty nejdrobnější detaily a vnést do každého záběru maximální realističnost. Kromě toho běžný obsah HDR ještě zostřuje. Všechny vaše oblíbené filmy a televizní pořady teď budou ještě živější a zářivější od začátku do konce.

OLED Gaming Pro soupeře hra končí.
LG OLED TV vám dopřeje náskok ve hře díky rychlé odezvě, nejnovějším herním funkcím a 120Hz displejem pro plynulejší hraní her. Je to dokonalý televizor pro vaše hry.

Partnerství s předními lídry v oboru her Neporazitelná kombinace.
LG i nadále spolupracuje se špičkami v oboru, abyste si mohli hraní her užívat skutečně naplno. Spojili jsme se se společnostmi NVIDIA a AMD, abychom z LG OLED TV vytvořili jediný televizor s certifikací G-SYNC a AMD FreeSync™ Premium. Podporujeme také AMD FreeSync. Kromě toho jsme spojili síly také s konzolí Xbox, abychom umožnili plný potenciál her nové generace a stali se oficiálním partnerem konzole Xbox Series X. Díky této kombinaci jsme dosáhli ohromující kvality obrazu a ultra rychlé odezvy OLED. Máte tak záruku, že z každé hry dostanete maximum.

Specifikace nejnovějších her Hrajte s tím nejlepším.
LG OLED TV poskytují odezvu 1 ms a podpora technologií VRR, ALLM a eARC vyhovuje nejnovějším standardům HDMI 2.1. Tyto funkce umožňují plynulý pohyb rychle se pohybujícího obsahu ve vyšším rozlišení a plynulou synchronizovanou grafiku, což vám poskytuje realističtější zážitek a větší šanci vyhrát.

Optimalizace her Nevídané úrovně ovládání.
Funkce Game Optimizer spojuje všechna nastavení hry na jedno místo. Automaticky upravuje obraz, aby bylo možné grafiku optimalizovat bez ohledu na typ hry, kterou hrajete. Můžete také přepínat mezi technologiemi NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, takže všechny vaše hry budou plynulejší, s menšími prodlevami, bez sekání a trhání.

OLED Sport TV ve vlastní lize.
LG OLED TV prezentují každý zápas v celé jeho realistické kráse. Rychlá sportovní akce s plynulým pohybem znamená, že divák nikdy neměl lepší podívanou – teď máte k dispozici sedadlo pro ty nejlepší sportovní akce v první řadě.

OLED Motion Pro Tak plynulý pohyb jste ještě nikdy neviděli.
Pokročilá technologie zpracování pohybu zmenšuje rozmazání a poskytuje plynulejší akci a lepší zážitek ze sledování. Nepřijdete o rychlé a jemné detaily každé hry ani během rychlých sportovních utkání.

Upozornění na sport Nikdy nezmeškáte zápas svého týmu.
Funkce upozornění na sport vás informuje před zápasem, během něj i po něm. Nemějte strach, že přijdete o důležité momenty ze zápasu svého oblíbeného týmu, i když sledujete něco jiného.

Připraveno na Bluetooth Surround Jasná výhoda pro domácí.
Jednoduše připojte Bluetooth reproduktory a vychutnejte si skutečně bezdrátový prostorový zvuk. Všechny akce budou znít lépe a realističtěji, takže vám do obývacího pokoje vnesou atmosféru velkého zápasu.

Procesor Alpha9 4K Gen4 AI Mozek, který vás ohromí.
Středobodem každého LG OLED TV je procesor Alpha9 Gen4 4K AI, revoluční čip, který k analýze a optimalizaci obsahu využívá algoritmy hlubokého učení. Každá úprava obrazu a zvuku probíhá automaticky, takže všechno, co sledujete, bude vypadat úchvatně.

AI Picture Pro Takto vypadá profesionál.
Díky použítí rozsáhlé databáze, které čítá více než milion vizuálních datových bodů, je algoritmus hlubokého učení schopný rozpoznat druh obsahu, odstraňuje obrazový šum a optimalizuje kvalitu obrazu. Nová funkce rozpoznání scény nyní může analyzovat typ zobrazené scény a podle toho obraz vylepšit.

AI Sound Pro Zvuk vyladěný na profi úroveň.
Díky učení z více než 17 milionů audio datových bodů procesor identifikuje hlasy, efekty a frekvence, aby poté mohl optimalizovat zvuk dle žánru. Vy si tak poslech můžete mnohem více užít. Nová funkce Auto Volume Leveling udržuje stálou úroveň hlasu v různých typech obsahu.

LG OLED Záleží nám na celkovém obrazu.
LG OLED TV jsou pro vás i životní prostředí bezpečnější než LED TV. Protože naše televizory využívají samosvítící pixely, jsou příjemnější pro oči, a to i při dlouhodobém sledování. Panely LG OLED byly také oceněny jako ekologicky šetrná zařízení s menším rizikem škodlivých emisí.

Displej šetrný pro oči Televizor, který je ohleduplný k očím.
LG OLED TV byly certifikovány jako displeje bez blikání s nízkou hladinou modrého světla, které pro vaše oči neznamenají žádné fotobiologické riziko. Na rozdíl od LED TV, které blikají a vysílají velké množství modrého světla. Takže se posaďte, uvolněte a užívejte si ten pohled.

Ekologicky šetrná OLED Starostlivost máme v povaze.
LG OLED TV jsou oficiálně šetrné k životnímu prostředí. Při srovnání s LED TV jsou bezpečnější, protože nepoužívají zadní podsvícení, jsou vyrobeny z menšího množství plastu, používají méně nebezpečných materiálů a vykazují nižší riziko vzniku škodlivin ve vzduchu v interiéru.

ThinQ AI Myslíte si, že znáte smart technologie? Zamyslete se znovu.
LG ThinQ je tu, abyste si sledování televize mohli užít na maximum. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte svůj televizor hlasem pomocí zbrusu nové domácí obrazovky, která vám nabídne větší pohodlí a snazší ovládání.

Nový domov Vítejte na své nové domovské obrazovce
Nově navržená domácí obrazovka zobrazuje návrhy na obsah ušitý na míru, poskytuje snadnější přístup k oblíbeným položkám a umožňuje ovládat propojená zařízení z jednoho místa.

Nový dálkový ovladač Spíše kouzelná hůlka.
Přepracovaný ovladač Magic Remote se vyznačuje ergonomickým tvarem, který se dobře drží, a rychlejším vyhledáním díky funkci ukazovátka a pohybu kolečkem. Vestavěné AI poskytuje snadný přístup ke službám, zatímco tlačítka pro hlavní poskytovatele obsahu nabízí zkratky ke všem vašim oblíbeným položkám. Kromě toho teď máte k dispozici funkci Magic Tap – chytrý nový trik, který připojí váš telefon k televizoru.

Hlasové ovládání Vaše centrum domácnosti.
LG ThinQ nabízí jednoduché příkazy a ovládání domácího systému IoT pomocí rozpoznávání přirozeného hlasu*.
*Podporované služby, nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Dostupnost hlasového ovládání a podpora jazyků se může u jednotlivých produktů a v jednotlivých zemích lišit.

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
OLED
100/120 Hz
HDR
bez podsvícení
Ano
Ne
Technologie TV
ano
ano
OLED
DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Ne
WebOS
integrovaná
Ano
Kuki, Telly, Rakuten TV, Spotify, Lepší.TV, Prime Video, O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, HBO Max, Disney Plus, YouTube, UEFA TV, Apple TV, Netflix
Ano
Ano
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ano (v balení)
Ano
AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast
pro Xbox Series, pro PlayStation 5
Ano
Ano
Ano
Zvuk
Dolby Atmos
40 W
Ano
Vstupy
Ne
3
Ano
3
3
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
ano (nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
G
106 W
0.5 W
Ne
1,1 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ne
Ano
Obecné informace
2021
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Procesor α9 4K Gen4 AI, G-Sync, FreeSync, VRR, Dolby Atmos
Počet jader procesoru procesor α9
oficiální ČR
PL
středový statický
99,8 cm
300 × 200 mm
18.9 kg
Výška bez podstavce 70.6 cm
122.8 cm
4.69 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.8 cm
Výška výrobku 73.8 cm
Hloubka výrobku 25.1 cm
Hmotnost výrobku 23.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 134.5 cm
Výška balení 81.0 cm
Hloubka balení 20.7 cm
Hmotnost balení 28.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu