Televize LG OLED65WX černá

Značka: LG , Kategorie: Televize
Kód zboží: LGGOLED65WX
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265), Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 3x USB, OS WebOS, chytrý ovladač, energetická...

Zjistit dostupnost

65'' LG OLED TV, webOS Smart TV

  • 4K rozlišení (ULTRA HD)
  • Dokonalá černá a nekonečný kontrast
  • Inteligentní procesor Alpha9 Gen3
  • webOS SMART TV + HbbTV
  • Propojení s mobilem
  • LG ThinQ

Síla SAMOSVÍTÍCÍCH PIXELŮ
Televize LG OLED je díky své vlastní technologii jedinečná. Více než 100 milionů samosvítících sub-pixelů* se spojí, aby poskytlo novou úroveň televizního zážitku. Vychutnejte si nejhlubší černou, nejbohatší barvy a nejrealističtější kvalitu obrazu.
*Výpočet založený na násobku 8K rozlišení (7680 × 4320) a čtyřech subpixelech.

Procesor Alpha9 4K Gen3 AI Úžasný vývoj TV technologie
Procesor Alpha9 4K Gen3 AI pomocí algoritmů hlubokého učení analyzuje a vylepšuje obsah na obrazovce. Veškeré úpravy nastavení probíhají automaticky a jsou optimalizovány s ohledem na maximální kvalitu obrazu a zvuku, aby bylo každé sledování TV jedinečným zážitkem.

ThinQ AI Televizory urazily pořádný kus cesty
S pomocí technologie ThinQ AI můžete svůj televizor přeměnit v centrum domácnosti. LG ThinQ umožňuje zadávat jednoduché příkazy a ovládat váš ekosystém chytré domácnosti (IoT) pomocí rozpoznání přirozené řeči. Nebudete potřebovat žádný dálkový ovladač. Život je s LG OLED TV mnohem jednodušší také proto, že obsahuje technologie Google Asistant a Amazon Alexa.

Dolby Vision IQ & Atmos Vychutnejte si profesionálně zpracovaný obraz i zvuk
Sledujte filmy tak, jak si zaslouží – v jejich nejlepší podobě. Technologie Dolby Vision IQ inteligentně upravuje jas obrazovky, barvy a kontrast s ohledem na žánr zobrazovaného obsahu a světelné podmínky. Technologie Dolby Atmos zajišťuje působivý zvukový přednes, abyste si obsah vychutnali na maximum.

FILMMAKER MODE™ Sledujte filmy tak, jak se promítají v kině
Procesor provádí automatické úpravy obrazu a vypíná vyhlazování pohybu tak, aby bylo zobrazení pohybu co nejpřirozenější. Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli, aniž byste přišli o zážitek jako v kině. Veškerý obsah si můžete vychutnat ve filmové kvalitě a se všemi uměleckými aspekty. Poslechněte si to od mistra v oboru.

Nekončící zábava Veškerá zábava na jednom místě
Ponořte se do rozmanitého obsahu dostupného prostřednictvím aplikací Apple TV, Netflix a LG Channels. Od nejnovějších filmů, TV pořadů a dokumentů až po živé sportovní přenosy a mnoho dalšího. Veškerý obsah najdete zde na jednom místě. Posaďte se a bavte se.

ALLM a eARC Plynulejší hraní vám zajistí vítězství
Vyšší snímková frekvence, ALLM (automatický režim s nízkou latencí) a eARC (vylepšený zvukový zpětný kanál), které splňují specifikace HDMI 2.1. Tyto nejnovější funkce umožňují zobrazit rychle se pohybující obsah ve vyšším rozlišení a zcela plynule pro mnohem živější herní zážitek.

Okamžitá odezva Nezůstávejte pozadu za svými soupeři
Ovládněte svou cestu za vítězstvím s televizorem LG OLED. Díky rychlé odezvě 1 ms budete moci nastavit detaily na maximum, aniž by byl obraz rozmazaný. Zásluhou velmi rychlých pohybů a reakcí bez zpoždění se budete moci do hry skutečně ponořit.

HGiG profil Ještě působivější HDR hraní
Režim HGiG nabízí herní grafiku, která nejlépe odpovídá zjištěným TV specifikacím a úrovni výkonu vašeho televizoru. S televizorem LG OLED si můžete vybírat z široké řady různých herních titulů a budete přitom mít jistotu, že jejich zobrazení bude v každém ohledu špičkové.

Displej šetrný pro oči Sledování TV bez únavy
Méně modrého světla a menší únava zraku při TV maratonech. Televizor LG OLED s rezervou překonává normy stanovené pro množství modrého světla, problikávání obrazu a vysoce kvalitní obraz.

Sportovní upozornění Budete mít perfektní přehled o zápasech
Funkce Sportovní upozornění vás informuje před zápasem, během něj i po něm. Nemějte strach, že přijdete o důležité momenty ze zápasu svého oblíbeného týmu, i když sledujete něco jiného.

OLED Motion Detailně uvidíte každý pohyb
Zbytkový obraz (pohybovou neostrost) je třeba při sledování sportovních přenosů za všech okolností eliminovat. Nyní, zásluhou funkce OLED Motion, uvidíte rychlé a drobné pohyby každého hráče bez jakékoli neostrosti. S televizorem LG OLED už žádný rozmazaný pohyb ani problikávání nezažijete.

Připraveno na Bluetooth Surround Velký zápas si zaslouží velký zvuk
Připojte jakékoli dva Bluetooth reproduktory a vytvořte tak efekt prostorového zvuku. Více se ponoříte do hry a získáte pocit, že jste přímo na stadionu.
*Možné připojit: LG PK7 / 7W / 5 / 5W, PL7 / 5, PN7 / 5, RL3, RM2, RN9 / 7/5, ON9 / 7/5

Wallpaper Design Součást vašeho interiéru
Wallpaper TV s obrazovkou o tloušťce pouhých 3,85 mm* splyne s vaší stěnou a perfektně se začlení do interiéru. Navíc nabízí nekompromisní kvalitu obrazu bez ohledu na zobrazovaný obsah.

Vytvořte minimalistickou atmosféru
Máte problém najít stolek nebo skříňku pod televizor, které by s ním designově ladily? Televizor, který je tenký jako list papíru, vás podobných obtíží ušetří. Zásluhou technologie samosvíticích pixelů má LG OLED tloušťku pouhých 3,85 mm, a může proto dokonale splynout s vaší zdí.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
4K Ultra HD
OLED
100 Hz
Ano
Nemá
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
Typ panelu OLED
DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265)
Ano
WebOS
Integrovaná
Ano
HBO GO, Netflix, Voyo, YouTube, O2 TV, Skylink Live TV
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi
Zvuk
Dolby Atmos
60 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
4
Ano
Počet USB 3
3
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
G
150 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,3 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ne
Ano
Obecné informace
Modelový rok 2020
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Specifické funkce Wallpaper design, Pixelové stmívání, Procesor α9 4K Gen3 AI, AI úprava obrazu, jasu a zvuku, Cinema HDR, Dolby Atmos, ThinQ AI, HDMI 2.1, eARC, podpora WiSA reproduktorů, Bluetooth Surround, Magický ovladač
Počet jader procesoru Procesor α9
oficiální ČR
Země původu PL
Stojan Ne
Šířka stojanu/rozteč nožiček 107 cm
nepodporuje mm
Hmotnost bez podstavce 9.9 kg
Výška bez podstavce 144.6 cm
Šířka bez podstavce 82.3 cm
Hloubka bez podstavce 0.4 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.6 cm
Výška výrobku 82.3 cm
Hloubka výrobku 0.4 cm
Hmotnost výrobku 9.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 162.5 cm
Výška balení 95.2 cm
Hloubka balení 28.5 cm
Hmotnost balení 32.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu