Televize LG OLED77G1 (poškozený obal 3000028714)

bazar
Značka: LG , Kategorie: Televize
Kód zboží: -10136735

Bazar - poškozený obal 3000028714

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 3000028714

LG OLED TVLG OLED77G1, titan


Televize LG OLED77G1 se pyšní špičkovou technologií OLED evo s miliony samosvítících pixelů, skvělým 4K Ultra HD rozlišením a podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR). Ať už tak jejím prostřednictvím sledujete nejnovější hollywoodský film, nekonečný český seriál, anebo živé utkání svého oblíbeného týmu, vždycky se můžete spolehnout na perfektní obraz, který vás vtáhne přímo do centra dění. Technologie Dolby Atmos a AI Sound Pro se přitom postarají o hezky vyladěný prostorový zvuk, a tak máte zajištěn skutečně komplexní audiovizuální zážitek.


LG OLED TV
 


LG OLED TVKlíčové vlastnosti:


  • Technologie OLED evo s miliony samosvítících pixelů
  • Ostrý 4K Ultra HD obraz s podporou HDR
  • Procesor α9 4K Gen4 AI automaticky optimalizuje obsah
  • Podmanivý zvuk díky technologiím Dolby Atmos a AI Sound Pro
  • Pestrá nabídka chytrých funkcí v operačním systému webOS Smart TV

 

 


Úžasný obraz a parádní prostorový zvuk vás vtáhnou do děje.

  


 


Společnost O2 uvedla na trh pro televizní službu přes internet O2 TV aplikaci i pro televizory značky LG. Majitelé televizorů LG najdou aplikaci v obchodu přímo ve svém televizoru. O2 nyní nabízí O2 TV pro všechny dostupné smart TV platformy.


 


 
 


Jasný obraz díky samosvítícím pixelům


Tato televize pracuje s technologií LG OLED evo, která nastavuje nový standard vizuálního zpracování. Její OLED panel je totiž vybaven další vrstvou, což přispívá ke zlepšení účinnosti zobrazení. Má přitom miliony samosvítících pixelů, jejichž zásluhou se při sledování televize dočkáte dokonalé černé i špičkového kontrastu.

 


Promění obývák v galerii


Televize LG OLED77G1 vyniká i úchvatným designem. Pyšní se nesmírně tenkým provedením, a tak připomíná spíše umělecké dílo. Váš obývací pokoj tak s ní bude připomínat muzeum moderního umění.

 


Bavte se, jak to máte rádi


Sledujete rádi filmy a seriály, které nabízí populární služba Netflix? Máte rádi obsah platformy Apple TV? Nebo dáváte přednost jiné streamovací aplikaci? S touto televizí si v každém případě přijdete na své. Její operační systém webOS Smart TV vám totiž naservíruje spoustu možností skvělé zábavy.

 


Dolby Vision IQ a Dolby Atmos


Díky technologiím Dolby Vision IQ a Dolby Atmos se při sledování filmů i dalších TV pořadů dočkáte perfektní souhry obrazu a zvuku. První zmíněná technologie totiž automaticky upraví vizuální nastavení podle žánru sledovaného obsahu, zatímco ta druhá se postará o multidimenzionální prostorový zvuk.


LG OLED TV
 


Objevte skryté detaily


Protože televize LG OLED77G1 využívá vylepšenou technologii vysokého dynamického rozsahu HDR10 Pro, odhalíte na ní i jemné detaily. Přístroj totiž optimalizuje jas, čímž dá vyniknout barvám i jemným konturám.


LG OLED TV
 


Sport i hry


Koukáte rádi na sport? Anebo patříte mezi vášnivé hráče videoher? V obou případech je pro vás tato OLED televize jako stvořená. Využívá totiž technologii OLED Motion Pro, která je zárukou perfektně plynulého obrazu.

 


Vyspělý procesor


Ústřední součástkou televizoru LG OLED77G1 je revoluční procesor α9 Gen4 4K AI. Jedná se o čip, který umí analyzovat obsah, který sledujete, a podle toho pak optimalizovat obraz i zvuk. Používá přitom pokročilou umělou inteligenci se spolehlivými algoritmy hlubokého učení. A aby toho nebylo málo, obraz a zvuk v případě této televize optimalizují i technologie AI Picture Pro a AI Sound Pro.

 


Šetří vaše oči


Tuto televizi oceníte i pro její šetrnost k lidskému zraku. Vyzařuje nízkou hladinu modrého světla a také zbytečně nebliká, takže je pro vaše oči ideální volbou. Potvrzuje to i oficiální certifikace TÜV Rheinland.


LG OLED TV
 


Televize jako součást chytré domácnosti


Pokud si doma potrpíte na moderní technologické vychytávky, tato televize vás v žádném případě nezklame. Dá se totiž jednoduše začlenit do vaší chytré domácnosti – poslouží vám k tomu aplikace LG ThinQ, v níž můžete televizor spojit s celou řadou dalších přístrojů a domácích spotřebičů, dálkově jej ovládat mobilem nebo ho spárovat s vaším hlasovým asistentem.


LG OLED TV
Poškozený obal

77'' LG OLED TV, webOS Smart TV
» 4K rozlišení (ULTRA HD)
» Dokonalá černá a nekonečný kontrast
» Procesor Alpha9 Gen4
» webOS SMART TV + HbbTV
» Propojení s mobilem
» LG ThinQ

ROZJASNĚTE SVĚT POMOCÍ SAMOSVÍTÍCÍCH PiXELŮ
Na LG OLED TV je radost pohledět. Samosvítící pixely poskytují skutečně působivou kvalitu obrazu a celou řadu možností designu. Nejmodernější technologie pomáhají vzbudit nečeknou úroveň obdivu. Získáte v něm všechno, co máte na televizorech rádi – ale ve všech ohledech dokonalejší.

LG OLED evo Naše dosud nejlepší OLED.
LG OLED evo nastavuje nový standard. OLED panel příští generace byl vybaven další vrstvou a odolnějším materiálem vyzažujícím světlo. Díky tomu došlo k optimalizaci konstrukce panelu, vyladění vlnových délek světla a zvýšení účinnosti. Výsledkem je jasnější a ostřejší obraz a lepší čistota obrazu. Nedošlo jen k vývoji displeje, ale také ke zlepšení vašeho zážitku ze sledování.

Čím se OLED technologie odlišuje od ostatních?
Odpovědí jsou samosvítící pixely. Technologie samosvítících displejů, která revolučním způsobem mění zážitek ze sledování. Na rozdíl od LED TV, které jsou omezeny technologií podsvícení, LG OLED TV dokáží zprostředkovat neuvěřitelně reálný obraz a nabízí jedinečný design.

SAMOSVÍTÍCÍ PiXELY
100 milionů důvodů zamilovat si OLED.
Pokud jde o kvalitu obrazu, OLED hravě poráží LED. Důvodem je, že OLED má miliony samosvítících pixelů schopných vytvořit dokonalou černou a přesné barvy. Výsledkem je zážitek jako žádný jiný.

Nekonečný kontrast OLED, která zastíní LED.
Jednoduše řečeno OLED má miliony samosvítících pixelů, které se rozsvěcují a zhasínají, aby zajistily dokonalou černou a nekonečný kontrast. Taková černá je lepší než u mini-LED a LED TV. Nezáleží tedy na tom, kolik tisíc diod mají LED TV v podsvícení. Vždy budou ve stínu OLED TV.

Věrnost barev 100% OLED poskytuje úchvatné barvy.
Globální testovací agentura Intertek potvrdila, že displeje LG OLED mají 100% věrnost barev. To znamená, že barvy, které vidíte na obrazovce, věrně odrážejí barvy původního obrazu. Takže všechno, co vidíte, vypadá tak, jak autor zamýšlel.

LG OLED TV Pohled, jaký nikde jinde nenajdete.
Pokud hledáte TV, jakou jinde nenajdete, už hledat nemusíte. LG OLED TV je umělecké dílo, velké plátno, portál do herního světa a sedadlo v první řadě na sportovní akci. Je to vše, co od televizoru chcete.

OLED Design Galerie, do které se budete rádi vracet.
LG OLED TV mění názor na to, jak by měly televizory vypadat. Jejich neuvěřitelně tenké provedení je tak stylové, že váš obývací pokoj bude vypadat spíš jako muzeum moderního umění.

Gallery Design Splyne se stěnou.
Neuvěřitelně tenký profil LG OLED umožňuje zavěsit Gallery Design TV na stěnu stejně jako umělecké dílo. Obohatí váš interiér a dodá prostoru eleganci.

Stojan Gallery Navržený tak, aby vynikl.
Malebná umělecká díla už nemusí být jen na stěně. Stojan Gallery vám dává možnost umístit televizor do prostoru a proměnit tak svůj domov na galerii.

OLED Cinema A cenu za nejlepší kvalitu obrazu získává…
LG OLED TV při každém sledování poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz, jež si zaslouží ocenění. A díky dokonalé černé a 100% věrnosti barev můžete filmy vidět tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli.

Zábava Domov pro všechny vaše oblíbené služby.
Získejte přístup k aplikaci Apple TV a Netflix. Všechny nejnovější filmy, televizní seriály, dokumenty a živé sportovní zápasy najdete na jednom místě.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos Úžasný zážitek při sledování TV
Dolby Vision IQ inteligentně upravuje nastavení obrazu na základě žánru sledovaného obsahu a okolního prostředí, zatímco Dolby Atmos poskytuje multidimenzionální prostorový zvuk – mocná kombinace, která je zárukou dechberoucích filmových zážitků.

FILMMAKER MODE™ Vize režiséra probuzená k životu.
Režim FILMMAKER MODE™ vypne vyhlazování pohybu, ale zároveň zachovává původní poměr stran, barvy i frekvenci snímků. Díky tomu přesně vystihuje vizi režiséra, takže si film užijete tak, jak byl zamýšlen.

HDR 10 Pro Užijte si zábavu na maximum.
LG vylepšilo technologii dynamického rozsahu HDR 10 Pro, která upravuje jas, aby bylo možné vylepšit barvy, odhalit i ty nejdrobnější detaily a vnést do každého záběru maximální realističnost. Kromě toho běžný obsah HDR ještě zostřuje. Všechny vaše oblíbené filmy a televizní pořady teď budou ještě živější a zářivější od začátku do konce.

OLED Gaming. Pro soupeře hra končí.
LG OLED TV vám dopřeje náskok ve hře díky rychlé odezvě, nejnovějším herním funkcím a 120Hz displejem pro plynulejší hraní her. Je to dokonalý televizor pro vaše hry.

Partnerství s předními lídry v oboru her Neporazitelná kombinace.
LG i nadále spolupracuje se špičkami v oboru, abyste si mohli hraní her užívat skutečně naplno. Spojili jsme se se společnostmi NVIDIA a AMD, abychom z LG OLED TV vytvořili jediný televizor s certifikací G-SYNC a AMD FreeSync™ Premium. Podporujeme také AMD FreeSync. Kromě toho jsme spojili síly také s konzolí Xbox, abychom umožnili plný potenciál her nové generace a stali se oficiálním partnerem konzole Xbox Series X. Díky této kombinaci jsme dosáhli ohromující kvality obrazu a ultra rychlé odezvy OLED. Máte tak záruku, že z každé hry dostanete maximum.

Specifikace nejnovějších her Hrajte s tím nejlepším.
LG OLED TV poskytují odezvu 1 ms a podpora technologií VRR, ALLM a eARC vyhovuje nejnovějším standardům HDMI 2.1. Tyto funkce umožňují plynulý pohyb rychle se pohybujícího obsahu ve vyšším rozlišení a plynulou synchronizovanou grafiku, což vám poskytuje realističtější zážitek a větší šanci vyhrát.

Optimalizace her Nevídané úrovně ovládání.
Funkce Game Optimizer spojuje všechna nastavení hry na jedno místo. Automaticky upravuje obraz, aby bylo možné grafiku optimalizovat bez ohledu na typ hry, kterou hrajete. Můžete také přepínat mezi technologiemi NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, takže všechny vaše hry budou plynulejší, s menšími prodlevami, bez sekání a trhání.

OLED Sport TV ve vlastní lize.
LG OLED TV prezentují každý zápas v celé jeho realistické kráse. Rychlá sportovní akce s plynulým pohybem znamená, že divák nikdy neměl lepší podívanou – teď máte k dispozici sedadlo pro ty nejlepší sportovní akce v první řadě.

OLED Motion Pro Tak plynulý pohyb jste ještě nikdy neviděli.
Pokročilá technologie zpracování pohybu zmenšuje rozmazání a poskytuje plynulejší akci a lepší zážitek ze sledování. Nepřijdete o rychlé a jemné detaily každé hry ani během rychlých sportovních utkání.

Upozornění na sport Nikdy nezmeškáte zápas svého týmu.
Funkce upozornění na sport vás informuje před zápasem, během něj i po něm. Nemějte strach, že přijdete o důležité momenty ze zápasu svého oblíbeného týmu, i když sledujete něco jiného.

Připraveno na Bluetooth Surround Jasná výhoda pro domácí.
Jednoduše připojte Bluetooth reproduktory a vychutnejte si skutečně bezdrátový prostorový zvuk. Všechny akce budou znít lépe a realističtěji, takže vám do obývacího pokoje vnesou atmosféru velkého zápasu.

Procesor Aplha9 4K Gen4 AI Mozek, který vás ohromí.
Středobodem každého LG OLED TV je procesor Alpha9 Gen4 4K AI, revoluční čip, který k analýze a optimalizaci obsahu využívá algoritmy hlubokého učení. Každá úprava obrazu a zvuku probíhá automaticky, takže všechno, co sledujete, bude vypadat úchvatně.

AI Picture Pro Takto vypadá profesionál.
Díky použítí rozsáhlé databáze, které čítá více než milion vizuálních datových bodů, je algoritmus hlubokého učení schopný rozpoznat druh obsahu, odstraňuje obrazový šum a optimalizuje kvalitu obrazu. Nová funkce rozpoznání scény nyní může analyzovat typ zobrazené scény a podle toho obraz vylepšit.

AI Sound Pro Zvuk vyladěný na profi úroveň.
Díky učení z více než 17 milionů audio datových bodů procesor identifikuje hlasy, efekty a frekvence, aby poté mohl optimalizovat zvuk dle žánru. Vy si tak poslech můžete mnohem více užít. Nová funkce Auto Volume Leveling udržuje stálou úroveň hlasu v různých typech obsahu.

LG OLED Záleží nám na celkovém obrazu.
LG OLED TV jsou pro vás i životní prostředí bezpečnější než LED TV. Protože naše televizory využívají samosvítící pixely, jsou příjemnější pro oči, a to i při dlouhodobém sledování. Panely LG OLED byly také oceněny jako ekologicky šetrná zařízení s menším rizikem škodlivých emisí.

Displej šetrný pro oči Televizor, který je ohleduplný k očím.
LG OLED TV byly certifikovány jako displeje bez blikání s nízkou hladinou modrého světla, které pro vaše oči neznamenají žádné fotobiologické riziko. Na rozdíl od LED TV, které blikají a vysílají velké množství modrého světla. Takže se posaďte, uvolněte a užívejte si ten pohled.

Ekologicky šetrná OLED Starostlivost máme v povaze.
LG OLED TV jsou oficiálně šetrné k životnímu prostředí. Při srovnání s LED TV jsou bezpečnější, protože nepoužívají zadní podsvícení, jsou vyrobeny z menšího množství plastu, používají méně nebezpečných materiálů a vykazují nižší riziko vzniku škodlivin ve vzduchu v interiéru.

ThinQ AI Myslíte si, že znáte smart technologie? Zamyslete se znovu.
LG ThinQ je tu, abyste si sledování televize mohli užít na maximum. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte svůj televizor hlasem pomocí zbrusu nové domácí obrazovky, která vám nabídne větší pohodlí a snazší ovládání.

Nový domov Vítejte na své nové domovské obrazovce
Nově navržená domácí obrazovka zobrazuje návrhy na obsah ušitý na míru, poskytuje snadnější přístup k oblíbeným položkám a umožňuje ovládat propojená zařízení z jednoho místa.

Nový dálkový ovladač Spíše kouzelná hůlka.
Přepracovaný ovladač Magic Remote se vyznačuje ergonomickým tvarem, který se dobře drží, a rychlejším vyhledáním díky funkci ukazovátka a pohybu kolečkem. Vestavěné AI poskytuje snadný přístup ke službám, zatímco tlačítka pro hlavní poskytovatele obsahu nabízí zkratky ke všem vašim oblíbeným položkám. Kromě toho teď máte k dispozici funkci Magic Tap – chytrý nový trik, který připojí váš telefon k televizoru.

Hlasové ovládání Vaše centrum domácnosti.
LG ThinQ nabízí jednoduché příkazy a ovládání domácího systému IoT pomocí rozpoznávání přirozeného hlasu*. Díky vestavěným službám Google Assistant a Amazon Alexa můžete ovládat LG OLED TV pomocí hlasu a začít se tedy bavit rychleji.
*Podporované služby, nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Dostupnost hlasového ovládání a podpora jazyků se může u jednotlivých produktů a v jednotlivých zemích lišit.

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
195 cm (77")
4K Ultra HD
OLED
100/120 Hz
ano
bez podsvícení
Ano
Ne
Technologie TV
ano
ano
OLED
DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Ne
WebOS
integrovaná
Ano
YouTube, Skylink Live TV, Lepší.TV, Rakuten TV, Prime Video, Kuki, UEFA TV, Telly, O2 TV, Spotify, Disney Plus, HBO Max, Voyo, Netflix, Apple TV
Ano
Ano
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ano (v balení)
Ano
Bluetooth, Miracast, Wi-Fi, AirPlay
pro Xbox Series, pro PlayStation 5
Zvuk
Dolby Atmos
60 W
Ano
Vstupy
Ne
4
Ano
3
3
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
ano (nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
G
0.5 W
Ne
1,5 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ne
Ano
Obecné informace
2021
titan
Ano
Ano
Ano
Ano
Procesor α9 4K Gen4 AI, G-Sync, FreeSync, VRR, Dolby Atmos
Počet jader procesoru procesor α9
oficiální ČR
PL
162,3 cm
300 × 300 mm
39.4 kg
Výška bez podstavce 99.1 cm
172.1 cm
2.41 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 172.1 cm
Výška výrobku 105.0 cm
Hloubka výrobku 32.3 cm
Hmotnost výrobku 40.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 189.5 cm
Výška balení 113.0 cm
Hloubka balení 22.8 cm
Hmotnost balení 51.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu