Televize Orava LT-1017 černá

Značka: Orava , Kategorie: LED televize
Kód zboží: ORALT1017
Informační list: zde

TV s rozlišením Full HD (1920×1080), úhlopříčka 99 cm, DVB-C/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 100 UMR, HbbTV, PVR, 2x HDMI, 1x USB, OS značky, energetická...

Zjistit dostupnost

Orava LT-1017


Orava přichází na trh s dostupnou chytrou televizí, která nabídne funkce dostupné mnohdy až u mnohem dražších modelů. 39" LED obrazovka disponuje rozlišením 1920×1080 px (Full HD), což je standard dnešního vysílání. Obnovovací frekvence panelu činí 50 Hz. Použitá zobrazovací technologie nabízí pěkné barvy, vysoký jas, a hlavně úsporný provoz, díky němuž se televize řadí do prestižní energetické třídy A+.


Chytré funkce


Ačkoliv běžné televizní vysílání a přehrávání souborů z USB konektoru funguje i zcela offline, připojení k internetu značně rozšíří schopnosti televize. K připojení lze využít bezdrátovou Wi–Fi nebo klasický síťový kabel. Rázem získáte přístup k obrovskému množství internetových videí, budete moci surfovat po webu, sdílet místní soubory z ostatních počítačů v sítí skrz protokol DLNA, a nechybí dokonce ani Netflix. Tato služba za měsíční poplatek umožňuje neomezený přístup k filmům a seriálům, takže nebudete odkázáni jen na televizní program. Pokud se přesto rozhodnete sledovat běžné kanály, jistě oceníte podporu nového digitálního standardu HEVC, resp. H.265. Kromě DVB–T2 tuneru televize nabízí také kabelové vysílání skrz DVB–C.


Dostatek konektorů


Pro připojení různých externích videopřehrávačů, „chytrých krabiček“ nebo herních konzolí využijete dvojici HDMI konektorů schopných přenášet video a zvuk ve vysokém rozlišení. 


 

Vychutnejte si ostrý a zřetelný obraz díky LED televizoru Orava LT-1017 A211SA s úhlopříčkou 99 cm. Televizor této série v sobě kombinuje živý obraz, skvělý zvuk a zajímavý, oku lahodící design, který sedne do každého obývacího pokoje.

Televizor je zároveň Smart TV mašinou, která se připojením na internet přes LAN, díky integrované Wi-Fi či funkci DLNA pro připojení k lokální síti stává centrem rodinné zábavy a prostředkem na komfortní komunikaci s blízkými.
Surfování na internetu, vyhledávání naučných či praktických videí, díky kterým zvládnete vše od efektivního poskládání ložního prostěradla až po jednodušší opravu porouchaného spotřebiče, či sdílení obsahu na sociálních sítích aktivují každého.

Novinkou LT-1017 LED A211SA je Hybridní vysílání širokopásmové TV (HbbTV), které bezproblémově kombinuje TV služby prodávané pomocí vysílání se službami prodávanými pomocí širokého pásma a také uživatelům umožňuje přístup k internetovým službám pomocí zapojených TV a set-top boxů.

Služby prodávané pomocí HbbTV zahrnují tradiční vysílací TV kanály, catchup služby, video-na-vyžádání, EPG, interaktivní inzerce, personalizaci, hlasování, hry, sociální síťování a jiné multimediální aplikace.

Obrazovka s Full HD rozlišením se může pochlubit širokým zorným úhlem, vysokým kontrastem a nízkou odezvou. Kromě USB vstupu je vybaven 2x HDMI a VGA konektorem a nechybí ani výstup pro připojení sluchátek. O kvalitní ozvučení se postará dvojice stereo reproduktorů.

Technologie HDMI přenáší signál bez komprese, výsledkem čehož je nejvyšší kvalita přenášena ze zdroje přímo na obrazovku. Připojit si tak můžete například notebook, tablet či PlayStation a přeměnit hraní her na působivý zážitek. Připojte klíč USB, digitální fotoaparát, přehrávač mp3 nebo jiné multimediální zařízení k portu USB na boční straně televizoru a přehrávejte fotografie, videa a hudbu pomocí jednoduchého prohlížeče přímo na obrazovce.

Součástí televize je DVB-T2 tuner pro příjem digitálního pozemního vysílání doplněn o možnost příjmu digitálních programů z kabelových sítí pomocí tuneru DVB-C. Mezi jeho funkce patří i PVR ready, díky kterému si můžete nahrávat vysílání například na externí paměť. LT-1017 A211SA patří do energetické třídy A+.

Dále Vám nabízí možnost uložit si 1 000 předvoleb, hotelový mód, 1 000 stránkový teletext, vstup pro PC VGA, SPDIF (audio digital OUT - koaxiální), CI + slot, AV IN a Netflix funkci.

Televizor je možné ovládat i smartovým telefonem pomocí aplikací ORAVA SMART REMOTE pro iOS či ORAVA SMART CENTER pro Android.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
99 cm (39")
Full HD
LED
50 Hz
100 UMR
Ne
Direct LED
Ne
Ne
Ne
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
Typ panelu VA
DVB-T, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-C
Ne
Ne
Ne
Vlastní OS
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Stream Ne
Topfun Ne
Voyo Ne
HBO GO Ne
Ano
IP TV Ne
Ne
Ne
Ne
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Ne
Zvuk
Dolby Digital
16 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Ano
2
2
Počet USB 1
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ano
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
A+
45 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,7 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 237 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1183 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 2365 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ne
Ano
Ano
Ano
3D brýle v základním balení Ne
Stojan Ano - statický
200x200 mm
Hmotnost bez podstavce 8.3 kg
Výška bez podstavce 52.3 cm
Šířka bez podstavce 88.9 cm
Hloubka bez podstavce 7.8 cm
oficiální ČR
Země původu Turecko
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 88.9 cm
Výška výrobku 56.7 cm
Hloubka výrobku 22.0 cm
Hmotnost výrobku 8.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 97.0 cm
Výška balení 63.0 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 10.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu