Televize Orava LT-840 (M96B) černá

Značka: Orava , Kategorie: LED televize
Kód zboží: ORALT840
Informační list: zde

TV s rozlišením HD (1366×768), úhlopříčka 81 cm, DVB-C/T/T2 (H.265), 100 UMR, PVR, 2x HDMI, 1x USB, OS značky, energetická třída A

Zjistit dostupnost

Orava LT-840


Kvalitní, elegantní a úsporný – tak Orava prezentuje model LT-840 a my s ní musíme souhlasit. Jedná se totiž o televizor, který se soustředí na to důležité a zbytečnosti ponechává stranou, aby ušetřil vaše prostředky. Myslí přitom i na budoucnost a pokud si nepotrpíte na složité chytré funkce, je rozhodně volbou, kterou můžeme doporučit.


HD Ready obraz


Filmy, seriály i obyčejné zpravodajství si naplno užijete na 32palcové úhlopříčce (81 cm), která má výhodu v univerzálnosti – velikostí se totiž hodí do menších obývacích pokojů, ale také do ložnic, kuchyní a podobně. Garanci kvalitní podívané přitom poskytuje populární HD Ready rozlišení a 100Hz technologie UMR, aby i akční scény byly plynulé a plné detailů.


Orava ví, že váš zážitek silně ovlivňuje i zvuková složka. Proto do tenkého těla televizoru integrovala stereo reproduktory s velkorysým výkonem 16 W, pro které není problémem ozvučit ani větší místnosti. A pokud jste fandy spíše diskrétního poslechu, můžete připojit sluchátka skrze speciální výstup.


Intuitivní a praktický


Už po prvním zapnutí je u tohoto modelu znát snaha přinést co nejintuitivnější prostředí a musíme uznat, že se to Oravě povedlo. Nicméně i přesto jsou k dispozici příjemné funkce, s nimiž bude sledování pořadů zábavnější. Nabízí se například teletext nebo hotelový mód. Rodiny ocení rodičovský zámek a před spaním se může hodit funkce automatického vypnutí. K dispozici je dokonce i oblíbená možnost nahrávat pořady na externí disky, abyste si je mohli pustit až budete mít čas.


Připraven na budoucnost


Televizor je 100% připraven na příjem signálu nové generace DVB-T2 s kodekem H.265 HEVC. Prošel certifikovanými testy s D-Bookem, což je přehled základních technických parametrů, které musí splňovat televizní přijímače a tunery DVB-T2 určené pro tuzemský trh.

Kvalitní, elegantní a úsporný
To jsou základní charakteristiky LED televizoru Orava LT-840 LED M96B.
81 cm LED obrazovka nabízí rozlišení HD Ready (1 366 x 768), se kterým si vychutnáte každý film či sportovní zápas. Vysoký kontrast, nízká odezva a široký zorný úhel vám zaručí kvalitní ostrý obraz s pohotovým vykreslováním pohybu.

Mezi základní funkce patří PVR Ready, což je funkce nahrávání, umožňuje nahrát si televizní přenos na flashdisk, který si můžete připojit přes USB rozhraní. Pro fanoušky PlayStation či Blu-ray filmů má LT-840 LED M96B 2 HDMI konektory, které přenášejí signál bez komprese, výsledkem čehož je nejvyšší kvalita přenášena ze zdroje přímo na obrazovku. Připojit si tak můžete například i notebook, tablet nebo cokoli s HDMI. Hraní her na velké televizní obrazovce se stane opravdovým zážitkem.

O kvalitní ozvučení se postarají 2 zabudované stereo reproduktory, můžete si však k němu připojit i sluchátka přes sluchátkový výstup. Své oblíbené televizní pořady budete moci sledovat bez nutnosti připojování či nákupu set-top boxů, protože televizor v sobě má již zabudovaný DVB-T, T2 i DVB-C tuner. Díky nízké energetické náročnosti patří LT-840 LED M96B do energetické třídy A.

Televizoru nechybí PC vstup VGA, USB, 1x SCART, AV IN, CI + slot, SPDIF (audio digital OUT - optical) a 1 000-stránkový teletext.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
81 cm (32")
HD Ready
LED
50 Hz
100 UMR
Direct LED
Ne
Ne
Ne
Ne
Technologie TV
Ne
Ne
Typ panelu VA
DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-C
Ne
Vlastní OS
Ne
Ne
Ne
Ne
IP TV Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Ne
Zvuk
stereo
16 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Ano
2
2
Počet USB 1
1
Ano
Ne
Scart Ano
Ano
Výstupy
Ano
Ne
Provozní informace
A
34 W
0.2 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 179 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 894 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 1787 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ne
Ano
Ano
Ano
Stojan Ano - statický
200x100 mm
Hmotnost bez podstavce 4.6 kg
Výška bez podstavce 44.2 cm
Šířka bez podstavce 73 cm
Hloubka bez podstavce 6.8 cm
oficiální ČR
Země původu China
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 73.0 cm
Výška výrobku 47.0 cm
Hloubka výrobku 19.5 cm
Hmotnost výrobku 4.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 81.0 cm
Výška balení 55.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 5.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu