Televize Panasonic TX-55FZ800E černá

Značka: Panasonic , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: PANTX55FZ800E
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, OLED Superb Motion Drive, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI,...

Zjistit dostupnost

Panasonic TX-55FZ800E


Televizor TX-55FZ800E od společnosti Panasonic vám dopřeje výjimečný zážitek. 55palcová obrazovka je zpracovaná v tenkém designu, působí tak velmi luxusně a zabere minimální místo. Pyšní se ostrým a detailním obrazem i při sledování akčních filmů či sportovního utkání. Nemusíte se obávat ani změny vysílání, televizor podporuje DVB-T/T2/C/S2 včetně kodeku HEVC (H.265).


My Home Screen


Uvnitř chytrého televizoru se ukrývá operační systém My Home Screen. Nabídne velmi příjemné uživatelské prostředí s jednoduchým ovládáním. O zábavu budete mít postaráno. Když vás nebude zajímat televizní program, můžete si pustit oblíbený seriál na Netflixu nebo sledovat YouTube. Operační systém totiž podporuje množství aplikací a samozřejmě nechybí ani výkonný internetový prohlížeč.


Vychutnejte si extrémně realistický obraz! 

 

 


Dokonalý obraz


Velká 55palcová obrazovka s rozlišením 3840×2160 pixelů vám věrně zobrazí každý malý detail. Společnost Panasonic spolupracuje na vývoji funkcí a systémů zpracování videa s filmaři z Hollywoodu. Výsledek, který se dostane na vaši obrazovku, je ve špičkové kvalitě. 


Master HDR OLED


OLED displej využívá technologii organických elektroluminiscenčních diod. To znamená, že jednotlivé body na obrazovce vyzařují světlo a výsledkem je opravdu bohaté barevné spektrum s opravdu sytou černou. Na televizi se můžete dívat z jakéhokoliv úhlu a problémem nebudou ani roztažené žaluzie. Při denním světle vás nebudou rušit nepříjemné odlesky a budete se moct plně soustředit. 


Široké možnosti


Tento televizor se vyznačuje tím, že podporuje širokou škálu formátů HDR, včetně HDR10 a Hybrid Log Gamma formátu. Díky tomu získáte kromě běžných funkcí také možnost optimalizace obrazu na základě obsahu nebo funkci Auto Brightness Enhancer, která upravuje video na základě světla v místnosti. 


Režim Sport a Hry


Televizor vám poslouží také jako obrazovka, ke které lze připojit například hrací konzoli. Režim Hry vám pak dopřeje super rychlou odezvu, bez zasekávání či zpomalení a vaše výsledky budou ještě lepší. Režim Sport perfektně zachytí každý pohyb a poskytne vám živé odstíny barev. V kombinaci s prostorovým zvukem získáte pocit, jako byste se ocitli přímo v centru dění.


Obraz v hollywoodské kvalitě ostrý jako břitva
Tyto nádherné televizory jsou zároveň továrny na výrobu obrazu i zvuku. Kombinují v sobě jedinečnou kontrastní technologii obrazovky 4K HDR OLED s novým zpracováním videa Studio Colour HCX, které vypilovali skuteční hollywoodští filmaři, abyste vždy viděli filmy v takové podobě, v jaké je jejich tvůrci zamýšleli.

Když filmaři natáčejí svá mistrovská díla, mají jasnou vizi o tom, jak mají vypadat
Společnost Panasonic proto už celá desetiletí udržuje úzké vztahy s filmaři v Hollywoodu s cílem vyrábět televizory, které jejich originální tvůrčí vize zprostředkují lidem v pohodlí domova lépe než zařízení ostatních značek. Klíčové společnosti z Hollywoodu se podílejí na vývoji funkcí a systémů zpracování videa v televizorech značky Panasonic a obraz jejich filmů dále pilují uznávaní hollywoodští profesionálové. Televizory společnosti Panasonic zprostředkovávají vize filmových režisérů s takovým úspěchem, že některé z nich v současnosti slouží klientům jako referenční monitory ve filmových a televizních nahrávacích studiích.

Master HDR OLED
Hluboká a bohatá černá a skutečné barvy Televizor OLED je systém s vlastním osvětlením, který samostatně reguluje 8 milionů pixelů. Ovládá intenzitu osvětlení na základě objemu proudící elektřiny. A když zrovna žádná elektřina neproudí, nevyzařuje televizor žádné světlo, takže nechává vyniknout úžasnou hlubokou a bohatou černou i dokonalý kontrastní poměr.

Podpora většího počtu formátů HDR se systémem Dynamic Scene Optimiser
Podpora většího počtu formátů HDR Televizory Panasonic podporují větší počet formátů HDR, např. HDR10 a Hybrid Log Gamma. Televizory OLED dále podporují formát HDR10+ (čeká na certifikaci). Společnost Panasonic nabízí i originální funkce, například systém Dynamic Scene Optimiser optimalizující obraz ve formátu HDR na základě obsahu, a Auto Brightness Enhancer upravující video na základě intenzity světla u vás doma, a tím dále zlepšuje požitek ze sledování formátu HDR.

Režimy Sport a Hry
Vychutnejte si oblíbený obsah v optimálním režimu zobrazení Televizory Panasonic vám nabízejí nejlepší režim zobrazení. Režim Sport kombinuje živé odstíny barev s prostorovým zvukem a přináší vám tak realistické sledování fotbalu a dalších sportů. A s rychlou odezvou obrazu v režimu Hry si užijete víc zábavy díky mnohem lepšímu pocitu ze hry.

Kompletní specifikaci od výrobce naleznete ke stažení mezi přílohami.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
OLED
100 Hz
OLED Superb Motion Drive
Ano
Nemá
Ne
Ano
Ano
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Ano
my Home Screen
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Ano
Stream Ano
Topfun Ne
Voyo Ano
HBO GO Ne
IP TV Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ne
Zvuk
Cinema Surround Pro
40 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Ano
4
4
Ano
Počet USB 3
2
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
B
119 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,1 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 625 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 3127 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 6255 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Stojan Ano - statický
400x300 mm
Hmotnost bez podstavce 22 kg
Výška bez podstavce 77.4 cm
Šířka bez podstavce 122.8 cm
Hloubka bez podstavce 6.2 cm
oficiální ČR
Země původu CZ
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.8 cm
Výška výrobku 77.4 cm
Hloubka výrobku 6.2 cm
Hmotnost výrobku 22.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 161.5 cm
Výška balení 82.5 cm
Hloubka balení 23.5 cm
Hmotnost balení 34.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu