Televize Panasonic TX-55FZ950E černá

Značka: Panasonic , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: PANTX55FZ950E
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, OLED Superb Motion Drive, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI,...

Zjistit dostupnost

Televize jdoucí ruku v ruce se skutečností

Jsou televizory dobré, lepší i výborné. Záleží jen na vašich požadavcích a startovní pozici, na které se nacházíte. Že nejste ochotni slevit z kvality obrazové, zvukové a už vůbec ne z výbavy pro náročné? Pak neponechejte stranou televizor Panasonic TX-55FZ950E, jemuž nebude činit problém vás o svých přednostech přesvědčit. Jako reprezentant špičkové kategorie produktů nabízí ten nejlepší možný obraz, královskou výbavu se širokou škálou online služeb i zvuk rovnající se domácímu kinu.


Obrazové technologie s mistrovským umem

S Panasonicem TX-55FZ950E nezískáváte pouze centrum multimediální zábavy, ale také luxusní součást své domácnosti. OLED obrazovka disponuje úhlopříčkou 55 palců (139 cm), pro niž je přirozené poskytnout rozlišení Ultra HD (3840×2160 bodů). Co přitom dokáže, poznáte při kooperaci se zpracováním videa Studio Colour HCX vyvinutého hollywoodskými filmaři k dosažení co nejbohatšího vizuálního zážitku. Spolupráce s předním filmovým studiem není pouhou frází.

S technologií HDR je televizor vstřícný k formátům HDR 10 či Hybrid Log Gamma, své služby ovšem poskytnou i funkce zcela unikátní, jako je Dynamic Scene Optimiser beroucí při optimalizaci v potaz přehrávaný HDR obsah, nebo Auto Brightness, která analyzuje okolní prostředí pro úpravu světelnosti obrazu. Co více si přát? OLED systém slibuje bohaté spektrum barev a odstínů, kde bílá je skutečně bílou a černá skutečně černou. Práce s osmi miliony pixely je prostě znát.


Online služby blíž než na dosah ruky

Pryč s hranicemi mezi notebookem a televizí. Wi-Fi technologie vás dostane na internet a k online službám střižených na míru – YouTube, Stream, Voyo, Netflix, IP TV – k dispozici jsou ovšem i běžné služby webového prohlížeče pro surfování na internetu či v mediálních archivech. Tepe-li váš život v hudebním rytmu nebo prostě jen chcete mít kvalitní ozvučení, oceníte audio systém s 12 reproduktory od společnosti Technics s výkonem 80 W. To vše v prostředí operačního systému myHome Screen 3.0.


Připojíte doslova všechno

Je libo s TV spárovat tablet, notebook či telefon? S Bluetooth modulem je to hračkou, stejně jako propojit všechna zmíněná zařízení v rámci domácí Wi-Fi sítě pomocí DLNA. Cestou uspokojit i nejvyšší nároky jde konektivita, zahrnující mimo jiné HDMI rozhraní (4x), USB 2.0 (2x), vysokorychlostní USB 3.0 (1x), CI slot a standardní LAN konektor. Připojit samozřejmě lze i externí reproduktory nebo sluchátka.

Nechybí ani populární vychytávky pro zachycení oblíbených pořadů. K jejich nahrávání lze použít USB i klasický pevný disk, ze stejných zařízení si ale v klidu můžete prohlédnout i kolekci fotografií. Také znáte tu situaci, kdy byl film v nejlepším, ale vy jste se potřebovali na chvíli vzdálit? S funkcí TimeShift již o nic nepřijdete. Ani o možnost vytvořit si věrnou simulaci domácího kina zavěšením obrazovky na zeď.

Obraz v hollywoodské kvalitě ostrý jako břitva
Tyto nádherné televizory jsou zároveň továrny na výrobu obrazu i zvuku. Kombinují v sobě jedinečnou kontrastní funkci technologii obrazovky 4K HDR OLED s novým zpracováním videa Studio Colour HCX, které vypilovali skuteční hollywoodští filmaři, abyste vždy viděli filmy v takové podobě, v jaké je jejich tvůrci zamýšleli. A zvukový systém těchto televizorů byl vyvinut ve spolupráci se společností Technics, světoznámým výrobcem audiotechniky, takže budete mít pocit, že jste přímo v centru dění.

Když filmaři natáčejí svá mistrovská díla, mají jasnou vizi o tom, jak mají vypadat
Společnost Panasonic proto už celá desetiletí udržuje úzké vztahy s filmaři v Hollywoodu s cílem vyrábět televizory, které jejich originální tvůrčí vize zprostředkují lidem v pohodlí domova lépe než zařízení ostatních značek. Klíčové společnosti z Hollywoodu se podílejí na vývoji funkcí a systémů zpracování videa v televizorech značky Panasonic a obraz jejich filmů dále pilují uznávaní hollywoodští profesionálové. Televizory společnosti Panasonic zprostředkovávají vize filmových režisérů s takovým úspěchem, že některé z nich v současnosti slouží klientům jako referenční monitory ve filmových a televizních nahrávacích studiích.

Master HDR OLED
Hluboká a bohatá černá a skutečné barvy Televizor OLED je systém s vlastním osvětlením, který samostatně reguluje 8 milionů pixelů. Ovládá intenzitu osvětlení na základě objemu proudící elektřiny. A když zrovna žádná elektřina neproudí, nevyzařuje televizor žádné světlo, takže nechává vyniknout úžasnou hlubokou a bohatou černou i dokonalý kontrastní poměr.

Podpora většího počtu formátů HDR se systémem Dynamic Scene Optimiser
Podpora většího počtu formátů HDR Televizory Panasonic podporují větší počet formátů HDR, např. HDR10 a Hybrid Log Gamma. Televizory OLED dále podporují formát HDR10+ (čeká na certifikaci). Společnost Panasonic nabízí i originální funkce, například systém Dynamic Scene Optimiser optimalizující obraz ve formátu HDR na základě obsahu, a Auto Brightness Enhancer upravující video na základě intenzity světla u vás doma, a tím dále zlepšuje požitek ze sledování formátu HDR.

Dynamic Blade Speaker – dynamický reproduktor vyladěný společností Technics
Silný dynamický zvuk Tento reproduktor je výsledkem spolupráce se společností Technics, špičkovým výrobcem audio zařízení společnosti Panasonic, a nabízí výrazně vyšší úroveň kvality zvuku. Jedná se o neuvěřitelně tenký audio systém ukrývající 12 reproduktorů. Maximalizuje obraz hlubšími basy a realističtějším prostorovým zvukem. Propojení přes Panasonic Bluetooth Audio Link vám navíc přináší úchvatný zážitek z poslechu zvuku ze smartphonu či tabletu.

Režimy Sport a Hry
Vychutnejte si oblíbený obsah v optimálním režimu zobrazení Televizory Panasonic vám nabízejí nejlepší režim zobrazení. Režim Sport kombinuje živé odstíny barev s prostorovým zvukem a přináší vám tak realistické sledování fotbalu a dalších sportů. A s rychlou odezvou obrazu v režimu Hry si užijete víc zábavy díky mnohem lepšímu pocitu ze hry.

Kompletní specifikaci od výrobce naleznete ke stažení mezi přílohami.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
Ultra HD (4K)
100 Hz
OLED Superb Motion Drive
Ano
Nemá
Ne
Ano
Ano
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Ano
Ne
Ne
my Home Screen 3.0
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Stream Ano
Topfun Ne
Voyo Ano
HBO GO Ne
Ano
IP TV Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ano (v balení)
Zvuk
Cinema Surround Pro
80 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ano
4
4
Ano
Počet USB 3
2
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
B
119 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 625 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 3127 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 6255 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
3D brýle v základním balení Ne
Stojan Ano - statický
400x300 mm
Hmotnost bez podstavce 21 kg
Výška bez podstavce 71.3 cm
Šířka bez podstavce 122.8 cm
Hloubka bez podstavce 6.2 cm
oficiální ČR
Země původu CZ
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.8 cm
Výška výrobku 71.3 cm
Hloubka výrobku 6.2 cm
Hmotnost výrobku 21.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 141.0 cm
Výška balení 82.5 cm
Hloubka balení 31.5 cm
Hmotnost balení 36.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu