Televize Panasonic TX-55JZ980E (poškozený obal 3000022521)

bazar
Značka: Panasonic , Kategorie: Televize
Kód zboží: -10130118

Bazar - poškozený obal 3000022521

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 3000022521

Panasonic TX-55JZ980E


4K OLED televizor JZ980 Panasonic od A až po Z navrhl tak, aby nadchl skutečné milovníky filmů, seriálů i další tvorby ve vysoké kvalitě. Přináší proto mimořádně přesné barvy, hlubokou černou i výjimečnou porci detailů zásluhou spojení OLED technologie a 4K rozlišení spolu s výkonným procesorem HCX Pro AI. A s Dolby Atmos 3D vás navíc dokonale obklopí velkolepým zvukem.


Televizor ale kromě nádherného obrazu láká i na geniální funkce Smart TV. Nabízí totiž oblíbené prostředí my Home Screen, které vám poskytne přístup k oblíbenému online obsahu a nudu zažene daleko od vás.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Dokonalý obraz díky 4K rozlišení i OLED technologii
  • Luxusní zvuk Dolby Atmos 3D
  • Široká podpora HDR
  • Skvělé funkce Smart TV díky prostředí my Home Screen
  • Luxusní design

 


Užijte si velkolepý obraz s 4K rozlišením a OLED technologií!

 


Filmová podívaná


Panasonic se soustředil na to, aby zprostředkoval s tímto televizorem dechberoucí zážitky ze sledování filmů jako v kině. Napomáhají tomu špičkové technologie včetně 4K rozlišení či OLED panelu a dokonalou kulisu dokresluje perfektní zvuk.

 


OLED panel


Díky OLED technologii má tento televizor buňky podsvícené jednotlivě pro mnohem přirozenější podání barev a mimořádně vysoký kontrast, kdy černá je skutečně černou. Kvality obrazu na vyšší level navíc posouvá výkonný procesor HCX Pro AI pro vylepšení barev, kontrastu i ostrosti.

 


Dolby Atmos 3D


Vychutnáte si i dechberoucí zvuk prostřednictvím integrovaných reproduktorů se špičkovou technologií Dolby Atmos 3D, díky které vás zvuk dokonale obklopí a vy se budete vždy cítit jako uprostřed akce.

 


HDR


TV podporuje formáty pro vysoký dynamický rozsah (HDR), jako jsou Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo HDR10+ Adaptive. Výsledkem je, že si užijete nádherný obraz plný detailů vyladěný přímo podle jednotlivých scén.

 


my Home Screen 6.0


Geniální funkce Smart TV přináší oblíbené prostředí my Home Screen 6.0. Umožní vám na úvodní obrazovku připnout oblíbené položky a přinese přístup k oblíbenému online obsahu.

 


Hlasové ovládání


Televizor můžete ovládat i zapnout hlasem díky podpoře Google Asistenta i podpoře Amazon Alexy.

 


Game Mode Extreme


Zásluhou podpory standardu HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR), variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologií AMD FreeSync Premium je tento model perfektně připraven na hraní.


Poškozený obal

OLED TV TX-55JZ980E O stupeň lepší kvalita s OLED obrazovkou pro filmový zážitek.
4K OLED televizor řady JZ980 je vyrobený speciálně pro filmové labužníky. Nabízí přesné barvy, hluboké černé tóny a přesné detaily díky OLED panelu a našemu novému procesoru HCX Pro AI. Funkce Dolby Atmos® navíc nabízí zvuk domácího kinosálu, který vás obklopí a pohltí.

See it all. Feel it all.
Právě tady. Právě teď. Z obyčejného se stane filmové. Je to víc než jen prosté sledování filmu. Je to jako očarování. Pouze naše 4K OLED TV vytvořené ve spolupráci s filmaři vám přináší ohromující obraz, který vám doslova vyrazí dech. Díky fascinujícímu prostorovému zvuku, který osloví vaše smysly, budete mít pocit, jako byste byli součástí scény. Všechny naše technologie mají inspirovat – a proměnit všední záležitosti ve filmové zážitky.

Neuvěřitelná filmová kvalita obrazu
OLED Panel – 4K OLED televizory mají buňky podsvícené jednotlivě a mohou tak dosáhnout přirozeného zobrazení barev a vysokého kontrastu – aby černá byla opravdu černá. Náš nejnovější procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a dolaďuje přesnost barev, kontrast a čistotu pro dosažení ještě lepšího obrazu.

Pociťte napětí na vlastní kůži se zvukem jako v kině
Dolby Atmos® – Náš audio systém doprovází skvělý obraz, abyste se z pohovky přenesli přímo doprostřed filmu. Integrované reproduktory a zpracování zvuku spolupracují s technologií Dolby Atmos® 3D a přináší zvuk, který vás pohltí – abyste si mohli užívat zábavu nové úrovně.

Optimální jas a barvy – za všech podmínek
Více formátů HDR – podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťuje náš prémiový televizor nejlepší možný výkon – bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizované podle scén. Bez ohledu na to, zda zdroj má formát Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo nový HDR10+ Adaptive.

Váš televizor doplňuje váš život podle vašich představ
my Home Screen 6.0 – Přístup k oblíbeným nastavením jedním stisknutím tlačítka. Připněte si na Úvodní obrazovku oblíbené položky, jako například aplikace na streamování videa. Na Úvodní obrazovce tak uvidíte jen to, co používáte. my Scenery – Naše nové prémiové televizory vám zvednou náladu, i když je zrovna nesledujete. S funkcí my Scenery si můžete vybrat z různých uklidňujících obrázků a videí nebo si nastavit vlastní podle nálady nebo denní doby. Ideální pro udržení pozornosti nebo přípravu na spánek.

Snadné ovládání televizoru hlasem
Zapněte svůj televizor Panasonic pomocí svého hlasu bez potřeby dálkového ovládání – jednoduše požádejte Google. Televizor můžete zapnout, upravit jeho hlasitost a další funkce pomocí vašeho hlasu. Jednoduše řekněte „OK Google“ v zařízení se službou Google Assistant a začněte. * Služba Google Assistant není v některých jazycích a zemích k dispozici. Vyžaduje připojení k internetu. Dostupnost služeb se v různých zemích a jazycích liší. Některé služby mohou být placené. Google a Google Home jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Kompatibilní se službou Alexa – změňte kanál, hlasitost nebo televizor vypněte hlasem – pomocí zařízení Amazon Alexa. Ideální, když máte obě ruce plné. * Amazon, Alexa a veškerá související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc., či jejích přidružených společností.

Velká 4K OLED obrazovka pro hraní her
Game Mode Extreme – náš nový OLED televizor s rozlišením 4K je připravený do akce. Podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR) a variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologii AMD FreeSync Premium pro novou úroveň realismu požadovanou nejnovějšími herními zařízeními. AMD Freesync Premium – Naše OLED televizory pro rok 2021 mají certifikaci AMD Freesync Premium. Jsou navrženy k zajištění nejlepšího herního zážitku spolu s nejnovějšími a nejúžasnějšími herními zařízeními. Užijte si plynulý 4K obraz na velké obrazovce a unikněte do herního světa.

Záruka 24 měsíců
ne
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
OLED
100/120 Hz
Smooth Motion Drive Pro
HLG, HDR10+ Adaptive, HDR Dolby Vision IQ, HDR10, HLG Photo
bez podsvícení
Ano
Ne
Technologie TV
ano
ano
OLED
DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265)
Ano
my Home Screen
integrovaná
Ano
YouTube, Netflix, Rakuten TV, Skylink Live TV, Lepší.TV, UEFA TV, Sledovani.tv, Prime Video, Voyo
Ano
Ano
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ne
Ano
Easy Mirroring, zrcadlení obrazu, Bluetooth, Wi-Fi
pro Xbox Series, pro PlayStation 5
Ano
Ano
Ano
Zvuk
Dolby Atmos
30 W
Ne
Vstupy
Ano
2
2
Ano
3
1
2
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
ano (nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
G
110 W
0.5 W
Ne
1,1 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ne
Ano
Ne
Obecné informace
2021
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Dolby Atmos
ne
oficiální ČR
CZ
středový statický
38,799999999999997 cm
400 × 300 mm
21 kg
Výška bez podstavce 71.2 cm
122.8 cm
5.8 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.8 cm
Výška výrobku 77.2 cm
Hloubka výrobku 34.8 cm
Hmotnost výrobku 25.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.9 cm
Výška balení 85.2 cm
Hloubka balení 158.6 cm
Hmotnost balení 33.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu