Televize Panasonic TX-65FZ800E černá

Značka: Panasonic , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: PANTX65FZ800E
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, OLED Superb Motion Drive, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI,...

Zjistit dostupnost

Televize Panasonic TX-65FZ800E černá

Obraz i zvuk, který vás vtáhne do děje a dovolí vám vychutnat si všechny detaily vašeho oblíbeného pořadu, jako byste byli jeho součástí. Neotřelý design a jedinečná kontrastní technologie obrazovky vám zajistí pronikavě čistý obraz, po kterém vám každá návštěva kina přijde všední a nudná. Nechte se unést jedinečnými pocity, které vám zajistí nadčasová Televize Panasonic TX-65FZ800E.


Kvalita je prioritou

Společnost Panasonic si zakládá na tom, poskytovat svým zákazníkům kvalitní a nadstandardní prožitky. Proto v úzké spolupráci s hollywoodskými společnostmi a špičkovými filmaři vyvíjí nové technologie, aby zajistila divákům maximální komfort, obraz a zvuk té nejvyšší kvality. K vrcholným produktům pak lze bezpochyby řadit televizi Panasonic TX-65FZ800E, již můžeme bez ostychu označit jako továrnu na výrobu skvělého obrazu a zvuku.


Dokonalý obraz

Kombinací jedinečné kontrastní technologie obrazovky 4K HDR OLED s novým zpracováním videa Studio Colour HCX, na jehož detailech se podíleli i hollywoodští filmaři, bylo dosaženo nejostřejšího obrazu a nejčistších barev, které přesně odpovídají záměrům tvůrců.


Jedinečné barvy

OLED systém pracuje s vlastním osvětlením, které samostatně reguluje 8 milionů pixelů a nechává tak vyniknout bohatou škálu barev a odstínů. Intenzita osvětlení je ovládána na základě objemu proudící elektřiny. Po vypnutí televizor žádné světlo nevyzařuje a nechává vyniknout úžasnou hlubokou černou barvu s dokonalým kontrastním poměrem.


Chytré funkce a bohatá výbava

Televize podporuje formáty HDR, například HDR10 a Hybrid Log Gamma, včetně originálních funkcí, například systém Dynamic Scene Optimiser optimalizující obraz ve formátu HDR na základě obsahu, a Auto Brightness Enhancer upravující video na základě intenzity světla. Smart TV Panasonic TX-65FZ800E nabízí celou škálu funkcí, včetně integrované WiFi, přehrávání multimédií, ovládání hlasem a mnohé další.


Režim Sport a Hry

Televize nabízí nejlepší režim zobrazení. Režim Sport v sobě kombinuje živé odstíny barev s dokonalým prostorovým zvukem a dodává tak realistický dojem při sledování jakéhokoli sportu. Režim Hry pak nabízí neopakovatelně rychlou odezvu obrazu, která vám zajistí víc zábavy díky výrazně lepšímu pocitu ze hry.

Televize Panasonic TX-65FZ800E patří díky preciznímu zpracování a nejlepším technologiím mezi špičku ve své řadě. Divákovi nabízí nezapomenutelné zážitky a možnost prožívat sledovaný děj spolu s hlavními aktéry. Dopřejte si luxusní dokonalost. Pohodlně se usaďte, zapněte televizi a užívejte si!

Obraz v hollywoodské kvalitě ostrý jako břitva
Tyto nádherné televizory jsou zároveň továrny na výrobu obrazu i zvuku. Kombinují v sobě jedinečnou kontrastní technologii obrazovky 4K HDR OLED s novým zpracováním videa Studio Colour HCX, které vypilovali skuteční hollywoodští filmaři, abyste vždy viděli filmy v takové podobě, v jaké je jejich tvůrci zamýšleli.

Když filmaři natáčejí svá mistrovská díla, mají jasnou vizi o tom, jak mají vypadat
Společnost Panasonic proto už celá desetiletí udržuje úzké vztahy s filmaři v Hollywoodu s cílem vyrábět televizory, které jejich originální tvůrčí vize zprostředkují lidem v pohodlí domova lépe než zařízení ostatních značek. Klíčové společnosti z Hollywoodu se podílejí na vývoji funkcí a systémů zpracování videa v televizorech značky Panasonic a obraz jejich filmů dále pilují uznávaní hollywoodští profesionálové. Televizory společnosti Panasonic zprostředkovávají vize filmových režisérů s takovým úspěchem, že některé z nich v současnosti slouží klientům jako referenční monitory ve filmových a televizních nahrávacích studiích.

Master HDR OLED
Hluboká a bohatá černá a skutečné barvy Televizor OLED je systém s vlastním osvětlením, který samostatně reguluje 8 milionů pixelů. Ovládá intenzitu osvětlení na základě objemu proudící elektřiny. A když zrovna žádná elektřina neproudí, nevyzařuje televizor žádné světlo, takže nechává vyniknout úžasnou hlubokou a bohatou černou i dokonalý kontrastní poměr.

Podpora většího počtu formátů HDR se systémem Dynamic Scene Optimiser
Podpora většího počtu formátů HDR Televizory Panasonic podporují větší počet formátů HDR, např. HDR10 a Hybrid Log Gamma. Televizory OLED dále podporují formát HDR10+ (čeká na certifikaci). Společnost Panasonic nabízí i originální funkce, například systém Dynamic Scene Optimiser optimalizující obraz ve formátu HDR na základě obsahu, a Auto Brightness Enhancer upravující video na základě intenzity světla u vás doma, a tím dále zlepšuje požitek ze sledování formátu HDR.

Režimy Sport a Hry
Vychutnejte si oblíbený obsah v optimálním režimu zobrazení Televizory Panasonic vám nabízejí nejlepší režim zobrazení. Režim Sport kombinuje živé odstíny barev s prostorovým zvukem a přináší vám tak realistické sledování fotbalu a dalších sportů. A s rychlou odezvou obrazu v režimu Hry si užijete víc zábavy díky mnohem lepšímu pocitu ze hry.

Kompletní specifikaci od výrobce naleznete ke stažení mezi přílohami.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
Ultra HD (4K)
100 Hz
OLED Superb Motion Drive
Ano
Nemá
Ne
Ano
Ano
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Ano
Ne
Ne
my Home Screen 3.0
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Stream Ano
Topfun Ne
Voyo Ano
HBO GO Ne
Ano
IP TV Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ne
Zvuk
Cinema Surround Pro
40 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Ano
4
4
Ano
Počet USB 3
2
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
A
158 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 830 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 4152 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 8304 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
3D brýle v základním balení Ne
Stojan Ano - statický
400x400 mm
Hmotnost bez podstavce 28 kg
Výška bez podstavce 83.7 cm
Šířka bez podstavce 144.9 cm
Hloubka bez podstavce 6.2 cm
oficiální ČR
Země původu CZ
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.9 cm
Výška výrobku 83.7 cm
Hloubka výrobku 6.2 cm
Hmotnost výrobku 28.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 183.7 cm
Výška balení 94.5 cm
Hloubka balení 23.5 cm
Hmotnost balení 42.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu