Televize Philips 22PFS5403 černá

Značka: Philips , Kategorie: LED televize
Kód zboží: PHI22PFS5403
Informační list: zde

TV s rozlišením Full HD (1920×1080), úhlopříčka 55 cm, DVB-S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, 200 PPI, PVR, 2x HDMI, 1x USB, OS Linux, energetická třída A

Zjistit dostupnost

Philips 22PFS5403


Philips 22PFS5403 je kompaktní televizor vhodný do menších místností, jako jsou ložnice, kuchyně či dětské pokoje, který se však od většiny svých konkurentů liší jednou velkou výhodou. Podporuje totiž i napájení z 12V zásuvky, takže se stává ideálním televizorem do karavanů, lodí a podobně. Na 22 palcích (55 cm) se přitom o vykreslení i jemných detailů stará skvělé Full HD rozlišení a nádhernému obrazu napomáhá ještě technologie Pixel Plus HD, abyste z jakéhokoli zdroje dostali vždy maximum.


Bohatá nabídka programů se nabízí skrze DVB-T2/C/S2 tuner, který nejenže umožňuje přijímat satelitní programy, ale jste s ním připraveni i na budoucí změny ve vysílání, což značí digitální standard HEVC (H.265). Kromě toho je u tohoto modelu znát také důraz na intuitivní obsluhu, ovšem aniž by chyběly důležité funkce typu pozastavení televizního vysílání, nahrávání na USB disky nebo elektronický programový průvodce (EPG) a další. 


 


Zapojte mě do 12V zásuvky a vezměte mě s sebou na cesty – karavanem i lodí.

Full HD TV


Pokud se nespokojíte s „obyčejnými“ HDTV, je tento model s Full HD obrazovkou tou správnou volbou. Dokáže totiž vykreslit ostré detaily v kombinaci s nadstandardním jasem, nejlepším kontrastem a maximálně věrnými barvami. Díky tomu se výrazně přibližuje realitě.


 


Pixel Plus HD


Technologie Philips Pixel Plus HD vylepšuje vizuální kvalitu, aby televizor vždy zprostředkovával ten nejostřejší obraz plný detailů. Pomocí softwarových algoritmů totiž vylepšuje důležité atributy, takže nezáleží na tom, zda sledujete standardní televizní vysílání nebo filmy streamujete z disku. Vždy dostanete tu nejvyšší možnou kvalitu.


 


USB pro přehrávání multimédií


Televizor podporuje i užitečnou funkci, kdy lze z připojeného zařízení prostřednictvím USB (digitální fotoaparát, MP3 přehrávač nebo pevný disk) prohlížet na velké obrazovce multimediální soubory. Například si tak můžete pustit oblíbený film z flash disku či prohlížet fotografie a videa z dovolené.


 


HDMI a funkce EasyLink


HDMI zvládá současně přenášet obraz i zvuk, takže už se nemusíte ztrácet ve změti kabelů. HDMI je navíc moderním portem, který zajišťuje nejlepší možnou kvalitu obrazu. Televizor navíc podporuje i funkci Philips Easylink, kdy si vystačíte pro různé operace v kombinaci televizoru a například přehrávače DVD či set-top boxu pouze s jedním ovladačem.


  12V připojení


Televizor má 12V kabel pro připojení ke zdroji napájení v automobilu, nákladním vozidle, karavanu, lodi a podobě. Napájecí kabel do cigaretové zásuvky automobilu není v balení.

Ultratenký LED televizor Full HD s technologií Pixel Plus HD

  • 55 cm (22")
  • Full HD LED TV
  • DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2

USB pro přehrávání multimédiíUSB pro přehrávání multimédií
Sdílejte zábavu: Připojte paměťovou kartu USB, digitální fotoaparát, MP3 přehrávač nebo multimediální zařízení k portu USB na televizoru a užívejte si fotografie, videa a hudbu prostřednictvím prohlížeče obsahu se snadným použitím.

12V kabel připojí televizor k mobilnímu zdroji napájení
Svůj televizor můžete snadno připojit na cestách pomocí 12V kabelu připojeného k 12V zdroji napájení v automobilu, nákladním vozidle, karavanu, lodi nebo kdekoli jinde.

Kompaktní přenosný televizor: navržen tak, aby byl tam, kde je zábava
Stylový, kompaktní, lehký a přenosný. Na televizoru s malou obrazovkou se můžete na své oblíbené programy dívat kdekoli, ať už v kuchyni nebo když venku táboříte s rodinou. Díky tomuto přenosnému televizoru budete mít přehled o aktuálních zprávách či nejnovějších sportovních výsledcích. Je navržen pro každou zábavu!

Pixel Plus HD. Ostrý obraz bez ohledu na zdroj
Technologie Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a výsledkem je zřetelný obraz s úžasným kontrastem. Takže ať sledujete kabelové televizní vysílání nebo film z disku, vychutnáte si ostřejší obraz s jasnějšími tóny bílé a sytějšími odstíny černé.

Full HD LED TV – vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem
Na kvalitě obrazu záleží. Obyčejné televizory HDTV přinášejí kvalitu, vy však očekáváte něco víc. Představte si dokonalý detail v kombinaci s vysokým jasem, neuvěřitelným kontrastem a realistickými barvami: obraz jako živý.

Dva vstupy HDMI a funkce EasyLink pro integrované připojení
Vyhněte se změti kabelů díky jedinému kabelu HDMI který přenáší současně obraz i zvuk ze zařízení do televizoru. Rozhraní HDMI využívá nekomprimovaný signál, díky čemuž zaručuje nejvyšší kvalitu zdroje pro obrazovku. Díky připojení Philips Easylink potřebujete k provádění operací s televizorem, přehrávačem DVD, přehrávačem Blu-ray, set-top boxem či systémem domácího kina pouze jeden dálkový ovladač.

Podpora DVB-T2
Nebojte se přechodu na nový typ vysílání – model plně podporuje nově připravované vysílání. Televize má tuner pro podporu DVB-T2 ve formátu H.265, díky kterému si bez problému užijete pozemní televizní vysílání i po vypnutí současného signálu. Televizor má oficiální certifikace Českých radiokomunikací „DVB-T2 ověřeno“.

Kompletní specifikaci od výrobce naleznete ke stažení mezi přílohami.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
55 cm (22")
Full HD
Pixel Plus HD
50 Hz
200 PPI
Ne
Edge LED
Ne
Ne
Ne
Ne
Technologie TV
Ne
Ne
DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Ne
Linux
Ne
Ne
Ne
YouTube Ne
Ne
Stream Ne
Topfun Ne
Voyo Ne
HBO GO Ne
IP TV Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Zvuk
Dolby Digital 2.0
6 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Ne
2
2
Ano
Počet USB 1
1
Ano
Ne
Scart Ano
Ano
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
A
20 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ano
0,86 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 105 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 526 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 1051 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ne
Ne
Ano
Ano
Specifické funkce 12V napájení včetně autoadaptéru, Pixel Plus HD, FastScan pro DiGi.CZ
75x75 mm
Hmotnost bez podstavce 2.6 kg
Výška bez podstavce 31.8 cm
Šířka bez podstavce 51.23 cm
Hloubka bez podstavce 5.41 cm
Počet jader procesoru 1jádrový
oficiální ČR
Země původu PL
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 51.2 cm
Výška výrobku 31.8 cm
Hloubka výrobku 5.4 cm
Hmotnost výrobku 2.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 59.5 cm
Výška balení 42.5 cm
Hloubka balení 11.2 cm
Hmotnost balení 3.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu