Televize Philips 39PFL4398H černá

Úhlopříčka 99 cm, LED,1920 x 1080 (Full HD), 100 Hz, 3D pasivní, DVB-C/T, HDMI vstup 2x, Energetická třída A

Více informací »
Záruka: 24 měsíců
Značka: Philips
Kategorie: LED televize
Kód zboží: 1 139 349
Ener. štítek:
Informační list: zde
Sdílet
Oblíbený produkt
Vytisknout stránku Hlídat cenu

Zjistit dostupnost

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky
Úhlopříčka obrazovky
Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky

32" - 1,6 m
42" - 2,1 m
46" - 2,5 m
55" - 2,8 m
65" - 3,3 m
99 cm (39")
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje u televizorů je počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců x počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768)- nižší rozlišení obrazu (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 32"), Full HD (1920 x 1080) - vyšší kvalita obrazu, plné rozlišení, kvalita obrazu se projeví při sledovaní digitálního vysílaní v HD kvalitě ze satelitu, či sledováním filmů na Blu-ray a DVD discích (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 49"), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra vysoké rozlišení, zobrazuje 4 x více obrazových bodů než Full HD TV, větší čistota a detaily obrazu
Full HD
3D
3D
3D je zkratka výrazu „trojrozměrný“. Tyto televizory umí zobrazovat obraz na ploché (2D) obrazovce ve třech rozměrech. Pomocí 3D brýlí může divák vidět obraz prostorově.
Ano
Frekvenční index
Frekvenční index
Pokud je frekvenční index větší než zobrazovací frekvence panelu, je frekvenční index povýšen o imaginární čísla, která výrobci připočítavají za dodatečné technologie, které slouží k vylepšení obrazu. Tyto technologie využívájí vyšší výkonost a rychlost procesoru + technologie podsvícení panelu.
100 Hz
Jas
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
300 cd/m2
Technologie displeje
Technologie displeje
Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.

LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
LED - pro podsvícení se používájí LED diody. Oproti LCD má nižší spotřebu, velmi jasný a ostrý obraz (kontrast), menší tloušťku, široké spektrum zobrazovaných barev.
OLED - využívá miniaturní organické diody, které po zavedení elektrického proudu vyzařují světlo. Oproti LED má lepší jas, barvu a kontrast, lepší pozorovací úhel, úsporu energie, rychlejší časovou odezvu (lépe snáší rychlé změny obrazu), nižší hmotnost, vyšší variabilitu provedení.
Triluminos, SUHD, SUPERUHD - jedná se o LED panely, které jsou vylepšeny nanokrystalovými technologiemi, vysokou propustností světla, speciálními LED diodami a 10-i bitovým panelem. Výsledkem je, že televizory mají lepší jas, kontrast (vylepšení detailů), více barevných odstínů (čistější a jasnější barvy, věrná a přirozená reprodukce barev, a tím i výraznější dojem hloubky), rychlejší odezvu panelu
LED
HDR
HDR
HDR - nový standard dokonalosti v UHD televizorech. U mnoha Ultra HD televizorů naleznete nově i podporu HDR (High Dynamic Range), tedy zobrazení s širším dynamickým rozsahem - díky tomu můžete využívat nabídku obsahu v HDR od internetových služeb, jako je Netflix, ale i filmových studií a televizních stanic. HDR disponuje širším rozsahem jasu než standardní dynamický rozsah – obraz zpracovaný a distribuovaný v HDR nabízí díky úchvatnému kontrastu a věrnosti reprodukce barev ještě o třídu realističtější obraz.
Ne
Technologie TV
Počet tunerů
Počet tunerů
Pokud má televizor pouze jeden tuner, nelze nahrávat jiný program než sledujete. Zařízení se dvěma tunery umožňuje sledovat dva různé programy zároveň na obrazovce, nebo jeden sledovat a druhý nahrávat, případně máte možnost nahrávat dva programy najednou.
1 tuner
Smart TV
Smart TV
SMART TV (chytrý telelevizor) - při připojení k internetu umožňuje používání různych webových služeb a internetových aplikací ve vaší TV (internetový prohlížeč, YouTube, Facebook, HbbTV, ...). Zároveň tyto televizory mají dokonalejší a intuitivnější uživatelské rozhraní.
Ne
HbbTV
HbbTV
HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači. Poté se objeví rozcestník a vy si již vyberete konkrétní akci. Tyto přidružené služby a informace můžete sledovat buď na celé obrazovce, nebo jen v jejím výřezu.
Ne
Wifi
Wifi
Bezdrátová komunikace bez nutnosti pokládky kabelů. Původně neměl název znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost)
Ne
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál.

Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
- DVB-C - pro příjempro digitální vysílání v kabelových sítích
- DVB-S - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu
- DVB-S2 - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu. Výhody DVB-S2 jsou větší přenosová kapacita oproti DVB-S a to až o 30%, vylepšení stability signálu a nové služby
DVB-T, DVB-C
Integrovaný DVD přehrávač
Integrovaný DVD přehrávač
DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru.
Ne
Dual Play
Dual Play
Dual Play umožňuje zobrazit na jednom televizoru dva odlišné obrazy. Zatímco standardně musíte používat rozdělenou obrazovku nebo dva samostatné přístroje, televizory s funkcí Dual Play vysílají dva samostatné obrazy, které lze sledovat přes dvoje různé polarizační brýle. Pokud mají brýle nasazeny dva lidé, každý z nich vidí jiný obraz pokrývající celou obrazovku.
Ne
Prohnutá obrazovka
Prohnutá obrazovka
Prohnutý (zakřivený) televizor umožňuje jednotnou sledovací vzdálenost Vašich očí od každého bodu na obrazovce. Díky tomu máte širší zorné pole, které je bez zkreslení, má vyšší kontrast a je bez reflexů. Lépe se vnímají detaily na okrajích obrazovky a to vše zlepšuje Váš prožitek ze sledování televizoru.
Ne
IPS panel
IPS panel
Technologie IPS zvětšuje pozorovací úhel a reprodukci barev u LCD a LED panelů v televizoru.
Ne
Zvuk
Výkon L+R
Výkon L+R
celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem
10 W
Vstupy
HDMI vstup
HDMI vstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
2
Scart AV
Scart AV
SCART konektor (též EURO SCART, EURO AV) slouží k propojení audio a video zařízení (TV, video, DVD, satelit, receiver, atd.). Může přenášet kompozitní video, data, přepínání, RGB, Y/C a audio signály. Různé přístroje mohou mít 1 nebo více SCART konektorů.
1
LAN (Ethernet)
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Ne
USB 2.0 1
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
A
Příkon v pohotovostním režimu 0.3 W
Příkon ve vypnutém stavu 0.3 W
Napájení autozapalovač 12V Ne
Další parametry
Hmotnost bez podstavce 6.2 kg
Výška bez podstavce 51.7 cm
Šířka bez podstavce 87.8 cm
Hloubka bez podstavce 9.1 cm
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400.
200x200 mm
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
oficiální ČR
Barva TV
Barva TV
Barvou TV je myšleno barevné provedení rámu a případně zadní strany televizoru, ve kterém je osazena obrazovka
černá
Rozměry
Šířka výrobku 87.8 cm
Výška výrobku 51.7 cm
Hloubka výrobku 9.1 cm
Hmotnost výrobku 6.7 kg
Šířka balení 98.0 cm
Výška balení 62.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 8.4 kg

Úhlopříčka 99cm, LED
1920 x 1080 (Full HD), 100 Hz Perfect Motion Rate
3D pasivní, HbbTV, HDMI vstup 2x, Energetická třída A

Radši si držte popkorn
Tenký 3D LED televizor s adrenalinem
Zažijte zábavu ve skvělé kvalitě LED na 3D LED televizoru Philips řady 4398. Systém Pixel Plus HD zaručuje, že váš oblíbený obsah 3D ožije se všemi detaily.

S designem o úroveň výše

 • Mimořádně úzký rámeček pro elegantnější design

Zažijte další rozměr zábavy

 • Full HD LED TV – vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem
 • 100Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro opravdovou ostrost pohybu
 • Easy 3D pro příjemné 3D zážitky
 • Technologie Digital Crystal Clear zlepšuje kvalitu obrazu
 • Dva vstupy HDMI a funkce EasyLink pro integrované připojení
 • USB pro přehrávání multimédií
 • Slyšte každé slovo s technologií Clear Sound

Přednosti

Mimořádně úzký rámeček
V kvalitním designu se ukrývá příběh. Vezměte si například pečlivě zpracovaný přední panel vyrobený z jednoho kusu leštěné, vysoce lesklé oceli. Nebo mimořádně tenký rámeček navržený tak, aby byl profil úhlednější. Tyto prvky společně mnoho vypovídají o vysokém výkonu a přesnosti, kterou přinášíme – navenek i uvnitř.

Full HD LED TV
Na kvalitě obrazu záleží. Obyčejné televizory HDTV přinášejí kvalitu, ale vy očekáváte to nejlepší. Představte si úchvatně ostré detaily ve spojení s vysokým jasem, neuvěřitelným kontrastem, ostrým vykreslením pohybu, realistickými barvami a věrným obrazem – a také se sníženou spotřebou energie. Tak už nemusíte dále hledat. Televizor Full HD LED vám poskytne více detailů než standardní televizory HDTV. A více detailů obrazu pro vás znamená intenzivnější zážitek ze sledování.

100Hz PMR
Společnost Philips vytvořila technologii PMR pro zobrazení pohybu, které je přesné, plynulé a přirozené. PMR je náš standard pro měření ostrosti pohyblivého obrazu. Technologie Perfect Motion Rate je výsledkem spojení našeho jedinečného zpracování obrazu, počtu snímků za sekundu a obnovovací frekvence jednotlivých snímků, dokonalých funkcí stmívání a technologie podsvícení. Vyšší číslo PMR přispívá k většímu kontrastu a zřetelnějšímu obrazu – což pro vás znamená obraz vynikající kvality.

Easy 3D
Vychutnejte si celé hodiny pohodlného sledování díky pasivní technologii 3D, která vám přináší vysoce kvalitní 3D obraz bez blikání s omezením stínových obrazů. Můžete převádět jakýkoli 2D obsah do živého a dokonalého 3D. 3D brýle jsou stylové, lehké a pohodlné a nepotřebují baterie.

Technologie Digital Crystal Clear
Vychutnejte si mimořádně čistý obraz z jakéhokoli zdroje. Tento balíček obrazových inovací digitálně přizpůsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu pro dosažení optimální úrovně kontrastu, barvy a ostrosti.

USB (snímky, hudba, video)
Připojte paměťovou kartu USB, digitální fotoaparát, přehrávač mp3 nebo multimediální zařízení k portu USB na boku televizoru a užívejte si fotografie, videa a hudbu prostřednictvím prohlížeče obsahu se snadným použitím.

Dva vstupy HDMI s funkcí EasyLink
Vyhněte se změti kabelů díky jedinému kabelu který přenáší současně obraz i zvuk ze zařízení do televizoru. Rozhraní HDMI využívá nekomprimovaný signál, díky čemuž zaručuje nejvyšší kvalitu zdroje pro obrazovku. Díky připojení Philips Easylink potřebujete k provádění operací s televizorem, přehrávačem DVD, přehrávačem Blu-ray, set-top boxem či systémem domácího kina pouze jeden dálkový ovladač.

Clear Sound TV
Jedná se o novátorskou audio technologii, která významně zvyšuje srozumitelnost mluveného slova nebo zpěvu. Zaručuje, že uslyšíte každé slovo a sledovaný pořad si tak co nejlépe vychutnáte.

Specifikace

Obraz/displej

 • Displej: LED Full HD
 • Úhlopříčka obrazovky: 39 palců / 99 cm
 • Rozlišení panelu: 1920 x 1080p
 • Poměr stran: 16:9
 • Jas: 300 cd/m2
 • Vylepšení obrazu: Technologie Digital Crystal Clear, 100Hz Perfect Motion Rate
 • 3D: Easy 3D

Chytrá interakce

 • Snadné použití: Sdružené tlačítko Home
 • Možnost aktualizace firmwaru: Aktualizace firmwaru přes USB
 • Nastavení formátu obrazovky: Automatický zoom, Rozšířený obraz 16:9, Velké zvětšení (Super Zoom), Nepřepočítaný, Širokoúhlá obrazovka, 4:3
 • Teletext: Teletext Smart text 1000 stránek
 • Elektronický programový průvodce (EPG)*: Průvodce EPG na 8 dní

Zvuk

 • Výstupní výkon (RMS): 10W
 • Vylepšení zvuku: Automatická úprava hlasitosti, Clear Sound, Incredible Surround, Regulace výšek a basů

Možnosti připojení

 • EasyLink (HDMI-CEC): Přehrávání stisknutím jednoho tlačítka, Průchod signálu dálkového ovladače, Systémové ovládání audia, Systém v pohotovostním režimu
 • Počet připojení HDMI: 2
 • Počet konektorů Scart (RGB/CVBS): 1
 • Počet portů USB: 1
 • Počet připojení AV: 1
 • Další připojení: Anténa IEC75, Rozhraní Common Interface Plus (CI+), Výstup pro sluchátka, Digitální audiovýstup (optický), Servisní konektor

Multimediální aplikace

 • Formáty přehrávání videa: Kontejnery: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1
 • Formáty přehrávání hudby: AAC, MP3, WMA (v2 až v9.2)
 • Formáty přehrávání obrazu: JPEG

Podporovaná rozlišení

 • Vstupy z počítače: až 1920 x 1080 při 60 Hz
 • Video vstupy: 24, 25, 30, 50, 60 Hz, až 1920 x 1080p

Tuner/příjem/vysílání

 • Digitální příjem: DVB-T/C
 • Podpora MPEG: MPEG2, MPEG4
 • Přehrávání videa: NTSC, PAL, SECAM

Spotřeba

 • Napájení ze sítě: 220–240 V stř., 50/60 Hz
 • Okolní teplota: 5 °C až 35 °C
 • Značka energetické třídy: A
 • Spotřeba dle energetického štítku EU: TBC W
 • Průměrná roční spotřeba: TBC kWh
 • Spotřeba energie v pohotovostním režimu: < 0,3 W
 • Funkce úspory energie: Automatický vypínač, Režim Eco, Vypnutí obrazu (u rádia)
 • Spotřeba elektrické energie v režimu Vypnuto: < 0,3 W
Rozměry
 • Rozměry krabice (Š x V x H): 960 x 600 x 160 mm
 • Rozměry sady (Š x V x H): 878 x 517 x 91 mm
 • Rozměry přístroje se stojanem (Š x V x H): 878 x 573 x 190 mm
 • Hmotnost výrobku: 6,2 kg
 • Hmotnost výrobku (+ podstavec): 6,7 kg
 • Hmotnost včetně balení: 8,4 kg
 • Kompatibilní s montáží na stěnu VESA: 200 x 200 mm
Příslušenství
 • Dodávané příslušenství: Dálkový ovladač, 2x baterie AAA, Stručný návod k rychlému použití, Brožura s právními a bezpečnostními informacemi, Záruční list, 2 x 3D brýle, Stojan na nábytek, Uživatelská příručka
 • Volitelné příslušenství: 3D brýle Game kit PTA436, 3D brýle PTA417


Odkaz na stránku výrobce

Dokumentace k tomuto produktu

Poslední uživatelské recenze:

| Igor slany
ako druhý tv v rodine ideálna volba
vyborna cena kvalitny obraz /Hd aj SD/ +++3D+ 2x okuliare prehravanie cez USB
trochu dlhšie prepinanie medzi kanalmi
| Václav
I když jsem četl ne zrovna lichotivé recenze, jsem spokojen. Koupit pasivní 3D metrovou televizi za 9tis.Kč je bomba.
Cena
Horší zvuk a jas

Všechny recenze zákazníků (7) >>

Akce Velké spotřebiče Vestavné spotřebiče Malé spotřebiče TV, Audio, Video Počítače Foto, kamery Mobily, GPS Příslušenství
Dílna, zahrada Dům, domácnost Chovatelské potřeby Sport, outdoor Hračky, Lego, Škola Péče o dítě Parfémy
Telefonické objednávky 575 500 500
Košík 0 ks za 0 Kč