Televize Philips 55OLED705 šedá (lehce opotřebené 8801267480)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Televize
Kód zboží: -10082224

Bazar - lehce opotřebené 8801267480

Zjistit dostupnost
Bazar - lehce opotřebené 8801267480

Philips 55OLED705, stříbrná


Obraz nejvyšší kvality si užijete s televizorem Philips 55OLED705. Hýčkat si vás totiž bude obrazovkou o velikosti 55 palců, na které se o dechberoucí podívanou stará špičkové rozlišení 4K Ultra HD spolu s OLED panelem nebo HDR a 3strannou technologií Ambilight, jež už tak impozantní obraz opticky ještě zvětšuje!


Stejně tak vás nadchne nádherný design, který vás bude skvěle reprezentovat. A nakonec nemůžeme nezmínit geniální prostředí, kterým je Android TV ve špičkové formě s hlasovým ovládáním a obrovskou porcí aplikací, jež vám umožní sledovat filmové i seriálové premiéry z celého světa.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Technologie 4K UHD OLED pro nejvyšší kvalitu zobrazení
 • Engine Philips P5 pro ještě markantnější vylepšení obrazu
 • 3stranný Ambilight opticky zvětšující už tak impozantní obraz
 • Spousta možností díky systému Android TV
 • Perfektní pro hraní díky HDMI 2.1

 


Když chcete to nejlepší, je OLED jasnou volbou!

 


3stranný Ambilight


Dodejte svému sledování tu správnou atmosféru. Zhasněte světla a vytvořte si světelnou show. LED osvětlení na třech stranách televizoru vytvoří na stěně za přístrojem nádherné efekty, které ještě lépe vyniknou při zhasnutém světle v místnosti. Barvy odpovídají těm na obrazovce, takže opticky zvětšují už tak velký obraz.


 


 


 


Engine Philips P5


Technologie Engine Philips P5 pozvedne kvalitu obrazu na novou úroveň. Podívejte se na obrazovku a všimněte si, že detaily jsou ještě hlubší, barvy živější, bílé tóny pleti přirozenější. Přechody přitom zůstávají plynulé.


 


 


 


Technologie OLED


Technologie OLED zajišťuje lepší pozorovací úhly a maximálně reálný obraz, kdy černá je skutečně černá a barvy odpovídají realitě.


 


 


 


Dolby Vision a Dolby Atmos


Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos zajistí vždy perfektní zážitek ze sledování oblíbených filmů, seriálů a dalších televizních pořadů – po stránce obrazu i zvuku.


 


 


 


Obdivuhodný design


Philips se soustředil i na design TV, aby zajistil reprezentaci v každém interiéru. Výsledkem jsou minimalizované rámečky a tenké nožky, díky kterým televizor působí, jakoby se vznášel. 


 


 


 


Android TV


Moderní operační systém Android TV, který tento model nabízí, umožňuje maximálně využít rychlý procesor pro co nejkomfortnější uživatelský zážitek. Můžete díky němu instalovat aplikace z Google Play i galerie Philips, využívat služby Netflix, například pro sledování oblíbených seriálů ihned po premiéře, či prohlížet webové stránky a mnoho dalšího.


 


  


 


 


DTS Play-Fi


Televizor podporuje funkci DTS Play-Fi, která umožňuje s ním spárovat kompatibilní reproduktory v libovolné místnosti. Můžete tak například sledovat film v obývacím pokoji a přitom slyšet dialogy i v kuchyni během přípravy svačiny.


 


 


 


Hlasové ovládání


Televizor můžete ovládat nejen pomocí dodávaného ovladače, ale také hlasově. Je kompatibilní s Google Asistentem. Stačí tak vyslovit váš požadavek a televizor se o vše postará sám – například spustí váš oblíbený seriál na Netflixu. Stejně tak je zajištěna kompatibilita s aplikací Alexa.


 


 


 


HDR


Na luxusní obraz se můžete těšit díky podpoře HDR i Dolby Vision. Vykreslí tak dokonale tmavé i světlé scény.

Lehce opotřebené

OLED televizor 4K UHD se systémem Android
Ať už máte rádi cokoli, tento elegantní televizor OLED tomu vdechne život. Hladký obraz v kombinaci s jedinečnou technologií Ambilight od společnosti Philips promění večer u televize v událost. Filmy a pořady vám budou připadat skvělejší. Zvuk Dolby Atmos vás vnese přímo do děje.

Navržený, abych nadchl.

 • Skutečně realistický obraz. OLED televizor Philips.
 • Model s kouzelnou technologií Ambilight. Pouze od společnosti Philips.
 • Tenký, atraktivní design

Plynulý pohyb. Věrné barvy. Neuvěřitelná hloubka.

 • Dokonalost bez ohledu na zdroj. Engine Philips P5.
 • Obraz a zvuk jako v kině. Dolby Vision a Dolby Atmos.
 • Živý obraz HDR. Televizor Philips 4K UHD.

O obsah stačí požádat.

 • Jednoduše chytrý. Televizor Android.
 • Hlasové ovládání. Aplikace Google Assistant. Funguje s aplikací Alexa.
 • Zvuk do více místností. Funkce DTS Play-Fi

3stranný Ambilight
Díky technologii Philips Ambilight budete mít pocit, že jste součástí každé scény. Inteligentní diody LED na okrajích televizoru reagují na to, co se právě děje na obrazovce, a vydávají pohlcující záři, která je prostě podmanivá.
Vyzkoušíte to jednou a budete se divit, jak vás mohl televizor bavit bez toho.

Philips P5 Picture Engine
Engine Philips P5 přináší obraz, který je stejně skvělý jako vaše oblíbené pořady. Detaily mají znatelně větší hloubku. Barvy jsou živé, odstíny pleti vypadají přirozeně. Kontrast je tak ostrý, že ucítíte každý detail. Pohyb je dokonale plynulý.

Televizor Philips OLED
Díky televizoru Philips OLED získáte širší úhel sledování a jedinečně realistický obraz. Černá je hlubší. Barvy jsou věrnější. Detaily ve stínech a světle jsou přesně reprodukovány. Podporuje všechny hlavní formáty HDR. Každou scénu prožijete naplno.

Dolby Vision a Dolby Atmos
Podpora prémiových formátů zvuku a videa Dolby znamená, že obsah HDR, který
sledujete, bude skvěle vypadat a znít. Budete si moci vychutnat obraz, který odráží původní záměry režiséra, a zažít skutečně čistý a hluboký prostorový zvuk.

Tenký, atraktivní design
Hledáte televizor, který se hodí do vašeho pokoje? Tento chytrý televizor 4K je ten pravý! Obrazovka prakticky bez rámečku se hodí k téměř každému stylu interiéru. Tenké nožky navíc vypadají, jako by se obrazovka vznášela nad televizní skříňkou či stolkem.

Jednoduše chytrý. Televizor Android
Televizor Philips se systémem Android vám poskytne požadovaný obsah, kdykoli jej budete chtít. Domovskou obrazovku si můžete přizpůsobit tak, aby zobrazovala vaše oblíbené aplikace, takže můžete snadno začít streamovat filmy a pořady, které máte rádi. Nebo pokračovat tam, kde jste skončili.

Kompatibilní s technologií DTS Play-Fi
Díky funkci DTS Play-Fi na televizoru Philips můžete připojit kompatibilní reproduktory v libovolné místnosti. Máte v kuchyni bezdrátové reproduktory? Poslouchejte film zatímco připravujete svačinu, nebo si nenechte uniknout sportovní komentáře, když jdete všem pro pití.

Hlasové ovládání AI.
Stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání můžete ovládat aplikaci Google Assistant. Ovládejte hlasem televizor nebo zařízení chytré domácnosti kompatibilní s aplikací Google Assistant. Nebo požádejte aplikaci Alexa, aby televizor ovládala prostřednictvím zařízení podporujících aplikaci Alexa.

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
OLED
100/120 Hz
HDR
bez podsvícení
Ano
Ano
Technologie TV
Ano
3stranný
ano
ano
OLED
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Ne
Android TV
integrovaná
Ano
Telly, UEFA TV, Skylink Live TV, Voyo, Lepší.TV, Rakuten TV, Prime Video, Kodi, Spotify, Disney Plus, HBO Max, T-Mobile TV GO, YouTube, Netflix
Ano
Ano
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ano (v balení)
Ano
DTS Play-Fi, Wi-Fi, Bluetooth, Chromecast
Zvuk
Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS HD
50 W
Ano
Vstupy
Ne
4
Ano
2
2
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
ano (nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
G
0.3 W
Ne
1,08 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ne
Ne
Ne
Obecné informace
2021
šedá
Ne
Ano
Ano
Ambilight, Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS Play-Fi
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
PL
boční nohy
78,9 cm
300 × 300 mm
21.2 kg
Výška bez podstavce 70.56 cm
122.78 cm
4.93 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.8 cm
Výška výrobku 71.7 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 21.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 140.0 cm
Výška balení 86.7 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 25.8 kg
Více informací Méně informací