Televize Philips 55PUS9104 černá

Značka: Philips , Kategorie: LED televize
Kód zboží: PHI55PUS9104
Informační list: zde

Oceněno Desing Award 2019 - TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, Twin tuner DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 2900 PPI,...

Zjistit dostupnost

Philips 55PUS9104 „Georg Jensen“


Philips 55PUS9104 „Georg Jensen“


Exkluzivní designový televizor Philips 55PUS9104, na jehož elegantním provedení spolupracovaly společnosti Philips a Georg Jensen, zakoupíte výhradně u nás. Kromě vzhledu samozřejmě láká na dechberoucí obraz podpořený technologií Ambilight a pokročilé funkce.


Unikátní design Georg Jensen


Dánská společnost Georg Jensen vznikla v roce 1904 a dodává své luxusní výrobky i na královský dvůr. Televizor je vyrobený z prvotřídních materiálů – leštěné oceli ve spodní části a skla na ostatních stranách. Zadní strana je zčásti ze skla, zčásti tmavě modrá, čímž evokuje typické dánské večerní modré světlo. Nožičky jsou zkosené, což je pro design Georg Jensen typické. Na jedné je logo dánského designového mistra, na druhé logo Philips. Součástí exkluzivní edice je také designový dálkový ovladač.


Špičkový obraz a chytré funkce


Televizor samozřejmě nemá jen hezkou tvářičku – hlavně láká na vynikající parametry obrazu a pokročilou výbavu. Panel nabízí rozlišení 4K (4× jemnější než Full HD) a široký barevný gamut (90 %). Skvělý kontrast a špičkové zobrazení barev zaručují technologie řízení podsvícení Micro Dimming Pro a podpora HDR 10+. Chytré vylepšení všech parametrů obrazu řídí moderní engine Philips P5.


Philips 55PUS9104 „Georg Jensen“


 Televizor detailně představujeme v samostatném článku.

 


Legendární třístranný Ambilight


Nádherný vzhled podtrhuje legendární „philipsovské“ osvětlení Ambilight – systém diod, který lemuje tři strany televizoru a v reálném čase mění barvu tak, aby odpovídala dění na obrazovce. Opticky zvětšuje už tak luxusní úhlopříčku a dokonale vás vtáhne do děje.


Philips 55PUS9104 „Georg Jensen“
Chytrý engine P5 Picture Perfect


O dokonalé řízení barev, kontrastu, pohybu, ostrosti a vylepšení zdroje signálu (upscaling) se stará pokročilý engine Philips P5 Perfect Picture. Ze špičkových parametrů panelu dokáže vytěžit maximum.


Philips 55PUS9104 „Georg Jensen“
Všestranný operační systém


Operační systém Android TV vám po připojení k internetu zpřístupní prakticky nekonečné množství kvalitního obsahu a zábavných aplikací. Stačí si jen vybrat, jak vás má televizor v daný okamžik zabavit.


Philips 55PUS9104 „Georg Jensen“

LED televizor 4K UHD se systémem Android s 3strannou funkcí Ambilight

» Oceněno Desing Award 2019
» 139 cm (55") televizor Ambilight
» Index dokonalého obrazu 2900
» Kompatibilní s technologií HDR 10+
» Engine P5 Perfect Picture

Philips 9104 TV - Oslava evropského řemesla
Televizor Philips 9104 je vysoce výkonný LCD televizor vytvořený ve spolupráci s Georgem Jensenem, který oslavuje evropskou kreativitu a řemeslné zpracování.

Technologie Ambilight. Emoce, které překračují hranice obrazovky.
Díky funkci Philips Ambilight vás filmy i hry ještě více pohltí. Hudba získá svou vlastní světelnou show a obrazovka vám bude připadat větší, než ve skutečnosti je. Inteligentní světla LED na okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi a do místnosti v reálném čase, takže dostanete dokonale vyladěné okolní osvětlení – další důvod, proč milovat svůj televizor.

Engine Philips P5. Dokonalost bez ohledu na zdroj.
Engine Philips P5 Perfect Picture poskytuje obraz, který je stejně dokonalý jako váš oblíbený obsah. Detaily mají zřetelně větší hloubku, barvy jsou živé, bílé tóny pleti jsou přirozenější. Kontrast je tak ostrý, že ucítíte každý detail, a pohyb je tak plynulý, že nikdy neztratíte míč z očí, ať už je hra jakkoli rychlá.

IPS Nano Color: syté barvy, ať sedíte kdekoli.
Filmový večer, důležitý zápas nebo hraní – technologie IPS Nano Color poskytuje živé barvy a široký pozorovací úhel. Stejnoměrné nanočástice pohlcují nadbytečné světlo vytvářené obrazovkou. Červená zůstane červenou, zelená tráva vypadá zelená a modrá je vždycky modrá, i když se na televizor díváte pod úhlem 60 stupňů.

Navrženo ve spolupráci s Georgem Jensenem.
Philips a Georg Jensen. Dvě evropská jména, která spojuje víra ve věčnou sílu designu. Podtrhněte krásu svého obytného prostoru kombinací špičkové technologie obrazu a elegantního skandinávského stylu.

Podpora technologie HDR10+. Prozkoumejte hlouběji, co režisér zamýšlel.
Váš televizor Philips získá z videoformátu HDR10+ maximum. Úrovně kontrastu, barev a jasu jsou upravovány snímek od snímku. Ať už se jedná o seriál, který zkrátka potřebujete vidět, nebo film, stíny v nich budou temnější. Jasné povrchy budou zářit. Barvy budou reálnější.

Obchod Google Play a galerie aplikací Philips. Ještě více obsahu, do kterého se můžete zamilovat.
Přizpůsobte si systém Philips Android TV podle svého. Pokud vás tento týden zajímá jen Amazon a YouTube a v tom příštím Rakuten TV a Netflix – žádný problém. Přehledné, intuitivní rozhraní umožňuje umístit váš oblíbený obsah do popředí a do středu. Snadno najdete místo, kde jste skončili v nejnovějším seriálu, nebo se můžete podívat do databáze filmových novinek.

Hlasové ovládání AI. Vestavěná funkce Google Assistant. Funguje se službou Alexa.
Ovládejte svůj televizor Philips se systémem Android pomocí svého hlasu. Chcete si něco zahrát, podívat se na Netflix nebo najít obsah a aplikace v obchodě Google Play? Prostě to televizoru řekněte. Takto můžete ovládat dokonce všechna chytrá domácí zařízení kompatibilní s funkcí Google Assistant, například ztlumení světel nebo nastavení termostatu při filmovém večeru. Ani nemusíte vstát z pohovky. Doba hledání dálkového ovladače televizoru skončila. Nyní můžete svůj chytrý televizor Philips ovládat pomocí hlasu prostřednictvím zařízení s podporou Alexa, jako je například Amazon Echo. Zapněte televizor, změňte kanál, přepněte na herní konzoli a další zařízení pomocí služby Alexa.

Široký barevný gamut. Více barev. Více živosti.
Široký barevný gamut zvyšuje standardní barevný gamut ze 72 % na 90 % až 99 %, čímž zaručuje živější a zářivější barvy. Nejzelenější zelená, nejmodřejší modrá a nejčervenější červená – rozšířené schopnosti barevné reprodukce, které přináší televizor 4K Ultra HD, nabízejí obraz, který se podobá obrazu v kinosálech více, než kdy dřív.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
139 cm (55")
4K Ultra HD
P5 Perfect Picture Engine, Ambilight
100 Hz
2900 PPI
Ano
Edge LED
Ne
Ano
Ano
Ne
Technologie TV
3stranný
Ano
Ano
DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Ano
Android
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Ano
Stream Ano
Topfun Ne
Voyo Ano
HBO GO Ano
IP TV Ano
Ano
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Zvuk
Dolby Atmos, DTS, DTS TruSurround, DTS HD
25 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ano
4
4
Ano
Počet USB 2
1
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
A
89 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
1,08 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 468 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 2339 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 4678 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2019
černá
Ne
Ne
Ano
Ano
Specifické funkce Ambilight, Google Assistant, Amazon Alexa
Stojan Ano - statický
300x200 mm
Hmotnost bez podstavce 21.9 kg
Výška bez podstavce 71.54 cm
Šířka bez podstavce 123.48 cm
Hloubka bez podstavce 5.33 cm
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
Země původu PL
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 123.5 cm
Výška výrobku 74.5 cm
Hloubka výrobku 24.1 cm
Hmotnost výrobku 23.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 136.0 cm
Výška balení 86.7 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 27.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu