Televize Philips 58PUS6504 černá

Značka: Philips , Kategorie: LED televize
Kód zboží: PHI58PUS6504
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 146 cm, DVB-C/S2/T/DVB-T2T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 1000 PPI, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 2x USB, OS...

Zjistit dostupnost

Philips 58PUS6504


V dnešní době již televizor nechybí snad v žádné domácnosti. Jde o skvělého pomocníka k zábavě, ať už si potřebujete odpočinout po náročném dni, nebo si nechcete nechat ujít nový díl svého oblíbeného seriálu. S televizorem Philips 58PUS6504 můžete sledovat skutečně cokoliv a mít jistotu, že díky vysokému 4K UHD rozlišení obraz vždy perfektně vynikne. O ještě lepší vykreslení barev i detailů se postará technologie Pixel Precise Ultra HD.


Online sledování obsahu


Televizor je plně připravený k přechodu na nový digitální formát. Podporuje kodek HEVC (H.265) pro přenos signálu ve vysoké HD kvalitě, abyste si mohli oblíbené pořady vychutnat vždy bez kompromisů ve vysokém rozlišení. Pokud však zrovna v televizi nic nedávají, můžete využít Wi-Fi připojení a sledovat online obsah prostřednictvím stažených aplikací, jako jsou např. YouTube či streamovací služby jako Netflix, Amazon a podobně.
 


Klíčové vlastnosti


  • skvělý zvuk s Dolby Vision a Dolby Atmos
  • přehledné menu s ikonami
  • dostupné streamovací služby
  • 4K UHD kvalita
  • technologie Pixel Precise Ultra HD
  • podpora HDR10+

 


 


UHD kvalita obrazu vám pomůže naplno se ponořit do sledovaného příběhu.

 


Dolby Vision a Dolby Atmos


Televizor podporuje špičkové formáty zvuku a videa Dolby, takže se můžete těšit na luxusní audiovizuální zážitek jako z moderních kin. Je přitom na vás, jestli budete sledovat televizní vysílání, streamovat pořady z internetu, nebo sledovat film z disku Blu-ray. Pokaždé totiž bude dokonale naplněn záměr režiséra a i v důvěrně známých snímcích objevíte s tímto televizorem nové detaily.


 Přehledné menu s ikonami


Přístroj je vybavený operačním systémem SAPHI. Ten vyniká svou stabilitou a rychlým chodem, ale také přehledností a snadným ovládáním. Každý uživatel si snadno vybere z nabídky stažených aplikací, které jsou uspořádané v přehledných ikonkách, abyste se k nim snadno dostali stiskem jediného tlačítka na dálkovém ovládači.


 Streamovací služby


Přímo na televizoru si můžete spustit ve skvělé kvalitě také obsah dostupný online. Předplaťte si Netflix, Amazon a další streamovací služby a sledujte oblíbené filmy, seriály, dokumenty a další pořady kdykoliv, ve vysokém rozlišení, s dabingem či titulky a bez reklam.


 4K UHD kvalita


UHD rozlišení 4K představuje na obrazovce více než osm milionů pixelů. Vylepšená kvalita obrazu s sebou přináší ostré snímky plné detailní hloubky, vysokého kontrastu a přirozených přechodů i pohybů, abyste si sledování užili na maximum.


 Pixel Precise Ultra HD


Ať už sledujete video z jakéhokoliv zdroje, díky technologii Philips Pixel Precise Ultra HD ho televizor dokáže přenést do vysokého rozlišení, jež se kvalitou blíží skutečnému UHD. Vždy si proto budete moci vychutnat plynulý a ostrý obraz s vysokým kontrastem a sytými, přirozenými barvami.


 HDR10+


Technologie HDR10+ upravuje úroveň jasu snímek za snímkem. Výsledkem jsou realistické barvy a pohlcující obraz, který vám pomůže naplno se ponořit do děje a užít si sledování na maximum. Dechberoucí kontrast je ještě podtržený skvěle vykreslenými detaily, takže si budete připadat jako v kině.


 

LED televizor Smart 4K UHD se systémem Pixel Precise UHD
» 146 cm (58")
» Index dokonalého obrazu 1000
» HDR 10+
» Pixel Precise Ultra HD

Dolby Vision a Dolby Atmos. Obraz a zvuk jako v kině.
Podpora špičkového zvuku a formátů videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvěle vypadat i znít. Ať už streamujete nejnovější část seriálu, nebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete moci vychutnat kontrast, jas a barvy, které odrážejí režisérův původní záměr. A navíc uslyšíte jasný, detailní a hluboký prostorový zvuk.

4K LED televizor. Syté barvy, krásné detaily.
Díky naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution se na obrazovce televizoru rozsvítí přes 8 milionů pixelů. Tato obrazovka nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor. Vychutnejte si vylepšenou kvalitu obrazu bez ohledu na původní obsah a užívejte si ostřejší snímky s vynikající hloubkou, kontrastem, přirozeným pohybem a živými detaily.

Podpora technologie HDR10+. Prozkoumejte hlouběji, co režisér zamýšlel.
Váš televizor Philips získá z videoformátu HDR10+ maximum. Úrovně kontrastu, barev a jasu jsou upravovány snímek od snímku. Ať už se jedná o seriál, který zkrátka potřebujete vidět, nebo film, stíny v nich budou temnější. Jasné povrchy budou zářit. Barvy budou reálnější.

Podpora DVB-T2
Nebojte se přechodu na nový typ vysílání – model plně podporuje nově připravované vysílání. Televize má tuner pro podporu DVB-T2 ve formátu H.265, díky kterému si bez problému užijete pozemní televizní vysílání i po vypnutí současného signálu. Televizor má oficiální certifikace Českých radiokomunikací „DVB-T2 ověřeno“.

OBSAH BALENÍ:
Dálkový ovladač
2x baterie AAA
Napájecí kabel
Stručný návod k rychlému použití
Brožura s právními a bezpečnostními informacemi
Stojan na nábytek

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
146 cm (58")
4K Ultra HD
Pixel Precise Ultra HD
50 Hz
1000 PPI
Ano
Direct LED
Ne
Ano
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Ne
Linux
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Ano
Stream Ne
Topfun Ne
Voyo Ano
HBO GO Ne
IP TV Ne
Ne
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Zvuk
Dolby Atmos
20 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ano
4
4
Ano
Počet USB 2
1
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
A+
72 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
1,08 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 378 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1892 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 3784 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2019
černá
Ne
Ne
Ano
Ano
Stojan Ano - statický
300x200 mm
Hmotnost bez podstavce 14.9 kg
Výška bez podstavce 78.2 cm
Šířka bez podstavce 130.28 cm
Hloubka bez podstavce 8.98 cm
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
Země původu PL
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 130.3 cm
Výška výrobku 80.3 cm
Hloubka výrobku 24.5 cm
Hmotnost výrobku 15.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 142.5 cm
Výška balení 88.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 19.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu