Televize Philips 65OLED803 stříbrná

Značka: Philips , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: PHI65OLED803
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV - internetový prohlížeč, 4500 PPI, HbbTV, HDR, PVR, Ambilight 3stranný, 4x...

Zjistit dostupnost

Philips 65OLED803, stříbrná

Philips 65OLED803 je televizor stvořený pro nejnáročnější diváky. Odpovídá tomu jak design, který sází na neuvěřitelně tenké tělo, tak i technologie a hlavně obraz, od kterého nebudete moci odrhnout oči – a to nepřeháníme. Nekompromisní kvalitu totiž slibuje vyspělé 4K Ultra HD rozlišení ve spojení s pokročilými technologiemi, mezi nimiž dominuje hlavně OLED panel. Ten umožňuje televizoru udržet neuvěřitelnou tenkost a přitom se stará o obraz, se kterým nejde obyčejné LED televize vůbec srovnávat. Navíc jej vylepšují i další technologie, jako je Micro Dimming Pro a Philips P5 Perfect Picture Engine. S HDR Perfect navíc uvidíte ty nejmenší detaily i v tmavých a světlých scénách, zatímco Ambilight ve 3stranné verzi už tak obrovský obraz ještě opticky zvětšuje.

Stejně špičkové úrovně dosahuje i zvuk, o nějž pečují reproduktory s obrovským výkonem 50 W, abyste kvalitně ozvučili i největší místnosti. Tuny multimediálního obsahu v té nejvyšší kvalitě pak přináší prostředí Android TV umožňující sledovat online premiéry seriálů a filmů ze služby Netflix a nově poskytuje i funkce budoucnost, jako je například Google Asistent. Špičkovu odezvu za každé situace přitom garantuje čtyřjádrový procesor.
Papírově tenký, ale s obrazem, který jste ještě neviděli. 4K OLED televizor je budoucnost, kterou zažijete už nyní.

OLED technologie

OLED televizory jsou špičkou v nabídce televizorů. Oproti běžným LED modelům nepotřebují podsvícení, protože si každý jednotlivý pixel sám vytváří barvu a světlo, přičemž vypnuté pixely jsou dokonale černé. Výsledkem jsou věrnější barvy a mnohem větší kontrast pro ten nejlepší obraz, který jste kdy viděli!

Podpora DVB-T2

Nebojte se přechodu na nový typ vysílání. Televize má nový tuner pro podporu DVB-T2 ve formátu H.265, díky kterému si bez problému užijete pozemní televizní vysílání i po vypnutí současného signálu. Televizor má oficiální certifikace Českých radiokomunikací.

Philips P5 Perfect Picture Engine

Špičkový algoritmus Philips P5 pečuje o kvalitu obrazu tím, že inteligentně upravuje každou scénu, aby dosáhl toho nejlepšího možného výsledku. Poznáte to na jasnější bílé i temnější černé. Barvy jsou nyní mnohem živější a přirozené. Oceníte to nejen při filmech, ale i u sportovních přenosů, kdy se budete cítit jako pár centimetrů od oblíbeného hráče.

3stranný Ambilight

Unikátní technologie Philips Ambilight promítá na zeď obraz do tří stran, čímž opticky výrazně zvětšuje už tak velký obraz. Díky tomu je zážitek ze sledování sportovních přenosů i sledování oblíbených filmů ještě výrazně intenzivnější. Televizor je v zadní části vybaven světly promítajícími na zeď vždy ten barevný tón, který je v dané chvíli zobrazen na obrazovce. Funkce mimo barvy upravuje i jas světla a frekvenci blikání. V podstatě tak získáte další rozměr zobrazení na větší ploše obrazovky. Navíc je jedno, jakou barvou máte vymalovanou zeď, světla se tomu přizpůsobí.

HDR Perfect

High Dynamic Range Perfect umožňuje televizoru věrně vyobrazit záměr režiséra. Technologie totiž dosahuje výrazně lepšího jasu, kontrastu i barev. V kombinaci s OLED panelem a dalšími špičkovými technologiemi jde o záruku dokonalé podívané.

Google Asistent a další novinky

Nyní můžete televizor ovládat pomocí hlasu – vyhledat co potřebujete na Netflixu nebo si najít oblíbenou aplikaci v obchodě Google Play. Navíc jeho prostřednictvím nyní můžete ovládat i chytrá zařízení u vás doma, v čemž pomůže Google Asistent.

Android TV

Moderní operační systém Android TV, který tento model nabízí, umožňuje maximálně využít rychlý procesor pro co nejkomfortnější uživatelský zážitek. Můžete díky němu instalovat aplikace z Google Play, využívat služby Netflix například pro sledování oblíbených seriálů ihned po premiéře či prohlížet webové stránky a mnoho dalšího. Už v menu navíc naleznete praktické odkazy na nejčastěji využívané aplikace.

DTS Premium Sound

Silné reproduktory pro kvalitní ozvučení vyžadují také výkonný procesor, jenž udrží čistotu původního zvuku. A právě proto je zde funkce DTS Premium Sound, která je navržena pro pohlcující prostorový zvuk, bohaté basy a čisté dialogy. To vše i u nejvyšší hlasitosti bez jakéhokoli zkreslení.

Papírově tenký 4K UHD OLED televizor Android s 3strannou funkcí Ambilight

» 139 cm (55") televizor Ambilight
» Index dokonalého obrazu 4100
» HDR Perfect WCG 99 %
» Engine P5 Perfect Picture

Technologie Ambilight. Emoce, které překračují hranice obrazovky
Díky funkci Philips Ambilight vás filmy i hry ještě více pohltí. Hudba získá svou vlastní světelnou show a obrazovka vám bude připadat větší, než ve skutečnosti je. Inteligentní světla LED na okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi a do místnosti v reálném čase, takže dostanete dokonale vyladěné okolní osvětlení – další důvod, proč milovat svůj televizor.

OLED televizor: tak vypadá realistický zážitek
Na televizoru Philips OLED působí každá scéna až neuvěřitelně skutečně. Jednotlivé pixely lze ztlumit nebo vypnout, díky čemuž získáte sytější odstíny černé, živé barvy a ohromující kontrast. Přesně reprodukovány jsou i detaily ve stínech a v plném osvícení. Získáte také širší pozorovací úhel a díky procesoru Philips i nádherně plynulý pohyb.

Engine Philips P5. Dokonalost bez ohledu na zdroj
Engine Philips P5 Perfect Picture poskytuje obraz, který je stejně dokonalý jako váš oblíbený obsah. Detaily mají zřetelně větší hloubku, barvy jsou živé, bílé tóny pleti jsou přirozenější. Kontrast je tak ostrý, že ucítíte každý detail, a pohyb je tak plynulý, že nikdy neztratíte míč z očí, ať už je hra jakkoli rychlá.

HDR Perfect. Syté barvy, hloubka a rozsah jako v kině
Technologie High Dynamic Range Perfect poskytuje smyslový zážitek, který zachycuje originální bohatost a živost vašeho obsahu. Užijte si výraznější jas, dokonalý kontrast a bezchybné barvy, které věrně odráží záměr režiséra.

Vestavěná funkce Google Assistant
Obsah a mnoho dalšího ve vašich rukou.Vestavěná funkce Google Assistant. Obsah a mnoho dalšího ve vašich rukou. Ovládejte televizor Philips se systémem Android pomocí svého hlasu. Chcete si něco zahrát, podívat se na Netflix nebo najít obsah a aplikace v obchodě Google Play? Prostě to televizoru řekněte. Takto můžete ovládat dokonce všechna chytrá domácí zařízení kompatibilní s funkcí Google Assistant, například ztlumení světel nebo nastavení termostatu při filmovém večeru. Ani nemusíte vstát z pohovky.

Obchod Google Play a galerie aplikací Philips. Ještě více obsahu, do kterého se můžete zamilovat
Překročte hranice tradičního televizního programu pomocí obchodu Google Play a galerii aplikací Philips. Vychutnejte si nekonečný výběr online filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací a her. Ještě více obsahu, do kterého se můžete zamilovat.

Certifikace UHD Premium. Pastva pro oči
Certifikace Ultra HD Premium na OLED televizoru Philips zajistí vašemu oblíbenému obsahu v rozlišení 4K UHD neuvěřitelně realistický obraz. Budete uneseni větším jasem a kontrastem a širším barevným gamutem, který umožňuje zobrazení milionů jemných odstínů. Sledovaný obsah HDR ožije díky realističtější hloubce a detailům.

Přidejte více obsahu díky rozšiřitelné 16GB paměti
16 GB rozšiřitelné paměti znamená, že budete mít dostatek místa na uložení vašeho oblíbeného obsahu a na instalaci nových aplikací.

Prvotřídní zvuk DTS HD. Hluboké basy a křišťálově čisté dialogy
Funkce DTS HD Premium přináší špičkové zpracování zvuku pro lepší zvuk z vašich reproduktorů. Protože zachovává čistotu původního zvuku, můžete si vychutnat pohlcující prostorový zvuk, bohaté basy a křišťálově čisté dialogy bez jakýchkoli odchylek, ořezání nebo jiného zkreslení.

Technologie Philips Triple Ring. Vynikající výkon
S vylepšenou technologií Philips Triple Ring se nám podařilo dosáhnout ještě lepšího pohybu reproduktoru v našich subwooferech. Větší pohyb znamená větší odpich! Takže si můžete užít silné a bohaté basy i se štíhlým televizorem Philips.

Podpora DVB-T2
Nebojte se přechodu na nový typ vysílání – model plně podporuje nově připravované vysílání. Televize má tuner pro podporu DVB-T2 ve formátu H.265, díky kterému si bez problému užijete pozemní televizní vysílání i po vypnutí současného signálu. Televizor má oficiální certifikace Českých radiokomunikací „DVB-T2 ověřeno“.

Kompletní specifikaci od výrobce naleznete ke stažení mezi přílohami.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
Ultra HD (4K)
Ambilight, Engine P5 Perfect Picture
100 Hz
4500 PPI
Ano
Nemá
Ne
Ano
Ano
Ne
Technologie TV
3stranný
Ano
Ano
DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Ne
Ne
Ne
Android
Integrovaná
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Zvuk
DTS HD, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Dolby Digital
50 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Ano
4
4
Ano
Počet USB 2
1
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
B
190 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
1,28 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 999 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 4993 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 9986 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
stříbrná
Ano
Ne
Ano
Ano
3D brýle v základním balení Ne
Specifické funkce Ambilight 3stranný, 5P, AndroidTV, Micro Dimming Pro, Hlasové vyhledávání, Google Asistent Ready, Magic Wand
Stojan Ano - statický
300x300 mm
Hmotnost bez podstavce 27.1 kg
Výška bez podstavce 82.95 cm
Šířka bez podstavce 144.87 cm
Hloubka bez podstavce 4.93 cm
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
Země původu PL
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.9 cm
Výška výrobku 83.0 cm
Hloubka výrobku 4.9 cm
Hmotnost výrobku 27.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 166.0 cm
Výška balení 100.2 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 35.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu