Televize Philips 65OLED903 stříbrná

Značka: Philips , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: PHI65OLED903
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 4500 PPI, HbbTV, HDR Perfect, PVR, Ambilight...

Zjistit dostupnost


Philips 65OLED903


Chytrý OLED televizor 65OLED903 od společnosti Philips je tu pro velmi náročné diváky, kteří si potrpí na vynikající kvalitu videa i audia. Váš zrak bude hýčkán obrazovkou s úhlopříčkou 65 palců a špičkovým rozlišením 4K UHD. Perfektní zvuk bude doprovázet obraz s technologií prostorového ozvučení Dolby Atmos a DTS HD, takže se ocitnete přímo v dění svého oblíbeného filmu nebo seriálu. Díky OLED panelu si budete moci užít široké pozorovací úhly a zobrazení dokonalé černé barvy.


Elegantní design a snadná instalace


Tento model vás uchvátí svými křivkami a stylovým provedením. S tenkou a dokonalou linií obrazovky a útlým kovovým rámečkem pozdvihne televizor úroveň vybavení vaší domácnosti o stupeň výš. S instalací si přitom nemusíte lámat hlavu. Kompaktní podstavec televizoru vám umožní postavit jej na libovolný stabilní podklad, případně ho můžete jednoduše zavěsit na zeď pomocí závěsného systému VESA.


S tímto televizorem se připravte na novou úroveň filmových zážitků. Perfektní obraz a dechberoucí zvuk vás pohltí!

 Pokročilý Ambilight


Nechte se pohltit speciální technologií Philips Ambilight, ať už sledujete oblíbený seriál, večerní zprávy, nebo rodinný film. To, co se děje přímo na obrazovce, nebude jediná věc, která vás zaujme. Na okrajích obrazovky jsou nainstalovaná inteligentní světla LED, která na zeď promítají barevné obrazce. Světelné show se dočkáte i při streamování hudby prostřednictvím televizoru.


  Dokonalý obraz


Technologie Engine Philips P5 Perfect Picture se stará o věrný přenos obrazu. Technologie objeví veškeré nedokonalosti a co nejprecizněji je opraví. Zvládne vylepšit ostrost, tóny barev, kontrast i pohyb. Výsledkem je detailnější obraz plný ostrých a plynulých pohybů i při rychlých akčních scénách nebo napínavém fotbalovém utkání.


 OLED televizor


Vychutnejte si mimořádnou kvalitu obrazu. Vyzkoušejte sledovat filmy tak, že si připadáte, jako byste se nacházeli v centru samotného dění. OLED technologie obrazu zprostředkovává realistický zážitek. Černá je sytější, kontrast je výraznější. A navíc nechybí širší pozorovací úhly a plynulé pohyby.


  Google Assistant


Mějte nad ovládáním přístroje plnou kontrolu. Využijte funkci Google Assistant a měňte nastavení pomocí svého hlasu. S Google Assistant se navíc nemusíte omezovat jen na televizi, ale zvládnete např. také ztlumit světla, upravit termostat a podobně.


 Google Play a galerie aplikací Philips


Užívejte si neomezenou nabídku aplikací, s nimiž televizor využijete naplno. Stahujte je z obchodu Google Store nebo využijte vlastní Philips galerii aplikací. Otevře se vám zcela nový svět – stačí si pouze vybrat, zda máte chuť na hudbu, filmy, hry, nebo třeba úplně něco jiného.

Ultratenký 4K UHD televizor OLED+ 903 Android s 3strannou funkcí Ambilight

  • 164 cm (65") televizor, Ambilight
  • Index dokonalého obrazu 4500
  • HDR Perfect WCG 99 %
  • Engine P5 Perfect Picture

OCENĚNÍ EISA AWARDS - DOMÁCÍ DIVADLO TV 2018 – 2019
„Nadšenci domácího kina vyžadují opravdový filmový zážitek, který se vdává s dokonalým vizuálem s dynamickým zvukem a vlajkovou lodí OIN značky Philips 65in. Nové, exkluzivní partnerství s specialisty na hi-fi společnosti Bowers & Wilkins má za následek vestavěný zvukový panel na zakázku, který se vyznačuje specializovanými midbassovými a výškovými ovladači v izolovaných komorách a vytváří zvukové pole bohaté na detaily a hloubku. Výkonný motor P5 společnosti Philips s novým zpracováním obrazu Perfect Natural Reality a rozsáhlými uživatelskými kalibračními vylepšeními zajišťují dokonalé HDR snímky UHD (a zvětšené SDR) s hlubokými černými úrovněmi, jemnými detaily stínu, vynikajícím kontrastem a širokým barevným rozsahem. Celkově nabízí model 65OLED903 špičkový výkon, který je vylepšen atmosférou vylepšenou funkcí Ambilight, která získá to nejlepší z Blu-ray a streamovaných zdrojů Ultra HD." zdroj www.eisa.eu

OLED televizor: tak vypadá realistický zážitek.
Na televizoru Philips OLED působí každá scéna až neuvěřitelně skutečně. Jednotlivé pixely lze ztlumit nebo vypnout, díky čemuž získáte sytější odstíny černé, živé barvy a ohromující kontrast. Přesně reprodukovány jsou i detaily ve stínech a v plném osvícení. Získáte také širší pozorovací úhel a díky procesoru Philips i nádherně plynulý pohyb.

Engine Philips P5. Dokonalost bez ohledu na zdroj.
Druhá generace enginu Philips P5 Perfect Picture se zpracováním Perfect Natural Reality dává realistickému sledování nový rozměr. Od nejjemnějších světlých míst po nejhlubší stíny – detaily jsou reprodukovány s přesností, která se blíží lidskému oku. Barvy jsou věrné. Tóny pleti přirozené. Pohyb je neuvěřitelně plynulý.

Technologie Ambilight. Emoce, které překračují hranice obrazovky.
Díky funkci Philips Ambilight vás filmy i hry ještě více pohltí. Hudba získá svou vlastní světelnou show a obrazovka vám bude připadat větší, než ve skutečnosti je. Inteligentní světla LED na okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi a do místnosti v reálném čase, takže dostanete dokonale vyladěné okolní osvětlení – další důvod, proč milovat svůj televizor.

Obchod Google Play a galerie aplikací Philips. Ještě více obsahu, do kterého se můžete zamilovat.
Překročte hranice tradičního televizního programu pomocí obchodu Google Play a galerii aplikací Philips. Vychutnejte si nekonečný výběr online filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací a her. Ještě více obsahu, do kterého se můžete zamilovat.

Vestavěná funkce Google Assistant. Obsah a mnoho dalšího ve vašich rukou.
Ovládejte televizor Philips se systémem Android pomocí svého hlasu. Chcete si něco zahrát, podívat se na Netflix nebo najít obsah a aplikace v obchodě Google Play? Prostě to televizoru řekněte. Takto můžete ovládat dokonce všechna chytrá domácí zařízení kompatibilní s funkcí Google Assistant, například ztlumení světel nebo nastavení termostatu při filmovém večeru. Ani nemusíte vstát z pohovky.

Zvuk od Bowers & Wilkins.
Váš televizor Philips OLED nabízí zvuk od legendárních zvukových expertů Bowers & Wilkins. Exkluzivní design reproduktoru zajišťuje vzrušující výkon s neuvěřitelným dynamickým rozsahem. Basy jsou bohaté a plné, detaily čisté. I při nízké hlasitosti. Když se vynikající zvuk spojí se skvělou kvalitou obrazu, zážitku se nic nevyrovná.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
4K Ultra HD
Ambilight, OLED, P5 Perfect Picture Engine
100 Hz
4500 PPI
Ano
Ne
Ano
Technologie TV
3stranný
Ano
Ano
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-C
Ano
Android
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Zvuk
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS HD
50 W
Vstupy
Ano
4
Počet USB 2
Ano
Ano
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
B
190 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
1,28 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 999 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 4993 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 9986 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
stříbrná
Ano
Ano
Specifické funkce HDR Perfect WCG 99 %, zvuk Bowers & Wilkins, technologie Ambilight
300x300 mm
Hmotnost bez podstavce 31.1 kg
Výška bez podstavce 87.7 cm
Šířka bez podstavce 144.9 cm
Hloubka bez podstavce 5.03 cm
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
Země původu PL
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.9 cm
Výška výrobku 87.7 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 31.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 166.0 cm
Výška balení 104.5 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 43.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu