Televize Samsung QE75Q900R černá (vrácené zboží 8800301586)

bazar
Značka: Samsung , Kategorie: LED televize
Kód zboží: -9079353

Bazar - vrácené zboží 8800301586

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800301586

8K QLED TV. Skutečná dokonalost
  • Design produktu a technické specifikace se mohou lišit v závislosti na modelu a úhlopříčce televizoru.

Promění neskutečné na skutečné

Nespokojte se s Full HD obrazovkou. Ani s detaily 4K Ultra HD. Televizním obrazovkám nyní vládne 8K rozlišení. Právě takové, kterým disponuje nejnovější televizor od společnosti Samsung – QLED 8K Q900R s více než 33 miliony pixelů. Vychutnejte si veškerý obsah na jeho obrazovce v dosud nepoznané kvalitě a s fantastickou úrovní detailů.


Překonává hranice i vaše představy

Pamatujete si, když jste poprvé viděli Full HD video? Nebo nadšení z ještě detailnějšího 4K Ultra HD obrazu? Vzpomeňte si na ostřejší, detailnější a kvalitnější záběry, které překonaly vše, na co jste tehdy byli zvyklí. A nyní tyto dojmy ještě znásobte. Televizor Q900R od společnosti Samsung totiž přichází s 8K rozlišením 7 680 × 4 320 bodů. Tedy se čtyřikrát více pixely než 4K TV, a dokonce šestnáctkrát jemnějším rozlišením, než kterým disponují Full HD televize.


Inteligentní upscaling do 8K

Samsung Q900R je výjimečně chytrý televizor. Díky inteligentnímu procesoru Quantum 8K dokáže proměnit i starší obsah v nižším rozlišení takřka do 8K podání. Současně provádí analýzu přehrávaného obsahu a optimalizuje obraz i zvuk pro co nejkvalitnější zážitek. Takže i vaše oblíbené filmové klasiky získají na jedinečně jemné obrazovce úplně nový nádech.


V souladu s vaší domácností

Váš domov si zaslouží televizor dokonalý nejen obrazem, ale i designem. 8K QLED TV tento požadavek splňuje na maximum. Kabel One Invisible Connection k přenosu signálu i energie využívá jediný kabel, kterým televizor spojíte s One Connect Box. Ten snadno skryjete a zapojíte do něj další přístroje, takže vás při sledování TV už nebude rušit klubko kabelů. A v okamžiku, kdy Q900R vypnete, ho režim Ambient Mode například nastaví pozadí, které splyne s okolní stěnou, nebo začne promítat vaše fotografie.

Zářivá světla, hluboká temnota

8K QLED TV od společnosti Samsung se může pochlubit úctyhodnou hodnotou nejen u svého rozlišení. 33 milionů pixelů obrazovky totiž doplňuje výjimečně vysokým maximálním jasem 4 000 nitů pro skutečně mistrovský dojem z video obsahu v HDR podání. Ve sluneční záři ani ve stínech zahalené scéně tak nezaniknou detaily sledovaného filmu či seriálu.

Stoprocentní radost z barev

Mezi klíčové faktory, které se podílí na jedinečném zážitku ze sledování Samsung Q900R, patří také technologie Quantum Dot a Direct Full Array Elite. Prvně jmenovaná zajišťuje skutečně bohatou barevnost a pomáhá televizoru v zobrazení 100% objemu barev, tedy všech odstínů při jakékoliv hodnotě jasu. Druhá funkce pak inteligentně ovládá podsvícení panelu.

Komfortnější způsob ovládání

Jeden ovladač na reproduktory. Další na přehrávač. A ještě jeden k televizoru. Proč? Zapomeňte na nepraktický způsob ovládání a využijte chytrý One Remote, se kterým budete mít pod kontrolou nejen svou QLED TV, ale i všechna další zapojená zařízení. Je to rychlejší. A pohodlnější.

Stvořený pro vaše hry

Takový pohled vám běžný PC monitor nemůže poskytnout. Díky funkci Steam Link si oblíbené hry i nové hity vychutnáte na obrazovce své 8K QLED TV. Spojte svůj účet Steam s televizorem a změřte síly s virtuálními i skutečnými protivníky. Ovšem s výhodou superjemné a rozsáhlé obrazovky.

Vráceno - Použito

Klíčové vlastnosti TV:

  • Skutečné 8K rozlišení
  • Procesor Quantum 8K
  • 8K AI Upscaling
  • Q HDR 4000

8K QLED TV. Skutečná dokonalost
Televizor Samsung QLED 8K Q900R přináší téměř nekonečnou hloubku realističnosti. Při každé scéně si vychutnáte tak mimořádné detaily, že se budete chtít obrazu málem dotknout. Je to úplně nová dimenze obrazové kvality v supervysokém rozlišení.

Dechberoucí rozlišení s 33 miliony pixelů
Co přesně znamená rozlišení 8K? Je to superjemné rozlišení, 4× jemnější než 4K Ultra HD a 16× jemnější než Full HD. Díky svým více než 33 milionům pixelů vám Q900R nabízí tak detailní obraz, že pixely vlastně vůbec nevidíte. To je opravdové rozlišení 8K.

Větší hloubka než kdy dřív
Vnímejte vzdálenost úplně novým způsobem. Vysoké rozlišení televizoru Samsung QLED 8K Q900R vám v každé scéně zprostředkuje i ty nejmenší detaily. Dává obrazu větší hloubku a vy se ještě víc ponoříte do nové reality 8K.

Mimořádná realističnost
Samsung QLED 8K Q900R nabízí čistotu a jemnost obrazu, kterou si velká obrazovka zaslouží – ať stojíte jakkoli blízko televizoru, nevidíte žádné pixely. Vnímáte jen úchvatnou pohlcující realističnost.

Procesor Quantum 8K. Procesor vyvinutý společností Samsung
Televizor Samsung QLED 8K Q900R je vybavený exkluzivní technologií společnosti Samsung a využívá vysoce pokročilou umělou inteligenci k tomu, aby vylepšil obsah v nízkém rozlišení na kvalitu blížící se 8K. Optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu ve vaší místnosti, a dokonce doporučuje oblíbený obsah a informace pomocí hlasového ovládání.

8K AI Upscaling. Vylepšete svůj oblíbený obsah na 8K
Díky možnostem strojového učení a umělé inteligenci může Samsung QLED 8K Q900R vylepšit kvalitu zobrazovaného obsahu. Zlepší detailnost, sníží šum a zvýší ostrost. Vychutnejte si čistý a přesně zobrazený obsah v obrazové kvalitě na úrovni 8K.

Optimalizovaný zvuk
Chytrý engine televizoru Samsung QLED 8K Q900R automaticky analyzuje každou scénu a upravuje zvuk tak, aby k ní dokonale ladil. Ať už jde o důležitý dialog ve vašem oblíbeném filmu, nebo klíčový zápas sezóny, užijete si dokonale optimalizovaný zvuk. Budete si připadat jako v centru dění.

Obsah na míru
Sledování televize už nikdy nebude jako dřív. Pouhý hlasový povel zajistí, že uvidíte nabídku obsahu, která je přizpůsobená vám na míru. Stačí říct.

Režim Ambient Mode
Chytrá výbava zahrnuje víc než jen obrazovou kvalitu. Televizor Samsung QLED 8K Q900R se přizpůsobuje vám a všemu kolem vás. Nechte splynout barvu na pozadí obrazovky televizoru s vaší stěnou – jednoduše si vyberte z různých vzorků. Proměňte televizi v součást vašeho dokonale sladěného interiéru.
*Specifikace a uživatelské rozhraní režimu Ambient Mode se liší v závislosti na modelu a regionu. ** Možnosti nastavení pozadí režimu Ambient Mode se mohou lišit v závislosti na prostředí, kde je televizor umístěný, a to včetně (ale nejen) designu stěn, vzorů a/nebo barev.

Q HDR 4000 Sledování televize v novém světle s větším rozsahem jasu
S rozlišením 8K je lepší také technologie HDR. Na televizoru Samsung QLED 8K Q900R vidíte v těch nejjasnějších i nejtmavších scénách skryté detaily, které jste si nedokázali ani představit. Při 4 000 nitech uvidíte HDR obsah přesně tak, jak si ho představovali režiséři. Je to ten pravý 8K HDR zážitek.

Podsvícení Direct Full Array Elite
Technologie podsvícení Direct Full Array Elite zdůrazní i malé detaily tím, že přesně ovládá každou jednotlivou světelnou jednotku. Tmavé oblasti budou tmavší a světlé světlejší.

100% barevný objem
Televizor Samsung QLED 8K Q900R zobrazuje 100% barevný objem. To znamená, že si na TV vychutnáte přesné, bohaté a detailnější barvy při jakékoli úrovni jasu.

Vnímejte obraz, ne televizor
Přesvědčte se sami, jak dokáže Samsung QLED 8K Q900R se svou vytříbenou elegancí a stylem povýšit váš divácký prožitek.

Chytrý způsob, jak si užít chytrou TV
Dočkejte se zábavy rychleji, snáz a chytřeji. Osobní asistent se o vás postará, s ovladačem máte vše pod kontrolou a jednoduchý ovládací hub vám umožní spravovat zařízení. Strávíte méně času hledáním obsahu a více času jeho sledováním. Nikdy nebylo tak snadné užít si sledování TV.
*Všechna zařízení musí být připojena ke stejné síti a je vyžadováno připojení k internetu. * Je vyžadován účet umožňující streamování ve službě Netflix.

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
189 cm (75")
8K
QLED (Quantum Dot)
4000 PQI
Ano
Direct LED
Ne
Ano
Ano
Ano
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-C
Ano
Ne
Ne
Tizen
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Stream Ano
Topfun Ano
Voyo Ano
HBO GO Ano
Ano
IP TV Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Zvuk
Dolby Digital Plus
60 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
4
4
Ano
Počet USB 3
3
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
C
380 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,5 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 1997 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 9986 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 19973 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
3D brýle v základním balení Ne
Specifické funkce 8K (7680x4320); Umělá inteligence (AI); Quantum 8K processor; HDR 4000 Nit
Stojan Ano - statický
400x400 mm
Hmotnost bez podstavce 40.7 kg
Výška bez podstavce 96.5 cm
Šířka bez podstavce 167.7 cm
Hloubka bez podstavce 3.46 cm
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
Země původu SK
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 167.6 cm
Výška výrobku 102.5 cm
Hloubka výrobku 33.8 cm
Hmotnost výrobku 41.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 186.3 cm
Výška balení 111.3 cm
Hloubka balení 24.3 cm
Hmotnost balení 60.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu