Televize Samsung UE40J6272 černá

Značka: Samsung , Kategorie: LED televize
Kód zboží: 1 425 068
Informační list: zde

Produkt roku 2015 - finalista, Úhlopříčka 101 cm, LED, Full HD, 600 Hz, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, HDMI vstup 4x, Energetická třída A+

Zjistit dostupnost

Multifunkční „kino“ do obývacího pokoje


Klasický televizor už dneska sotva někoho zaujme. K tomu, aby padl do oka modernímu zákazníkovi, je třeba, aby nabízel víc než jen možnost naladit programy a v jakž takž kvalitě je přehrávat. Na cestě za věrohodností obrazu se ujaly televize s rozlišením Full HD a se schopností propojit se s online světem, který se zdá být pro další vývoj televizorů nezbytný. Multifunkčnost je charakteristická i pro elegantní televizi UE40J6272 proslulé značky Samsung. Nabízí všechno zmíněné, a to v nadstandardní kvalitě.


Ostrý a pestrý obraz bez rozmazání


Jako byste byli při tom. To nejlépe vystihuje úžasný zážitek, který se vám dostane v okamžiku, kdy televizi zapnete a pustíte si svou srdeční filmovou záležitost. Full HD rozlišení (1920 x 1080 bodů) vás na obrazovce o velikosti 101 cm ihned vtáhne do děje a doslova pohltí. K dispozici máte technologii Wide Colour Enhancer, s níž jsou barvy ještě zářivější než dříve, avšak stále si zachovávající harmonickou rovnováhu.Znáte tu situaci, kdy sledujete napínavou akční scénu, ale v důsledku rychle se střídajících záběrů obrazovka nezvládá zachycovat veškeré detaily? Výsledek pak působí rozmazaně a nevýrazně. Pokročilá technologie Clear Motion Rate byla vyvinuta proto, aby podobným situacím zabránila. Dokáže využívat skvělých parametrů obnovovací frekvence panelu a vysoké rychlosti procesoru pro zpracování obrazu a technologii podsvícení a díky tomu zachovávat obraz s veškerými a krásně prokreslenými detaily i při dynamických scénách.Sdílení nebylo snadnější


Samozřejmostí je snadné sdílení s notebookem, mobilním telefonem nebo tabletem. Blesková synchronizace prostřednictvím Samsung Easy Sharing zpřístupní uložené video z vašeho chytrého telefonu pro ostatní členy rodiny, či snadno přepojí sledování televizního pořadu z notebooku na obrazovku kvalitní Full HD obrazovky. Pokud se chcete zaměřit především na internet, otevírají se vám široké možnosti přehrávání audiovizuálních záznamů v archivech elektronických médií, stejně jako na YouTube a sociálních sítích.
Zábavní centrum pro celou rodinu


Televize Samsung UE40J6272 disponuje vestavěnou Wi-Fi technologií a perfektně si rozumí se „smart“ zařízeními. Získáváte bezbřehé možnosti zábavy a praktických funkcí, usnadňující každodenní aktivity, dokonce i ranní vstávání! Díky uživatelskému rozhraní si přístroj pamatuje, jaký pořad či film jste naposledy sledovali a je schopen vás ihned vrátit do míst, kde jste skončili. Pro maximum zábavy společnost Samsung vyvinula nový operační systém Tizen s téměř nekonečnou nabídkou zábavního obsahu. Užijete si nejenom vy, ale celá rodina.Televizor šitý na míru


Rádi byste si TV přizpůsobili svému stylu? Samsung UE40J6272 vám to rád umožní. Dokáže se zapnout v okamžiku, kdy se probudíte, a ihned vás upozornit na události, které máte daný den v plánu. Milujete sport ? Inteligentní aplikace přizpůsobí obsah dle vašich požadavků. Na výběr máte aplikace kulinářské, sportovní, ale i umělecké nebo herní. Obsah je pro každou z nich neustále doplňován.

Bohaté možnosti vylepšení


Schopnosti, jako je přehrávání obsahu z USB nebo bohatá nabídka výstupů pro připojení externích zařízení k televizoru, je samozřejmostí. K dispozici máte 4 HDMI vstupy, 3 USB vstupy, konektor pro sluchátka nebo možnost připojit přídavné zvukové zařízení. Aby vše fungovalo jako po drátku, je UE40J6272 vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem. Není totiž nic horšího, než po kliknutí na odkaz čekat na frontu dosud probíhajících úkonů.

Poznejte novou realitu v rozlišení Full HD
Vychutnejte si dosud nejlepší úroveň realističnosti domácí zábavy. Díky dvojnásobnému rozlišení v porovnání se standardními HD televizory nabízí Samsung FHD TV úžasný zážitek ze sledování, při kterém vás obraz doslova vtáhne dovnitř a naprosto vás pohltí. Jakmile poznáte ostrost a živé barvy Full HD obrazu, vaše oblíbené televizní pořady už nikdy nebudou stejné jako dřív. Objevte realitu ve skutečně vysokém rozlišení.

Smart TV se přizpůsobily životnímu stylu 21. století
Všechny nové Smart TV od společnosti Samsung vynikají velmi snadným použitím, takže nad ničím nebudete muset dlouze přemýšlet. Vylepšené uživatelské rozhraní je neuvěřitelně intuitivní a nabízí řadu zábavních a praktických funkcí, které oceníte v každé situaci – například přizpůsobený denní souhrn a možnost jediným kliknutím sdílet obsah mezi velkou obrazovkou a mobilními zařízeními. Dokonce si pamatuje, co jste naposledy sledovali, abyste se k tomu mohli ihned vrátit. Vzhledem k tomu, že využívá zbrusu nový operační systém Tizen – první platformu s otevřeným kódem použitou v televizorech – budete si moci užívat prakticky nekonečnou nabídku zábavního obsahu. Samsung Smart TV je opravdu dokonalým zábavním centrem a ideálním společníkem pro váš životní styl.

Snadná konvergence
Smart TV od společnosti Samsung se připojuje k vašemu mobilnímu telefonu a zajišťuje, aby byl váš život jednodušší a zábavnější. Televizor se zapne přesně ve chvíli, kdy se probudíte, a poskytne vám informace, které se vám budou hodit k zahájení dne – například váš denní harmonogram nebo předpověď počasí. Sdílení obsahu mezi mobilním telefonem a televizorem je naprosto snadné a bezproblémové – stačit vám k tomu bude jediné kliknutí.

Inteligentnější televizor, který vás ihned přenese přímo k vašemu obsahu
Vaše brána k úplně novému, inteligentnějšímu zážitku, který najdete hned ve spodní části obrazovky, takže budete mít vše neustále na očích. Snadno použitelný panel nabídky vaší Smart TV poskytuje rychlejší, plynulejší a intuitivnější přístup k vašemu oblíbenému obsahu. Už nebude potřeba ztrácet čas hledáním požadovaného obsahu – televizor si pamatuje historii vašeho sledování a nabízí vám nejčastěji používaný obsah přímo pod ruku do panelu nabídky, takže vyhledávání oblíbeného obsahu nikdy nebylo jednodušší. Můžete dokonce prozkoumávat nové vzrušující druhy zábavy, protože Samsung Smart TV vám neustále doporučuje nový populární obsah, který by se vám mohl líbit. Objevte dosud nejpohodlnější ovládání Smart TV.

Dokonalá synchronizace televizoru a mobilních zařízení
Technologie Samsung Easy Sharing usnadňuje sdílení obsahu mezi televizorem a mobilními zařízeními. Bez ohledu na to, zda jde o zábavné video ve smartphonu, o něž se chcete podělit s rodinou, nebo oblíbený televizní pořad, který jste sledovali cestou domů a teď jej chcete přepnout na velkou obrazovku, abyste měli volné ruce. Samsung Smart TV přijme signál, jakmile je zařízení dostatečně blízko, a bez problémů přehraje obsah v optimálním rozlišení na velké obrazovce. Funguje to i naopak, takže se můžete libovolně pohybovat po domácnosti a přitom sledovat svůj oblíbený obsah na mobilním zařízení. Vše je velmi snadné a dokonale synchronizované.

Objevte ve své Smart TV aplikace, jež vám obohatí život
Obsah je vším a Samsung Smart TV jím doslova přetéká. Užívejte si obrovského množství úžasných aplikací a procházejte oblíbený obsah na internetu, a to vše tím nejpohodlnějším a neintuitivnějším možným způsobem. Jednoduchým posouváním vlevo či vpravo můžete bleskově zobrazit přizpůsobená doporučení aplikací, nové populární aplikace a mnoho dalšího. Připravena je rovněž vylepšená aplikace webového prohlížeče, s níž budete mít po ruce rychlý přístup k oblíbeným webovým stránkám ve vaší oblasti – stačí jen jediné stisknutí tlačítka, aniž byste museli zadávat adresu URL.

Výkonný čtyřjádrový procesor zaručující vynikající výkon
Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru vaše Samsung Smart TV nabízí vyšší výkon. Rozdíl zaznamenáte okamžitě – multitasking, přepínání obsahu i procházení webu bude rychlejší a veškerá interakce bude plynulejší. S tak vysokým výkonem už se budete moci jen a jen bavit, nikoli na něco neustále čekat.

Okamžitý návrat a pokračování v přehrávání od místa, kde jste skončili
K čemu by byly všechny ty aplikace a funkce na Smart TV, kdyby bylo jejich použití komplikované? U Samsung Smart TV je nyní přepínání mezi různými druhy obsahu stejně snadné jako přepínání televizních kanálů. K dispozici je možnost bez problémů přepínat na živé televizní vysílání během sledování online videa a naopak. Po návratu k videu si Samsung Smart TV zapamatuje vaši činnost a bude pokračovat v přehrávání přesně tam, kde jste naposledy skončili. Nastal čas vyzkoušet skutečně inteligentní domácí zábavu.

Technologie Clear Motion Rate minimalizuje rozmazání pohybu
Díky pokročilé technologii Clear Motion Rate (CMR) od společnosti Samsung jsou i rychle se pohybující scény podávány naprosto čistě. Vyšší hodnota CMR znamená čistší obraz a menší míru rozmazání, takže si budete moci vychutnávat akční filmy, sportovní přenosy a další zábavní obsah opravdu na maximum. Tato technologie využívá vylepšenou obnovovací frekvenci panelu, vysokou rychlost procesoru pro zpracování obrazu a technologii podsvícení. Výsledkem je jednoznačně lepší a ostřejší obraz.

Obsah vyhovující vašemu životnímu stylu
Televizory Samsung Smart TV jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly to, co opravdu chcete a co vyhovuje vašemu životnímu stylu. Nechybí ani inteligentní aplikace, s nimiž bude život zábavnější a plný úžasných zážitků. Kuchaři si zamilují kulinářské aplikace, zatímco sportovní fanoušci ocení nové dynamické sportovní aplikace. K dispozici je rovněž fitness aplikace pro uživatele, kteří se chtějí udržovat ve formě, aplikace uměleckého vzdělávání, která je jako stvořená pro děti, a herní aplikace nové generace, kterou si zamilují všichni hráči – s širokou nabídkou titulů a možností snadného párování s mobilním zařízením, jež lze využít jako ovladač. To je však jen začátek – očekávat můžete řadu dalšího úžasného přizpůsobitelného obsahu a služeb.

Přístup k internetu bez kabelů
Integrovaný modul Wi-Fi rozšiřuje možnosti snadného připojení televizoru, aniž by bylo potřeba používat externí zařízení a tím narušovat celkový atraktivní vzhled televizoru.

Zářivější barvy přispívající k vyšší kvalitě obrazu
Pokročilý algoritmus pro vylepšení kvality obrazu technologie Wide Colour Enhancer od společnosti Samsung dramaticky zlepšuje kvalitu obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Colour Enhancer budou všechny barvy maximálně realistické.

Plnohodnotný multimediální zážitek v pohodlí obývacího pokoje
Díky vstupním portům HDMI (High Definition Multimedia Interface) televizor Samsung promění váš obývací pokoj na zábavní multimediální centrum. Rozhraní HDMI poskytuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru.

Sledujte filmy z USB flash disku
Díky technologii ConnectShare Movie stačí k televizoru připojit USB flash disk či pevný disk a budete si moci ihned užívat svých filmů, fotografií či hudby. Nyní si na televizoru můžete vychutnat širokou škálu obsahu přímo z pohodlí obývacího pokoje.

Specifikace

Řada
Řada 6

Displej
Úhlopříčka obrazovky 40"
Úhlopříčka obrazovky (cm) 101
Rozlišení 1.920 x 1.080

Video
Obrazový systém HyperReal
Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast
Micro Dimming Micro Dimming Pro
Wide Color Enhancer (Plus) Ano
Auto Motion Plus Ano
Filmový režim Ano
Podpora přirozeného režimu Ano

Zvuk
Zvukový výkon (RMS) 20 W (L: 10 W, P: 10 W)
Typ reproduktorů 22 K (vyzařující dolů + bassreflex)
HD Audio Ano

Smart TV
Samsung SMART TV Ano
Aplikace Ano
Game Ano

Convergence
Samsung SMART View Ano
Wi-Fi Direct Ano

Přijímač/vysílání
CI/CI+/2CI+ CI+ (1.3)
Analogový přijímač Ano
MHP, MHEG, HbbTV, ACAP, GINGA, OHTV HbbTV 1.0 (FI / DK / NO)

Konektivita
HDMI 4
USB 3
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) 1
Kompozitní vstup (AV) 1 (společné použití pro komponentní signál Y)
Ethernet (LAN) 1
Sluchátka 1
Digitální zvukový výstup (optický) 1
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 1
Slot CI 1
MHL Ano
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN Ano
Anynet+ (HDMI-CEC) Ano

Design
Design Wavy Line
Typ rámu VNB
Tenký typ Tenký
Barva přední strany Černá
Typ podstavce Tvar písmene „V“

Další funkce
Okamžité zapnutí Ano
Usnadnění Zvětšit / Vysoký kontrast
Digital Clean View Ano
Automatické vyhledávání kanálů Ano
Automatické vypnutí Ano
BD Wise Plus Ano
Titulky Ano
Klonování seznamu kanálů na USB Ano
Connect Share™ (pevný disk) Ano
ConnectShare™ (USB 2.0) Ano
Režim Sport Rozšířený
Vestavěná funkce POP Ano
EPG Ano
Rozšířená funkce osobního videorekordéru Ano
Herní režim Ano
Jazyk OSD 27 evropských jazyků
Obraz v obraze Ano
Vestavěné rozhraní BT HID Ano
Podpora rozhraní USB HID Ano
TV SoundConnect Ano
Teletext (TTXT) Ano
Časový posun Ano

Ekologické funkce
Označení Eco Ano
Ekoznačka Ano
Ekologický snímač Ano
Třída energetické účinnosti A+

Napájení
Zdroj napájení AC220-240V 50/60Hz
Příkon (max.) 123 W

Rozměry
Rozměry balení (Š x V x H) 1150 x 619 x 142 mm
Souprava s podstavcem (Š x V x H) 907.2 x 585.6 x 288.1 mm
Souprava bez podstavce (Š x V x H) 907.2 x 536.5 x 63.1 mm

Váha
Hmotnost balení 11,0 kg
Hmotnost soupravy s podstavcem 8,7 kg
Hmotnost soupravy bez podstavce 7,8 kg

Příslušenství
Model dálkového ovládání TM1250A
Baterie (pro dálkový ovladač) Ano
Podpora miniaturního držáku na stěnu Ano
Podpora držáku na stěnu VESA Ano
Uživatelská příručka Ano
Elektronická příručka Ano
Napájecí kabel Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
101 cm (40")
Full HD
100 Hz
Ne
Direct LED
Ne
Ano
Ano
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Ne
Ne
Tizen
Integrovaná
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Zvuk
20 W
Vstupy
4
Ano
Počet USB 3
2
1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
A+
47 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 247 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1235 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 2470 Kč
Obecné informace
černá
Ano
Ne
200x200 mm
Hmotnost bez podstavce 7.8 kg
Výška bez podstavce 53.65 cm
Šířka bez podstavce 90.72 cm
Hloubka bez podstavce 6.31 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 90.7 cm
Výška výrobku 58.6 cm
Hloubka výrobku 28.8 cm
Hmotnost výrobku 8.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 115.0 cm
Výška balení 61.9 cm
Hloubka balení 14.2 cm
Hmotnost balení 11.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu