Televize Samsung UE40KU6072 černá

Značka: Samsung , Kategorie:
Kód zboží: SAMUE40KU6072

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 101 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV - internetový prohlížeč, HbbTV, HDR, OS Tizen, energetická třída A

Zjistit dostupnost

 SAMSUNG UE40KU6072


SAMSUNG UE40KU6072


Modelová řada 6 od Samsungu reprezentuje elegantní televizory s excelentním poměrem cena/výbava při maximálním důrazu na kvalitu obrazu a chytré funkce. Uspokojí tím i náročné diváky, jež se chtějí bavit naplno. A věřte, že s úhlopříčkou 40 palců (102 cm) budete relaxovat na maximum.


S Ultra HD televizorem se před vámi totiž otevírá zcela nový svět televizní zábavy. Svět, který se blíží realitě. Ultra HD (též známé jako 4K) rozlišení totiž nabízí čtyřikrát více pixelů než obyčejné Full HD. Technologie 1 300 PQI (zkratka pro Picture Quality Index) navíc zaručuje, že detaily objevíte i v rychlých scénách – například při sportech, jako je hokej, tenis či Formule 1 – neboť efektivně eliminuje rozmazání obrazu. Těšit se navíc můžete i na technologii dynamického rozsahu (HDR), která výrazně vylepšuje kontrast a jas, jenž je díky tomu tak dokonalý. Obraz působí, jako by příběh odehrávající se v televizoru ožíval přímo před vámi.


Čtyřjádrový procesor pak zajišťuje, že budete z rychlosti televizoru vždy pozitivně překvapeni. Nechybí ani praktická funkce zrcadlení obsahu chytrého telefonu/tabletu na velkou obrazovku TV, kterou oceníte například, když budete chtít návštěvě prezentovat fotografie či videa z dovolené. Za kvalitní lze rozhodně označit i konektorovou výbavu v čele se třemi HDMI a dvěma USB porty. DVB-T2/C/S2 tuner s podporou kodeku HEVC je pak zárukou toho, že na televizní vysílání budete připraveni i budoucna, aniž byste museli myslet na koupi set-top boxu.


 


Luxusní obraz a chytré funkce při udržení rozumné ceny. Nechte ožít svůj sen na 102 cm tohoto Ultra HD televizoru s HDR.

 


Technologie HDR


U tohoto modelu je plně podporována moderní technologie HDR, což znamená, že objevíte u podporovaného obsahu nové detaily skryté v nejsvětlejších částech obrazu, stejně tak i v temných stínech. HDR je technologie, kterou se v současné době odlišují kvalitní televizory od střední třídy.

PurColour


Samsung vyvinul technologii PurColour, která je garancí zobrazení věrnějších a realističtějších barev na UHD televizorech. Jelikož 4K televizory obsahují 8 milionů pixelů (čtyřikrát více než Full HD panely), je nutné pro využití jejich potenciálu zvýšení barevného rozlišení. Technologie PurColour nabízí více než 7× tolik barevných odstínů, takže je obraz maximálně reálný.

UHD rozlišení


Se 4K UHD televizory si můžete všimnout až 4× většího množství detailů než u běžných Full HD televizí. V kombinaci s věrnými barvami a špičkovým jasem budou příběhy odehrávající se na obrazovce působit jako skutečné.

Smart TV 21. století


Smart TV značky Samsung se používají maximálně jednoduše, abyste nemuseli nad ničím dlouze přemýšlet. Inovované uživatelské prostředí je totiž intuitivní tak moc, jak jen je to možné. Nabízí celou řadu užitečných funkcí, jako je například přizpůsobený denní souhrn či možnost jediným kliknutím sdílet obsah mezi televizorem a chytrými telefony/tablety. Díky tomu, že tento model už využívá systém Tizen – první OS s otevřeným kódem určený pro použití v TV – můžete si užívat vlastně neomezenou dávku aplikací a programů.

UHD Picture Engine


UHD Picture Engine je technologie, jež detekuje obsah v nižším rozlišení a automaticky jej pomocí speciálních algoritmů vylepší na kvalitu blížící se UHD rozlišení. Inovativní proces se přitom skládá ze čtyř částí.

UHD Dimming


Samsung kvalitu obrazu ještě výrazně zvyšuje s technologií UHD Dimming. Ta totiž optimalizuje kontrast, barvy a ostrost, čímž obrazu dodává maximální kvalitu a věrnost. Oproti „obyčejné“ technologii Micro Dimming se zabývá ještě menšími detaily, které si užijete mnohem více než kdykoli dříve.

Technologie Ultra Clean View


Ultra Clean View analyzuje obsah, aby vyfiltrovala a maximálně redukovala obrazový šum. I v případě, že sledujete video nižší kvality, vždy se kvalitou maximálně přiblíží standardu UHD.
 


 


Čtyřjádrový procesor


Čtyřjádrový procesor přináší pro vaši TV vyšší výkon než konkurence. Poznáte to všude – při multitaskingu, přepínání obsahu i procházení internetových stránek. To vše totiž bude rychlejší a plynulejší. Nikdy už tak nebudete zbytečně čekat. 


 


Samsung Smart View


S aplikací Samsung Smart View můžete snadno přenášet fotografie, videa a hudbu z chytrého telefonu/tabletu na velkou obrazovku televizoru. Spárování je snadné a kompatibilní s drtivou většinou modelů.


 


 

 


 


Přehrávání z USB


Technologie ConnectShare Movie znamená, že stačí do televizoru připojit USB flash disk či pevný disk a ihned si můžete užít oblíbené filmy, seriály, fotografie či hudbu. Vše bez složitého nastavování či instalování doplňků. Obsah stačí připojit a přehrát.


 


  


 


Motion Rate 120


S funkcí Motion Rate 120 se můžete těšit na sledování oblíbených pořadů a videí bez nepříjemného blikání obrazu.


 


  


 


Integrovaná Wi-Fi


Už se nemusíte otravovat s kabelovým připojením. K dispozici je totiž modul Wi-Fi, jenž výrazně zlehčuje připojení k domácí síti. Nemusíte připojovat ani žádné externí zařízení, které by rušilo čistý design.


 


  


 


Wide Colour Enhancer


Technologie Wide Colour Enhancer od společnosti Samsung je pokročilý algoritmus, který umí dramaticky vylepšit kvalitu obrazu a odhalit skryté detaily. Právě díky Wide Colour Enhancer budou barvy maximálně realistické.


 


  


 


HDMI


Vstupní porty HDMI (High Definition Multimedia Interface) dokáží váš televizor a obývací pokoj proměnit v multimediální centrum bytu. HDMI totiž zprostředkovává vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru. Hodí se například pro připojení konzolí, jako je Xbox One či PlayStation 4.

Jas přichází k vám
Díky technologii HDR si můžete při sledování HDR obsahu užít dříve nerozeznatelné detaily skryté v nejsvětlejších částech obrazu vašeho televizoru, stejně jako v temných stínech. Konečně si můžete užít opravdový HDR zážitek přímo ve vašem obývacím pokoji.

Zažijte přesnější a věrnější barvy
Společnost Samsung vyvinula technologii PurColour pro zobrazení věrnějších a realističtějších barev na UHD televizorech. UHD televizor obsahuje 8 milionů pixelů (čtyřnásobek oproti Full HD panelům), pro dosažení detailnějšího obrazu je proto nutné zvýšit i barevné rozlišení. PurColour více než 7x zvyšuje počet barevných odstínů, díky kterým se stává obraz reálnější než kdykoliv dříve.

Každý detail v úžasném rozlišení 4K UHD
Rozlišení 4K UHD přináší 4x více detailů než běžné Full HD televizory. Díky věrným barvám a jasu bude veškerý sledovaný obsah vypadat jako ve skutečnosti.

Rychlý a jednotný přístup ke všem zdrojům obsahu
Nové ovládací menu nabízí jednotný přístup jak k televizním programům, tak i k internetovým videím (OTT), hrám, aplikacím, atd. Uživatelé mají přístup ke svému oblíbenému obsahu hned po zapnutí TV.

  • Vyžaduje přístup k internetu. Nemusí být k dispozici ve všech jazycích nebo oblastech.

Vylepšete rozlišení pro živější obraz
Technologie UHD Picture Engine rozpozná video obsah v nižším rozlišení a automaticky ho vylepší na kvalitu blížící se UHD rozlišení. K převedení oblíbeného obsahu do prvotřídní věrné kvality používá inovativní proces ve 4 krocích.

  • Kvalita převedeného obrazu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.

Lepší kontrast pro váš zážitek ze sledování
Díky optimalizovanému kontrastu, barvám a ostrosti poskytuje technologie UHD Dimming věrnou kvalitu obrazu. Oproti stávající technologii Micro Dimming jde do větších detailů a výsledkem je zážitek ze sledování jako nikdy předtím.

Zvyšte kvalitu svého obrazu téměř na úroveň UHD
Technologie Ultra Clean View analyzuje váš obsah pokročilým algoritmem s cílem vyfiltrovat a snížit obrazový šum. Dokonce i v případě, že je zdrojové video nižší kvality než Full HD, si můžete užít obraz, který konkuruje UHD standardům.
*Kvalita obrazu se může lišit v závislosti na zdrojovém souboru.

Snadné sdílení obsahu na televizoru
Pomocí aplikace Samsung Smart View přeneste oblíbené fotografie, videa a hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu do svého televizoru Smart TV. Vyznačuje snadným spárováním s většinou mobilních zařízení na trhu.

  • Nastavení vyžaduje, aby byly váš televizor a mobilní zařízení připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu). * Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízeních. * Další informace o podporovaných zařízeních naleznete na stránce www.samsung.com/smartview

Vyšší rychlost, větší výkon
Uvnitř vašeho televizoru Samsung Smart TV tepe výkonný čtyřjádrový procesor, takže reakce na povely a spouštění aplikací nastanou okamžitě. Zároveň poskytuje dostatek rychlosti pro zpracování více úloh současně.

Zrychlete svůj televizor Smart TV díky platformě Tizen
Operační systém Tizen povznáší výkon Smart televizorů na vyšší úroveň. Nabízí rychlejší start, přímý přístup k televizním programům a všem vašim aplikacím. Dokonce podporuje populární video služby HBO GO, Voyo, Netflix, ...

Ponořte se do video obsahu
Funkce Motion Rate 120 přináší pohlcující sledování videí bez blikání obrazu. Tato úžasná obnovovací frekvence a technologie podsvícení vás zatlačí do křesla díky rychlému a plynulému zobrazování videa.

Jednoduché a rychlé bezdrátové připojení
Integrovaný modul Wi-Fi vám umožní připojit váš televizor Smart TV k internetu bez zamotaných kabelů. Díky efektivnějšímu připojení si nyní můžete skutečně vychutnat výjimečný design vaší televize.

Zapojte do televizoru svou zábavu
Pomocí technologie ConnectShare můžete v jednom snadném kroku sledovat celou řadu vlastního obsahu. Stačí k televizoru připojit USB nebo pevný disk a budete si moci na velké obrazovce užívat filmy, hudbu a fotografie.
*Podporované formáty zahrnují AVI, ASF, MP3, JPEG a další. Úplný seznam podporovaných formátů najdete v manuálu.

Vytvořte si svůj vlastní prostor zábavy
Televizory Samsung podporují vstupy HDMI, které vám umožní vytvořit centrum multimediální zábavy ve vašem obývacím pokoji. Připojte HDMI přímo do televizoru a sledujte nejrůznější obsah z více zařízení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Řada
Řada
6

Displej
Úhlopříčka obrazovky
40"
Úhlopříčka obrazovky (cm)
101 cm
Rozlišení
3,840 × 2,160
Ultra Black - antireflexní vrstva
Není k dispozici
Quantum Dot Displej
Není k dispozici
Zakřivení obrazovky
Není k dispozici
10bitová podpora
Není k dispozici

Video
Obrazový systém
UHD Up-Scaling
PQI (index kvality obrazu)
1300
HDR (vysoký dynamický rozsah)
HDR
Dynamický kontrastní poměr
Mega Contrast
Micro Dimming
UHD Dimming
Precision Black (místní stmívání)
Není k dispozici
Quantum Dot Color
Není k dispozici
UHD Crystal Color
Není k dispozici
Wide Color Enhancer (Plus)
Není k dispozici
PurColor
Ano
Auto Depth Enhancer
Není k dispozici
Contrast Enhancer
Ano
Auto Motion Plus
Ano
Filmový režim
Ano
Peak Illuminator
Není k dispozici

Zvuk
Dolby Digital Plus
Ano
DTS Codec
Ano
Zvukový výkon (RMS)
20W
Typ reproduktorů
2 kanálové (směřující dolů + Bass Reflex)
Basový reproduktor
Není k dispozici
Zvukový režim pro montáž na stěnu
Ano
Multiroom Link
Ano
TV SoundConnect
Není k dispozici
Podpora Bluetooth sluchátek
Není k dispozici

Smart TV
Samsung SMART TV
Ano
Aplikace
Ano
Hry
Není k dispozici
Cloudové hry
Liší se v závislosti na lokalitě
Fakturace
Liší se v závislosti na lokalitě
ACR (automatické rozpoznávání obsahu)
Není k dispozici
Webový prohlížeč
Ano

Inteligentní interakce
Rozpoznávání hlasu
Není k dispozici

Convergence
Zrcadlení obsahu – TV –> mobilní zařízení
Ano
Zrcadlení obsahu / DLNA – mobilní zařízení –> TV
Ano
Samsung SMART View
Ano
Nízkoenergetické připojení Bluetooth
Není k dispozici
RVU
Není k dispozici
Wi-Fi Direct
Ano

IoT Service
TV podporuje Hub
Není k dispozici
TV podporuje Things
Není k dispozici
Klientská aplikace IoT
Není k dispozici

Přijímač/vysílání
Digitální vysílání
DVB-T2CS2
Analogový přijímač
Ano
2 přijímače
Není k dispozici
CI (Common Interface)
CI+(1.3)
Vysílání dat
Liší se v závislosti na lokalitě

Konektivita
HDMI
3
USB
2
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr)
1
Kompozitní vstup (AV)
1 (společné použití pro komponent Y)
Ethernet (LAN)
Ano
Sluchátka
Není k dispozici
Audio výstup (mini jack)
Není k dispozici
Digitální Audio výstup (optický)
1
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup)
1/1(společné použití pro pozemní vysílání)/1
Slot CI
1
Scart
Není k dispozici
Podpora pro HDMI A / Návr. kanál
Ano
Rychlé přepínání HDMI
Ano
Podpora bezdrátového síťového adaptéru
Není k dispozici
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN
Ano
Anynet+ (HDMI-CEC)
Ano

Design
Design
JU6000 v závislosti na modelu
Typ rámečku
VNB
Tenké provedení
Slim
Barva přední strany
Černá
Světelný efekt (dekorace)
Není k dispozici
Typ podstavce
V-Shape
Otáčení (doleva/doprava)
Není k dispozici

Další funkce
Okamžité zapnutí
Ano
Procesor
Čtyřjádrový
Usnadnění
Hlasový průvodce (EU 17 zemí) / Zvětšení / Vysoký kontrast
Digital Clean View
Ano
One Connect (konektor)
Není k dispozici
Automatické vyhledávání kanálů
Ano
Automatické vypnutí
Ano
BD Wise Plus
Není k dispozici
Titulky
Ano
USB pro klonování seznamu kanálů
Ano
Connect Share™ (pevný disk)
Ano
ConnectShare™ (USB 2.0)
Ano
Vestavěná funkce POP
Ano
EPG
Ano
Rozšířená funkce osobního videorekordéru
Není k dispozici
Herní režim
Ano
Jazyk OSD
27 evropských jazyků
Obraz v obraze
Ne
Vestavěné rozhraní BT HID
Není k dispozici
Podpora rozhraní USB HID
Ano
Časový posun
Není k dispozici
Podpora MBR
Není k dispozici
Ultra Clean View
Ano

Ekologické funkce
Ekologický snímač
Ano
Třída energetické účinnosti
A

Elekrické napájení
Zdroj napájení
AC220-240V 50/60Hz
Příkon (max.)
125 W

Rozměry
Rozměry balení (Š x V x H)
1165.0 x 623.0 x 138.0 mm
Velikost televizoru s podstavcem (Š x V x H)
917.7 x 596.5 x 288.1 mm
Velikost televizoru bez podstavce (Š x V x H)
917.7 x 535.7 x 62.6 mm

Váha
Hmotnost balení
10,4 kg
Hmotnost televizoru s podstavcem
8,6 kg
Hmotnost televizoru bez podstavce
7,7 kg

Příslušenství
Model dálkového ovládání
TM1240A
Baterie (pro dálkový ovladač)
Ano
Samsung Smart Control ovladač (součást balení)
Není k dispozici
Podpora nástěnného držáku Ultra Slim (držák není součástí balení)
Není k dispozici
Podpora nástěnného držáku Mini (držák není součástí balení)
Ano
Podpora nástěnného držáku VESA (držák není součástí balení)
Ano
Podpora podlahového stojanu (Stojan není součástí balení)
Není k dispozici
IoT zařízení (součást balení)
Není k dispozici
Uživatelská příručka
Ano
Elektronická příručka
Ano
Anténní kabel
Není k dispozici
Napájecí kabel
Ano
Tenký kabel
Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
101 cm (40")
4K Ultra HD
50 Hz
Ano
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Tizen
Integrovaná
Ne
Ne
Ne
Vstupy
2
Ano
Scart Ne
Výstupy
Ne
Provozní informace
A
62 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
Obecné informace
černá
Ne
Ano
200x200 mm
Hmotnost bez podstavce 7.7 kg
Výška bez podstavce 53.57 cm
Šířka bez podstavce 91.77 cm
Hloubka bez podstavce 6.26 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 91.8 cm
Výška výrobku 59.6 cm
Hloubka výrobku 28.8 cm
Hmotnost výrobku 8.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 116.5 cm
Výška balení 62.3 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 10.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu