Televize Samsung UE43J5672 černá

Značka: Samsung , Kategorie:
Kód zboží: SAMUE43J5672

Úhlopříčka 108 cm, LED, Full HD, 400 Hz, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, HDMI vstup 3x, Energetická třída A+

Zjistit dostupnost


Velký televizor pro intenzivní zážitek


Podívat se na film v bezvadné kvalitě a v klidu vašeho domova. To je jeden ze základních požadavků každého budoucího majitele televizoru. Samsung UE48J5672 může být tím, co hledáte. Jedná se o model televizoru, který svou velikostí s uhlopříčkou 109 cm spadá do řady velkých televizorů a díky plnému Full HD rozlišení budete moct sledovat pořady a filmy ve výborné kvalitě obrazu.Chytré ovládání pomocí Smart TV


Běžné televizory bez pokročilejších funkcí jsou již na ústupu. Nastává období, kdy se zvyšuje interakce mezi technologickými prostředky a jejich uživateli. I u televizoru Samsung tomu není jinak. Pomocí inteligentního ovládání Smart TV budete mít vždy nablízku snadno použitelný panel s nabídkou pro vyhledávání vašeho populárního obsahu a k jednotlivým aplikacím. Vše funguje rychle, plynule a nemusíte tím ztrácet čas, při běžném zdlouhavém vyhledávání.

Surfování na internetu


Pokud rádi surfujete na internetu, můžete si jeho obsah prohlížet i skrz televizní obrazovku. Pomocí jedné z aplikací se velmi snadno dostanete na sociální sítě či k videím. Složité URL adresy jdou zadávat jedním stisknutím tlačítka a díky vestavěnému modulu Wi-Fi není potřeba připojovat externí zařízení pro příjem signálu. Nemusíte se bát zbytečných komplikací a pohodlně využívat tuto užitečnou funkci.Výborný výkon a krásné podání barev


Televizor je ideální pro ty, co si potrpí na jeho rychlé odezvě. Obsahuje rychlý čtyřjádrový procesor se skvělým výkonem, takže není potřeba se zbytečně strachovat, že se budete zdržovat při přepínání obsahu a při využívání jednotlivých aplikací. Technologie Wide Colour Enhancer zajistí dokonalé podání barev a odhalí i ty nejskrytější detaily. Nic vám skutečně neunikne!Aplikace, které oceníte


Kdo by kdy byl řekl, že televizor se stane tak silným prostředkem zábavy? V případě modelu Samsung UE48J5672 můžete využít jeho aplikace napříč všemi možnými obory. Pro milovníky vaření je k dispozici kulinářská aplikace, nadšení sportovci ocení dynamické sportovní fitness, nechybí ani umělecké vzdělávání a herní aplikace, které jdou párovat s vaším mobilem pro snazší ovládání. Každý si jednoduše najde to své a přizpůsobí obsah televizoru dle vlastního životního stylu.Snadné připojení externího zařízení


Podívat se na film, či si prohlédnout fotografie je s televizorem Samsung velmi snadné. Stačí k němu připojit USB disk či pevný disk a ihned si můžete užívat vlastní obsah. Pochlubit se tak například rodině a známým fotkami a videi z dovolené, nebo si pustit stažený film, nebylo nikdy snazší.Bez problému odejít a vrátit se tam, kde jste skončili


Občas se stává, že potřebujete sledovat a vzájemně přepínat dvě různé věci, například film a sportovní zápas. Televizor velmi prakticky reaguje na přirozené chování diváka. Pomocí inteligentního režimu se vám video automaticky zastaví a při návratu se vrátí tam, kde jste skončili. Vyhnete se tím složitému vyhledávání po běžném návratu.

Inteligentnější televizor, který vás ihned přenese přímo k vašemu obsahu
Vaše brána k úplně novému, inteligentnějšímu zážitku, který najdete hned ve spodní části obrazovky, takže budete mít vše neustále na očích. Snadno použitelný panel nabídky vaší Smart TV poskytuje rychlejší, plynulejší a intuitivnější přístup k vašemu oblíbenému obsahu. Už nebude potřeba ztrácet čas hledáním požadovaného obsahu – televizor si pamatuje historii vašeho sledování a nabízí vám nejčastěji používaný obsah přímo pod ruku do panelu nabídky, takže vyhledávání oblíbeného obsahu nikdy nebylo jednodušší. Můžete dokonce prozkoumávat nové vzrušující druhy zábavy, protože Samsung Smart TV vám neustále doporučuje nový populární obsah, který by se vám mohl líbit. Objevte dosud nejpohodlnější ovládání Smart TV.

Okamžitý návrat a pokračování v přehrávání od místa, kde jste skončili
K čemu by byly všechny ty aplikace a funkce na Smart TV, kdyby bylo jejich použití komplikované? U Samsung Smart TV je nyní přepínání mezi různými druhy obsahu stejně snadné jako přepínání televizních kanálů. K dispozici je možnost bez problémů přepínat na živé televizní vysílání během sledování online videa a naopak. Po návratu k videu si Samsung Smart TV zapamatuje vaši činnost a bude pokračovat v přehrávání přesně tam, kde jste naposledy skončili. Nastal čas vyzkoušet skutečně inteligentní domácí zábavu.

Objevte ve své Smart TV aplikace, jež vám obohatí život
Obsah je vším a Samsung Smart TV jím doslova přetéká. Užívejte si obrovského množství úžasných aplikací a procházejte oblíbený obsah na internetu, a to vše tím nejpohodlnějším a neintuitivnějším možným způsobem. Jednoduchým posouváním vlevo či vpravo můžete bleskově zobrazit přizpůsobená doporučení aplikací, nové populární aplikace a mnoho dalšího. Připravena je rovněž vylepšená aplikace webového prohlížeče, s níž budete mít po ruce rychlý přístup k oblíbeným webovým stránkám ve vaší oblasti – stačí jen jediné stisknutí tlačítka, aniž byste museli zadávat adresu URL.

Obsah vyhovující vašemu životnímu stylu
Televizory Samsung Smart TV jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly to, co opravdu chcete a co vyhovuje vašemu životnímu stylu. Nechybí ani inteligentní aplikace, s nimiž bude život zábavnější a plný úžasných zážitků. Kuchaři si zamilují kulinářské aplikace, zatímco sportovní fanoušci ocení nové dynamické sportovní aplikace. K dispozici je rovněž fitness aplikace pro uživatele, kteří se chtějí udržovat ve formě, aplikace uměleckého vzdělávání, která je jako stvořená pro děti, a herní aplikace nové generace, kterou si zamilují všichni hráči – s širokou nabídkou titulů a možností snadného párování s mobilním zařízením, jež lze využít jako ovladač. To je však jen začátek – očekávat můžete řadu dalšího úžasného přizpůsobitelného obsahu a služeb.

Výkonný čtyřjádrový procesor zaručující vynikající výkon
Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru vaše Samsung Smart TV nabízí vyšší výkon. Rozdíl zaznamenáte okamžitě – multitasking, přepínání obsahu i procházení webu bude rychlejší a veškerá interakce bude plynulejší. S tak vysokým výkonem už se budete moci jen a jen bavit, nikoli na něco neustále čekat.

Zářivější barvy přispívající k vyšší kvalitě obrazu
Pokročilý algoritmus pro vylepšení kvality obrazu technologie Wide Colour Enhancer od společnosti Samsung dramaticky zlepšuje kvalitu obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Colour Enhancer budou všechny barvy maximálně realistické.

Technologie Clear Motion Rate minimalizuje rozmazání pohybu
Díky pokročilé technologii Clear Motion Rate (CMR) od společnosti Samsung jsou i rychle se pohybující scény podávány naprosto čistě. Vyšší hodnota CMR znamená čistší obraz a menší míru rozmazání, takže si budete moci vychutnávat akční filmy, sportovní přenosy a další zábavní obsah opravdu na maximum. Tato technologie využívá vylepšenou obnovovací frekvenci panelu, vysokou rychlost procesoru pro zpracování obrazu a technologii podsvícení. Výsledkem je jednoznačně lepší a ostřejší obraz.

Hromady fantastických her, které vás zvednou ze židle
Samsung Smart TV posouvá hraní na novou úroveň díky mnohem širšímu výběru vynikajících dynamických her a podpoře všech zařízení. Rodinné, závodní i akční hry – nabídka titulů uspokojí všechny vaše herní chutě. S podporou více zařízení, včetně herních ovladačů, mobilních aplikací a inteligentních doplňků, je nyní hraní na velké obrazovce zábavnější než kdykoli dříve. Nejzajímavější herní obsah lze prozkoumávat přímo z nabídky herních služeb. Hrajte na plné obrátky.

Plnohodnotný multimediální zážitek v pohodlí obývacího pokoje
Díky vstupním portům HDMI (High Definition Multimedia Interface) televizor Samsung promění váš obývací pokoj na zábavní multimediální centrum. Rozhraní HDMI poskytuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru.

Sledujte filmy z USB flash disku
Díky technologii ConnectShare Movie stačí k televizoru připojit USB flash disk či pevný disk a budete si moci ihned užívat svých filmů, fotografií či hudby. Nyní si na televizoru můžete vychutnat širokou škálu obsahu přímo z pohodlí obývacího pokoje.

Přístup k internetu bez kabelů
Integrovaný modul Wi-Fi rozšiřuje možnosti snadného připojení televizoru, aniž by bylo potřeba používat externí zařízení a tím narušovat celkový atraktivní vzhled televizoru.

Získejte snadný přístup ke službě Netflix díky integrované podpoře
Každý televizor Samsung je vybaven rychlým a snadným přístupem ke službě Netflix. Dokonce jej najdete hned na úvodní obrazovce. Ve službě Netflix naleznete spoustu zábavy – od úžasných filmů až po návykové televizní pořady. Poznejte jednu z největších internetových videopůjčoven na světě a sledujte na novém televizoru Samsung své oblíbené televizní pořady i skvělé filmy ve chvíli, kdy na ně dostanete chuť. Stačí vám k tomu jen jediné kliknutí.

Specifikace

Řada
Řada 5

Displej
Úhlopříčka obrazovky 43"
Úhlopříčka obrazovky (cm) 108
Rozlišení 1.920 x 1.080

Video
Obrazový systém HyperReal
Clear Motion Rate 100
Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast
Micro Dimming Micro Dimming Pro
Wide Color Enhancer (Plus) Ano
Filmový režim Ano
Podpora přirozeného režimu Ano

Zvuk
Zvukový výkon (RMS) 20 W (L: 10 W, P: 10 W)
Typ reproduktorů 2 K (vyzařující dolů + bassreflex)
HD Audio Ano

Smart TV
Samsung SMART TV Ano
Aplikace Ano

Convergence
Samsung SMART View Ano
Wi-Fi Direct Ano

Přijímač/vysílání
CI/CI+/2CI+ CI+ (1.3)
Analogový přijímač Ano
MHP, MHEG, HbbTV, ACAP, GINGA, OHTV HbbTV 1.0

Konektivita
HDMI 3
USB 2
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) 1
Kompozitní vstup (AV) 1 (společné použití pro komponentní signál Y)
Ethernet (LAN) 1
Sluchátka 1
Digitální zvukový výstup (optický) 1
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 1
Slot CI 1
MHL Ano
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN Ano
Anynet+ (HDMI-CEC) Ano

Design
Design R-Chamfer
Typ rámu VNB
Tenký typ Slim
Barva přední strany Černá
Typ podstavce Tvar „V“ (tmavě titanová)

Další funkce
Okamžité zapnutí Ano
Usnadnění Zvětšit / Vysoký kontrast
Digital Clean View Ano
Automatické vyhledávání kanálů Ano
Automatické vypnutí Ano
BD Wise Plus Ano
Titulky Ano
Klonování seznamu kanálů na USB Ano
Connect Share™ (pevný disk) Ano
ConnectShare™ (USB 2.0) Ano
Režim Sport Rozšířený
Vestavěná funkce POP Ano
EPG Ano
Rozšířená funkce osobního videorekordéru Ano
Herní režim Ano
Jazyk OSD 27 evropských jazyků
Obraz v obraze Ano
Vestavěné rozhraní BT HID Ano
Podpora rozhraní USB HID Ano
TV SoundConnect Ano
Teletext (TTXT) Ano
Časový posun Ano
Analog Clean View Ano

Ekologické funkce
Označení Eco Ano
Ekoznačka Ano
Ekologický snímač Ano
Třída energetické účinnosti A+

Napájení
Zdroj napájení AC220-240V 50/60Hz
Příkon (max.) 119 W

Rozměry
Rozměry balení (Š x V x H) 1200.0 x 645.0 x 144.0 mm
Souprava s podstavcem (Š x V x H) 962.9 x 616.2 x 288.1 mm
Souprava bez podstavce (Š x V x H) 962.9 x 561.3 x 66.9 mm

Váha
Hmotnost balení 10,9 kg
Hmotnost soupravy s podstavcem 8,7 kg
Hmotnost soupravy bez podstavce 7,8 kg

Příslušenství
Model dálkového ovládání TM1250A
Baterie (pro dálkový ovladač) Ano
Podpora miniaturního držáku na stěnu Ano
Podpora držáku na stěnu VESA Ano
Podpora podlahového podstavce Ano
Uživatelská příručka Ano
Elektronická příručka Ano
Napájecí kabel Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
108 cm (43")
Full HD
50 Hz
Ne
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-C, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-T, DVB-S2
Tizen
Integrovaná
Ne
Ne
Ne
Vstupy
2
Ano
Scart Ne
Výstupy
Ano
Provozní informace
A+
51 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 268 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1340 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 2681 Kč
Obecné informace
černá
Ne
Ne
200x200 mm
Hmotnost bez podstavce 7.8 kg
Výška bez podstavce 56.13 cm
Šířka bez podstavce 96.39 cm
Hloubka bez podstavce 6.69 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 96.3 cm
Výška výrobku 61.6 cm
Hloubka výrobku 28.8 cm
Hmotnost výrobku 8.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 120.0 cm
Výška balení 64.5 cm
Hloubka balení 14.4 cm
Hmotnost balení 10.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu