Televize Samsung UE43KU6072 černá

Značka: Samsung , Kategorie: LED televize
Kód zboží: 1 444 062
Informační list: zde

Úhlopříčka 108 cm, LED, Ultra HD (4K), 1300 Hz, Smart TV, WiFi, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, HDMI vstup 3x, Energetická třída A

Zjistit dostupnost

Nekompromisní cesta za kvalitou

Patříte mezi filmové fajnšmekry, kteří jsou nároční nejen na výběr filmů, ale i špičkovou audiovizuální techniku, jež ke sledování filmů využívá? Pak si své čestné místo zaslouží televizor Samsung UE43KU6072. Co tento unikátní přístroj dokáže? Především nabídnout čistý, dokonale prokreslený obraz, reprezentativní zvuk a významnou podporu Wi-Fi technologie pro příjem pořadů online s rozšířenou nabídkou služeb. To vše v perfektním, moderním designu.

Obraz, který prostupuje skutečnost

Již jste viděli obraz, který se v porovnání se skutečností tváří jako chameleon? Jinými slovy takový, který ve srovnání s realitou rozlišíte jen díky ultra tenkému rámování? Pokud ne, pak se s televizí Samsung UE43KU6072 dočkáte řady překvapení. Nabízí totiž mimořádně komfortní sledovací LED plochu s úhlopříčkou 108 cm (43 palců) a nekompromisní Ultra HD rozlišení (3840 x 2160 bodů), dalece přesahující schopnosti masově rozšířených Full HD televizorů. Pakliže se k němu dostane signál v nižším rozlišení, UHD Picture Engine jej rozpozná a vylepší na kvalitu blížící se standardu 4K.

Technologie pro vylepšení obrazu

Jak dosáhnout věrnější reprodukce barev? Společnost Samsung obdařila svůj model o technologii PureColour, jež dokáže až 7x navýšit počet barevných odstínů než jsou dosavadní možnosti Ultra HD technologie. K dokonalosti zobrazované scenérie napomáhá též revoluční HDR technologie, s níž zachytíte i nejdrobnější detaily v těch zdánlivě nejokrajovějších částí obrazu. Obáváte-li se pomalé rychlosti, vězte, že čtyřjádrový procesor, podporující zpracování i několika úloh současně, zajistí plynulou a velmi flexibilní práci.

Zbaví vás šumu - téměr dokonale!

Snížení obrazového šumu, optimalizace kontrastu, barev a ostrosti, podpora dramatických přechodů mezi černými a bílými odstíny. To všechno umožňuje bohatá paleta integrovaných technologií. Patří sem jak Ultra Clean View, jejímž posláním je minimalizovat rušivé zrnění s využitím pokročilého algoritmu, tak UHD Dimming, zcela nová podpora optimalizace kontrastu barev a ostrosti pro ještě hlubší divácký zážitek. Nechybí obnovovací frekvence Motion Rate 120 pohlcující blikání obrazu ve prospěch jeho plynulosti a věrohodnosti.

Wi-Fi jako bezdrátová cesta k internetu

Považujete přístup na internet jako samozřejmost? V pořádku. Za samozřejmost jej bere i Samsung UE43KU6072, který je vybaven Wi-Fi modulem, s nímž se pojí řada nadstandardních a doplňkových funkcí. Zatímco surfujete po sociálních sítích, sledujete programy z archivů audiovizuálních médií a posloucháte rádia či filmové záznamy z celého světa, inteligentní kombinace klasického televizního vysílání s obsahem získaným přes internet (HbbTV) umožňuje odkrývat bonusovou nabídku k vybraným televizním pořadům.

Tizen jako intuitivní cesta chytrých TV

U Samsungu UE43KU6072 najdete operační systém Tizen, který výkon TV posouvá na zcela novou úroveň. Představuje příslib bleskurychlého startu, přímý přístup k televizním programům včetně všem aplikacím a podporu populárních video služeb HBO GO, Voyo Netfix a dalších. S „chytrým“ založením TV souvisí nabídka různých cloudových her a dalších vychytávek, které vás budou provázet v průběhu celé doby životnosti přístroje. Těšit se můžete i na rozšířené možnosti individuální optimalizace díky novému ovládacímu menu. Po zapnutí tak máte ihned přístup ke svým oblíbeným hrám, aplikacím atd.

Nalaďte si nový typ vysílání díky DVB-T2 ( H.265/HEVC) tuneru


Již v roce 2018 bude spuštěn nový standard pozemního digitálního vysílání, který od roku 2020 zcela nahradí stávající DVB-T. S touto televizí váš však změna nezaskočí. V její výbavě totiž nechybí nejnovější tuner DVB-T2 (H.265/HEVC), který je pro příjem nového formátu pozemního vysílání nezbytný. Můžete se tedy bez obav těšit na to, že si již brzy vychutnáte kvalitnější obrazu i lepší příjem signálu! K dispozici je také DVB-C a DVB-S2 tuner. Vše pak se zvukem, za který se nemusí stydět ani solidní zvuková aparatura. Disponuje totiž technologií Dolby Digital Plus, DTS kodekem a dvoukanálovým systémem bassreflexových reproduktorů dosahujícího výkonu 2x 10 W.

Pochlubte se svými fotkami a nahrávkami

Chcete-li s přáteli sdílet fotografie ze svých dobrodružných cest, využijte skvělou aplikaci Samsung Smart View, která sehraje totožnou úlohu jako populární Bluetooth.

Vyznačuje se snadným spárováním s většinou mobilních zařízení na trhu (chytrými telefony, tablety, notebooky, iPady apod.) a ještě snadnějším sdílením vašich oblíbených fotografií, videí a hudby na obrazovce velkoplošné 4K televize. Kromě toho lze vyzkoušet zrcadlení obsahu s využitím funkce DLNA a bez časové prodlevy si tak zpřístupnit například fotky z mobilu.


USB jako DVD rekordér s rozšířením

Chcete si ke svému TV pořídit DVD rekordér? Zvažte, zda vám jeho funkci dostatečně nezastane dostupný USB konektor (2x). S technologií Connect Share můžete v jednom snadném kroku sledovat bohatou nabídku audiovizuálního obsahu na přenosném USB disku nebo nahrávat svůj oblíbený film v době své nepřítomnosti. Rádi byste si na velkoplošné 4K obrazovce prohlíželi kolekci fotografií? Není problém. USB podporuje formáty AVI, ASF, MP3, JPEG a další nejpoužívanější typy.

UE43KU6072 je synonymem pro centrum multimediální zábavy. Proto skýtá bohatou konektivitou, zahrnující rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI (3x), komponentní vstup i výstup, digitální audio výstup pro připojení externích reproduktorů, RF vstup, CI slot a unikátní technologii Anynet+, jejíž princip spočívá v rozšíření pravomocí dálkového ovladače pro ovládání všech zařízení stejné značky. Díky ní se zbavíte hromady ovladačů jednou provždy!

Jas přichází k vám
Díky technologii HDR si můžete při sledování HDR obsahu užít dříve nerozeznatelné detaily skryté v nejsvětlejších částech obrazu vašeho televizoru, stejně jako v temných stínech. Konečně si můžete užít opravdový HDR zážitek přímo ve vašem obývacím pokoji.

Zažijte přesnější a věrnější barvy
Společnost Samsung vyvinula technologii PurColour pro zobrazení věrnějších a realističtějších barev na UHD televizorech. UHD televizor obsahuje 8 milionů pixelů (čtyřnásobek oproti Full HD panelům), pro dosažení detailnějšího obrazu je proto nutné zvýšit i barevné rozlišení. PurColour více než 7x zvyšuje počet barevných odstínů, díky kterým se stává obraz reálnější než kdykoliv dříve.

Každý detail v úžasném rozlišení 4K UHD
Rozlišení 4K UHD přináší 4x více detailů než běžné Full HD televizory. Díky věrným barvám a jasu bude veškerý sledovaný obsah vypadat jako ve skutečnosti.

Rychlý a jednotný přístup ke všem zdrojům obsahu
Nové ovládací menu nabízí jednotný přístup jak k televizním programům, tak i k internetovým videím (OTT), hrám, aplikacím, atd. Uživatelé mají přístup ke svému oblíbenému obsahu hned po zapnutí TV.

  • Vyžaduje přístup k internetu. Nemusí být k dispozici ve všech jazycích nebo oblastech.

Vylepšete rozlišení pro živější obraz
Technologie UHD Picture Engine rozpozná video obsah v nižším rozlišení a automaticky ho vylepší na kvalitu blížící se UHD rozlišení. K převedení oblíbeného obsahu do prvotřídní věrné kvality používá inovativní proces ve 4 krocích.

  • Kvalita převedeného obrazu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.

Lepší kontrast pro váš zážitek ze sledování
Díky optimalizovanému kontrastu, barvám a ostrosti poskytuje technologie UHD Dimming věrnou kvalitu obrazu. Oproti stávající technologii Micro Dimming jde do větších detailů a výsledkem je zážitek ze sledování jako nikdy předtím.

Zvyšte kvalitu svého obrazu téměř na úroveň UHD
Technologie Ultra Clean View analyzuje váš obsah pokročilým algoritmem s cílem vyfiltrovat a snížit obrazový šum. Dokonce i v případě, že je zdrojové video nižší kvality než Full HD, si můžete užít obraz, který konkuruje UHD standardům.
*Kvalita obrazu se může lišit v závislosti na zdrojovém souboru.

Snadné sdílení obsahu na televizoru
Pomocí aplikace Samsung Smart View přeneste oblíbené fotografie, videa a hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu do svého televizoru Smart TV. Vyznačuje snadným spárováním s většinou mobilních zařízení na trhu.

  • Nastavení vyžaduje, aby byly váš televizor a mobilní zařízení připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu). * Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízeních. * Další informace o podporovaných zařízeních naleznete na stránce www.samsung.com/smartview

Vyšší rychlost, větší výkon
Uvnitř vašeho televizoru Samsung Smart TV tepe výkonný čtyřjádrový procesor, takže reakce na povely a spouštění aplikací nastanou okamžitě. Zároveň poskytuje dostatek rychlosti pro zpracování více úloh současně.

Zrychlete svůj televizor Smart TV díky platformě Tizen
Operační systém Tizen povznáší výkon Smart televizorů na vyšší úroveň. Nabízí rychlejší start, přímý přístup k televizním programům a všem vašim aplikacím. Dokonce podporuje populární video služby HBO GO, Voyo, Netflix, ...

Ponořte se do video obsahu
Funkce Motion Rate 120 přináší pohlcující sledování videí bez blikání obrazu. Tato úžasná obnovovací frekvence a technologie podsvícení vás zatlačí do křesla díky rychlému a plynulému zobrazování videa.

Jednoduché a rychlé bezdrátové připojení
Integrovaný modul Wi-Fi vám umožní připojit váš televizor Smart TV k internetu bez zamotaných kabelů. Díky efektivnějšímu připojení si nyní můžete skutečně vychutnat výjimečný design vaší televize.

Zapojte do televizoru svou zábavu
Pomocí technologie ConnectShare můžete v jednom snadném kroku sledovat celou řadu vlastního obsahu. Stačí k televizoru připojit USB nebo pevný disk a budete si moci na velké obrazovce užívat filmy, hudbu a fotografie.
*Podporované formáty zahrnují AVI, ASF, MP3, JPEG a další. Úplný seznam podporovaných formátů najdete v manuálu.

Vytvořte si svůj vlastní prostor zábavy
Televizory Samsung podporují vstupy HDMI, které vám umožní vytvořit centrum multimediální zábavy ve vašem obývacím pokoji. Připojte HDMI přímo do televizoru a sledujte nejrůznější obsah z více zařízení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Řada
Řada
6

Displej
Úhlopříčka obrazovky
43"
Úhlopříčka obrazovky (cm)
108 cm
Rozlišení
3,840 × 2,160
Ultra Black - antireflexní vrstva
Není k dispozici
Quantum Dot Displej
Není k dispozici
Zakřivení obrazovky
Není k dispozici
10bitová podpora
Není k dispozici

Video
Obrazový systém
UHD Up-Scaling
PQI (index kvality obrazu)
1300
HDR (vysoký dynamický rozsah)
HDR
Dynamický kontrastní poměr
Mega Contrast
Micro Dimming
UHD Dimming
Precision Black (místní stmívání)
Není k dispozici
Quantum Dot Color
Není k dispozici
UHD Crystal Color
Není k dispozici
Wide Color Enhancer (Plus)
Není k dispozici
PurColor
Ano
Auto Depth Enhancer
Není k dispozici
Contrast Enhancer
Ano
Auto Motion Plus
Ano
Filmový režim
Ano
Peak Illuminator
Není k dispozici

Zvuk
Dolby Digital Plus
Ano
DTS Codec
Ano
Zvukový výkon (RMS)
20W
Typ reproduktorů
2 kanálové (směřující dolů + Bass Reflex)
Basový reproduktor
Není k dispozici
Zvukový režim pro montáž na stěnu
Ano
Multiroom Link
Ano
TV SoundConnect
Není k dispozici
Podpora Bluetooth sluchátek
Není k dispozici

Smart TV
Samsung SMART TV
Ano
Aplikace
Ano
Hry
Není k dispozici
Cloudové hry
Liší se v závislosti na lokalitě
Fakturace
Liší se v závislosti na lokalitě
ACR (automatické rozpoznávání obsahu)
Není k dispozici
Webový prohlížeč
Ano

Inteligentní interakce
Rozpoznávání hlasu
Není k dispozici

Convergence
Zrcadlení obsahu – TV –> mobilní zařízení
Ano
Zrcadlení obsahu / DLNA – mobilní zařízení –> TV
Ano
Samsung SMART View
Ano
Nízkoenergetické připojení Bluetooth
Není k dispozici
RVU
Není k dispozici
Wi-Fi Direct
Ano

IoT Service
TV podporuje Hub
Není k dispozici
TV podporuje Things
Není k dispozici
Klientská aplikace IoT
Není k dispozici

Přijímač/vysílání
Digitální vysílání
DVB-T2CS2
Analogový přijímač
Ano
2 přijímače
Není k dispozici
CI (Common Interface)
CI+(1.3)
Vysílání dat
Liší se v závislosti na lokalitě

Konektivita
HDMI
3
USB
2
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr)
1
Kompozitní vstup (AV)
1 (společné použití pro komponent Y)
Ethernet (LAN)
Ano
Sluchátka
Není k dispozici
Audio výstup (mini jack)
Není k dispozici
Digitální Audio výstup (optický)
1
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup)
1/1(společné použití pro pozemní vysílání)/1
Slot CI
1
Scart
Není k dispozici
Podpora pro HDMI A / Návr. kanál
Ano
Rychlé přepínání HDMI
Ano
Podpora bezdrátového síťového adaptéru
Není k dispozici
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN
Ano
Anynet+ (HDMI-CEC)
Ano

Design
Design
JU6000 v závislosti na modelu
Typ rámečku
VNB
Tenké provedení
Slim
Barva přední strany
Černá
Světelný efekt (dekorace)
Není k dispozici
Typ podstavce
V-Shape
Otáčení (doleva/doprava)
Není k dispozici

Další funkce
Okamžité zapnutí
Ano
Procesor
Čtyřjádrový
Usnadnění
Hlasový průvodce (EU 17 zemí) / Zvětšení / Vysoký kontrast
Digital Clean View
Ano
One Connect (konektor)
Není k dispozici
Automatické vyhledávání kanálů
Ano
Automatické vypnutí
Ano
BD Wise Plus
Není k dispozici
Titulky
Ano
USB pro klonování seznamu kanálů
Ano
Connect Share™ (pevný disk)
Ano
ConnectShare™ (USB 2.0)
Ano
Vestavěná funkce POP
Ano
EPG
Ano
Rozšířená funkce osobního videorekordéru
Není k dispozici
Herní režim
Ano
Jazyk OSD
27 evropských jazyků
Obraz v obraze
Ne
Vestavěné rozhraní BT HID
Není k dispozici
Podpora rozhraní USB HID
Ano
Časový posun
Není k dispozici
Podpora MBR
Není k dispozici
Ultra Clean View
Ano

Ekologické funkce
Ekologický snímač
Ano
Třída energetické účinnosti
A

Elekrické napájení
Zdroj napájení
AC220-240V 50/60Hz
Příkon (max.)
135 W

Rozměry
Rozměry balení (Š x V x H)
1205.0 x 656.0 x 138.0 mm
Velikost televizoru s podstavcem (Š x V x H)
975.8 x 637.0 x 288.1 mm
Velikost televizoru bez podstavce (Š x V x H)
975.8 x 569.0 x 62.6 mm

Váha
Hmotnost balení
10,6 kg
Hmotnost televizoru s podstavcem
9,7 kg
Hmotnost televizoru bez podstavce
8,8 kg

Příslušenství
Model dálkového ovládání
TM1240A
Baterie (pro dálkový ovladač)
Ano
Samsung Smart Control ovladač (součást balení)
Není k dispozici
Podpora nástěnného držáku Ultra Slim (držák není součástí balení)
Není k dispozici
Podpora nástěnného držáku Mini (držák není součástí balení)
Ano
Podpora nástěnného držáku VESA (držák není součástí balení)
Ano
Podpora podlahového stojanu (Stojan není součástí balení)
Není k dispozici
IoT zařízení (součást balení)
Není k dispozici
Uživatelská příručka
Ano
Elektronická příručka
Ano
Anténní kabel
Není k dispozici
Napájecí kabel
Ano
Tenký kabel
Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
108 cm (43")
Ultra HD (4K)
50 Hz
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T2 (H.265), DVB-T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Ne
Ne
Tizen
Integrovaná
Ne
Ne
Ne
Vstupy
2
Ano
Scart Ne
Výstupy
Ne
Provozní informace
A
70 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 368 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1840 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 3679 Kč
Další parametry
Ano
Ne
černá
200x200 mm
Hmotnost bez podstavce 8.8 kg
Výška bez podstavce 56.9 cm
Šířka bez podstavce 97.58 cm
Hloubka bez podstavce 6.26 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 97.6 cm
Výška výrobku 63.7 cm
Hloubka výrobku 28.8 cm
Hmotnost výrobku 9.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 210.5 cm
Výška balení 65.6 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 10.6 kg

Příslušenství k tomuto produktu