Televize Samsung UE48JU6072 černá

Značka: Samsung , Kategorie: LED televize
Kód zboží: 1 425 063
Informační list: zde

Úhlopříčka 121 cm, LED, Ultra HD (4K), 800 Hz, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, HDMI vstup 3x, Energetická třída A+

Zjistit dostupnost

Opravdový zážitek ze sledování


Udělat si pohodlí, posadit se před televizor a užívat si film je věc, která z domova dělá místo odpočinku a zábavy. Vy, jež si potrpíte na té pravé nefalšované zábavě a skutečném zážitku ze sledování, byste měli sáhnout po televizoru Samsung UE48JU6072 s úhlopříčkou 121 cm. Za rozumnou cenu si tak pořídíte velmi kvalitní televizor s výbornými parametry.


Vysoké rozlišení a krásné podání barev


Věrnost barev je jedna ze základních předností tohoto modelu televizoru. Díky technologii PurColour pro UHD televizory se zobrazuje na obrazovce obří škála barev a odstínů, které na pohled působí velmi přirozeně a věrně. Ve spojení s rozlišením 8 milionů pixelů, což je přesně čtyřnásobné, než klasické Full HD, se z televizoru stává přístroj, který si zamilujete. Při sledování filmů, či oblíbených pořadů si už nikdy nebudete muset stěžovat na špatný obraz.


Obraz ostrý jak břitva


Často se stává, že se díváte na svůj oblíbený film a zážitek ze sledování je rušen neostrými záběry a rozmazáním během rychlých pohybů akce. Technologie ClearMotionRate od společnosti Samsung tyto scény podává naprosto čistě a ostře. Během akčního filmu, či sportovních přenosů budete opravdu nadšeni.


Synchronizujte svůj mobilní telefon s televizorem


Jsme v době, kdy se z našich mobilních telefonů pomalu stávají multifunkční zařízení. Výrobci televizorů Samsung na tuto skutečnost mysleli a vyvinuli technologii EasySharing, která usnadňuje sdílení obsahu televizoru s vaším mobilem. Po synchronizaci máte možnost velmi rychle a pohotově prohlížet mediální obsah, či si na velké obrazovce ihned pustit video, které jste našli na sociálních sítích. Funguje to i naopak. V případě, že si odskočíte od svého oblíbeného pořadudo kuchyně, nebudete muset dělat ústupky. Budete jej sledovat na mobilním zařízení. Je to snadné a velmi užitečné.


I televizor může být chytrý


V současnosti se stále více dbá, aby technologické vymoženosti byly uživatelsky příjemné a jednoduché. Televize Samsung UE48JU6072 má vnitřní zabudovaný systém Smart TV, který usnadňuje přístup k vašim oblíbeným pořadům na televizních kanálech. Přístroj vyniká vlastní inteligencí, pamatuje si historii sledování a velmi intuitivně nabízí obsah, který by vás mohl zajímat. Panel Smart TV najdete ve spodní části obrazovky. Máte ho na dosah, kdykoliv je třeba.


Aplikace, které oceníte


Mimo sledování televizních programů oceníte především množství aplikací, které máte možnost si do televizoru nainstalovat. Pohodlně máte možnost prohlížet obsah na internetu, vzdělávat se v kurzu vaření nebo hrát hry pro děti i dospělé. Postačí jediné stisknutí a dostanete se na webový prohlížeč, v němž můžete ukládat jednotlivé URL adresy pro snadnější přístup v budoucnu. Jak bylo řečeno, vše probíhá na intuitivní a co nejpohodlnější bázi, tak abyste nemuseli sahat po počítači či tabletu.
Pohotový přístup k externímu multimediálnímu obsahu


Pokud vlastníte externí disk nebo flashdisk s filmy, hudbou či fotografiemi, můžete jej snadno připojit k televizoru a ihned tento multimediální obsah prohlížet na velké obrazovce. Rozhraní HDMI poskytuje přenos dat i z vašeho notebooku. Obsah se skrz něj šíří vysokorychlostně, takže nemějte strach z jakýchkoliv komplikací. Pozvěte tak své přátelé na promítání z dovolené, nebo proměňte svůj obývací pokoj ve vlastní kinosál.

Přesnější a věrnější barvy
Společnost Samsung vyvinula speciální barevnou technologii PurColour pro UHD televizory. Tato technologie zobrazuje širší škálu barev a odstínů, které jsou maximálně věrné a přirozené. Vzhledem k tomu, že obrazovka využívá 8 milionů pixelů (čtyřnásobek oproti Full HD displejům), vyžaduje k vytvoření detailnějšího obrazu také vyšší barevné rozlišení. Tradiční UHD televizory mají přibližně 27 bodů, ve kterých se mění barva, avšak technologie PurColour zajišťuje až 7× vyšší barevné rozlišení, což se projeví bohatším a přesnějším podáním barev a odstínů.

Contrast Enhancer
Plochý obraz ožívá díky technologii Contrast Enhancer od společnosti Samsung. Televizor pro různé oblasti a objekty na obrazovce inteligentně využívá různé úrovně zdokonalení kontrastu a vytváří tak dramatický 3D efekt. Jedná se o nejrealističtější zážitek ze sledování, jaký je na televizoru s plochou obrazovkou možný.

Čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD
Rozlišení Ultra HD zajistí, že i ten nejmenší detail na obrazovce budete moci sledovat jasněji než kdy dříve. Váš UHD televizor od společnosti Samsung nabízí rozlišení, které je čtyřikrát vyšší než Full HD, doplněné o přesné a věrné barvy. Vychutnejte si obraz, jenž je optimalizován pro nesrovnatelně větší čistotu a detaily. Nic podobného jste dosud nespatřili.

Inteligentnější televizor, který vás ihned přenese přímo k vašemu obsahu
Vaše brána k úplně novému, inteligentnějšímu zážitku, který najdete hned ve spodní části obrazovky, takže budete mít vše neustále na očích. Snadno použitelný panel nabídky vaší Smart TV poskytuje rychlejší, plynulejší a intuitivnější přístup k vašemu oblíbenému obsahu. Už nebude potřeba ztrácet čas hledáním požadovaného obsahu – televizor si pamatuje historii vašeho sledování a nabízí vám nejčastěji používaný obsah přímo pod ruku do panelu nabídky, takže vyhledávání oblíbeného obsahu nikdy nebylo jednodušší. Můžete dokonce prozkoumávat nové vzrušující druhy zábavy, protože Samsung Smart TV vám neustále doporučuje nový populární obsah, který by se vám mohl líbit. Objevte dosud nejpohodlnější ovládání Smart TV.

Od teď si můžete naplno vychutnávat veškerý obsah a funkce Smart TV
Dejte sbohem všem těm nudným uživatelským příručkám a seznamte se s jednodušší a intuitivnější Smart TV, s níž se budete moci rovnýma nohama vrhnout do světa zábavy. Tyto televizory jsou rychlé, výkonné, plné zábavy a hlavně se snadno používají. Veškerý svůj oblíbený obsah budete mít na dosah ruky prostřednictvím výrazně zjednodušené služby Smart Hub, která díky osmijádrovému procesoru funguje neuvěřitelně svižně. Jeho spuštění je dílem okamžiku, umožní vám přepínat mezi různým obsahem a rovněž si pamatuje, co jste sledovali naposledy, takže v tom můžete kdykoli pokračovat. Vynikající výkon umožňuje pohodlný multitasking, takže není problém vyhledávat obsah či informace, aniž byste museli přerušovat sledování pořadů. Vaše Smart TV vám nyní nabídne ještě více pohodlí, rychlosti a zábavy.

Dokonalá synchronizace televizoru a mobilních zařízení
Technologie Samsung Easy Sharing usnadňuje sdílení obsahu mezi televizorem a mobilními zařízeními. Bez ohledu na to, zda jde o zábavné video ve smartphonu, o něž se chcete podělit s rodinou, nebo oblíbený televizní pořad, který jste sledovali cestou domů a teď jej chcete přepnout na velkou obrazovku, abyste měli volné ruce. Samsung Smart TV přijme signál, jakmile je zařízení dostatečně blízko, a bez problémů přehraje obsah v optimálním rozlišení na velké obrazovce. Funguje to i naopak, takže se můžete libovolně pohybovat po domácnosti a přitom sledovat svůj oblíbený obsah na mobilním zařízení. Vše je velmi snadné a dokonale synchronizované.

Televizor vám každé ráno nabídne stručný přehled toho nejdůležitějšího
Saháte každé ráno po svém smartphonu, abyste se podívali, kolik je hodin a jaké máte na dnešek plány, a hned poté pouštíte televizi, abyste zkontrolovali předpověď počasí a aktuální zprávy? Nyní můžete začínat den s přizpůsobeným souhrnem na svém televizoru Samsung, který vám na velké obrazovce poskytne všechny požadované informace. Televizor Samsung je synchronizován s nastavením budíku ve smartphonu, takže se automaticky zapne ve stejnou dobu a zobrazí vám všechny informace potřebné k ideálnímu startu do nového dne. Schůzka? Deštník? Výročí? Hotovo, vše máme.

Obsah vyhovující vašemu životnímu stylu
Televizory Samsung Smart TV jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly to, co opravdu chcete a co vyhovuje vašemu životnímu stylu. Nechybí ani inteligentní aplikace, s nimiž bude život zábavnější a plný úžasných zážitků. Kuchaři si zamilují kulinářské aplikace, zatímco sportovní fanoušci ocení nové dynamické sportovní aplikace. K dispozici je rovněž fitness aplikace pro uživatele, kteří se chtějí udržovat ve formě, aplikace uměleckého vzdělávání, která je jako stvořená pro děti, a herní aplikace nové generace, kterou si zamilují všichni hráči – s širokou nabídkou titulů a možností snadného párování s mobilním zařízením, jež lze využít jako ovladač. To je však jen začátek – očekávat můžete řadu dalšího úžasného přizpůsobitelného obsahu a služeb.

Okamžitý návrat a pokračování v přehrávání od místa, kde jste skončili
K čemu by byly všechny ty aplikace a funkce na Smart TV, kdyby bylo jejich použití komplikované? U Samsung Smart TV je nyní přepínání mezi různými druhy obsahu stejně snadné jako přepínání televizních kanálů. K dispozici je možnost bez problémů přepínat na živé televizní vysílání během sledování online videa a naopak. Po návratu k videu si Samsung Smart TV zapamatuje vaši činnost a bude pokračovat v přehrávání přesně tam, kde jste naposledy skončili. Nastal čas vyzkoušet skutečně inteligentní domácí zábavu.

Objevte ve své Smart TV aplikace, jež vám obohatí život
Obsah je vším a Samsung Smart TV jím doslova přetéká. Užívejte si obrovského množství úžasných aplikací a procházejte oblíbený obsah na internetu, a to vše tím nejpohodlnějším a neintuitivnějším možným způsobem. Jednoduchým posouváním vlevo či vpravo můžete bleskově zobrazit přizpůsobená doporučení aplikací, nové populární aplikace a mnoho dalšího. Připravena je rovněž vylepšená aplikace webového prohlížeče, s níž budete mít po ruce rychlý přístup k oblíbeným webovým stránkám ve vaší oblasti – stačí jen jediné stisknutí tlačítka, aniž byste museli zadávat adresu URL.

Technologie Clear Motion Rate minimalizuje rozmazání pohybu
Díky pokročilé technologii Clear Motion Rate (CMR) od společnosti Samsung jsou i rychle se pohybující scény podávány naprosto čistě. Vyšší hodnota CMR znamená čistší obraz a menší míru rozmazání, takže si budete moci vychutnávat akční filmy, sportovní přenosy a další zábavní obsah opravdu na maximum. Tato technologie využívá vylepšenou obnovovací frekvenci panelu, vysokou rychlost procesoru pro zpracování obrazu a technologii podsvícení. Výsledkem je jednoznačně lepší a ostřejší obraz.

Zářivější barvy přispívající k vyšší kvalitě obrazu
Pokročilý algoritmus pro vylepšení kvality obrazu technologie Wide Colour Enhancer od společnosti Samsung dramaticky zlepšuje kvalitu obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Colour Enhancer budou všechny barvy maximálně realistické.

Sledujte filmy z USB flash disku
Díky technologii ConnectShare Movie stačí k televizoru připojit USB flash disk či pevný disk a budete si moci ihned užívat svých filmů, fotografií či hudby. Nyní si na televizoru můžete vychutnat širokou škálu obsahu přímo z pohodlí obývacího pokoje.

Plnohodnotný multimediální zážitek v pohodlí obývacího pokoje
Díky vstupním portům HDMI (High Definition Multimedia Interface) televizor Samsung promění váš obývací pokoj na zábavní multimediální centrum. Rozhraní HDMI poskytuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru.

Přístup k internetu bez kabelů
Integrovaný modul Wi-Fi rozšiřuje možnosti snadného připojení televizoru, aniž by bylo potřeba používat externí zařízení a tím narušovat celkový atraktivní vzhled televizoru.

Specifikace

Řada
Řada 6

Displej
Úhlopříčka obrazovky 48"
Úhlopříčka obrazovky (cm) 121
Rozlišení 3.840 x 2.160
Ultra Clear Panel Ultra Clear

Video
Obrazový systém UHD Up-Scaling
Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast
Micro Dimming Micro Dimming Pro
Wide Color Enhancer (Plus) Ano
Filmový režim Ano
Podpora přirozeného režimu Ano

Zvuk
Zvukový výkon (RMS) 20 W (L: 10 W, P: 10 W)
Typ reproduktorů 2 k (vyzařující dolů + bassreflex)
HD Audio Ano

Smart TV
Samsung SMART TV Ano
Aplikace Ano
Game Ano (GB, GG, IM, JE, IE, FR, DE, IT, ES, NL, BE, LU, SE, FI, AX, NO, DK, GL, FO, PL, CZ, SK, HU, AT, CH, GR, RO, BG)

Convergence
Samsung SMART View Ano
Wi-Fi Direct Ano

Přijímač/vysílání
CI/CI+/2CI+ CI+ (1.3)
Analogový přijímač Ano
MHP, MHEG, HbbTV, ACAP, GINGA, OHTV HbbTV 1.5 (FR) / HbbTV 1.0 (ES, PT, DE, AT, SZ)

Konektivita
HDMI 3
USB 2
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) 1
Kompozitní vstup (AV) 1 (společné použití pro komponentní signál Y)
Ethernet (LAN) 1
Sluchátka 1
Digitální zvukový výstup (optický) 1
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) 1/1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 2
Slot CI 1
MHL Ano
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN Ano
Anynet+ (HDMI-CEC) Ano

Design
Design Deco Mold
Typ rámu VNB
Tenký typ Tenký
Barva přední strany Černá
Typ podstavce Nožky ve tvaru písmena Y

Další funkce
Okamžité zapnutí Ano
Usnadnění Hlasový průvodce (17 zemí EU) / Zvětšit / Vysoký kontrast
Digital Clean View Ano
Automatické vyhledávání kanálů Ano
Automatické vypnutí Ano
BD Wise Plus Ano
Titulky Ano
Klonování seznamu kanálů na USB Ano
Connect Share™ (pevný disk) Ano
ConnectShare™ (USB 2.0) Ano
Režim Sport Rozšířený
Vestavěná funkce POP Ano
EPG Ano
Rozšířená funkce osobního videorekordéru Ano
Herní režim Ano
Jazyk OSD 27 evropských jazyků
Obraz v obraze Ano
Podpora rozhraní USB HID Ano
Teletext (TTXT) Ano
Časový posun Ano

Ekologické funkce
Ekologický snímač Ano
Třída energetické účinnosti A+

Napájení
Zdroj napájení AC220-240V 50/60Hz
Příkon (max.) 166 W

Rozměry
Rozměry balení (Š x V x H) 1247.0*716.0*135.0 mm
Souprava s podstavcem (Š x V x H) 1087.1*700.5*277.8 mm
Souprava bez podstavce (Š x V x H) 1087.1*630.9*50.2(63.3)

Váha
Hmotnost balení 14,8 kg
Hmotnost soupravy s podstavcem 11,3 kg
Hmotnost soupravy bez podstavce 11 kg

Příslušenství
Model dálkového ovládání TM1240A
Baterie (pro dálkový ovladač) Ano
Podpora miniaturního držáku na stěnu Ano
Podpora držáku na stěnu VESA Ano
Podpora podlahového podstavce Ano
Uživatelská příručka Ano
Elektronická příručka Ano
Napájecí kabel Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
121 cm (48")
Ultra HD (4K)
50 Hz
Ne
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, DVB-T2 (H.265)
Ne
Ne
Tizen
Integrovaná
Ne
Ne
Ne
Vstupy
2
Ano
Scart Ne
Výstupy
Ano
Provozní informace
A+
64 W
0.3 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 336 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1682 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 3364 Kč
Další parametry
Ne
Ano
černá
200x200 mm
Hmotnost bez podstavce 11 kg
Výška bez podstavce 63.09 cm
Šířka bez podstavce 108.71 cm
Hloubka bez podstavce 6.33 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 108.7 cm
Výška výrobku 70.0 cm
Hloubka výrobku 27.8 cm
Hmotnost výrobku 11.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 124.7 cm
Výška balení 71.6 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 14.8 kg

Příslušenství k tomuto produktu